Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

janielik87
14. říj 2011

@mijadave fuha...no neviem :D co je to s nami zeny??? Ze mame hlienik kedy sa mu chce... :D :D:D to je ale praca...

mijadave
14. říj 2011

@janielik87 ze, aj ja rozmyslam... no co uz... uz len cakat, ci dorazi ms alebo nie... 😉

fori
14. říj 2011

Ahoj holky.
dneska jsem 11 DC a byla jsem na ult. s tím že v pon. půjdem na 4 IUI. a houby s octem. mě se to tím Clostíkem šouplo na 12 DC což je zítra, a IUI v sobotu nedělají, takže se máme snažit doma. ☹ jinak folííík nádhernej i ty ostatní...... chjoo. chci se vás zeptat, já jí Clostík 2-6 dc. a jakmile si veznu tu tabletu 2 dc tak tím mi MS končí. já mám prostě menzes jen 2 dny. a vždycky jsem normálně měla 5 dní. ale jak užívám ten Clos. tak se mi to takto zkrátilo.

mijadave
14. říj 2011

@fori ahoj, ja som brala clostik 5-9 dc, takze u mna to nemalo nejaky vplyv, neviem Ti poradit ☹

vanilka31
14. říj 2011

@fori To je na prd. Jaktože to v sobotu nedělají?!

janielik87
14. říj 2011

@mijadave no veru, treba si pockat. Teraz beriem duphaston do 26DC - co je 21.10. a od dobratia ma na 4. den dojst mrcha. Tak uvidime okolo 25-26.10. ze co... 🙂
@fori hmm...no neviem ani ja. Ja som teraz brala prvy krat a tiez tak 5-9 po polke rano a vecer. A to uz som ani ms nemala velmi v ten den.

fori
14. říj 2011

@vanilka31 no prostě nemakají, jen kdyby měli mít třeba 2 punkce tak by mě k tomu přidali, ale jinak ne. je to státní car.

fori
14. říj 2011

@janielik87 no to je jasný, že už ms. nemáš když ho jíš pozdeji. já ho snad jediná takto brzo ☹

janielik87
14. říj 2011

@fori myslim, ze uz som kdesi citala, ze ho niekto mal takto predpisany...

fori
14. říj 2011

@janielik87 asi jo ale tech holek je málo..... no musím jim hold veřit 🙂

janielik87
14. říj 2011

@fori no nic ine nam nezostava, len verit, ze lekar robi co moze a vie co robi 🙂

mijadave
14. říj 2011

dievcata, ja sa s Vami lucim, budem tu az v pondelok, preto by som poprosila niekoho, aby na vikend prebral za mna tabulku... idem do BA na muzikal, darcek k vyrociu, veeeeeeelmi sa tesiiiiiim 😀 doma sa mi pc rozhodol strajkovat, takze preto az v pondelok tu budem 😉 vsetkym Vam drzim pasticky... pa 😉

elys
14. říj 2011

@kami79 ahoj. netreba po pregnyle brat nic. duphaston je iba na udrzanie plodu ak je riziko potratu, co si myslim neni tvoj pripad. ja som pri otehotneni brala len clostil ale ani som nechodila k doktorovi, ani mi nepichol pregnyl a veru fakt neviem kedy doslo k oplodneniu. viem len ze som po ms vypila behom 1 tyzdna asi 6 litrov grepoveho dzusu, to som len tak chcela skusit no a potom som to vobec neriesila. bol taky hrozne zly mesiac plny hadok a problemov. ak je toto recept na otehotnenie, tak to mi mohol niekto povedat pred rokom a pol, uz som mohla kocikovat 🙂

nathali
14. říj 2011

@elys no vidis!!! asi mas pravdu toto je recept na oteh aj nam sa podarilo oteh ked sme sa dost hadali alebo skor sme spolu ani nekomunikovali a cele to bolo nejake na bode mrazu 😀
vtedy to clovek necaka a mimco si proste pride 🙂

aduskatt
14. říj 2011

@mijadave na moju pecen cervene vinko nie je dobre🙂)sak ja si na nu pockam, ona pride, mrcha jedna, len neviem, kedy🙂

janielik87
14. říj 2011

aj ja sa lucim baby a predbezne az do stvrtku alebo stredy vecera 🙂 teraz ideme k nasim a v nedelu berieme mamu k nam, tak tu bude kontrolovat do stredy :D :D :D dnes som upratovala ako mala fretka 🙂 No nejako bude 🙂 Tak zelam pekne snazilkovanie, vesele cakanie babatiek a este veselsie necakanie mrchy. 🙂

kami79
14. říj 2011

@elys jé tak to jsi mě uklidnila, já se na to ptala i doktora a on, že prý to nepotřebuju, tak asi to má fakt každý jinak.
NO jo, je pravda, že když to člověk nejmíň čeká, tak to přijde. Já tento měsíc hrozně stresovala, testovala jsem se snad od 20 DC pořád dokola. Teď jsem si řekla, že počkám fakt až do termínu menstruace, radši si nebudu kupovat ani žádný testy, aby mě to nelákalo. A možná ani manželovi neřeknu, který dny budu ovulovat, aby ani on nebyl v žádným stresu 🙂
Tak se měj hezky, my jedem na víkend pryč...

veronicka33
14. říj 2011

@fori ahoj ja som brala 3-7 clostil a pekne som z neho pribrala a ani za boha to neviem zhodit :( a tiež mám kratší cyklus

lenka7791
14. říj 2011

@vanilka31 Ahoj, idem ho brať piaty mesiac a 5-9DC. Uvidíme, či zaberie.

lenka7791
14. říj 2011

@mijadave no jasné, nič netreba zahadzovať za hlavu. Raz to určite príde. 🙂

fori
14. říj 2011

@veronicka33 no že bych po ně přibrala mi nepřijde..... cykl mám 28, ale vždy jsem měla ovulaci 14den a ted najednou už 12. pěkně mi to vše nabouralo ☹

vanilka31
14. říj 2011

@fori Taky mi utz a IUI vyjde asi na vikend a chodim do statniho caru, tak jsem zvedava, jak to bude.

elys
15. říj 2011

@kami79 ahoj a pekny vikendik. riadne si uzite, niekedy je dobre vypit si vinko do dobrej uvolnenej naladicky, mam kamaratky ktore ostali tehotne ked si s manzelom riadne vypili 🙂 alkohol odburava zabrany a stres

elys
15. říj 2011

@nathali len je riziko, ak tu nase snazilky zacnu doma vyvolavat umelo hadky, ze chlapi mozu zutekat prec 🙂

elys
15. říj 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Tyrisa.....................26...........6m............31...........39..............10...........Fytosója, grepový džus, alchemilka/kotryhel
Aduskatt.................35..........6r...............30...........33............................Clost., calibrum
Sambuca...............23.........1,5r.............30...........32............................Clost.Listovka,Utroš,Clexane
Zana21..................30..........3m.............27............33............................Listovka
Nativanativa..........29..........7m.............26............29............................Clostil, Duphaston, Calibrum Baby plan, Alchemilka
Veji.........................25..........7m..............26............27...........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Janielik87.............24..........7m..............20............46............................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Veronicka33.........34.........20m.............19............30............................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Kacnov...................23.........12m............15............31...........................Clost.,
Mijadave................35..........22m............14............29............4..............Fytosoja, alchemilka/kotryhel, grepový džus
Petulak1988.........23..........17m............14............32...........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Jeny........................30............2r..............13............36............................Clost., Duphaston
Fori.........................28..........13m...........12............28............................Clostik
Lorreine................28..........1.5r................8............32............................Listovka, Forgravid
Petra273...............37..........5m.................6............29...........................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Lenka7791...........29.........10m...............2............33............................Clost., alechemilka, Acidum folicum

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................15+0..................14+6..............10.-12.4.............11.10........Listovka
Nathali................23............2,5roka..........11+4.........................................3.5.2012..............................Listovka
Elys.....................29... .......1.5r..................6+3............................................6.6.2012.............3.11.........Listovka

elys
16. říj 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Tyrisa.....................26...........6m............32...........39..............11...........Fytosója, grepový džus, alchemilka/kotryhel
Aduskatt.................35..........6r...............31...........33............................Clost., calibrum
Sambuca...............23.........1,5r.............31...........32............................Clost.Listovka,Utroš,Clexane
Zana21..................30..........3m.............28............33............................Listovka
Nativanativa..........29..........7m.............27............29............................Clostil, Duphaston, Calibrum Baby plan, Alchemilka
Veji.........................25..........7m..............27............27...........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Janielik87.............24..........7m..............21............46............................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Veronicka33.........34.........20m.............20............30............................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Kacnov...................23.........12m............16............31...........................Clost.,
Mijadave................35..........22m............15............29............5..............Fytosoja, alchemilka/kotryhel, grepový džus
Petulak1988.........23..........17m............15............32...........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Jeny........................30............2r..............14............36............................Clost., Duphaston
Fori.........................28..........13m...........13............28............................Clostik
Lorreine................28..........1.5r................9............32............................Listovka, Forgravid
Petra273...............37..........5m.................7............29...........................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Lenka7791...........29.........10m...............3............33............................Clost., alechemilka, Acidum folicum

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................15+1..................14+6..............10.-12.4.............11.10........Listovka
Nathali................23............2,5roka..........11+5.........................................3.5.2012..............................Listovka
Elys.....................29... .......1.5r..................6+4............................................6.6.2012.............3.11.........Listovka

tyrisa
16. říj 2011

Holky,naprostý šok,nastoupila jsem na dálkové studium před třemi týdny s tím,že snažení se odkládá.Jsem to tu i psala. No a co myslíte? Samozřejmě jsem otěhotněla.Najednu stranu radost a na druhou starost,jak se školou.Jsem 11DPO a koukněte

veji
16. říj 2011

@tyrisa páááni moji, to je super!!! blahozelam ti! na skolu neber ohlady, da sa to zvladnut aj pocas tehotenstva 😉 este raz blahozelam, tesim sa s tebou 🙂

zana21
16. říj 2011

@tyrisa Velká velká gratulace. Všechno se dá zvládnout, studium je dálkově, myslím, že to půjde zkombinovat s těhotenstvím a mateřskou/rodičovskou. A hlavně dítě je na prvním místě, buď ráda a zbytečně si z toho nedělej hlavu 🙂

tyrisa
16. říj 2011

@veji
@zana21 Děkuju holky,já jsem teď z toho úplně mimo,protože jsem se začala soustředit na školu a příští týden jdu na první zkoušení.Tak jsem si říkala,že testnu,protože to mám dostat v týdnu a chci vědět kdy si mám domluvit termín,at tam nejezdím s MS křečema. No tak MS už řešit nemusím,no.Akorát na škole se budou divit,proč jsem se tam přihlásila.