Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

bobi3
10. únor 2010

ahoj zaku, aj mňa, ani nevieš ako 😢 a to už po druhom IUI... no čo už, skúsim ešte prehovoriť dokiho na tretie... ja na IVF ísť nechcem 😢

zakupanda
10. únor 2010

bobi a kde je problém,že se nedaří nevíš?

bobi3
10. únor 2010

tak to keby som vedela 😢 mám za sebou úspešne laparku, hormonálny profil v poriadku, folíky sa tvoria, manžel má spermiogram ukážkový a predsa 😠

zakupanda
10. únor 2010

a nedělá to psychika hodně nemyslíš na to?mě celej měsíc od měsíčků pobolívají prsa-divné

bobi3
10. únor 2010

zaku, a ste aj snažilkovali? žeby? 😉

hej, mnohí mi hovoria, že to bude psychikou, len čo mám robiť? neverím, že na to myslím viac ako iné snažilky, ktorým sa nedarí? 😕

zakupanda
10. únor 2010

bobi nevím třeba je to tím že na to člověk myslí nevím fakt už nevěřím ničemu že by se zadařilo

jane86
10. únor 2010

Ahoj bobi, je mi to moc líto. Já nevím taky jsem na to myslela hodně , pořád jsem testila a povedlo se hned po laparce. Ale zase na druhou stranu mám známý první dítě mají z IVF a druhý? 3 krát zkoušeli IVF a nic a když se rozhodli, že budou mít jedno dítě otěhotněla uplně normální cestou. Tak nevím jestli za to může psychika. ....

vecernice
10. únor 2010

ahoj holky, jdu vas pozdravit, obcas k vam nakukuju 😉 a sbiram nadeje, jak to s clostikem proste vyjit musi 😀
no tak ja za par dni zacinam treti cyklus s temito zazracnymi pilulkami ..... tak treba tentokrat ... 🙂
preju vsem krasny den, a at vam to vyjde!!!!

bobi3
10. únor 2010

ahoj jane, takýchto prípadov je veľa, že žena otehotnela práve vtedy, keď na to najmenej myslela... chystáme sa v apríli na dovolenku, manžel mi kúpil nové autíčko, snaží sa odpútať moju pozornosť od toho neustáleho pozorovania sa a hľadania tej správnej cesty, takže trochu to riešime aj takto, no predsa tá myseľ nepustí 😔

jane86
10. únor 2010

bobi je ale fakt, že jestli je u Vás vše OK tak za to asi bude moct přece jen ta psychika. Ale budu ti držet palce a uvidíš, že se to jednou musí povést. 😉

bobi3
10. únor 2010

jane, ďakujem, si strašne zlatá, ja tebe len tíško závidím 😔 verím, že je všetko v poriadku 😵

jane86
10. únor 2010

Bobi já vím jak se cítíš, také jsem se tak cítila. ☹

sliver
10. únor 2010

bobi mrzí ma to
poznám že sa nedá na to nemyslieť, ja som na tom takisto, každý den rátam koľký den som a sledujem, predtým som to tak nevnímala, mám pocit že ma teraz pichá v podbrušku a to som si predtým nevšimla ani pri ovu pichanie vo vaječníku až tento cyklus
tá hlava sa jednoducho nedá vypnúť
aspon som urobila pokrok v tom že si nemerám teplotu, to ma tiež dosť stresovalo a myslela som na to večer ked som zaspávala že čo bude ráno ☹

bobi3
10. únor 2010

ahoj sliver, tak ja už teplotku nemeriam dávno, to ma už prešlo, lebo to som už ráno bola mrzutá a nahnevaná na celý svet 😖 a tak ako vravíš, po IUI sa človek sleduje viac, predsa len to je zákrok u lekára, nie klasické snažilkovanie, a podvedome od toho očakávame viac 😒 veľmi držím palčeky, aby u teba bolo úspešné už to prvé... my sa chystáme na tretie... 😖

sliver
10. únor 2010

nebojkaj, do tretice všetko dobré
osud si to zariadi, osud možno chcel aby si mala to auto 😉
ja si to že sa nám nedarí tiež nejak vysvetlujem, tiež sme si kupili auto, postupila som v práci a toto všetko by nebolo keby som otehotnela, tak ten osud si to zariadi tak aby to bolo najlepšie ;)

teraz ma maju napr. tiež povýšiť ak neotehotniem v tomto cykle, tak som zvedavá čo s tým urobí osud, či mi to umožní alebo nie 😀

bobi3
10. únor 2010

hej, asi je to tak, všetko je na niečo dobré a všetko má svoj čas... nemali by sme si všímať len neúspechy, častokrát si ani neuvedomíme, čo všetko máme a vôbec by sme to nemuseli mať, akosi nám to už príde samozrejmé... držkám ti palčeky, aby to u teba osud zariadil tak, aby si bola šťastná... a ty by si radšej brala mimi alebo povýšenie? 😉 ups, asi blbá otázka, že? 😵

sliver
10. únor 2010

sa ma to každý pýta 😉

no neviem, na jednej strane strašne velmi chcem mimčo no na druhej strane som na tuto ponuku čakala rok a rok som o nej snívala a popri nej je tehotnenie jednoduchšie, nebola by som v takom strese

hovorím, osud si to zariadi tak ako má a každopádne budem šťastná obidvom alternatívam

VŽDY sa treba radovať zo všetkého, všetko je tak ako má byť!!!
A treba vidieť vždy tie dobré veci čo sa dejú, nie negatívne

bobi3
10. únor 2010

to máš dobré, či už to bude tak alebo tak, vždy to znie fajn 😉 a ak by aj mimi teraz nebolo, trošku popracuješ a užiješ si to povýšenie a potom príde aj mimi, prajem ti to 😵

sliver
10. únor 2010

ďakujem
ja som sa tak naučila že vždy si hľadám to niečo dobré
ako napr. u mnohých pároch je takýto neúspech dobré aj to že sa im utužia vzťahy medzi sebou, ako keby to bola skúška vzťahu či to zvládnu a vtedy láska len a len prekvitá 😉
treba myslieť pozitívne!!!!
a neničiť si svoju energiu lebo tá je cenná a získava sa ťažko

bobi3
10. únor 2010

🙂 🙂 🙂

kopi_1
10. únor 2010

Ahoj holky, tak dneska jsem zase mrzutější, opět jsem to dostala - ach jo. Celý ten proces s injekcemi byl prostě k prdu. Nevíte po jak dlouhé době uzná doktor že se má jít do umělého oplodnění? ☹

bobi3
10. únor 2010

ahoj kopi_1, tak to ma mrzí, ja podobne 😠 mne doki povedal, že ak druhé IUI nevyjde, tak navrhne IVF... no ja ho dokopem ešte do tretieho 😉 do tretice všetko dobré, nie? 😀

kopi_1
10. únor 2010

bobi3 ahoj, mám v tom trošku zmatek to IUI znamená co? 🙂

bobi3
10. únor 2010

jáj, prepáč, IUI je inseminácia spermiami partnera... to znamená keď sa nedarí prirodzene, tak v čase ovu ti priamo do maternice vstrieknu partnerove spermie... ja som to už absolvovala dvakrát a chcela by som to skúsiť aj tretíkrát... až potom IVF...
a ty by si chcela rovno IVF?

kopi_1
10. únor 2010

no u nás je problém v tom, že přítel je přes týden pryč, takže to IUI by u nás asi takhle nešlo, taky mi to takhle nabízel, ale já jsem zase taková, že když to nevyšlo teď, že to je zbytečné zkoušet dál - už na to opravdu nemám nervy - připadám si taková vadná. 😠
A jak to, že u tebe to také zatím nevyšlo? 🙂

bobi3
10. únor 2010

neviem, prečo to u nás nevychádza 😔 v podstate sme v poriadku obaja, aspoň tak sa tvária doktori a predsa 😠 a vy sa už ako dlho snažíte?

kopi_1
10. únor 2010

jó tak to jsme podle doktorů taky v pořádku. Snažíme se už cca druhým rokem. A tak si myslíš, že mám radějí jít také do toho IUI - ty máš strach z IVF?

bobi3
10. únor 2010

tak v prvom rade je IUI jednoduchší zákrok, aj keď pri IVF sú šance vyššie... no ja chcem určite skúsiť ešte aspoň jedno IUI, až potom začneme s manželom uvažovať o IVF 😒 A na laparke si už bola?

kopi_1
10. únor 2010

Tak na tom jsem ještě nebyla nevím, jeden rok se mnou vůbec nic doktor nedělal až teď poslední rok, zkusil ty injekce a pak jsme museli mít ten vypočítaný den styk. Tak nevím, nevím - doktor ti to takhle naordinoval ty dvě IUI?

bobi3
10. únor 2010

skús sa určite najprv opýtať na IUI... je to zákrok úplne v pohode a určite menej stresujúcejší ako IVF... mne doktor IUI navrhol, keď sa po laparke ani v dvoch cykloch prirodzene nepodarilo... na prvom som bola v decembri, na druhom nedávno... vravel, že potom by ma navrhol na iVF, no ja by som chcela skúsiť ešte tretie 😔