Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

elys
5. zář 2011

@nathali ahoj nathali. my sa este nepozname, som tu len mesiac. chcem sa ta opytat, co si vsetko podstupila a pri akej "liecbe" sa to nakoniec podarilo. citala som si, ze ste sa snazili 2 roky a prislo to v hodine 12-tej 🙂

petra273
5. zář 2011

@elys v práci každý den, o víkendu si dávám pohov 😀

nathali
5. zář 2011

@elys tak ja som bola bez ms alebo skoro bez ,dost dlho som bola na agolutine inak som ms nemala a potom som presla na hormonalne lieky ako provera tu mi na sk doktor zakazal a nasadil duphaston a potom mi dal clostil ten som brala pol roka s jednou prestavkou a k tomu mi pichal pregnyl vajicka mi krasne rastli aj sex bol ale nic s toho mali sme toho obaja plne zuby a nastal medzi nami problem-priepast ani sme sa poriadne nebavili spolu tak sme si dali pauzu-rozchod aj ked sme sa stale stretavali a boli spolu to trvalo asi dva mesiace a potom som otehotnela co pomohlo neviem ale asi to ze som skutocne prestala riesit dieta-aj ked som pracovala v detskom obchode a ktory som DC bez bab na mk by som to vazne nevedela 😀

elys
5. zář 2011

@nathali no super... tak ze by som si aj ja dala pauzu??? HMmmm. 😀 u nas je to tazsie ked byvame spolu, ale asi to tiez hodim za hlavu... co sa ma stat tak sa stane. tak dakujem a nech je vsetko v poriadku..

tyrisa
5. zář 2011

Taaak stačí aby mi ráno BT stoupla,stačí jen o desetinku a ovu bude potvrzena ff :-P

elys
5. zář 2011

@petra273 a po ovulke?

nathali
5. zář 2011

@elys my sme tiez byvali spolu aj po "rozchode" 😀 ale nic sme neriesili a zili sme si tak kazdy po svojom
ale dobre je ked to vazne nebudes riesit a das hlave oddychnut
@tyrisa tak snad BT stupne 🙂 tak supky pod perinu aj spolovickou 😀

tyrisa
5. zář 2011

@nathali my už máme odsnaženo....ovulka byla v sobotu,ale ff potřebuje třídenní vzestup,aby to označila,tak doufám,že jsem se nepletla 🙂

kacnov
5. zář 2011

@veronicka33 čoveče to je náhodička 🙂 další dc stejně 🙂 tak pojd taky na IUI a budem čekat tři jak to dopadlo 🙂

mijadave
5. zář 2011

@veji ahoj, prepac, dostala som sa dnes k pc az teraz, mali sme dnes velky den, mame doma prvacku.... grepovy dzus z cerveneho alebo ruzoveho grepu je dobry na plodny hlien a pijem ho cca 0,3-0,5l denne od cca 3DC az po ovulku, pred ovulkou 1-2 dni pijem niekedy aj liter... mne to poradili, lebo ja nemavam hlien ako vajecny bielok, co je vraj najplodnejsi... ale co ho pijem, zlepsilo sa to... 😉

veronicka33
5. zář 2011

@terioza1 no ja celkom fajn,tento mesiac som mala iba 2 dni ms,aj som testla ale nič,teraz som 6DC a skusila som ovu ale len slabá takže ešte nič budem čakat čo bude tento mesiac,ale asi by som mala ist ku dr lebo ta moja ms sa mi nezdá čo ak mám nejakú cystu?:(

veronicka33
5. zář 2011

@kacnov hm no to asi nie manžel to zatial chce skúšat takto tak uvidíme 🙂

terioza1
5. zář 2011

@veronicka33 No holka, s tim si moc nezahravej, ono je mozny vsechno.. ne, ze bych ti to prala teda.. ale radeji bych zasla k dr... Kdyztak budes mit aspon cisto na dusi.... Jeeeezis, jeste tohle k tomu. ☹ A boli te neco? No jinak ja kynu a kynu... brisko se mi pomalu zacina tvarovat dole... ale spis to vypada, jak spek 😀

valinka30
6. zář 2011

Tak já už mám první snažení s clostíkem za sebou, ale cítím se tak hrozně netěhotná, že už pomalu počítám, že nasadím clostil podruhé.

zana21
6. zář 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Very_sad.............28............2.5r............51..........32.............41...... Clost., Duphaston
Lorreine................28..........1.5r.............31......................................Listovka, Forgravid
Zana21..................30..........2m..............32..........33...........18........Clost., Listovka
Tyrisa.....................26...........5m.............31...........30........................Alchemilka/kotryhel
Petra273................37...........5m.............27..........28........................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Fori.........................28..........13m.............26..........28..............12.......Utrogestan, Clexane
Aduskatt.................35............6r...............23..........34.............5........Clost., calibrum
Sambuca...............23..........1,5r..............22..........32.............5.........Clost.Listovka,Utroš,Clexane
Jeny.........................30............2r.................9..........?..........................Clost., Duphaston
Kacnov...................23.........12m...............7..........28........................Clost.,
Elys.........................29..........1.5r...............7..........31........................Clost., Calibrum
Veronicka33..........34..........19m..............7..........30.........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Mijadave................35..........20m..............4..........28.......................Sojové izoflavonoidy, alchemilka/kotryhel, grepový džus

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další

Terioza1..............22...................................9+3......................8+4..............10.-12.4.............11.10........Listovka
Nathali................23............2,5roka..........6+0............................................3.5.2012...............8.9.........Listovka

Dělám to poprvé, tak jsem snad nic nespletla 🙂

gabriellka
6. zář 2011

@nathali ale čo to tu čítam 😲 😲 😲 gratulujéééééém a hlavne držím palce, nech je všetko o.k. a teraz ste ako s priateľom? ste spolu? tešil sa? inak ja som bola na tom presne tak isto ako si ty písala. keď som to najmenej čakala vtedy nám to vyšlo. behali sme po vyšetreniach a sex sme mali zakázaný skoro od jedného cyklu k druhému. za celý mesiac sme mali sex asi 3x a absolútne som nepočítala s tým že by sa to mohlo podariť. dokonca som revala že prečo som nedostala ms na 28 DC keď som brala hormony a že zase mi niečo zistia a kým sa odstráni problém tak to bude zase trvať a kedy budem konečne tehu. a aha že 27 tt 🙂

tyrisa
6. zář 2011

Ahoj.....od pěti od rána jsem naštvaná,protože moje blbá BT klesla tudíž podle toho ovulace nebyla,ačkoli podle bolesti a ovutestů měla být v sobotu. FF ted na me vyhazuje tabulky,když jsem zaznačila dnešní teplotu,asi to taky moc nechápe :-/
http://www.fertilityfriend.com/home/3506d2

mijadave
6. zář 2011

@tyrisa ahojte dievcata 😉

elys
6. zář 2011

@tyrisa a ty si merias bt tak skoro? uf, to ja sa akurat prevraciam na druhy bok

mijadave
6. zář 2011

@elys ja si meriavam o 5,15... 😉 lebo 5,20 vstavam ☹

tyrisa
6. zář 2011

@mijadave ahoj 🙂
@elys ano,mám nastavený budík už půl roku....už jsem si zvykla.

elys
6. zář 2011

@mijadave
@tyrisa ale na druhej strane, vy uz davno spinkate, ked ja krcmu o polnoci zamykam.. mozno si aj ja zacnem meriat o piatej, lebo takto meriam kedy vstanem..

tyrisa
6. zář 2011

@elys No nevím...vidíš na co mi to měření je....tento měsíc...

mijadave
6. zář 2011

@tyrisa, @elys mne to meranie BT tiez prinasa len depky.... takze ja som to uz vzdala… lepsie povedane, nechavam to tak… nebudem tento cyklus uz nic brat, vaham, ci vobec merat teplotu… jednoducho mi to nejak prerasta cez hlavu, na nic sa neviem sustredit, uz myslim len na to, ktory DC som a vsetko okolo toho… proste davam pauzu… aj mm ma uz toho plne zuby, tak som mu slubila, ze to nechame tak, budeme sa tulit len tak a mozno, ked to pustim z hlavy a on tiez, tak sa zadari… 😉

elys
6. zář 2011

@mijadave spravne, dnes som dala poslednu tabletku clostilu, tento mesiac to musim este odsledovat cez gyn. a chcem ist na IUI lebo mam pocit, ze mam nepriechodny hlien, nikdy neni elasticky, tak uvidime ci to vyjde. potom uz rezignujem na par mesiacov.

elys
6. zář 2011

@tyrisa ja si myslim, ze BT nemoze byt vzdy 100%, mne tiez tie teploty kadejako skacu.. este by som nevesala hlavu. mozno bola vtedy, ked si mala elasticky hlien.. ved si uz vlastne na konci cyklu, neviem, ci teraz cakat ovulku

tyrisa
6. zář 2011

@elys Já mám teploty pořád nízké,žádný vzestup,takže ovu ještě nebyla.....možná ani nebude a budu muset na vyvolávačku 😠

valinka30
6. zář 2011

Je tady někdo, komu clostil pomohl a po kolikátém cyklu to bylo?

mijadave
6. zář 2011

@elys uz som vahala nad pauzou minuly cyklus, no nezvladla som to... ale tento som sa pevne rozhodla, dufam, ze mi to vydrzi.... 😉 Tebe drzim pasticky, nech Ti to vyjde tento cyklus... 😉

petra273
6. zář 2011

@mijadave byla jsem na tom úplně stejně, taky už neměřím..a je mi líp. Prostě se tulíme, kdy je chuť 😀