Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

veronicka33
18. zář 2011

@terioza1 no to netuším a ani neviem či vlastne chcem testnút lebo vždy mám potom take nervy že až mi je do plaču asi si počkám do ms ked to vydržím som 19 DC 😒

terioza1
18. zář 2011

@veronicka33 ja koukala, ze jsi teprve 19DC... a ovu jsi mela kdy?

veronicka33
18. zář 2011

@terioza1 hm no tak to netuším či vobec bola ,lebo 13,14 DC som robila testy a nič ale boleli ma vaječníky tak fakt netuším či bola 🙂

vanilka31
18. zář 2011

Tak já taky hlásím neúspěch, první cyklus s clostilem nevyšel, a to jsem měla dva folikuly! Ach jo, nezbývá než to zkoušet dál, zítra už zase zobu první clostil. Jak dlouho to zkoušíte vy? Já přemýšlím, jestli by nebylo lepší jít na IUI..

terioza1
18. zář 2011

@vanilka31 ja otehu mesic po tom, co jsem dobrala clostil, brala jsem ho 2cykly, treti uz ne a otehu jsem...

terioza1
18. zář 2011

@veronicka33 me ty ovu testy prijdou bejt dost nespolehlivy....

vanilka31
18. zář 2011

@terioza1 Tak to je dobrý, bereš clostil na otěhotnění a otěhu, až když ho dobereš.. Hlavně, že se zadařilo.

terioza1
18. zář 2011

@vanilka31 no ja spis nez na otehu jsem ho brala na stimulaci ovu, pac mi nejak nechtela nabehnout... Ale dr mi rikala, ze telo ma po dobrani jeste tzv. rebound fenomen - telo reaguje jeste 2mesice po dobrani tak, jako by clostil porad byl davkovanej

zana21
19. zář 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Very_sad.............28............2.5r............64..........32.............54...... Clost., Duphaston
Janielik87...............24............6m.............36...........46...........................Clostil., kapky Femi
Veji............................25..........7m...............27.........23............................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Jeny.........................30............2r.................22..........?..........................Clost., Duphaston
Kacnov...................23.........12m...............20..........28........................Clost.,
Elys.........................29..........1.5r...............20..........31........................Clost., Calibrum
Veronicka33..........34..........19m..............20..........30.........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Petulak1988..........23............17m............19...........31.........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Mijadave................35..........20m................17..........28.......................Alchemilka/kotryhel, grepový džus
Fori.........................28..........13m.............14..........28...........................Clostik
Lorreine................28..........1.5r.................13..........................................Listovka, Forgravid
Lenka7791...........29...........10m...............9...........34..........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Petra273................37...........5m..............9............32........................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Tyrisa.....................26...........6m.............5...........39...........................Fytosója, grepový džus, alchemilka/kotryhel
Aduskatt.................35............6r...............4..........33.............................Clost., calibrum
Sambuca...............23..........1,5r..............4..........32...........................Clost.Listovka,Utroš,Clexane
Zana21..................30..........2m..............1..........33..........................Listovka

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další

Terioza1..............22...................................11+2..................11+0..............10.-12.4.............11.10........Listovka
Nathali................23............2,5roka..........7+6............................................3.5.2012...............8.9.........Listovka

mijadave
19. zář 2011

ahojte dievcata, dlhsie som tu nebola, nieco nove??? u mna nic... len mm strajkuje a nejak sa stiahol, ze nie je si isty, ci chce este babo ☹ takze cela ta snaha, liecba a laparka vyjdu navnivoc 😢 no co uz, zivot ide dalej... 😉

terioza1
19. zář 2011

@mijadave to me mrzi, ale da se do kupy, uvidis 🙂 zase zmeni nazor

zana21
20. zář 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Very_sad.............28............2.5r............65..........32.............55...... Clost., Duphaston
Janielik87...............24............6m.............37...........46...........................Clostil., kapky Femi
Veji............................25..........7m...............28.........23............................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Jeny.........................30............2r.................23..........?..........................Clost., Duphaston
Kacnov...................23.........12m...............21..........28........................Clost.,
Elys.........................29..........1.5r...............21..........31........................Clost., Calibrum
Veronicka33..........34..........19m..............21..........30.........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Petulak1988..........23............17m............20...........31.........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Mijadave................35..........20m................18..........28.......................Alchemilka/kotryhel, grepový džus
Fori.........................28..........13m.............15..........28...........................Clostik
Lorreine................28..........1.5r.................14..........................................Listovka, Forgravid
Lenka7791...........29...........10m...............10...........34..........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Petra273................37...........5m..............10............32........................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Tyrisa.....................26...........6m.............6...........39...........................Fytosója, grepový džus, alchemilka/kotryhel
Aduskatt.................35............6r...............5..........33.............................Clost., calibrum
Sambuca...............23..........1,5r..............5..........32...........................Clost.Listovka,Utroš,Clexane
Zana21..................30..........2m..............2..........33..........................Listovka

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další

Terioza1..............22...................................11+3..................11+1..............10.-12.4.............11.10........Listovka
Nathali................23............2,5roka..........8+0............................................3.5.2012...............8.9.........Listovka

mijadave
20. zář 2011

@terioza1 kiez by si mala pravdu... sam nevie, co chce... teraz ho zas chytilo, ze postavime alebo kupime si domcek... a vtedy teda fakt babo asi nehrozi....hypoteka nepusti 😒 no uvidime... 😉 od vcera som doma na PN, opuchla mi uzlina na krku tak, ze ma boli pol hlavy, ucho a cely krk… ☹ bez ibalginu sa nepohnem ☹ bola som u dr., nevedia z coho to moze byt, vraj tam moze byt veeeeelmi vela pricin, tak som nafasovala antibiotika a vo stvrtok na krv… nejak sa to na mna sype… 😒

jeny
20. zář 2011

@mijadave ahoj, to ma mrzi ze nemas prave najlepsie odbobie ale neboj po burke zasa vyjde slniecko 🙂

jeny
20. zář 2011

ja som dnes 10 DPO a uz mi nedalo netestovat 🙂 samozrejme zasa nic, no este testnem o 4 dni, z centra mi kazali testovat 14DPO a zavolat ako som dopadla

mijadave
20. zář 2011

@jeny dakujem a drzim pasticky 😉

fori
20. zář 2011

ahojky, jedla jste některá clostík normálně 2 cykly hned za sebou?? já myslela že tam má být pauza. mě včera řekla doktorka v caru, že když mi 3 IUI nevyjde mám si znova vzít Clostík. a to jsem ted měla po něm 5 folíků. tak abych jich příště nemela třeba 7.

mijadave
20. zář 2011

@fori ahoj, ja som brala 3 cykly po sebe, potom 1 pauza a znova 3 cykly 😉

fori
20. zář 2011

@mijadave aha, tak to je asi v pohodě, a zadařilo se ti?? chcete 3 mímo??

fori
20. zář 2011

@fori a nebo když jsi čekala ty 2 děti předtím??

fori
20. zář 2011

a nebo když jsi čekala ty 2 děti předtím??
@mijadave

fori
20. zář 2011

já blbec už píšu sama sobě!!! 😀 😀 😀 🙂

vanilka31
20. zář 2011

@fori Já ho teď beru 2. cyklus. Myslím, že se dá brát 3 cykly za sebou.

mijadave
20. zář 2011

@fori 😀 nie, tie dve deti som mala bez liecby, da sa povedat, ze na prvy sup, ak teda neratam 3 samovolne potraty... to len o to tretie sa pokusame a nedari sa, teda tie cykly s clostilom boli neuspesne.... aj ked aspon mi startli vajecniky, lebo som nemala ovulku... 😉

fori
20. zář 2011

@mijadave aha, tak přeju šteštíčko aby ti to do třetice vyšlo 🙂

terioza1
20. zář 2011

@mijadave holka, jestli chces otehu, ibalginu se obloukem vyhni!!!! Je proti plodnosti, rikala mi to dr... Jinak s domeckem to je fakt na to, abyste babo nemeli .... to je na celej zivot, a co kdyz se nahodou neco stane, prijdete o praci nebo tak, banka vas sice pojisti, ale jen snad na pul roku a o tech pulroku se vam prodlouzi doba splaceni... ja bych do tohodle snad nikdy nesla... vem si, ze hyposku budes platit treba 30let... nejakejch treba 10-15.000...je to strasny, a jeste si vem, ze tyhle penize jsou jen hypoteka, kde mas el, plyn, vodu...naklady na bydleni, zila jsem celej muj zivot v domecku a reknu ti, krasny to je, to jo, ale ta prace okolo, to nikdo uz nevidi, dodelas jednu mistnost, zacne se s prominutim srat dalsi, dodelas dalsi a zjistis, ze musis tohle na zahrade, pac uz je to treba paskly... no... hruza... na druhou stranu jit z baraku do bytu, jako jsem ted - hruza... clovek je na neco zvyklej a najednou ma malej prostor, kde nemuze jen tak vyjit v podprde na zahradku s knizkou v lete a slunit se u bazenu... 😀 Ja mam teda zalusk na mobilbejm.. jetej neni tak drahej, stoji okolo 500 000,-kc.. i min... a parada... No, dostala jsem se uplne jinam, nez k babetku 😀 Holka, ja toho myho musela hooooodne zdlouhave prekecavat na mimco, nakonec se zadarilo, ale rekl mi, ze dokavad to nebude videt a nebude to na svete, ma jeste "prazdniny" ... kopla bych ho do prdele 😀 Chlapi no...

mijadave
20. zář 2011

@fori dakujem 😉
@terioza1 ja viem, to s tym domom je zavazok a riadny, no este sme sa nerozhodli... ja som tiez presla z domu do bytu, takze viem aky je to rozdiel... s tym ibalginom - lenze mne nic ine nezabera a ta bolest je dooooost silna... ked si ho nedam, mam pocit, ze sa budem skrabat po stene... ☹ ale ver mi, skusam vydrzat co najdlhsie bez neho... aj tak som uz po ovulke a mm si cez nu daval pozor, takze ani testit nebudem, necakam, ze nieco vyslo... aj ked na 100% som nie ista, kedy bola ovulka, kedze uz nemeriam BT... 😉 nechame sa prekvapit... skusim si teda dnes dat este panadol, mozne to zaberie 😉

terioza1
20. zář 2011

@mijadave zkus Nalgesin, ten je silnej a me pomaha... nemuzu ze zdr. duvodu ibalgin, tak mi rekli, ze tohle je to samy, ale bez ty latky, kterou ma ibalgin.. a prej se muze i kdyz chces otehu...

mijadave
20. zář 2011

@terioza1 dakujem 😉 vyskusam... a ako sa mas? ako sa citis?

veji
20. zář 2011

prvý pokus s clostilom nevyšiel..... 😒 nevadi, ideme ďalej.
@zana21 prosím o zmenu v tabuľke: 1 DC, PC 27 Ďakujem