Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lienkapp
18. únor 2011

Ahojte baby, chcem sa vas skusenejsich opytať, či možem mať hlienovy vytok aj ked nemam ovulku. Som prvy mesiac s clostilom a dnes 19 DC. Aj brucho ma pobolieva, teda skor v podbrusku asi 2 dni a dnes ten hlien...

kamillka100
18. únor 2011

@lienkapp ahoj, kludne mozes, ja som neovulovala a bolesti a hlien som mala 😉 nechapem tomu, ale je to tak

kamillka100
18. únor 2011

@lienkapp este som zabudla, ked si po clostile, tak ovulku mozno mas

lienkapp
18. únor 2011

@kamillka100
dakujem za odpoved. Dufam ze ovulka bola, teda je.

gabriellka
18. únor 2011

@lienkapp tak šup šup na vec 😉

gabriellka
18. únor 2011

@cutty tak gratulujem. Som zvedavá ktorá bude druhá februárová 🙂

zuzka1.
19. únor 2011

dobre ranko,
dnesna ranna folikulometria dopadla vyborne., mam 2 krasne foliky, aj nalavo aj napravo. jeden 25mm, dlasi 18mm. som 11DC. tak sa ide na vecv

jika10
19. únor 2011

@zuzka1. No taak blahopreju k foliku a sup do toho a pul je hotovo 😀

Jo jinak vsem krasne rano

gabriellka
19. únor 2011

@zuzka1. tak to je super. len ja som ostala trošku znepokojená. Ten moj 8mm je oproti tomu tvojmu nič...no veď uvidíme. ale držím palčeky aby vám to vyšlo 😉

lifinka
19. únor 2011

@zuzka1. chválím, no super, tak hupky dupky do poslýlky!

jania023
19. únor 2011

Cauky rak jà som bola vcera na urgente lebo moj lekar ma nemohol vziat..tak mam nejaku infekciu ta super.. Pytala som nech mi urobia folikulmetriu ale poslali ma do kelu ze to nieje na jedno pozretie rak ochota lekarov bajecna ☹ Takze zase nevien ci reagujem na clostil..zatial ziadne priznaky na ivu nic ziadna bolest a tak..Dnes som 12dc.. Do ovuky ostava este 3-5 dni

tyrisa
19. únor 2011

@jania023 Zkus alespon ovu test....

jika10
19. únor 2011

@jania023 Nepropadej panice, co neni jeste muze byt. Me ovulacno bolesti pri clostiku prisli vzdy tak den az dva pred ovu. Nic neni ztraceno. Drzim palce ☹

A ochotu lekaru taky znam. Platim si ze mzdy zravotni a socialni pojisteni a kdyz jsem potrebovala leky, tak mi doktorka rekla, ze nesplnuju tabulkovy kriteria a leky nedostanu 😠

lussynka
19. únor 2011

Ahojte kočky, potrebujem radu ohľadom duphastonu. Bola som včera na folikulometrii, folikul mal len 18 mm, no lekár mi už pichol pregnyl a kázal od dnešného rána užívať duphaston - 10 dní. No mne sa nezdá, že by už ovulácia nastala, teda neviem to presne posúdiť, lebo teplotu mám rozhádzanú kvôli chrípke.... http://www.fertilityfriend.com/home/2bfc08 Dnes ráno som sa ešte ten duphaston bála užiť, ak ovulka nebola...čo by ste radili, nasadiť ho od zajtra? Má niektorá skúsenosť?

kamillka100
19. únor 2011

ahojte kocky, ste tu???
http://www.fertilityfriend.com/home/333213 no som zvedava ci zajtra mrcha pride, dnes som sa rozhodla , ze netestnem, testovat budem ked mi bude meskat, tak bude lepsie

nathali
19. únor 2011

Tabulka 19.2.2011

Snažilky:
eerikaa3.........39r.....snž..14m.....61DC...(PC27dní)
petuska123 ...25r...snž....1,5r.....53DC...(PC28dní)
kkamca...........31r....snž......5r......52DC...(PC31dní)
pici..................27r....snž.....25m.....43DC...(PC28dní)
walta..............30r.....snž.....17m.....40DC..(PC31dní)
jessika............27r....snž....3m........29DC....(PC30dní)
kamillka100...25r....snž..................27DC..(PC30dní)
sysinek..........31r......snž.......2r.......25DC....(PC28dní)
vera_j...............26r.....snž....6m.......24DC....(PC30dní)
betina1984.....26r......snž....9m......24DC...(PC32dní)
chersi...............23r....snž....20m.....20DC...(PC 35 dní)
lienkapp..........26r......snž.....6m......20DC..(PC45dní)
leeena_4.......28r.....snž......8m........19DC....(PC33dní)
veronicka33...33r....snž.........14m...17DC...(PC28dní)
aduskatt..........34r.....snž.....5r.........14DC...(PC40dní)
gabriellka.......27r.....snž.......14m....13DC...(PC28dní)
jania023 ........30r.....snž....................12DC...(PC31dní)
zuzka1. ...........24r.....snž......15m.....11DC....(PC31dní)
linka...............29r....snž.........4,5r......11DC...(PC27dní)
nathali............23r....snž....1,9r...........5DC..(PC32dní)
puckal.............28r.....snž.....7m..........4DC...(PC28dní)
lucka_0906....31r...snž...10m...........3DC...(PC33dní)
jika10.... ........31r....snž.....10m..........3DC ..(PC 31dní)

Tehulky:
lifinka..............30r.....9tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r......8tt..........(snž..3r)

nathali
19. únor 2011

ahojk kocky 🙂
vidim ze si asi vsetk uzivate vikend
@kamillka100 to je dobre ze netestujes aspon nemusis lustit duchov no moc na teba myslim zasluzis si to 🙂

kamillka100
19. únor 2011

@lussynka no mas to tazke, ale folikul je aj tak maly na prasknutie, citala som, ze folikul praska ked ma 20mm, ale mne dr. povedal, ze praska az 22-24mm, ja by som na tvojom mieste este duphaston nebrala, ma sa brat az po ovulke, zacni ho brat niekedy zajtra alebo pozajtra, ale je to na tebe 😉 drzim palce

kamillka100
19. únor 2011

@nathali joj dakujem ti, no pocuvla som teba, ked si to napisala, tak som si povedala, ze mas 100% pravdu a zbytocne sa budem trapit 😉 i ked si myslim, ze test uz musi 100% ukazat, som 14DPO, pockam si pekne na mrchu

jessika
19. únor 2011

Ahoj holky.Vím, že tu jsem mezi váma nová a moc příspěvků jsem ještě nepřidala, ale stejně bych vám tuhle novinu chtěla ohlási. Vypadá to, že nám na poprvé zabral clostík a i přes manželův špatný spermiogram jsem dneska ráno našla druhou čárku!!!! Jsem 14DPO, čárka je jasně viditelná a vůbec není duch. Tak doufám, že bude sílit a nepřihodí se nic špatného. všem zdejším snažilkám přeju, aby brzo mohly prožít co já, protože ten okamžik je opravdu nezapomenutelný. Já jsem měla to štěstí, že jsem dvě čárky našla se svým manželem a několik dalších minut jsme se jen hysterisky smáli a brečeli zároveň 🙂

jika10
19. únor 2011

@jessika No tak to tise gratuluju a drzim palce, at carecka sily 😀

Ze by se nam skore otehotneni ustalilo na 2 kazdy mesic, to by bylo fajn 😀

kamillka100
19. únor 2011

@jessika tesim sa a drzim prsty 😵 😵 😵 , nech je vsetko v poriadku 😉

jessika
19. únor 2011

@kamillka100 Nápodobně, pokud by ti to taky teď vyšlo a mě potvrdilo, tak bysme byly těhotné na den stejně dlouho 😉

kamillka100
19. únor 2011

@jessika joj to by som sa testila, ale neverim tomu, uz ma 3 dni pobolieva brusko, bojim sa testnut, radsej si pockam na mrchu, ale prajem si aby neprisla 😉

gabriellka
19. únor 2011

@jessika no závidím ten pocit, ale samozrejme želám z celého srdiečka
@kamillka100 tebe želám // zajtra na teste, resp.neviem či zajtra, ale keď budeš testovať 😉
@jika10 mne by sa viac páčilo keby sme išli tempom január 2 tehulky, február 3 tehulky, marec 4...atď 😉

akin
19. únor 2011

Ahoj holčiny, nakukuji k vám už asi měsíc a zatím jsem nenašla odvahu se zapojit 😅 Bylo by ale fér o sobě něco napsat, když už vás tady tak trochu šmíruju a snažím se od vás načíst co nejvíc informací a načerpat pozitivní energii 😉 Také se léčím Clostíkem. Mám za sebou první měsíc a bohužel neúspěšný ☹ Vajíčko bylo celkem pěkné (dominantní mělo 18 mm 10 DC), ovulace podle rozboru krve proběhla na 100 %. Stejně se mi ale už dnes už rozjíždí druhým dnem mrcha . Do ovu jsme se podle rozpisu doktora trefit prostě museli, ale holt nám není ještě přáno. Je tolik věcí, které má na případné těhu vliv, že se vážně divím, že někdo zvládne otěhotnět přirozene.

jessika , moc ti gratuluji a držím palce, ať jde vše, jak má! 🙂

jessika
19. únor 2011

Holky, moc děkuju, od vás mě to obzvlášť těší 🙂
@kamillka100 No, mě už taky tři dny břicho pobolívá. Jinak žádné jiné příznaky nemám... Tak testni, nebo ještě počkej den dva a testni pak 😉

kamillka100
19. únor 2011

@gabriellka dakujem 😉 , testovat nebudem i ked je to velmi tazke, stale pozeram na skrinku kde mam TT, ale nemam odvahu a graf mam ozaj cudny, dnes mi teplota trosku stupla, proste velhory 😀
prajem si aby sme postupne pribudali, kazdy mesiac minimalne 3 baby 😉

gabriellka
19. únor 2011

@kamillka100 radšej ešte počkaj...poznám ten pocit - čo ak. Nikdy sa neviem rozhodnúť, ale zase keď čakám pridlho potom som ešte viac sklamaná z jednej / 🙂 . Mám tušáka že ti to vyjde, veď si urobila maximum 😉 . Joj bodaj by...

kamillka100
19. únor 2011

@gabriellka si velmi zlatucka, dakujem ti este raz, no neviem....... , dala som do toho ozaj maximum a ked som skusila testnut na 9DC, tak to sklamanie bolo velke, cakala som aspon ducha a nic ☹ , vcera som dala do okna vodu 😀 , ale musim si ju odlozit do chladnicky a vypit cez plodne dni 😀 , neverim tomu ale skusam vsetko 😀 co by som dala zato keby to kazdej jednej vyslo, nezasluzime si tak sa trapit