Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kkamca
30. čer 2009

Dášo přidám..ten je krásně jasnej..a úplně jinej .--novej typ 😀

vendulak
30. čer 2009

Dášo já sem se tomu dávkování mému taky divila, i tomu že nemám jít na kontrolu, ale zase přeci jen je to jen na jeden cyklus, a mě trvalo hodně dlouho než sem se k doktorovi odhodlala jít a přiznat mu že se snažíme, tak sem byla pak vděčná za každou jeho pomoc, tak sem si řekla i když mi bylo už předtím řečeno že dávkování je nezvyklé, že to prostě zkusím, za to nic nedám, a je to doktor tak snad by mi proboha vědomě neubližoval. Naopak po předchozích špatných zkušenostech s gynekoložkama, je ta mě můj současný gyndař moc hodný a já mu jsem za to moc vděčná. 🙂

kkamca
30. čer 2009

Dášo právě že moc ne..já si jí snížila totiž sama..jsem tady psala že sem měla clostil jen na 1 cyklus a na další jsem si musela sehnat sama.Tak jsem si dala mín abych měla i na příští cyklus..eventuelně. 😒 A hned jak se dostanu k dokymu snad v červenci doufám..tak mu o něj zas zkusim říct 😎

dasa.77
30. čer 2009

Vendulko...........ursite ti tim neublizi,ale asi taky ani nepomuze.I kdyz to bylo jen na jeden cyklus.

dasa.77
30. čer 2009

kamco..................o zadny cyklus si rikat nebudes!!!!!!!!!!!!!To teda ne!!!!!!!!!!!Ty uz ho totiz nebudes potrebovat.

dasa.77
30. čer 2009

Vendulko..............i kdyz,zazraky se sem tam deji.Jedny holka tady otehotnela hned v prvnim stimulovanem cyklu.

vendulak
30. čer 2009

Dáši já bych to možná tak neodsuzovala, a nebo prostě odsuzovat nechci, protože jít do toho s tím, že tam není naděje, tak to neumím, prostě naděje umírá poslední. Myslím si že kdyby to dávkování neměl od někud a ověřené nedával by ho. Je to doktor. Proveru když mi nechodila ms mi dal taky úplně jiné dávkování než sem kde četla a taky pomohla! Já mu prostě chci a budu věřit, nic jiného mi vlastně ani nezbývá.

dasa.77
30. čer 2009

vendulko,tak jo 😉 hlavne ver sama sobe.

kkamca
30. čer 2009

Dášo kéž by..

vendulak
30. čer 2009

Dáši tak to už budě těžší 😀 .

dasa.77
30. čer 2009

je fakt,ze lecba je u kazdeho individualni.

dasa.77
30. čer 2009

mam zizen jako tram

dasa.77
30. čer 2009

dopoledne jsem si dala dve sklanicky vinka.Normalne sama doma nepiju,ale zustalo mi od soboty nacnute.Tak ho musim vytroubit,nez pojedeme na dovcu.

kkamca
30. čer 2009

Dášo já se nějak myšlenkama upnula že asi přirozeně to nepůjde..Ale kdoví..

dasa.77
30. čer 2009

kamco,doufam,ze jediny duvod proc ted nepisesje,ze makas na tom testiku

kkamca
30. čer 2009

DÁŠO pozdní oběd.. 😀 ten test vložím až navečer..

dasa.77
30. čer 2009

to ja si rikala taky uz nescetnekrat.

vendulak
30. čer 2009

Holky já taky už nějak nevěřím, že by jsme si mimčo udělali sami doma ☹ .

kkamca
30. čer 2009

DÁŠO jdu do vany..přijdu až navečer..zatim pa 😀

dasa.77
30. čer 2009

vendulko,tak si jej udelejte nekde v prirode 😀

dasa.77
30. čer 2009

KAMCO...................poradne se vydrbej

vendulak
30. čer 2009

Dáši jó to by sice bylo hezký dělání 😀 , ale ani tak bych tomu s naším spermiem nevěřila ☹ .

kkamca
30. čer 2009

Dášo otom už jsem taky uvažovala..v přírodě 😉

kkamca
30. čer 2009

Dášo tomu věř..se budu louhovat a navečer zas a pak tulenda.. 😀 😀

dasa.77
30. čer 2009

vendulko...............musis si rikat,ze staci jen jedna jedina dobra spermie,s dobrou kondickou,vytrvala bojovnice. 😀

dasa.77
30. čer 2009

netreba jich miliony

dasa.77
30. čer 2009

muj ma dobre spermoniky,tak aspon ze tak.

dasa.77
30. čer 2009

jo,kamco,jen se louhuj.a do te vody si pak dej par pytliku caje

vendulak
30. čer 2009

Jo Dáši, ale znáš to, někdy si může člověk říkat horem dolem co chce a když na dušičku sedne už z toho všeho smutek tak to nepomůže ☹ .

dasa.77
30. čer 2009

i ja vas na chvili opoustim.Za hodku opet prijdu. 😉