Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

nathali
4. únor 2011

@kamillka100 mne jedna baba raz napisala ze ani dr.nepocuvala co hovori o snazeni ze oni sa snazili v ten vecer jak bol pregnyl pichnuty a potom dalsie dva dni v kuse a az potom dostal manzel volno 😀

linka
4. únor 2011

@lifinka dakujem 🤐
@nathali ok 🙂

maya99
4. únor 2011

@nathali No už sem byla i na utz 12DC, ale doktorka neviděla dominantní folikul. Jen 14-15 mm a 12mm, 14mm. Takže mi řekla, že s největší pravděpodobností ovulace nebude a folíky zaniknou. Dala mi utrogestan na druhou půlku cyklu. Mám ho brát 3 měsíce a pak kdyžtak bude stimulace.

timona
4. únor 2011

@lifinka a spermiogram mate v poriadku?

linka
4. únor 2011

@timona to asi patrilo mne,ano je v poriadku,ukazkovy 😉

petuska123
4. únor 2011

ahojte baby.tak v nedelu o 21hod.si idem dat pichnut pregnyl do zadku a v utorok o 9:30 mam IUI. dnes na sone bol dominatny folikul o velkosti 15mm.este do utorka musi narast.

lifinka
4. únor 2011

@timona ano

lifinka
4. únor 2011

@petuska123 tak hodně štěstí, aby to klaplo!!!

gabriellka
4. únor 2011

timona tak to máme zase niečo spoločné, tiež sa snažíme vyše roka a mám 27, čo nie je až taký veľký rozdiel. Keby si mala 37 a chceš prvé to by bol problém. ale narozdiel od teba ja mám v okolí aj viac prípadov keď sa snažili a snažili. Mám kolegu, ktoremu sa po 7 rokoch zadarili dvojičky ale oni mali aj zdravotné problémy a predsa sa zadarilo. Najnovšie mám kamošku ktorá sa snažila 3 roky a zadarilo sa, takže oni sú pre mňa veeeelmi pozitívne príklady. Proste si nepripúšťam možnosť, že by sa nám to nepodarilo nikdy, tak sa snaž aj ty myslieť pozitívne 😉 ...
som rada, že som tu stretla niekoho s "podobným osudom". Hlavne nedovol aby ti to prerástlo do takých sfér, že ti to vplýva na vzťah s manželom. viem že sa to ľahko hovorí, ale snaž sa na tom nájsť niečo pozitívne. Užívajte si jeden druhého, lebo keď budete mať bábo tak na seba budete mať omnoho menej čase. Silno držím palčeky na // 🙂

lucka_0906
4. únor 2011

@gabriellka @timona Kocky ste v spravnom fore 🙂 ja som na to velmi podobne, tiez mam pocit, akoby som sa zacala izolovat..akurat sa viac stretavam s mojou rodinou, s nou sa citim "bezpecne". Skoro vsetky moje kamosky su bud tehule alebo uz maju babo (niektore aj dve!). Su dni ked mi je uuuuplne zle, su dni ked mi je fajn a nepripustam si to. Uz skoro 3/4 roka chodim behat, zacala som cvicit pilates..takze sa citim aj fyzicky ovela lepsie a samozrejme som zhodila par kil, co vzdy potesi 🙂
To ze ti to narusa vztah s manzelom..na to pozor. Toto by vas malo predsa zblizit, neodstrkuj si ho od seba, skus ho velmi do toho nezatahovat - mam na mysli zlu naladu. Ktory chlap chce mat doma permanentne podrazdenu zensku? 🙂 Mne ked je zle, zapnem comp (MK) alebo zavolam najlepsej kamoske, alebo si v sukromi poplacem. Samozrejme su dni, ked si potrebujem poplakat na chlapovom velkom ramene a on ma uchlacholi. Ale keby som toto vyvadzala denne..no neviem neviem..
Ked som sa v novembri zaregistrovala na MK tak som bola na tom zleee ☹ Ked vidim kocky, co su tu..mam pocit, ze mi je ovela ovela lepsie, ze v tom nie som sama.
Ja v kutiku duse dufam, ze sa to podari! Raz...snad coskoro 😉

aduskatt
4. únor 2011

bry vecer krasavice🙂

lucka_0906
4. únor 2011

@linka ja som mala tiez volakedy zvyseny prolaktin..dali mi lieky a upravil sa rychlo. to bolo veeelmi davno a odvtedy v pohode.. Ake mas hodnoty?
Keby bol u teba problem len v prolaktine, to by bolo fajn..podla mna to nie je take vazne 😉

linka
4. únor 2011

@lucka_0906 mam okolo 20 a ake lieky ti dali? 🙂

lucka_0906
4. únor 2011

@linka fuha, uz si nepamatam. To bolo hadam 10 rokov spat.. ale ked by si mi napisala co ti dali, spomeniem si.
Inak co sa tyka tej hodnoty, tak to je super!! Moja lekarka robila paniku.. lieky, bola sa x-moznych vysetreniach a to som mala hodnoty ako ty.. raz aj okolo 70. Potom som zmenila lekarku a ta mi povedala, ze vtedy sa hovori o probleme, ked su hodnoty okolo 100, 200 a viac! 🙂 Optimum je tusim, ak si dobre pamatam okolo 10

linka
4. únor 2011

@lucka_0906 lieky mi este nedala,iba sestricka mi vravela vysledky,svokra mi robi na porodnici sestricku,zajtra sluzi aj doktorka,tak mi zavola co nasadi 😉 tiez si myslim,ze ta hodnota moja nie je az taka katastrofalna,citala som na nete,ze ked je zvyseny prolaktin,tak zena nemam mrchu,z prsnikov jej moze vytekat tekutina a neovuluje,lenze ja z toho nemam nic,vsetko slape jak ma,tak fakt neviem 😖

lucka_0906
4. únor 2011

@linka tak daj vediet, co ti da za lieky.. Ale podla mna to bude dobre, uvidis 😉

linka
4. únor 2011

@lucka_0906 a tebe prolaktin branil v otehotneni? alebo co mate za problem? 😉 dam vediet,jasne 🙂

lucka_0906
4. únor 2011

@linka ked som mala zvyseny prolaktin, mala som asi 17 rokov, takze o mimi som vtedy ani nesnivala 🙂 Ja som mala odvzdy problem s cyklom (bol hrozne dlhy). Ked som mala cca 19 som zacala brat HAK a brala som ju donedavna..samozrejme bol cyklus na hodinu presny. Poslednu "davku" som mala v 11/2009. No a potom v marci 2010 sme sa zacali snazit o mimi..samozrejme po vysadeni HAK to iste - nechcela mi prist MS, vyvolavacky asi 3 a nic..potom prislo a nasadil sa mi Duphaston..potom som chodila na folikulometriu, ze ovu ziadna, tak Clostil.. teraz som skoncila 3ti mesiac a uvidime za 2 tyzdne..
A ty? Ty sa tusim snazis 4 roky, ci si ta mylim? Aj mas nejaky konkretny problem?

linka
4. únor 2011

@lucka_0906 nieco vyse 4 rokov,ale to je vedlajsie,podla dr. sme obaja v poriadku,spermiogram ok,ovulacia u mna prebieha,vajickovody mam priechodne,akurat teraz mi zistili ten prolaktin,ale mala som taku istu hodnotu aj koncom minuleho roka a dr.vravela,ze to je v pohode,nasadila mi clostil na dva mesiace,ale zial nezabral,takze teraz som treti cyklus bez neho... 😉 tak ale teraz mi uz asi na ten prolaktin uz nieco da,mam taky dojem,kedze znova bol zvyseny 😒

lucka_0906
4. únor 2011

@linka podla mna je horsie ked nevieme co nam je, lebo to nevedia liecit 😒 Ked u teba prebieha ovu, na co ti nasadil clostil? A v akom zmysle nezabral, ziadny folikul nenarastol?
Cele 4 roky si inak nic nebrala? Az teraz Clostil?

linka
4. únor 2011

@lucka_0906 dr.ma pocas brania clostilu ani nesledovala,sama neviem naco som ho brala 😖 vraj na skusku 😒 nie nic som nebrala cele roky,nejak sme dufali..

linka
4. únor 2011

musim ist off,muz zapol film na dvd a uz sa mraci,ze mam pozerat aj ja,ked som chcela tiez pozerat,zajtra sa ozvem,tak papa 🙂

timona
4. únor 2011

@lucka_0906 ja sa izolujem uz aj od svojej rodiny, nakolko dve pribuzne su tehotne a fakt posledne co chcem pocuvat je o ich tehotenstve... najhorsie je ze ani rodicia nevedia o mojom probleme s otehotnenim..

lucka_0906
4. únor 2011

@linka uff..neviem, ci by som 4 roky vydrzala 🙂 Ale lepsie pre teba..asi si velmi nestresovala.
Tak pa, pekny vecer 🙂 idem aj ja off a uzit si piatkovy vecer

lucka_0906
4. únor 2011

@timona pravda, ze v rodine nemame ziadnu tehulu..akurat sesternica ma polrocne babo, ale nejak ma to nevzalo..mozno ma chvilu cuklo, ze preco nie aj ja..ale ozaj len moment
Moji rodicia tiez nevedia.. naco? Len by sa trapili. Vie to z rodiny len moj brat s ktorym mam skvely vztah.

gabriellka
4. únor 2011

lucka a timona mne doktor povedal, že ak ma stresuje spoločnosť tehotných kamošiek, tak nech sa s nimi nestretávam. učinené, stretká som obmedzila na minimum chodím von so slobodnými kamoškami a je mi fajn, 😀. Poviem si, že som na tom aj tak lepšie ako oni, že my sa už aspoň snažíme a ich to ešte len čaká 😀

aduskatt
4. únor 2011

@lucka_0906 ale vydrzala, keby si nemala inu moznost🙂

nathali
5. únor 2011

Tabulka 5.2.2011

Snažilky:
eerikaa3.........39r.....snž..14m.....47DC...(PC27dní)
kkamca...........31r....snž......5r......38DC...(PC31dní)
aduskatt..........34r.....snž.....5r......38DC...(PC40dní)
petuska123 ...25r...snž....1,5r.....37DC...(PC28dní)
jania023 ........30r.....snž.................29DC...(PC30dní)
pici..................27r....snž.....25m.....29DC...(PC28dní)
walta..............30r.....snž.....17m......26DC..(PC31dní)
nathali............23r....snž....1,9r.........23DC..(PC35dní)
linka...............29r....snž....4,5r..........23DC...(PC31dní)
jika10.... ........31r....snž.....10m.......20DC ..(PC 33dní)
lucka_0906....31r...snž...10m.........20DC...(PC33dní)
puckal.............28r.....snž.....7m.........19DC...(PC46dní)
jessika............27r....snž....3m..........15DC....(PC30dní)
kamillka100...25r....snž....................14DC....(PC30dní)
vera_j...............26r.....snž....6m..........10DC....(PC30dní)
betina1984.....26r......snž....9m..........10DC...(PC32dní)
chersi...............23r....snž....20m.........6DC...(PC 35 dní)
leeena_4.......28r.....snž......8m...........5DC....(PC33dní)
veronicka33...33r....snž..14m.............4DC...(PC28dní)

Tehulky:
lifinka..............30r.....7tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r......6tt..........(snž..3r)

nathali
5. únor 2011

dobre ranko 🙂
asi som tu prvaa ze??no kedze tato noc bola pre mna utrpenim-skoro vobec sa mi nechcelo spat tak som stastna ze som uz hore 😀
sla som spat neskoro okolo pol noci a aj to som dlhoo lezala zo zavretymi ocami kym som aspon na chvilku zaspala potom ma zobudil pc lebo moj sikovny priatel si pustil film a zaspal tak som ho o pol piatej rano vypinala 😠 a samozrejme ze sa mi uz nechcelo spat ale nejak som este na chvilku zabrala a potom okolo siedmej rano ma zobudil zas priatel lebo hladal nejake papiere skoro ma porazilo 😠

lucka_0906
5. únor 2011

@gabriellka :D toho sa drzim aj ja. Lenze problem je ten, ze ja uz pomaly nemam ziadnu taku kamosku, ktora nie je tehu alebo mamina ☹ 🙂 Preto viac vyhladavam pritomnost mojej rodiny, ktoru lubim a je to fajn 🙂 Aj ked kamosky samozrejme neobmedzujem, aj ked maju deti, ale niekedy fakt na to nemas naladu..
Gabi a ty ako? Si tu u nas nova 🙂 kolko beries Clostil?