Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jika10
13. bře 2011

@lifinka No to je ten problem, ze ja nevim jakou mam sliznici, ani foliky. Me doktor napise jenom clostika a dej se vule bozi. Zadne sledovani, nic. Ale ja verim tomu, ze se nam to drive nebo pozdeji povede. Jeeeee, ja bych si taky tak chtela pracovinkat na zahradce. To miluju u nasich, kdyz vyndame kytka na balkon a ja osazuju truhliky ... Jeeee, ja se na to tak tesim 😀

@nathali Ty se mas, ja nemam co cist. Od vanoc do konce unora jsem precetla 5 knizek a ted cekam na 4 knizky, ktere jsem si objednala, ale dodaci lhuta je 14 dnu, takze si musim jeste pockat. Ani nevis, jak mi to cteni chybi 😒

Jo a jak me bolelo to brisko, tak ted nic, uz me nic neboli, tak nevim. Asi zarazeny prdiky 😀

nathali
13. bře 2011

@jika10 aj ja som to tak mala a teraz uz nic 😀 len mam nejak vela vytoku mam pocit akoby som si cvrkla 😀 😀
ja mam knizku od kolegine ta mu ju pozicala alebo si berem od svokry ta ich ma este dost co chcem precitat a potom by som chcela ten pustny kvet ten musi byt super 🙂
a este medzitym si kupujem raz mesacne mama a ja to je skvely casopis a nepisu len o tehulka ale aj o snazilkach a problemoch ze preco to nejde vazne som sa do toho casopisu zamilovala 😀
takze o citanie mam postarane 😀

jika10
13. bře 2011

@nathali No to mas super s tema knizkama. To ja bych cist mohla, tchan ma doma taky knihovnu plnou knih, jenze je tam takova ta klasika jako Kytice, FL Vek atd ... A na to ja fakt nejsem. Ja miluju Wilbura Smithe, jenze ten vydal 27 knizek a ja uz mam vsechny precteny 😀 , pak knizka bila masajka 3 knizky a ty uz jsou taky precteny 😅 , ted cekam na historicky roman 4 dilny, uz aby tady byl, ja potrebuju ciiiiist 😒
No tak vytok mam takovy normalni, jako vzdycky, takze v tom problem neni. No jsem na tebe zvedava
Ted koukam na s italem v kuchyni. Toho chlapa ja proste zeru 😀

nathali
13. bře 2011

@jika10 juuu tak ty mas toho kopu precitaneho 😀 no si ale sikulka 🙂
ja som mala jeden cas taky utlm ze by som jednu knihu citala snad rok 😅 a teraz neviem sa docitat normalne tie pismenka hltam 😀
joj itala toho som uz pekne dlho nevidela my nemame ani novu ani primu 😠 tu na sk s nimi nikto nespolupracuje tak to neni k dispozii ☹

nathali
13. bře 2011

@jika10 no a jak navari hned by som sa supla ceZ tv k nemu a sadla za stvol a zobala s nim 😀 to vzdy tak skvelo vyzera 🙂 no mnaaam

jika10
13. bře 2011

@nathali No ted delal rigoty se spekem, smetanou a vlaskymi orechy. Ja bych tohle nikdy nespojovala, ale vypadalo to uzasne a dostala jsem na to takovou chut 😀 Bylo by fajn, kdyby mi to udelal, protoze ja kdyz se o to budu pokouset, tak se mi to samozrejme nepovede 😀

No, ja do schyn 25 let necetla, ale ted hltam ujednu knizku za druhou, nejak me to chytlo. Na zakladce a na stredni sem mela problem se ctenarskym denickem, co tam napisu a ted bych mohla ja sepsat kniozku o tom, co uz jsem precetla. Doporuc mi nejakou super knizku, kterou bych si mohla precist

nathali
13. bře 2011

@jika10 no mnaaam spenaaat 🙂 jeeej hned si mi dala inspiraciu co zajtra uvarim 😀

ja ani neviem co by som ti doporucila ale mam jednu neviem ci si citala Laska je len slovo a pri tej som doslova plakala ked som bola na konci ze ako to dopadlo 😀 to je taka moja oblubena a teraz citam od Tani Keleovej-Vasilkovej a vazne dobre pise zatial je to len tretia kniha od nej ale su super

jika10
13. bře 2011

@nathali No tak tu jsem necetka. Ja se zasekla na tom Wilburkovi 😀 , ale ted privitam jakoukoliv inspiraci.

No, ja budu varit az tak ve stredu, protoze mi zbylo docela dost navareno z vikendu. No a uz se predem tesim na patek, to razime k mym rodicum na baracek a hlavne za pejskama, po kterych se mi tady strasne styska. Ale jelikoz jsme oba v praci od rana do vecera, tak by to pro pejska nebylo dobre. Navic ja bych si ho nemohla vodit do prace, to by se sefove asi posra.i, no a manze by si ho vodit mohl, ale ten se vraci tak pozde, ze bych si pejska stejne neuzila 😒

nathali
13. bře 2011

@jika10 ja nastastie robim len 6h denne tak je to v pohode a zajtra by som spravila len nejake lahke cestoviny ja som sice navarila v sobotu ale vsetko sme zjedli 😀 az som sa divili ako rychlo 😀
tak to je skoda ze tak dlho pracujete ☹ aj priatel byva neskutocne dlho v praci snad sa to neskor upravy niekedy chodi az okolo siedmej vecer 😠

jika10
13. bře 2011

@nathali Ty jo, co ja bych dala za to, kdyby manza prisel domu kolem sedme vecer. Jeho bezny navrat domu je mezi devatou a jedenactou vecerni. No a ja z prace chodim az mezi sestou a sedmou vecerni. Je to proste zahul 😒 No a to mi prave taky vsichni rikaji, ze bych mela zvolnit, ze jak jsem ve stresu tak jen tak neotehotnime. Ale ja jsem rada ze mam praci a je i dooost dobre placena a ted si hold nemuzu vybirat, kdyz chceme mimco 🙂

jika10
13. bře 2011

@nathali No a nam se nastesti nikdy nestane, ze by jsme vsechno co uvarim snedli jeste ten den. Ja jsem zvykla varit ve velkym, protoze nas bylo doma 5, takova mala armada a navic bracha s tatou snedi za dva. Treba kdyz delame ovocny knedliky, tak jich musime delat kolem 70 kusu, protoze tata a brachy snedi kazdy 20 kusu 😀 Teda nechapu kam to davaj, jsou oba hubenouri

nathali
13. bře 2011

@jika10 ti verim ze ked mas super pracu tak si ju drzis zubamy nechtami ale aspon troska zvlonit by si mohla a nejaky ten relax si dopraj 🙂
no teda chodite vaazne neskoro domov obaja uz aby si mala mimco a bola doma a vychutnavala si to ze?? 🙂

paaani tak to ti verim ze varis vo velkom to ja zas az tak nie ale zas nemam rada ked nam ostane jedlo a potom sa dohadujeme ze kto ho doje aj tak to byva vecsinou priatel lebo mne to potom uz nechuti 😅 😀
no mam strasnu chut na cestoviny mame doma plnu skrinku cestovin a neviem co s nimi 😀 tak zajtra nieco vykuzlim 🙂

jika10
13. bře 2011

@nathali No to vis, uz se tesim az si od prace oddechnu. Ale bude to zmena najednou nic nedelat 🙂

No ja varim tak, aby tam zustaly alespon 2porce, prave aby sme se nehadali. No a z testovin mame nejradeji bud zapekane s kurecim masem, hraskem a zampiony nebo bolonske spagety s mletym masem a omackou .... No to uz jsme dlouho nemeli, mam inspiraci na stredu 😀

nathali
13. bře 2011

@jika10 ja spravim asi tie so spenatou a smotanou a kuracim meskom normalne som na to chut dostala mnaaam 🙂 ja som dnes toho moc nepojedla nejak som nemala chut ale asi si budem musiet nieco spravit lebo tu oslintam monitor 😀

jika10
13. bře 2011

@nathali Jo to znam, ja prave pri italovi malem sezrala televizi a stejne mam na neco porad chut. Uz jsem zbastila jogusta a jeste mam v lednici mlecnou ryzi 😀 , mrkvovy salat 😀 , okurky 😀 , jitrnici a spekacky 😀 Tak co ja si dam 😀

nathali
13. bře 2011

@jika10 to poznam ja som dnes takto mala tiez na nieco chut tak som si dala cokoladove muslicky zaliate mliekom nepomohlo a vymyslam do teraz 😀 a stale som na nic neprisla a mame cez zeleninu meso a aj parky slaninu.... 😀 je s coho si vyberat 😀
tak ja idem nieco vymyslet do kuchyne zatial pa este sa tu ukazem 🙂

jika10
13. bře 2011

@nathali Tak vymysli neco bajecnyho, aby se chute uklidnili. Jen pokud jsi jako ja, tak mam vetsinou chut uplne na neco jineho, nez je zrovinka doma 😀

Tak pa 😀

jika10
13. bře 2011

@nathali Tak jsem si dala kureci polivku a ted jsem skoncila u misky s olivama 😀

nathali
13. bře 2011

@jika10 ja som spravila parky pre priatela zjedla no skor zorala 😀 som jednu a pol a potom ma napadlo ze mame doma kopu zeleniny tak som si spravila slatik a v chladnicke som nasla skvelu omacku co sa na to hodila 🙂 tak a uz viem na co som mala cely den chut 😀

jika10
13. bře 2011

@nathali No tak super, ze jsi svoje chute uspokojila. To ja jeste ne, jeste budu muset neco vymyslet

nathali
13. bře 2011

@jika10 uz som myslela ze ta tu nestihnem
no som taka spokona ked som sa najedla a este si ho chcem spravit aj zajtra do prace a opecem si chlebik k tomu 😀
a este stale nevies na co mas chut??? 😀 😀 😀 😀

jika10
13. bře 2011

@nathali No prave ze nevim, nejhorsi je, ze bych nejradeji sezrala vsechno a nejlepe od kazdeho kousek 😀

No zachvilku se pujdu umejt a pomalu supky dupky do postylky, musim zitra v sedm rano vstavat do prace ☹

jika10
13. bře 2011

@nathali Ja tady jsem, jeste jsem psala doktorce, jak to se mnou vypada

Ale zitra se mi nechce do prace, ach jo ☹ Navic vim, ze me tam po patecni dovolene ceka hooodne prace

jika10
13. bře 2011

No tak ja se jdu umej a do postylky. Tak pa a dobrou noc 😉

nathali
13. bře 2011

@jika10 ja idem tiez do prace rano na osmu a tiez sa mi moc nechce ale snad to prezijeme v pohode 🙂
tak sa maj kraasne nech ti to zajtra uteka v praci 🙂
papa a kraasnu dobru noc 🙂

silvie_z
14. bře 2011

ahoj holky, stalo se vám některé, že jste otěhotněly v cyklu, kdy už jste clostil nebraly? tento měsíc mi ho už doktorka nenapsala (předtím jsem brala 4 cykly + utrogestan) a příští týden si jdu pro doporučení do CARu, takže jsme si doma říkali, že je to možná poslední šance na dovolenou. chceme někam do tepla letecky, tak mám strach, že kdyby se zadařilo, abychom tu dovču pak nemuseli rušit. díky 🙂

pajinka111
14. bře 2011

ahojky holky
,už sem tady hodně dlouho nebyla,miminko už klepe na dveře.. 😉
@silvie_z tak to su zrovna já ten případ..brala sem clostil opakovaně po 3 cyklech asi 3x,někdy ovulka byla někdy nebyla.. a pak zrovna když sem měla pauzu nebrala sem ani clostil ani utrogestan ani nic,cyklus se tvářil jako anovulák,tak sem otěhotněla..ovulka byla sice v tom cyklu až později,ale to není důležité,důležitý je výsledek a to že miminko za chvilku budeme mít v náručí..holky držím vám všem pěstičky,hlavně to nevzdávejte a budte pozitivně naladění,ono to jednou vyjde,psychika je dost důležitá.. 😉

jika10
14. bře 2011

Ahoj holky, tak ja uz jsem v praci 😒 , ale prvni co jsem si pustila byl konik 😀 Jinak muj grafik http://www.fertilityfriend.com/home/333757 a uz me zase zacina pobolivat brisko 😒

veronicka33
14. bře 2011

Dobré ránko tak ja dnes takto 😒 http://www.fertilityfriend.com/home/330c5d

kamillka100
14. bře 2011

ahojte baby, no ja dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/333213
povedala som si, ze si po ovulke nebudem merat, akonahle mi oznaci ovulku prestanem, ale neide to 😠 😠 😠 , som zvedava a potom sa budem zbytocne znervoznovat, ale nie som asi sama co si tak povie a nesplni to 😀 😀 😀