Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

nathali
14. bře 2011

@puckal ved uvidis ked tak este pockaj aj ked som nervoznejsia nez ty 😀 ale myslim ze ziadna ms nebude pri tych tvojich vysokych teplotach 🙂 tuk tuk tuk nech mam pravdu 😉

puckal
14. bře 2011

@lifinka měla by dorazit v úterý nebo ve středu. Ale ted mi došlo, že jsem v neděli už měla vysadit orgam. a já jsem ráno ještě vzala a zapoměla na to. Minule jsem po něm měla taky takové divné tlaky po vysazení..... jinak tady graf: http://www.fertilityfriend.com/home/3346d9

puckal
14. bře 2011

@nathali kéž by....no uvidím, bud bude ráno červená nebo to zkusím, déle čekat už nevydržím.

nathali
14. bře 2011

@puckal no ok 🙂 budem na teba myslet a rano sem hned juknem mam poobednu tak budem mat cas 🙂

lifinka
14. bře 2011

@puckal no teplotka jde dolů, ale zatím má vysoké teploty, tak uvidíme, tak když tak se to o den zpozdí, když by měla dojít tím práškem navíc, ale třeba budeš mile překvapena!

jika10
14. bře 2011

@nathali Jo, jo, me to taky prekvapuje. navic, kdyz se k sobe chovame jako kamaradky, Ale jak prijde na lamani chleba, tak nezna nikdo bratra. Uz me to stve. Uz abych otehu a mohla se jim tady na to vyprdnout

puckal
14. bře 2011

@lifinka ráda bych byla mile překvapena 🙂 Zítřek si myslím že rozhodne. Pokud to bude těhu, tak by tam už // zítra měli být trošku vidět, pokud tam nebude nic, tak dorazí červená....

lifinka
14. bře 2011

@puckal jaký máš test doma?

puckal
14. bře 2011

@lifinka mamatest 10ku. Tam by to už mělo být videt, vid?

nathali
14. bře 2011

@jika10 no to mas pravdu maly by ste si pomahat v praci ale namiesto toho.........jaj skoda reci o takychto zenach take mame aj v praci najprv sa na teba usmiva a potom ta poohovara jak sa len 😠 potvory jedny!
@puckal na nic zle nemysli lebo si ju sama privolas! 😀 ja dufam ze to budes prave ty kto nam tu rozlomi lady a bude dalsia vlna tehuliek 🙂

jika10
14. bře 2011

@nathali No ja jsem se ji ptala a rikala, ze ji ani nehne, aby tady byla v patek zase do 18 hodin. Ona nemuzu, ale ja jo a klidne 10x zasebou 😠

Uff, nebudu se rozcilovat, nema to cenu. Bud pujde v patek do sesti a nebo zmenim rozvrzeni pracovni doby, jak puvodne chteli sefove. Ja jsem totiz nad ni, takze si nebude vyskakovat

lifinka
14. bře 2011

@puckal určo!

puckal
14. bře 2011

Tak za chvíli jedu domů a přestanu na to myslet. To byl vtip 😀 S manžou vlítneme na zahrádku musíme spočítat kolik potřebujeme prken na plot. Potom už jen k telce a hlavně moc nepít. Zítra ráno písnu, jak jsem dopadla 😉

nathali
14. bře 2011

@jika10 tak ked su pod tebou tak co im raz nepovies ze je to takto a takto a hotovo! a nech si mile slecinky robia co chcu nech ich aj roztrhne!
a presne tak nerozculuj sa oni ti za to nestoja! 😉 🙂 taakze hlboky naaadych a vyyydchy 🙂 🙂 🙂 🙂

lifinka
14. bře 2011

@puckal budu čekat sice dojdu později čeká mě na 9h screaning , ale už te\´d jsem z tebe nervózní!!!!moc to to přeji //!

veronicka33
14. bře 2011

@puckal ahojky dievčatá 🙂 prečo je dôležité aby si moc nepila ked robíš tehu test? 😒

lifinka
14. bře 2011

@veronicka33 asi, že se hcg moc zředí v moči, víš....jinak mě nic nenapadá, ale puckal pije nealko asi hooodně, že puckal 😀 kéž bych tak pila já, jsem ráda, že za den dám necelý litr... 😔

veronicka33
14. bře 2011

@lifinka ahá no vidíš tak to ma nenapadlo aspon dobrá rada do budúcna 😀 ani ja nepijem vela 🙂

nathali
14. bře 2011

@lifinka
@veronicka33 nie ste sami ja som teda tiez vela nepila aj ked sa snazim pit ale potom by som mohla na wc sediet cely den 😀
a co je u teba nove???

lifinka
14. bře 2011

@nathali no já už na wc chodím jen 1x za noc, jsem za to ráda, že to ustoupilo, ale v dalších trimestrech to asi zase příjde s růstajícím pupíkem 😀 za chvíli se jen povalím holky 😅 😅 😅

veronicka33
14. bře 2011

@nathali ahoj moja no bola som dnes ale nové mi nič nepovedal bol tam zase DR a iba tolko že ovu bola to viem aj bez neho 😀 a že mám príst v pondelok na krv že urobí testy na progesteron a to je všetko čo povedal a sliznicu som mala 8mm tak neviem ako som na tom ale budem sa pýtať iba k tej dr čo ma vyšetrovala minule lebo toto je nejaký blb tak asi tolko ☹

lifinka
14. bře 2011

@veronicka33 no jak se střídají dr, tak je to na prd, každý má to svoje, tak se vždy obj, k té dobré dr, a hned ti bude lépe...

veronicka33
14. bře 2011

@lifinka máš pravdu ale ked ja patrím k nemu ale asi mu poviem že chcem chodit ku tej dr nech si trhne a hotovo nie? 😀

jika10
14. bře 2011

Juchuuuuuuu jsem doma. Dneska ta mestska hromadna nejak jela. Byla jsem za pul hodky doma 😀 😀
Uz cucakuju na telku, davaji mi nemocnici na kraji mesta 😀

jika10
14. bře 2011

Joooo a dneska jsem videla kocarek, kterej se mi libi. Teda jeden z tech tri co se mi libi. Ale tenhle kdyz jsem ted videla, no byl proste uzasnej. Jela s nim pani okolo nasi kancelare, kdyz jsem sla domu. Ale bylo mi trapny se ji zeptat, jak je s nim spokojena 😀

nathali
14. bře 2011

@jika10 tak vitaj doma😀 a pekne oddychuj 🙂
ja som dnes tiez videla kraasny kocarik ja vudy ked vidim nejaky tak si ho sama pre seba zhodnitim 😀 uz mi s toho riadne hrace 😀
ja som sa pred chvilkou vratiola s prechadzky bola som s kocurom vonku aj ked je uz vecer je tam proste uuuzasstne 🙂

jika10
14. bře 2011

@nathali No jo oddechuju. Ja taky skouknu kazdy kocarek, kterej jede kolem me a hned vim, jestli se mi libi nebo ne. Ale mam docela prolezly detsky obchudky, takze asi i vim, co by se mi libilo. Jaaaaa bych utracela jak mourovata

nathali
14. bře 2011

@jika10 no tak o tom mi ani nehovor 😀
mam kamosku co caka druhe mimco a s nou som vela krat bola v detskych obchodoch a uz som snivala ze co kupim a co nie ake stolicku na krmenie aku vanicku aku farbu do izby ako by asi bola zariadena 😀 no proste niekedy mi to v hlave srotuju riadne 😀 a dalsia kamoska mi dala dve strany roznych internetovych obchodov s vecami hrackami kocikmi a vselicim ale tam som len nakukla (radsej) 😀 😀 😀

jika10
14. bře 2011

@nathali Jeee, koukam ze nejsem blazinek jenom ja 😀
No a navic me dneska dostal ten syn kolegy. No proste rozkosnej. Jsem si s nim hrala misto prace .... Ja uz bych chtela taky 🙂

nathali
14. bře 2011

@jika10 no musime vydrzat ale ked to cakanie je niekedy(dost casto) hrozneeeeeeeen 😖