Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jania023
5. říj 2011

@lauritka kde vsade sa nestertneme 😀 aj ty beries clostil?ved mas ovu aj bez neho ci to je na iui?a na sliznicu nemas nic?

janielik87
5. říj 2011

@lauritka no tak snad bude uz ovula 🙂 ja sa nechcem skumat, ale tak...neda ti to...a ta plet...mala som ju skoro ako babo, len sem tam pred ms mi vypukol krater a teraz strasne...za posledne 2-3dni stale daco sa vyhodi.... 😨

mijadave
5. říj 2011

@lauritka ano, ved sme si tu uz pisali 😝 😀

veji
5. říj 2011

@elys blahozelaaaaaaaaaaaaaam!!!!!!!!! tesim sa s tebou.

elys
5. říj 2011

@jeny
@mijadave
@veji
dakujem holky. kiez by nas kazdy mesiac pribudalo. naozaj mozem potvrdit, ze ked sa na to "vykaslete" tak to vtedy pride. funguje to. ja som toho realny dokaz. proste som sa vykaslala na vsetky merania, sledovacky, ani sem som nechodila, ani som nevedela aky som DC. potom som si to sem prisla pozriet do tabulky a zistila som, ze mi to meska.. drzim vam palceky, vsetkym moc.

lorreine
5. říj 2011

@elys Proste je to jedna veľká pravda...ak človek niečo veľmi chce, tak proste ani za nič sa mu to nedarí...a keď na to prestane myslieť, tak sa podarí. Možno si aj nejaké tie príznaky mala, ale nevenovala si im pozornosť, pretože si sa nato vobec nesústredila...🙂

lauritka
5. říj 2011

@jania023 ano clostyl mi dal pred IUI, zjatra mam kontrolu na 11 DC, podla toho sa uvidi, kedy IUI:
Na sliznicu som si nasadila estrogen, este mi zostal.. divina. to som brala pred KET 😉

jania023
5. říj 2011

@lauritka myslis ze mam brat aj ja na tu moju?ze 2,8 na 9dc ☹ uz mam objednany estrofem tak ho uz nedockavo cakam...ako beriest ty estrofem?

kacicqa
5. říj 2011

Baby pls, neviem precitat davkovanie z receptu ani zo spravy... Nechcem to poliest a zda sa mi, ze je tam napisane Clostikbegyt 5-9 DC 1x denne, Duphaston 14-25 DC 2x denne. Myslite, ze moze byt? Vdaka.

lauritka
5. říj 2011

@jania023 ja beriem jednu denne. odkial si objednala? to dostat len na predpis nie ???

ja som soju brala ako clostyl od 3-7 dc

lauritka
5. říj 2011

@kacicqa ano

kacicqa
5. říj 2011

@lauritka Dakujem Lauri

janielik87
5. říj 2011

@veji kocka 🙂 ako sa dnes mas? co mas nove? 😎

veji
5. říj 2011

@janielik87 ahoooj. mam sa fajn, ziadne priznaky, ani ovulacne, ani tehotenske.... 😀 dnes mam meniny, tak sme boli s manzelikom troska v meste, na nakupy a tak.... proste, musel svojej manzelke zasponzorovat pekny den 😀 aj ked najkrajsi darcek ktory by mi mohol dat, na ten stale cakam, lenze ten sa peniazmi vyvazit neda 😉

mijadave
5. říj 2011

@veji vsetko najlepsie k dnesnym meninam 😀 nech sa Ti splni, po com Tvoje srdiecko tuzi co najskor 😉

_________________________
I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://e.exps.me

veji
5. říj 2011

@mijadave dakujeeeem!!! kiez by sa tvoje slova vyplnili 🙂

mijadave
6. říj 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Very_sad................28.........2.5r............81..........32.............71........... Clost., Duphaston
Fori.........................28..........13m...........31..........28.............................Clostik
Lorreine................28..........1.5r.............30............................................Listovka, Forgravid
Lenka7791...........29.........10m............26...........34.............................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Petra273...............37.........5m..............26............32...........12.............Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Tyrisa.....................26...........6m............22...........39.............................Fytosója, grepový džus, alchemilka/kotryhel
Aduskatt.................35............6r.............21...........33............................Clost., calibrum
Sambuca...............23..........1,5r...........21............32............................Clost.Listovka,Utroš,Clexane
Zana21..................30..........3m.............18............33............................Listovka
Veji.........................25..........7m.............17.............27...........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Janielik87.............24............7m...........11.............46............................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Veronicka33.........34..........20m..........10.............30............................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Kacnov...................23.........12m.............6..............31...........................Clost.,
Mijadave................35..........20m............5..............29............................Fytosoja, alchemilka/kotryhel, grepový džus
Petulak1988.........23..........17m............5..............32...........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Jeny........................30............2r..............4..............36............................Clost., Duphaston

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další

Terioza1..............22...................................13+5..................13+4..............10.-12.4.............11.10........Listovka
Nathali................23............2,5roka..........10+2.........................................3.5.2012...............8.9.........Listovka
Elys.....................29... .......1.5r..................3.............................................................................................Calibrum

mijadave
6. říj 2011

@elys ja som to tiez hodila za hlavu, no neprestala som sem celkom chodit, hoci chodila som menej... 😉 ale to je super, ze sa to Tebe zadarilo 😉
@veji 😉 dufam, ze ano a coskoro 😉

vanilka31
6. říj 2011

Druhý cyklus s clostilem za mnou, pocity smíšené a koncem října naplánované IUI. Ufff, jen ať si všechno pohlídají sami.

janielik87
6. říj 2011

@veji no aj ja sa dodatocne pripajam ku gratulantom k meninkam 🙂 a neboj, mozno uz ten "darcek" klici niekde v brusku 🙂 Drzim palce. Nikdy nevies 🙂

veji
6. říj 2011

@janielik87 dakujem za blahozelanie 🙂 ten kliciaci darcek v brusku by bol uplne najkrajsi 😉

janielik87
6. říj 2011

@veji nemas za co, priala by som ti to 🙂 a potom by si poslala virusik pekne aj nam ostatnym 😉 😉 😉

veji
6. říj 2011

@janielik87 ach ja by som rada, ale najprv ten virus musi niekto poslat mne 😒 ako sa citis po clostile? uz si mala ovu? nejake zmeny?? 😉

janielik87
6. říj 2011

@veji no este som len 11DC a na 15DC (cize v pondelok) idem merat foliky k lekarke. Citim sa...no uz citim nejake veci . Zhorsena plet, a navaly tepla mam ...neviem, ci to z toho, nafuknuta som este. Tak budeme teraz pilne snazilkovat najblizsi tyzden aspon 😀 😀 a uz snad sa podari 🙂

veji
6. říj 2011

@janielik87 tak sup sup na to. nam sa uz ani nechce 😒 😀 mam pocit ze nam sa to tento mesiac nepodari. ale budeme skusat dalej az kym nedojdeme do vitazneho konca 😉 dufam ze tebe sa to podari 😉 potom mi daj vediet ake to bolo na tom merani folikov, ja take nieco nepoznam 🙂

janielik87
6. říj 2011

@veji to jasne, ze popisem. Len drz palce, aby narastli 🙂 No ved ja neviem, nejako som taka nijaka, neviem ci z tych liekov...ci z coho. Dost som unavena. Ci na mna chripka nelezie alebo co... 😖

veji
6. říj 2011

@janielik87 chripka? to hadam nie, ved uz si bola chora, ci? asi to bude z tych liekov alebo z richadzajuceho jesenneho pocasia. nevies mi poradit? ak sa mi to tento mesiac zase nepodari (co sa asi nepodari), tak mam ist hned za doktorom aby mi zase predpisal clostil, alebo mam mesiac-dva pockat a az potom ist???? ja fakt neviem....... 😒

elys
6. říj 2011

@mijadave mozno keby sa este hadas cely mesiac s drahym ako ja, sexu malo (no dokopy za ten mesiac asi 4x) a este by si nastupila do novej roboty ako ja, tak by sa aj zadarilo 🙂 poviem ti, tak debilny hnusny stresujuci hadavy malosexovy mesiac a ja otehotniem.. a skoro 20 mesiacov tvrdej driny neprinieslo tolko ovocia ako jeden ale za to asi aj najhorsi co bol. to nevymyslis, to je zivot.

janielik87
6. říj 2011

@veji no ved nedavno som mala nadchu ...no snad jeto z tych liekov. To preto, ze som sa stazovala, ze nemam nijake priznaky clostilu 😀 😀 Tak mi treba! A myslim, ze ak nebudes tehula, mala by si zajst za lekarom a s nim sa poradit, ci este brat clostil..ale nech ta sleduje pocas brania. (meria foliky a tak). Ja som prave robila ovu test - stale negativny...Ale tak som len 11DC a to som brala clostik 5-9DC, cize asi normalne.
@elys my sme mali presne taky isty jul a nic 🙂 Treba mat aj stastie 😀 Ale zase bez ovulky ani motyka nevystreli 😀 Ale super, ze vam to vyslo. Drzim palce, nech mas krasne bezproblemove tehulkovanie. A posli nam tehu virusiky 🙂 🙂 😉 😉

elys
6. říj 2011

@janielik87 posielam vsetkym, strasne vam to prajem. presla som si vsetkym tym, cim prechadzate aj vy a kto iny si zasluzi babatko viac ako vsetky snazilky co su tu?! posielam dve ciarky pre stastie ---> //