Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lauritka
7. črc 2011

@mijadave skusila uz laparoskopiju ?? tam yby to mohli urobit driling vajecnikov, aby sa zobudili 🙂

mijadave
7. črc 2011

@lauritka ano, v aprili... 😀 odstranili mi aj zrasty, no tie vraj nesposobovali neplodnost.... nic zavratne nezistili... 🙄

lauritka
7. črc 2011

@mijadave aha, no ani u mna... sakra 😢

mijadave
7. črc 2011

@lauritka 😠 co uz... ideme dalej skusat... 😉

aidule
7. črc 2011

@lauritka Zdravím, já jsem taky brala jen clostyl, sliznici mi kontr.UZV. Já ale předtím byla po hormonálních injekcech ve vyšších dávkách z nevydařeného IVF, tak možná se to nakoplo i tím 😉 .Každopádně to zabralo a mimi je na cestě 😀 . Přeji hodně štěstí na cestě za vysněným miminkem!

lauritka
7. črc 2011

@aidule dakujem za povzbudenie.. snad sa postasti uz konecne 🙂

tyrisa
7. črc 2011

Tak furt čekám tu mrchu a nic 😝 přijď potvoro,ať už mám klid 😠

aduskatt
7. črc 2011

@tyrisa a uz vies, ze ma prist?

lauritka
7. črc 2011

@aduskatt ako dopadla krv ?

terioza1
7. črc 2011

Ahoj holky, tak jsem zase tady, nejak jsem na to nemela naladu, tak se omlouvam... docitat to, to je vec vam reknu. Jinak jsem chtela jit k dr, ale jelikoz tam je jenom v utery a ve ctvrtek a byly svatky, musela jsem ji napsat maila do soukrome nemocnice v Decine, kde dela primarku. Oznamila jsem ji, ze se sice po 2mesicich uzivani clostilu zadarilo, ale se spatnym koncem a ze dneska budu 5.DC a mela bych zacit brat zase clostil. dpovedela mi dneska mailem, ze je prima, ze jsem otehotnela, i kdyz se spatnym koncem a ze telo by tel melo mit tzv. REBOUND FENOMÉN a kdyz se to neodrazi v cervenci nebo v srpnu graviditou, napise mi az v zari clostil... Tak mi drzte pesticky... Jinak jsem to v zivote neslysela a ve slovniku pisou, ze to je zpetny naraz, nebo odrazit se. Pry po dobrani techto leku telo reaguje chvili samo( asi jeste ucinky tech leku... ?)...Tak doufam, ze se zadari hned ted v cervenci, ale bojim se, abych vubec po tom "potratu" ovulovala...

mijadave
7. črc 2011

@terioza1 ahoj, no nieco som o tom pocula, no nie vela... telo je v podstate nastavene na tehotenstvo este nejaky cas po potrate... takze v tom to mozno je a ze sanca otehotnenia je vyssia ako normalne, no ci je to tak naozaj, neviem, lebo mne kazali si vzdy dat pauzu, lenze ja som v tehu vzdy zasla min. do 6 tt... a dalsia vec je, ze naozaj lieky maju este nejaky vplyv... to mi povedal dr., ked som musela po 3 cykloch prerusit liecbu.... 😉

aduskatt
7. črc 2011

@lauritka ja cakam na mrchu zatial, este cca tyzden

lauritka
7. črc 2011

aha, tak to niekto iny pisal, prepac 🙂

terioza1
7. črc 2011

@mijadave Ja to taky slysela, ze telo je jeste nastavene na tehu... tak uvidime, jestli se zadari, ale verim tomu... 🙂

terioza1
7. črc 2011

@tyrisa treba uz neprijde 🙂

tyrisa
7. črc 2011

@aduskatt Vím teplota mi klesla z 36,9 na 36,3.......nic jiného nečekám.

@terioza1 přijde,jsem si jistá .-(

mijadave
7. črc 2011

@terioza1 dufam, ze ano, drzim pasticky 😉

terioza1
7. črc 2011

@mijadave dekuji.... 🙂 ja taky drzim pesticky.

terioza1
7. črc 2011

@tyrisa treba to nic neznamena... 🙂 I nahody jsou... 🙂

tyrisa
7. črc 2011

@terioza1 Fakt děkuju,ale nebudeme si nic nalhávat,alespoň se mi zkrátí cyklus...no. I když mě to pěkně sere,páč jsme se tento měsíc opravdu poctivě snažili,tak život přeci nekončí.Tak nebudu mít březňátko,ale dubňátko 😝

tyrisa
7. črc 2011

kdo neviděl ať se jukne...je to tam jak pěst na oko http://www.fertilityfriend.com/home/3506d2

terioza1
7. črc 2011

@tyrisa i dubnatko je pekny... 🙂

tyrisa
7. črc 2011

@terioza1 všchny jsou pěkný,akorát čekat se nechce 😖

mijadave
8. črc 2011

@tyrisa ahoj, tak ako, nedorazila?

tyrisa
8. črc 2011

@mijadave Ještě nee,ale teplota zůstala dole,takže určitě příjde ta potvora jedna nechtěná.

mijadave
8. črc 2011

@tyrisa to ma mrzi ☹

tyrisa
8. črc 2011

@mijadave To nic.....akorát jdu teď do obchodu a musím si dát tampon,protože ani nevím,kdy to příjde,ani břicho mě nebolí 😝 Možná to dostanu až pozítří,pak se mi LF nezmění.....

mijadave
8. črc 2011

@tyrisa jasne, mozne to je... aspon, ze Ta nic neboli 😉

tyrisa
8. črc 2011

@mijadave jo,zatím,furt se hlídám,je to na hlavu 🙄

mijadave
8. črc 2011

@tyrisa o tom mi nieco hovor... tiez to poznam... snazim sa nesledovat, no neda sa... ja som dnes 21DC a 7DPO... nejak sa mi to posunulo, cyklus som mala kratsi s clostilom, ovulka bola neskor... neviem ako vydrzim este aspon tyzden cakat.... ☹ http://www.fertilityfriend.com/home/3569e9