Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
13. črc 2011

@jeny to mas pravdu, je to zvlastne, zvlast, ked sme s muzom obaja ok... nechapeme, ale co uz... To vazne si brala 9 cyklov clostil? ja som pocula, ze sa to moze len 6 po sebe... aj mne dr urobil pauzu po 3 cykloch a aj teraz povedal, ze ak sa nezadari, tak sa dohodneme, ze co dalej.... 😉

jeny
13. črc 2011

@dicinka1 no ja som sa nikde na nete nestretla s niekym kto by bral clostyl tak dlho ako ja.....ale dr mi ho veselo predpisoval stale pretoze si myslel ze ked sa raz zadarilo, zadari sa opat, pritom jedine vysetrenie co mi robil pred liecbou bolo HSG na kontrolu priechodnosti inak nic ani len krv na hormonalny prifil mi nerobil, na jednej strane som aj ja stale dufala ze clostyl opat nesklame no zial nevyslo to

jeny
13. črc 2011

@mijadave ja som si po tych 9 mesiacoch sama stopla clostyl lebo on by mi ho kludne predpisoval este aj dalej no potom som nastupila do novej prace a vysadila vsetky lieky ze snad sa stane zazrak ale nestal sa, tak som isla rovno do centra no este som nasla jeden clostyl doma tak som si ho tento mesiac nasadila ze teda posledny pokus pred liecbou v centre no teraz som som tak v polke cyklu a uvidime....
Ty mas aspon rozumneho doktora, tak hadam najde nejake dobre riesenie pre vas

mijadave
13. črc 2011

@jeny to som prekvapena, no kazdy dr je iny... dufam, ze najde nejake riesenie, no uz po tych 3 cykloch mi povedal, ze asi uz len umele oplodnenie.... ☹

aduskatt
13. črc 2011

@mijadave tak si drzme palce teda............ 🙂

jeny
13. črc 2011

@mijadave no to je fakt zvláštne že zdraví pár má podstupovať umelé oplodnenie, podstupovať takú náročnú stimuláciu a zaťažiť organizmus tým všetkým keď u vás funguje všetko tak ako má, myslím si že zdravých párov veľa urobí psychika ale tú je ťažko ovplyvniť, ja mám aj zdrav. problémy aj psychiku už narušenú takže naša šanca je veru biedna 😀

aduskatt
13. črc 2011

@jeny dokonca aj v pribalovom letaku je napisane, ze max 3 davky a potom sa uz nesmie.-....ale snad tvoj lekar vie, co robi...............btw, ako mohol bez hormonalneho profilu nasadit clostyl? ved ten stimuluje vajecniky.ak mas inu poruchu, ktoru neriesi, tak ho pcha do teba zbytocne, ak teda vajecniky pracuju...........clostil sa zvykne davat pri PCO a to bez HP nezisti

mijadave
13. črc 2011

@aduskatt diky, budem ich potrebovat 😀 aj ja sa budem opakovat, no aj ja Tebe drzim palce.... 😉

aduskatt
13. črc 2011

@mijadave mne staci uz len do decembra🙂))ale teda ja dufam, ze najneskor oktober uz budem spokojna.-)))

mijadave
13. črc 2011

@aduskatt tak dufam, nech to vyjde cim skor...
@jeny no je to zvlastne... ale co narobis... ja s tym umelym oplodnenim nie som zatial stotoznena, mozno ked tak IUI 😉 uz som to tu pisala, ale stale viac uvazujem, ze to necham tak a zacnem brat tu fytosoju... ak sa s nou zadari, ok, ak nie, no tak nic... ja zdravotne problemy podla dr nemam, HP mi robil, mala som zvyseny progesteron, preto som prestala ovulovat... na laparke odstranili zrasty a som vraj ok... 🙂

lifinka
13. črc 2011

@aduskatt to je mi líto 😔

jeny
13. črc 2011

@aduskatt no ja som uzivala roky dufhaston lebo bez neho som mala 90dnove cykly takze na zaklade toho mi potom aj kontrolovat ovulaciu a kedze ziadna neprebiehala rozhodol sa pre clostylbegyt, no aj teraz v centre som povedala ze moj dr mi daval 9 mes. clostyl a dr na to nic nepovedal, tiez som cakala ci nieco povie no zdrzal sa komentara, ktovie co si myslel....

aduskatt
13. črc 2011

@lifinka dakujem moja........aj mne......☹ prezijem, ideme dalej

mijadave
13. črc 2011

@aduskatt nic ine neostava, len ist dalej, tak ako pises.... 😉

lucytao
13. črc 2011

ahoj ja som brala tiež clostilbegyt a na 3cyklus sa to podarilo už som v 18týždni 🙂 z celého srdiečka vám všetkým držím palčeky nech sa to podarí 😉 . My sme sa dočkali po dva a pol roku ale v 2cykle sa mi vytvorila cysta tá po menštruácii zmizla.

aduskatt
13. črc 2011

@mijadave ja som uz zmierena s tym, ze to normalnou cestou nepojde, ale predsa len este tu poslednu davku clostilu douzivam.........

mijadave
13. črc 2011

@aduskatt to mi je luto, tak snad to vyjde.... ked nie prirodzene, tak umelo.... 😉

mijadave
13. črc 2011

@lucytao to je super, tak to blahozelam 😉

aduskatt
13. črc 2011

@mijadave no, ja pevne dufam, ze postaci IUI🙂)

aduskatt
13. črc 2011

@lucytao gratulujem🙂)hm, po dva a pol roku, to som ta uz dvakrat obehla a som v tretom kolecku, xixi

aduskatt
13. črc 2011

@mijadave btw.asi mi hrabe , ale normalne mi dnes, snad prvykrat za tych 6 rokov vhrkli slzy do oci, ked som sefke povedala, ze mi je zle, bo som dostala mrchu a ona na mna tak sucitne, ze jej to je luto.....no zlata...

mijadave
14. črc 2011

@aduskatt nemyslim si, ze Ti hrabe... ja som dnes tiez mala slzy na krajicku... http://www.fertilityfriend.com/home/361810 to znaci uz len jedine.... ☹ taky rapidny pokles znamena len jedno.... ☹ a tak som dufala, ze ten posledny cyklus vyjde... na tri krat som ten teplomer tam pchala, ze som ho mozno zle mala, uz sa mi to stalo... ale nie.... no co uz... hoci este nedorazila, no podla vsetkeho zajtra dorazi... 😢 😢 😢 😢 😢

aduskatt
14. črc 2011
mijadave
14. črc 2011

@aduskatt dik, co uz... 😢

tyrisa
14. črc 2011

@aduskatt Clostilbegyt působí ještě tři měsíce po dobrání,takže ještě vydrž,protože šance na těhu je vysoká...to mi řekla moje dr.

mijadave
14. črc 2011

@tyrisa toto som pocula aj ja, tak dufam, ze sa to moze este podarit a podporim to aj tou fytosojou.... idem si ju vyhladat a rychlo objednat....
😉

aduskatt
14. črc 2011

@tyrisa ja mam info, ze mesiac po.............len u mna bude problem asi aj niekde inde, lebo tento mesiac bol ukazkovy folikul a vyska sliznice maternice..ved teraz este dam tu spolednu davku a uvidime, co vymyslia v CARe dalej.................nebudem uz cakat dalsie tri mesiace a stracat cas, lebo sme sa dohodli s mm, ze ak sa nepodari do konca roka, uz kasleme na to........snazime sa uz strasne dlho a uz to ide fakt na nervy

in131
14. črc 2011

Ahojte. Takže dnes na sone bolo výborne - 3 folikuly 23mm a jeden 17mm - takže 2 IUI je v sobotu. Moc nechceli isť do IUI - pre viacpočetné tehotenstvo ale risknu to - povedali že mám rátať s dvojičkami. Joj nech je aspon jedno aj ked 2 by sme sa nebránili.

mijadave
14. črc 2011

@in131 to je super, tak drzim paste.... 😉

terioza1
14. črc 2011

@aduskatt ahoj kocko, nepovedlo se nebo co???? ☹