Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lenka_bohousek
autor
23. dub 2009

Ahojky Prdečku, to je super, že už máte net opravený 😉
A koukám, u vás samé novinky, to je skvělé 🙂 A ty jsi teď v jaké DC, jak jsi tu nebyla tak nemám nějak přehled 😉

No a tady nového - Mannerka je těhulka, Mariettka měla testovat, ale neozvala se nám, jak to s ní vypadá. A přibyly nám nové clostilky, tak je nás tu víc a nebudeme se bát vlka nic 😀

miluse
23. dub 2009

ahojky, jdu jen pozdravit,

jo a teplotu jsem si nepřestala měřit jak jsem slibovala Vendy nebo komu to bylo 😅 a opět jsem na rovině jak u Kolína 😀

Ahojky Prdecku, koukám,že u vás se to docela rozjíždí, tak jen tak dál 😉

prdecek
23. dub 2009

já jsem dneska 23DC a mrchu nečekám kolem 30.4. 🙂

miluse
23. dub 2009
lenka_bohousek
autor
23. dub 2009

Ahoj Miluško, no vidíš, já to nikomu neslibovala a neměřím, normálně jsem se na to vykašlala, možná občas to zkusím jen tak pro zajímavost a jinak to nechám být. Jako aspoň jeden cyklus to chci vydržet 😉

Prdečku, koukám že taky budeš těhulka v máji, jerryjanka nečeká ms 1.5., tak jsem na to zvědavá, jestli nám ten máj, lásky čas přinese štěstíčka do bříšek 🙂

kikina666
23. dub 2009

ahojte

mam 2 folikuly 14mm a 13mm, sliznicu 6mm, v nedelu idem na utz a ak bude vsetko ok tak v utorok alebo v stredu na IUI ... tak snad uz konecne vyjde

prdecek
23. dub 2009

Leni kéžby 😀

prdecek
23. dub 2009

jdu si udělat snídani, dneska je u nás hnusně, prší 😒 a já du na noční 😝

nella9
23. dub 2009

Ahoj holky,jdu na radu.. 🙂 Dnes jsem 9DC poslední dva clostíky,ale mam nějaký rozhozený teploty po clostíku.Mam nějaké vysoké teploty proti předchozím. http://www.fertilityfriend.com/home/23ae60
dřív: http://www.fertilityfriend.com/home/23ae60

kikina666
23. dub 2009

nella ahoj nic si z tohonerob ja mam navaly tepla ze mi je az zle a potom mi je zase zima ...

nella9
23. dub 2009

Kiki-návaly mám taky a pobolívá mě hlava a trochu i podbřišek,jan se bojím abych neprošvihla ovuli,protože mě dr. taky utz nedělá...

kikina666
23. dub 2009

nella mi hovor mna tiez bolia vajecniky .... no to nie je bohvieco bez utz ... no tak potom musite skusat stale

lenka_bohousek
autor
23. dub 2009

ahoj kikina, tak to jsou super zprávičky, gratuluji 🙂

prdečku dobrou chuť 😉

ahoj nelli, ty teploty jsou v pořádku, já už teda tento cyklus neměřím, ale předtím jsem je měla taky různé - grafíky mám v albíčku, můžeš se kouknout 😉

nella9
23. dub 2009

Leni-tak jsem na to mrkla,asi máš pravdu 😉 Ovuli mívám kolem 14DC-18DC

papus
23. dub 2009

krásné ráno clostilky 🙂

kiki to je super gratuluju 😉

ahoj Leni tak dnes už jsi bez clostíku tak snad už se normálně vyspíš 😉

já jdu na 11h do práce opět až do večera ☹ jsem rozlámaná jak když mě přejel tank 😒

kikina666
23. dub 2009

lenka dakujem ... no uvidime ako budu dalej rast

papus dik ....

no baby snad to uz konecne vyjde ideme do toho IUI

papus
23. dub 2009

kiki teď už to vyjde 😉

kikina666
23. dub 2009

papus uvidime

prdecek
23. dub 2009

díky, dělala sem si chleba ve vajíčku 😀 no a teď musim jít vařit, budu dělat plněný bramborový knedlíky uzeným a zelný salát a gulášovou polévku. zatím pááá

jerryjanka
23. dub 2009

bre raaaaaaaaaaaanko
ahoj prdecek
babulky za rok merania teploty som sa 2x dnes prešvihla cez 37 stupnov 😀

lenka_bohousek
autor
23. dub 2009

Ahoj Šárko a Janka 🙂

Šári, to tě teda lituji, že máš zase takovou dlouhou směnu a navíc když tě všechno bolí, tak je to vůbec hrůza. Tak to tam nějak přežij 😉

Prdečku, ty nám tu teda děláš pěkné chutě. Chleba ve vajíčku bych si taky dala 😝

Janka, no vidíš, teplota přes 37, to je teda zajímavé a vypadá to nadějně 🙂

jerryjanka
23. dub 2009

ale som len 6 DPO tak to asi nič neznamena ešte

lenka_bohousek
autor
23. dub 2009

Janka, nemusí, ale může to něco znamenat. Těžko říct, u každé z nás je to jinak. Ale jak jsi psala, potěší už to, když máme nad 37, mě se to stalo snad jen 2x, že jsem měla 37,1.

jerryjanka
23. dub 2009

leni ved prave ja mavam poovu teploty 36,6 - 36,8 viac je to vynimka a 37 tak to fakt sa mi stlao druhy krat za ten rok čo meriam 😀

vendy05
23. dub 2009

Dobré ranko clostilky... jakpak se všechny máte??? Koukám, že vás hodně čeká na úrodu folíků, tak tfuj tuj ať je pořádná a pak čekám na to nový téma, takže šup šup ať už jste těhulky 😵
Milusko já to vidím 😀 jakpak to že měříš 😀 😀

jerryjanka
23. dub 2009

vendy - šup s virusmi 😀 riadne nas opluj 😀

moa
23. dub 2009

aohjte kocky,tak vy ste toho zasa vcera popisali ani nestiham citat.tak mi vcera napadlo ja mam ten Clost od 5-10DC tabletiek je 5ks,neviem teraz ci som to dobre zobrala, pretoze som prvu zobrala na 5DC no a vcera bol 9DC a ja som mala poslednu.teraz rozmyslam ci som ju nemala brat az na 6Dc alebo ci ich nemalo byt 6ks
ako ho beriete vy?dnes idem na sono ,tak som zvedava co mi povie 😉

jerryjanka
23. dub 2009

moa - to je len blby vypočet vždy sa berie bud 5 10 alebo 15
nie 6

vendy05
23. dub 2009

jerry dobře jak chceš tak jo , pořádně chtejte, já vám to tu tady nechci narušovat, takže šup šup novou diskuzi, hned po dovče tady chci číst jak jste všechny těhulky 😉
prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk

prdecek
23. dub 2009

chytám 😀