Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
23. srp 2011

@aduskatt no ja som 4 dni po nej.... 😉 a zle mi je len od nedele vecera, do 2 tyzdnov mam este daleko 😀 hoci niekedy tie kratsie cykly nie su na skodu... 😀 len LF mavam rovnaku, cca 14 dni 😉

panecku, pred chvilkou nam tu slahol blesk, som az nadskocila na stolicke, to bola supa... 😕

aduskatt
23. srp 2011

@mijadave a kde je to tu? si priamo v Poprade?

mijadave
23. srp 2011

@aduskatt som momentalne vo Velkej Lomnici 😉

aduskatt
23. srp 2011

@mijadave ahaaaaaaa..........🙂)no, dufam, ze vychod nemieni zatopit🙂

mijadave
23. srp 2011

@aduskatt nestras, minuly rok nam vytopilo firmu, cca mesiac pred mojim nastupom, som rada, ze som to nezazila...videla som video a fotky a bola to hroza... a pred cca mesiacom chybalo uz len pol metra a boli by sme mali v sklade vodu.... 😒

aduskatt
23. srp 2011

@mijadave svokrinej sestre vytopilo komplet dvor, material na stavbu rodinneho domu komplet zniceny, druha svokrina sestra isla rano lekarovi a doobeda sa uz nedostala domov............este ze svokra byva na kopci.ale sak tam na vychode ked sa ten lejak spusti, tak amentma............a taku sarapatu narobila Jakubianka, co je v stave kludu tak mne po clenky

mijadave
23. srp 2011

@aduskatt to verim, take potociky vedia prekvapit... kedysi som sa stale cudovala, preco take potociky maju take vysoke brehy... neverila som u sesterky maju potocik na vysku ked ma cca 5 cm a naraz mal 2m... takze teraz uz chapem... 😉 mas pravdu, tu na vychode ked sa spusti lejak, tak trpneme.... kedysi to tak nebyvalo.... 😒

aduskatt
23. srp 2011

@mijadave ved to.............ja by som nekupila byt dolu pri vode.svokre sme kupili, ale podmienka bola, ze bude na kopci, tak je spokojna.aspon vidi z okna Lubovniansky hrad🙂

mijadave
23. srp 2011

@aduskatt ja som tiez vravela, ze ked budeme kupovat dom alebo pozemok, tak jedine na kopci, no aj tam si overim geologicky podklad kvoli zosuvom.... 😀

mijadave
23. srp 2011

@aduskatt tak sa lucim, idem ja pomaly domov... mozno sem este vecer zbehnem, no neviem, kedze sa mi ta hlava dooooost kruti.... 😖 zatial pa 😉

aduskatt
23. srp 2011

@mijadave papa, ja sa vecer isto objavim🙂ja este hodku a pol v praci☹

veronicka33
23. srp 2011

@leeena_4 fíííííha a ty čakáš 😲 ?do kelu ja kde som bola ked som si to nevšimla?táááááááák gratulujem a nech sa darí,teraz len vyvalujem oči čo píše Nathali že ako bábo no toto super 🙂

valinka30
24. srp 2011

@aduskatt A dělali ti utz na kontrolu růstu folikulů nebo to jen tak odhadli?

elys
24. srp 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Veronicka33.........34.........19m......... ...23...........29.......................Listovka, Femigard, kontryhel
Mijadave...............35.........20m..............19...........21...............5......Sojové izoflavonoidy, kontryhel, grepový džus
Petra273...............37...........5m..............14..........28........................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Tyrisa.....................26...........5m.............18...........30........................Kontryhel
Aduskatt................35............6r................10...........34........................Clost., calibrum
Kacnov..................23.........12m..............28..........28........................Clost.,
Very_sad...............28..........2.5r..............38..........32.............28..... Clost., Duphaston
Jeny.......................30...........2r.................24..........33........................Clost., Duphaston
Lorreine..................28.........1.5r..............19......................................Listovka, Forgravid
Zana21...................30..........2m..............19..........33................5......Clost., Listovka
Elys.........................29.........1.5r..............24...........30.......................Clost.
Sambuca...............23..........1,5r...............9.......................................Clost.Listovka,Utroš
Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení..............TT (dle ms)..............Kontroly u dr.........Vitamíny a další
Terioza1..............22.........................................7+3.......................23.8.2011...........Listovka

jeny
24. srp 2011

ahoj baby, ale ste sa rozpisali 🙂 nestiham ani citat, teraz mam nejake aktivne obdobie, cas na pc neostava no aspon ani na babo nemam cas mysliet, kedze tento mesiac som bez sance, ovu nebola tak mam uplny klud a usetrim aj na testoch 😀 ALe verim ze niektora z vas tento mesiac uz oznami radostnu novinku! 😉

mijadave
24. srp 2011

ahojte 😉
tak bola som si rano dat zmerat tlak a to, ze sa mi toci cely svet asi v tlaku nebude… mala som ho v norme... sestricka mi povedala, ze to moze byt aj z tepla, ze ked to neprejde do konca tyzdna, tak mam prist a poslu ma na neurologiu… tak uvidime, svet sa mi zatial toci dalej... 😒

zana21
24. srp 2011

@mijadave A řekla jsi sestřičce, že bys mohla být těhotná?

zana21
24. srp 2011

@mijadave Jo a jinak, Dobré ráno 🙂

aduskatt
24. srp 2011

@valinka30 co ci odhladli?🙂........ale folikulometriu som absolvovala uz len tak matne, co si spominam minimalne 9 cyklov

mijadave
24. srp 2011

@zana21 dobre ranko 😀 ano, ona to vie, lebo som ju parkrat pytala pichnut pregnyl, ked moj dr mal volno... 😉 lenze na priznaky je to este dost skoro 😉

valinka30
24. srp 2011

@aduskatt No právě, jestli ti dělali folikulometrii. Tam by měli odhadnout, zda ovulace proběhla nebo kdy asi bude.

elys
24. srp 2011

jeeesus baby, 24DC to je raz blbe cislo.. to je neskutocne ako sa to taha. ale mozem vam povedat, ze urcite nepozorujem ziadne priznaky, akurat sa sem tam ohlasi maternica, takze tehu to nebude :( uz nech pride mrcha a ideme na druhe kolo.

tyrisa
24. srp 2011

Co mám dělat? Jsem 18DC a ovu v nedohlednu,jak se mám snažit,když si to moje tělo zase dělá co chce.....já už nechcu žádné hormony ☹ béééééééé

aduskatt
24. srp 2011

@valinka30 to viem aj bez nich urcit, len ma zaujima dovod, preco sa pytasna tu folikulometriu u mna🙂))

valinka30
24. srp 2011

@aduskatt Pochopila jsem, že jsi brala clostil a utroš. A ptala jsem se, jestli ti dělali folikulometrii na zjištění ovulace nebo ne. Píšeš, že ti řekli, že ovu bude 14. dc a byla až 18. dc .. tak mě zajímá, jestli ti to tvrdili po folikulometrii, kde by to snad měli poznat.

elys
24. srp 2011

@tyrisa hlavne sa nevzdavat.. 😉

tyrisa
24. srp 2011

@elys díky ....

aduskatt
24. srp 2011

@valinka30 jaj tak.no, v CARe chceli peniazky, tak to proste nastavili tak, aby mi blokli ovulku dufajuc, ze sprosta pacientka na to nedojde a povedia jej, ze to prirodzene nejde a musi si zaplatit IVf...............u mna sa zmylili.................pre upresnenie.....na sone bolo vidiet 18 den...........ja som si overovala, kedy mam brat a povedali mi, ze od 14 dna, lebo s clostilom vtedy dojde ovulka, mne to proste lekarka tvrdila, ze to tak je vzdy...............
lekar videl na sone, ze ovulka bude 18 den, aj tak mi kazal utros brat od 14eho.....proste islo o biznis, som to prekukla..................
ale v podstate svoje telo poznam natolko, ze uz viem, kedy mam ovulu, obzvlast pri clostile..............🙂

aduskatt
24. srp 2011

@tyrisa booooooze, to je hrozne s tymi nasimi vajkami☹ robia si co chcu

tyrisa
24. srp 2011

@aduskatt To máš pravdu.....já se zase děsím jak dlouhý budu mít cyklus....mám tři měsíce vysazený clostil a už jsem myslela,že se mi vše vrátilo do normálu...poslední dva měsíce se mi krásně cykly zkrátili z 35 na 30 a teď to zase vypadá,že jsem tam kde jsem byla ☹ na FF to taky nevypadá na ovu... http://www.fertilityfriend.com/home/3506d2