Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

olive
27. čer 2010

@brumca - chapu, ze mas zatim strach se radovat.
@10andrea12 - ty mas stale sanci byt take tehotna, drzim palce 😉 .

brumca
27. čer 2010

@10andrea12 jeej no vidis, ked je ovulka tak to je hlavne 😉 a este ale naozaj nieje iste, ze niesi tehulka 😵 krv ti brali skoro a ty si este netestovala 🙂

10andrea12
27. čer 2010

@brumca ja sa aj bojim testovat ze sa mi potvrdi to co z krvi aj ked to bolo skoro nechcem zasa pozerat na jednu ciarku uvidime zajtra mam volat lekarke som zvedava co povie asi mi povie aby som prisla a da mi zasa clostil na dalsi mesiac no rada by som bola keby ho nemusim brat uz dalsi mesiac a bola by som tehu ale tento sen sa mi zo dna na den vzdaluje a ja sa priklanam k vysledkom mojej krvi viac a viac

brumca
27. čer 2010

@10andrea12 chapem ta, je to len a len na tebe, my tu budeme tichucko cakat a tesit sa na dobre spravy 😉

10andrea12
27. čer 2010

@brumca az bude messkat viac ako 5 dni testnem ale brucho pobolieva ako pred menstruaciou tak neviem neviem 🙂

brumca
27. čer 2010

@10andrea12 ved ja sa preto velmi netesim, lebo ma tiez boli podbrusko ako pred mrchou 😒

10andrea12
27. čer 2010

@brumca no ale ty mas pozitivny tehu test ja negativny ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

brumca
27. čer 2010

@10andrea12 ked teraz na noc ma chyta nejaka depresia, ze to je len tien.....nebud smutna, urcite sa to coskoro podari 😵

10andrea12
27. čer 2010

@brumca nema ta z coho ta druha ciarka je jasna ta sa objavi len ked je v tele hormon HCG a tie maju len tehotne tak sa tes a nedepkuj 😉 😉 😉 ja si stale nahovaram raz ze skoro mi robili testy raz ze nie zasa ma bolia prsia a robia sa mi na nich take zilky asi z toho ze su take napata 😀 😀 😀 😕 😕

brumca
27. čer 2010

@10andrea12 moja ja si to viem uplne zivo predstavit, ja som si denne viackrat aj kukala prsia, ci tam nemam zilky alebo nemam tmavsie bradavky 😅

10andrea12
27. čer 2010

@brumca a mas? lebo ja mam bradavky by som nepovedala ze su tmavsie ale dost citlive na dotyk a ako vravim sa mi akurat robia take ruzove zilky okolo celych prsnikov tak ja uz neviem moze to byt aj tymi hormonmi?

brumca
27. čer 2010

@10andrea12 nemam ich tmavsie, ale mam ich tiez veeelmi citlive na dotyk...ktovie co vsetko tie umele hormony maju na svedomi 😒

10andrea12
27. čer 2010

@brumca no to veru hlavne uz chcem vediet na com som konecne bud nech pride mrcha cim skor alebo nech uz vobec nepride celych 9 mesiacov 😎

anjelicek26
27. čer 2010

@brumca - nebojkaj sa, to je krasny pozitivny testik, co mas 😎 Nas malinky je tiez clostylove babatko 😉 A to, ze prijde mrcha - tak som sa citila cele prve tyzdne tehu...ale neprisla 😝

brumca
27. čer 2010

@anjelicek26 juuuj dakujem za povzbudenie pred spanim 🙂 😅 zajtra rano hned bezim testovat. Velmi pekne ste zladili mena vasich deticiek 🙂

anjelicek26
27. čer 2010

@brumca - jaj ano, u vas je o hodku menej 😎 Ti ptihodim fotku, ako mi tmavli testy od 11dpo

anjelicek26
27. čer 2010

Dufam, ze je to vidno, na prvej je 11-12dpo...na druhej 11-13dpo, na tretej fotke 11-14 dpo...sa mi blbo pise, ked je maly nacucnuty... ale uz ide spinkat...

U nas clostyl zabral hned v prvom cykle 😵 Uz sme uplna rodinka, mama+ocko+dcerka+syn... drahy je uplne zamilovany 😎 Meno pre chlapceka sme mali este odkedy sme cakali Sasenku a uplne sa mu hodi 🙂 Maly Max...

brumca
27. čer 2010

@anjelicek26 jeeej no krasne ti to tmavlo 😀 dakujem, ja uz ani neviem kolkykrat ale velmi to cloveka povzbudi 😵 si straasne zlata 🙂 veru ste nadherna rodinka, aj ja by som bola uplne stastna, keby mame dve deticky 🙂

anjelicek26
27. čer 2010

Mozno budete mat dve, ak boli dva foliky, nikdy nevies 🙂 Drzim kazdopadne palecky, potom prihod rano fotecku testiku, nech ti mozem pogratulovat 😀 Mne robi kazda dalsia tehulka strasnu radost 😵 Kazda z nas si to babulko zasluzi 😉

brumca
27. čer 2010

@anjelicek26 ja uz by som brala aby bolo hned teraz rano 😅 ale musim vydrzat...rano sa ozvem 😉 a keby su dvojicky, tak by som bola stastna, ja som tiez z dvojiciek a je to nadherny pocit 😵 veru aj ja to prajem kazdej snazilke, lebo niektore si toho musia riadne vytrpiet, kym sa dockaju tych dvoch paliciek.

brumca
28. čer 2010

ahojte zienky 🙂 tak som aj dnes testla a zda sa, ze je tam ta druha ciarka, je ale stale taka slabunkaa...tak uvidim za den, dva ci stmavne...prajem pekny dnik 🙂

tigi
28. čer 2010

ahojte babulky 🙂
@brumca gratulujem brumci 😵 vidim na fotke druhu ciarocku, je este slabucka, ale je tam. ved teda este uvidis o dva dni, ale ja verim ze bude uz len tmavnut. 😵 🙂 vcera si testovala prvykrat, to si bola kolky DPO? ja zvazujem testnut zajtra, to budem 12 DPO. 🙂
@10andrea12 andy ty teda nechces zatial testovat? ty si myslim este o den skor ako ja dostala pregnyl... a ten test co si si robila bol kolky den po ovulke? a aku citlivost mal?

brumca
28. čer 2010

@tigi dakujeem 🙂 ano vcera som testovala a bola tam ta slabulilinka ciarka, to som bola 11DPO...a dnes na 12DPO som testovala tiez, je o nieco silnejsia, ved pridam fotku, tak potom mozes kuknut 😉 velmi ti drzim palceky aby si si nasla aj ty dve ciarocky 😵 testovala som s Mamatestom, citlivost mal 10ml.

brumca
28. čer 2010

Tak uz som hodila fotku do albumu, kuknite, co nato poviete 🙂 😉

zibi
28. čer 2010

ahojte baby..pridavam sa k vam ..aj mne doky predpisal clostyl ..tak som zvedava ci z neho otehotniem..dufam ze hej..ktorej z vas sa to podarilo?
ale mne nebude pichata pregnyl..vam pichal ten pregnyl?naco je vlastne dobry? 🙂

brumca
28. čer 2010

@zibi vsetky verime, ze sa nam to podari s Clostilom 🙂 Clostil je dobry na rast folikov a Pregnyl sa picha, ked tie foliky nepraskaju same, cize Pregnyl sposobuje prasknutie folika, z ktoreho vyjde vajicko ( nastane ovulacia ) a moze byt oplodnene, dufam, ze so mto dobre napisala 🙂 ja budem verit, ze mi Clostil pomohol az ked budem pocut od doktora, ze som tehu...lebo ani tieniky na teste este nemusia nic znamenat, ako som si prestudovala 😒

zibi
28. čer 2010

@brumca ale musis verit...podla mna to nie je tienik..ale niekde som zasa citala..ze aj pregnyl..sposobuje falosne tehu testy...tak neviem..ale verime ze v tvojom pripade to tak neije........ 🙂

brumca
28. čer 2010

@zibi viem, ze aj Pregnyl to moze sposobovat, ved preto to beriem este s chladnou hlavou 🙂 zajtra idem k doktorovi, tak som zvedavaa

nela00
28. čer 2010

ahojte kočandy
brumca pozerala som testy, pregnyl môže robiť duchov, ja som mala na 8 dpo, ale tebe silnie. takže tfuj tfuj zajtra držím palce
ešte poprosím keď sa bude aktualizovať tabulečka som 10dc, bez clostilu😉

10andrea12
28. čer 2010

@tigi ahoj ja som bola na krvi a mohhlo to byt tak 6DPO tak to bolo skoro

inak baby teraz som volalal lekarke a skonstatovala ze tam bol trosku zvyseny HCG hormon ze mohlo to byt este pregnylom alebo som tehu pochopite to?ked som volala po odbere tak bol vraj negativny a teraz je tam zvyseny zajtra mam ist zasa na krv aby sa to potvrdilo alebo vyvratilo tak drzte mi vsetkych 20sat sama si doktorka priznala ze odbery boli skoro robene tak som zvedava co zistia zajtra