Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lienka2
1. dub 2009

ahojte, je tu niekto kto bral clostil a folik nenarastol? mala som dve tabletky od 3-7DC, min. tyzden na usg folik 12mm a vcera stale len 12mm.. na dalsi cyklus ma cakaju tri tabletky, tak to sa uz fakt "tesim".. 😖

eloana
1. dub 2009

polesuvka🙂 ja jsem clostil dobrala vcera a uz od pondeli jsem uplne v pohode.ani me bricho neboli nic. druhy den jsem byla akorat takova omamena. Myslelal jsem ,ze to bude daleko horsi🙂)

amelie001
1. dub 2009

Leni-díky moc,já jsem clostil brala 4 cykly,pak jsem dostala pátou krabičku,manža byl na služebce a já si řekla,na co bych ho brala,když není doma,nemyslela jsem na otěhotnění,nesledovala jsem cyklus,přijel a tak normálně jsme na to vletěli. 😀 😉 No a dlouho jsem si nechtěla připustit že to vyšlo.Pak se mě doktor ptal,jestli je za tím clostil.Měla jsem obavy,jak mi doktor říkal,že pokud se šest cyklů nepovede,tak nás čeká CAR.Takže přeju,pevné nervy,hodně síly a všem //. 😵 🙂

polesuvka
1. dub 2009

Ahoj Leni, je to pravda.Jste tu samé príma žabky, které máte v sobě hodně pozitivního. Dokážete rozveselit a poradit a to se cení 🙂

amelie001
1. dub 2009

Já jsem pila kontryhel,ten mi pomohl ke krásně rostoucí sliznici,doktor vždycky říkal že je jak peřina.

polesuvka
1. dub 2009

Eloan- moc dík jsem zvědavá co to udělá semnou

vendy05
1. dub 2009

ahojda clostilky....
jen změním maličko tabulku jelikož jsem byla včera na kontrole....

Kri (30) - 1. IUI (clostil, ovitrelle, utrogestan), IUI 6.2., test dle MS 22.2. a dle pokynů (3 týdny) 17.2., // 11 DPO a stále sílí, 24.2. krevní test- potvrzeno těhotenství HCG 1 661! HURÁ!!!, UTZ 2.3.-bublinka má 13,6 mm, UTZ 16.3. mimísek má 11,9 mm a bije mu krásně srdíčko

Vendy05 (22) - 6.cyklus clostil (Utrogestan + poslední 2 cykly Pregnyl),folikulů 5, ovu pátek 13.2., 3.3. // na těhu testu, 5.3. HCG přes 600, 18.3. UTZ už máme srdíčko, jsme 6+4tt a mimísek má 4 mm, 31.3. UTZ mimi je 1,5 cm veliký, kontrola 14.4. odběry na screening a UTZ ....

Lenka (34) - 3. cyklus clostil - UTZ 27.3. - 3 dominantní folíky 21, 24 a 26 mm + 4 menší; kontrolní UTZ 3.4.

Miluška (30 ) - jeden cyklus bez clostilu (předtím 2 s clostíkem),15.3 MS, 19.3. první návštěva CAR, 26.3. kontrolní UTZ, se nekonal, špatné spermio, nyní genetika a imuno, poté IVF

Gucci (28) - 3. IUI (clostil) se nekoná, dva folikuly vpravo (neprůchodný vejcovod), 1. IVF duben 2009

Prdecek (22) - 1. cyklus clostil (5DC - 9DC) a Utrogestan (16DC - 26DC), test 27.2. negativní, test 2.3. negativní, 3.3. mrcha, 2. cyklus clostil 0-0-1 (5DC - 9DC) a utrogestan 0-0-2 (16DC - 26DC)

Monara (26) - 4. cyklus clostil (Utrogestan 20. - 26. DC), 11.DC folik žádný

Denous (36) - 2. cyklus clostil - 9.2. folikul 6 mm po proběhnuté ovu, MS 17.2., dále bez clostilu, málo pohyblivé spermie

Jara - 1. cyklus clostil - UTZ 12.2. - 3 folikuly, MS 27.2.

Carmenuska -(25)-2.cyklus clostil-duphaston,2folikuly napravo 11dc 18 a 16mm,nalavo cysta dosledok hyperstimulácie 49mm, ovulka 16.-17.3 prebehla, kontrolni UTZ 26.3.

Beruskaveruska - (32) - 1cyklus clostil - pregnyl od oka cca 12DC (duphaston 15-25DC)

Zubajda (31), CAR Apolinář Pha - 1.IUI (neúspěšný), 2.IUI (17.2., test 3.3.), (stimul Clostil 1-0-1 od 3DC), kontrola v CARu 27.2. - HCG 0; 3. IUI 13.3.

Mannerka (28) - 1.cyklus clostil - UTZ 14DC folikul 27mm - UTZ 16DC filokul nepraskol-vstrebava sa->bez ovulky, MS dorazila, od 20.3. 2. cyklus clostil, 11 DC 26.3. UTZ - dominantny folik 17 mm, kontrolni UTZ 30.3. - folik 21 mm

Kikina666 (33) – Sanatorium Helios v Martine – 1. cyklus clostil - UTZ 26.3. - foliky 17 a 18 mm, 27.3. pregnyl
Doposud:
09/2005 klasicke tehu
10/2005 potrat hcg neviem
04/2006 biochemicke tehu klasicky hcg 4.5
09/2006 clostylbegytova stimulka neuspesne
10/2006 IUI neuspesne
11/2006 clostylbegyt stimulka neuspesne
07/2007 laparoskopia
10/2007 IUI neuspesne

Rina1 (37)-Gennet Liberec 1.IUI Clostil, 30.3.UTZ - dominantní folíky 21 a 17 mm, večer pregnyl, 1.4. IUI

vendy05
1. dub 2009

jo holky nevíte co prdecek???

koira
1. dub 2009

polesuvka - priznaky jsem mela jen navaly horka a pobolivani bricha vetsinou v pravo..ale nic hrozneho, vse se dalo vydrzet.no a me pomohl urcite..jestli k tehotenstvi to jeste nevim, ale urcite k ovulaci...jelikoz jsem jo vubec po vysazeni HAK nemela...snad ti to staci takhle..a preju vsem brzke //.....vsechny se jednou dockame 😉

lenka_bohousek
autor
1. dub 2009

Ahoj Vendy 🙂 Vaše mimi je už teda pěkný obřík 😵
Prdeček se neozvala, asi jim ještě nejde doma net a ona může napsat, jen když zajede k rodičům ☹

Amelie, tak to se vám mimísek hezky povedl. Ono je to pravda, že se na to nemá myslet. Já už to teď taky beru úplně jinak, nechávám to osudu a prostě nějak to dopadne 😉

Lienka2, bohužel já nemám zkušenost s tím, že by po clostíku nerostly folíky. 3 tabletky denně je asi dost, ale pokud to pomůžeme, tak my ženské vydržíme všechno 😉

vendy05
1. dub 2009

Leničko no je to už maxi mimi 😀 😀 ale stejně během 13 dní vyrostlo o 1,1 cm 😎 😀
Jo taaak oni mají internet mimo provoz, tak to jo...
No tak já zase mizím, chtěla jsem jít uklízet kuchyň a zase u toho sedím...
a pak jdem na prochajdu, tak večer se tu ukážu tak zatím 😉

lenka_bohousek
autor
1. dub 2009

Teda to je něco, za 13 dní vyrostlo o tolik, to je krásný 😵 Za chvíli abys pořizoval těhu oblečení, viď.
Jo a s tím uklízením to znám, vždycky si dám nějaký úkol a pak skončím na Koníkovi. Ale když s vámi je mi tu tak dobře 🙂
Tak hezké odpoledne 🙂

luuca2
1. dub 2009

Tak já jsem nevydržela a ovu test jsem si udělala ještě než jsem šla do práce. No a výsledek? Testovací čárka zesílila oproti té včerejší odpolední, sice je to nepatrně ale je. Tak to by mohl ten folík už praskat co? No a nemůže se třeba stát, že ovu test bude pozitivní ale folík nepraskně a začne se zmenšovat? Ale pobolívá mě podbřišek, jednou mě tam tak louplo, že sem se až lekla
A mám další ovu test, nedalo mi to a ejhle, testovací čárka je slabší než ta dopolední.
Doufám že folík prasknul. Co myslíte kočenky?

eloana
1. dub 2009

luci s tim ti neporadim ja jsem to zkousela jednou a ¨moc mi to nevyslo takze.......:(

mariettka27
1. dub 2009

skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne 🙂

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila 😀 ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar 😀 potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. 😖 Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena 😀 no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super 😀 som z toho bola uplne sfetovana 😀 no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu 😉 ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo 😅 (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal 😀 . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo 😀 bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete 😀 . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja 😀 . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor 😉

lenka_bohousek
autor
1. dub 2009

Tak už jsem konečně doma z práce, dneska to byl zase náročný den 😠

Mar, hezky jsi to doplnila 🙂

Luuca, když je čárka na ovu testu silná, tak to znamená, že ovulka proběhne během 12-24 hodin, píšou to i v letáčku k testům 😉 A snažilkovat je lepší před ovulkou, takže dneska by opět mělo proběhnout znásilnění miláčka nebo aspoň zítra ráno 😝

matteka
1. dub 2009

ahoj holky, mohla bych se k vám přidat? Hodně dlouho jsem sem jen chodila a pročítala si vaše zkušenosti s Clostíkem. Tak jsem se konečně odhodlala se přidat a napsat vám také svoji zkušenost. S manželem se snažíme už něco přes rok, můj doktor mi zkusil dát na dva měsíce Clostik a ten nezabral, tak nás hned poslal do Unica Brno. Navíc vůbec nemá ultrazvuk, takže mě prostě "přehodil" jinam 😖 .Tam mi udělali UTZ (měla jsem ten den bolesti a podezření na ovulku) - no a měla jsem poprvé po roce a půl potvrzený folikul - nicméně moc malinký - pouze 10 mm ☹ Manželovi udělali spermiogram, který vyšel "jakžtakž" nejsou 100%, ale kdybych byla "zdravá" nebyl by v otěhotnění problém. Tak nám pan doktor nabídl IVI, IVF nebo clostík s pregnylem a cílený pohl.styk. Tak jsme šli do toho třetího. Teď je to již druhý cyklus, co beru Clostík a píchám Pregnyl, no a zatím nic. Ten minulý měsíc jsem přišla na UTZ 10 den, což bylo brzy, takže pravděpodobně proto se to nepodařilo. No a minulý týden jsem byla na dalším UTZ (12 den) a byly tam tři velký folikulky 🙂 🙂 🙂 - tak jsme měli hroznou radost. Píchli mi pregnyl a druhý den jsme se tulili. Od té doby mi není moc dobře, pořád mě pobolívá břicho jako před MS, občas mě i hodně píchne až dole u třísla. Nemáte některá podobné zkušenosti? já jako jediný vedlejší příznak Clostilu měla mžitky před očima a to vždy jen po ránu a také "hnědou" menstruaci - což je prý normální, jinak nic dalšího. Tak děkuji za jakékoliv komentáře, budu moc ráda 🙂

lenka_bohousek
autor
1. dub 2009

Ahoj matteka, vítej mezi námi, je to super, bude nás víc 😉
Teda koukám, že zkušenost s prvním doktorem nic moc, je to docela na nic, když bereš clostík a doktor tě nemůže kontrolovat UTZ, už právě kvůli těm cystám, které se některým holkám udělají.
No a u druhého doktora to teda vypadá o 100 % lépe a kdybych byla na tvém místě, tak si z těch 3 možností taky vyberu tu třetí. A vidíš, folíky krásně narostly a dokonce 3, to je pěkná úrodička.
S tím pícháním, jak píšeš, já měla podobné pocity před ovulkou, teď už to přešlo. A když jsem měla clostík první cyklus, tak mě od ovulky až k ms bolelo v podbřišku a hrozně prsa, pak teda přišla mrcha 😠 No a některá z nás jsme díky clostíku měly noční návaly, pocení a bolení hlavy, prostě takové ty příznaky, co píšou v letáčku. Kdy přibližně čekáš ms? Jo a s tím bolením břicha jako před ms, to mám také a právě je na nic, že nevíš, jestli je to k ms nebo k těhu a navíc to bývá právě už ovulky. Takže zatím s toho nic nevyvozuj a až když nepřijde ms, tak zkus testovat 🙂

matteka
1. dub 2009

Ahoj Leni, ms by měla přijít nějak okolo 15.4. Docela jsi mě uklidnila - vážně, protože už si představuji ty nejhorší věci, co by ta bolest mohla být, ale pokud je to normální, tak jsem v klidu. To že se mi udělalli foliky 3, tak nám pan doktor řekl, že by z toho mohly být i trojčátka - což se moc nestává, ale spíš si dělal srandu. No hned mi snížil dávku od příštího měsíce - aby se mi jich netvořilo tolik. Jinak mi řekl ještě další zajímavou věc ato, že clostík můžu brát pouze šest cyklů - jinak prý hrozí rakovina prsu a nízká děložní sliznice. Já už mám teď za sebou čtyři, takže zbývají už jen dva 😒 to jsem vůbec nevěděla. Chtěla jsem se ještě zeptat - cysta se dá poznat pouze pomocí UTZ?
děkuji ti moc 🙂

lenka_bohousek
autor
1. dub 2009

Matteka, mě taky vždycky doktorka řekne podle folíků, že bysme mohli být dvojčátka nebo trojčátka, ale zatím nemáme ani jedno. Ale samozřejmě by se to asi stát mohlo 😉
Mě taky doktorka říkala, že clostík se může max. 6 měsíců, ale jestli hrozí rakovina nebo nízká děložní sliznice, to netuším, ale možné to je. Jsou to hormony, takže pro náš organismus nic dobrého.
Jak jsi dosud clostík brala? Já 1x denně, 5.-9. DC a taky jsem naposledy měla 3 dominantní folíky. Holt každá reagujeme jinak. Já chodím na UTZ 14. nebo 15. DC a většinou pak 16. DC je ovulka. A pak ještě chodím na kontrolu, jestli folíky praskly a nezůstala tam cysta. Takže kdyby se ti náhodou udělala, ale ona se neudělá, tak doktor jí na UTZ uvidí 🙂

matteka
1. dub 2009

aha, tak na kontrolní UTZ, jestli folik praskl nechodím - divný, že? Clostik jsme brala 1 a 2 měsíc 1-0-0 a 3 a 4 měsíc 1-0-1, no ateď mám brát zase jen ráno - vždy 5.-9. DC a na UTZ mám vždy chodit 12,13 DC - což mi přijde taky divné, když ty chodíš až 15 DC. Mám cykly vždy tak okolo 30 dnů. Tak vážně nevím, no každopádně už mi z toho řádně hrabe 😀 😀 Asi třičtvrtě roku jsem měřila BT, dělala jsem ovu testy, chodila sem - na koníka a vlastně pořád jsem na to myslela. Pak mi ségra vynadala a řekla, že se na všechno tohle okolo mám vykašlat - jinak se nám to nepodaří nikdy. Tak od té doby neměřím a nechávám to na doktorech.

lenka_bohousek
autor
1. dub 2009

S těmi kontrolními UTZ je to všude jinak, moje dr. to dělá, ale některé holky nechodí ani na kontrolu folíků před ovulkou. Jinak taky moc nechápu, proč někdo chodí 13DC a někdo 15DC. Mě řekla, ať se vždy objednám na 14-15DC, že to je těsně před ovulkou a může změřit, jak folíky dorostly. A cykly mám taky kolem 30 dnů.
A neboj, nejsi sama, komu z toho hrabe, myslím, že to nám všem clostilkám 😀
A když jsi měřila předtím teplotu, tak víš, kdy tak míváš ovulku. Já jí taky měřím i dělám ovu testíky. Na to měření jsem si nějak zvykla a ráno už mi to ani nepřijde a automaticky se sápu po teploměru a ještě v polospánku měřím. A ovulku jsem testovala asi jen 3x, teď už jsem spotřebovala poslední testy a kašlu na to, leze to do peněz 😠

polesuvka
1. dub 2009

Ahoj Leni jen ti chci napsat, že jsem si volala na gyndu a bylo mi řečeno, že já ultrazvuk nepotřebuji. Mluvila jsem přímo s D. při poslední kontrole mi měřila děložku a ta je žeprá pěkně narostená žeprý je 9mm. Takže dobrá zpráva a Dr. mi to napsala proto že chce vidět jestli se u mě zvedne BT. tak uvidíme. Ještě mi řekla že klidně u příští měsíc můžu dojít s tím že jsem těhotná a budou to klidně i dvojčata. Tak jak píšu jsem řekla Dr, do telefonu, ,,,,Ježkovi oči, to snad nemyslíte vážně. Takže budem měřit a papkat Clostil. 🙂

matteka
1. dub 2009

to máš pravdu, to tedy do peněz opravdu leze - taky jsme uvalili spoustu peněz 😖 Jo a ještě taková perlička - ptali jsme se dr, jestli kvalitu spermií může ovlivnit sauna - já tvrdila manželovi, že určitě a zakazovala jsem mu tam chodit, no a dr řekl, že to prý kdysi kdesi používali i jako formu antikoncepce, že teplo zabíjí spermie 😲 a to manžel chodil pravidelně každý týden!! Tak teď už je to tak měsíc a půl, co už nechodí, tak třeba se spermijky zlepší 🙂 no prostě mazec, vždycky tam na něj čučím jak tele na nový vrata - takový věci mi prostě můj dr nikdy neporadil. Si připadám občas jak nějakej balík s vidlákova - hihi.

rina1
1. dub 2009

Eloan, cely IUI je fakt jak normalni vysetreni, sliknes se do podprdy, obliknes zeleny habit lehnes a dr.rika co dela, dava ty zrcadla nic jsem necitila pak zastrci asi tu hadicku to jsem citila neco uvnirt bricha no a rika ze je tam posila, vytahne a je to, cely asi 2 min ani ne.a jdes domu.Trochu me poboliva bricho ale normalka.Uvidime jak to bude, neverim tomu, jeste to dnes pojistim a zitra taky, kdyz uz tak uz.Jses tam fakt chvili, na odbernou mistnost muzes s muzem, ja tentokrat sla, chtela jsem to videt.

madlenka29
1. dub 2009

Ahoj kočky,

tak já si občas přečtu vaše příspěvky,jsem taky jedna z vás.V červnu 2007 mi doktor napsal clostík a pak jsme hlídali folikulky a píchali pregnyl.Byli jsme s toho s MM nešťastný,že se nedaří,ale jak říkám pak se příroda umoudřila nadělila nám GÁBINKU 😎 😀 😎 .Je jí devět měsíců a je to náš pokládek 😎 .

HOLKY VYDRŽTE,STOJÍ TO ZA TO,CHVÍLE KTERÝ TRÁVÍME S GÁBI JSOU TY NEJKRÁSNĚJŠÍ!!!VŠEM VÁM DRŽIM PALCE!!!

lenka_bohousek
autor
1. dub 2009

Matteka, s tou saunou je to zajímavý, přítel tam chodí léta a spermiogram jsme měli výborný, takže kdo ví, kde je pravda. Ale taky si myslím, že to vedro nedělá spermiím dobře.
A jako u toho nového dokyho se teda fakt dozvídáš hodně nových věcí, to pak člověka naštve, že ten předchozí byl tak neschopný a neochotný o tom říct.
Tak příště až se opět něco dozvíš, tak nám to hezky napiš, ať se poučíme všechny 😀

lenka_bohousek
autor
1. dub 2009

Ahoj Madlenko, ty jo, dneska jsi už druhá kočka, co nám napsala takovou potěšující zprávičku. To víš, my tady všechny na clostík spoléháme a když tu pak někdo napíše, že už má děťátko v náručí, tak nás to všechno nabíjí energií 🙂
Moc děkuji za držení palců a třeba občas nakoukni, jak to vypadá, jestli přibyla nějaká nová těhulka 😉

vendy05
1. dub 2009

ahojda holky, teda koukám, koukám takový slohy 😀

madlenka29
1. dub 2009

Já sem zase někdy juknu,jak jste na tom 😵 .Dost jsem se taky trápila a myslela na nejhorší,na gyndu jsem chodila snad 5x za měsíc,už jsem tam byla pomalu víc jak doma 😀 .Každou menstruaci jsem ořvala,nemohla jsem vidět malinký dětičky,hned jsem řvala,ale to štěští když jsem našla // bylo krásný a ještě hezčí bylo potvrzení od dokyho,že se zadařilo 😀 .Týden jsem pak ještě chodila do práce(dělala jsem servírku),pak mi napsal neschopenku a tak sem od 12.11.2007 doma a vůbec toho nelituju 😀 😎 😀 .