Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

daisyna
24. bře 2011

@jika10 njn, tak raději ať nechodí 🙂).. Musím upalovat, přeji hezký den a mrcha ať nechodí! Papa

veronicka33
24. bře 2011

@jika10 ahojky tak ako?ja zatím ms nikde ale kríže bolia včera som testla a nič tak určite dorazí ☹ tebe držím palce a aj ostatným babulkám 😀

jika10
24. bře 2011

@veronicka33 Ahojky, no tak ja mam pokles a spinim, ale neni to nic zavratneho . Tady je grafik http://www.fertilityfriend.com/home/333757 uvidim jak zitra. KOukam, ze te ta mrcha taky pekne napina. No me taky, asi si nemuze rozmyslet, jestli dorazi
@daisyna No ja jdu vstavat z posletel, zachvilku musim padit na tramvaj a do prace. Jak me se tam nechce 😒 Venku je tak nadherne.
Vsem preju krasny den, ozvu se z prace. Zatim pa

veronicka33
24. bře 2011

@jika10 noooo máš krásny grafík držím palce ano napína ma tak uvidíme čo s toho bude 😀

puckal
24. bře 2011

@jika10 graf hezký, a co test??? Teplota ještě nic neznamená, sama to víš z minula.

puckal
24. bře 2011

@daisyna@jika10 no ted jsem zkoukla vaše grafy a vypadáte nadějně, pokud dobře počítám, tak zítřek rozhodne tak doufám že někdo už konečně najde // 🙂

zuzka1.
24. bře 2011

@lifinka ja nemeram, ani nebudem, nevesam hlavu, zvysil davkovanie uvidime. ked tak vypytam sa na laparku a nebudem cakat a cakat kazdy mesiac. a tiez si myslim, ze to moze dorast.
@jania chodim, aspon viem na com som. aj budem, zvysil davkovanie, ma nieco este premyslene, co so mnou, keby to nevyjde pri zvysenych davkach, ale ja bych asi isla na tu laparku, nech sa vajecniky a spol trosku spruzia a bude to lepsie.
no sak uvidime, mam teraz kopec starosti, ze nemam velmi cas riesit taketo veci.

kacnov
24. bře 2011

čaute holky mám prosbičku jak vám vycházejí uvulační testy? máte jen 1čarku když nemáte ovu?? já si je dělám ted poslední 3 dny a mám tam vždy 2 čarky-sice né stejné ale vždy tam jsou 2 :( tak já se v tom nevyznám ale dělala jsem si ted a čárka je skoro stejná jako ta druhá, kdo s tím má zkušenosti pisnite mě. díky moc

kacnov
24. bře 2011

@blandik ahojky já clostík začala brát tento měsíc také poprvé pleť mám jak puberták :D a mám omdlévací příznaky ale jinak pohodička jsem zvědavá jestli se to konečně povede snažíme se skoro rok
dělám ovu testy ale sem z nich osel!!!

puckal
24. bře 2011

@kacnov Ahojky já dělám a vždy tam je ještě druhá ale slabá...ovu je až když je testovací silnější než kontrolní 😉

lifinka
24. bře 2011

@daisyna vypadá dobře grafík a už by si mohla testit, nechceš?

kacnov
24. bře 2011

@puckal jejej díky no snad to poznám sem z toho fakt osel!! kdyžtak zítra přiložím foto testů a koukni,taky z toho budeš jelen 😀 😀 😀 je to divný fakt ale dnešní testík byl pěkný (čarky stejné)

puckal
24. bře 2011

@blandik Ahojky, já sprášky nemám žádný problém až na váhu. Přibrala jsem docela dost po 2 měsíců braní, ale co nadělám, bude léto, vysportuju. Jinak návali, bolesti, nic. 🙂

jika10
24. bře 2011

@puckal No prave, ze test byl vcera negativni. Delala jsem s citl. 25 ale stejne 15 DPO si myslim, ze by uz mohlo byt neco videt, alespon duch. Ale zase vcera doktorka rikala, ze na TT je jeste brzy, tak uvidim. Navic teplota klesla a trochu spinim, sice to neni nic strasnyho, ale je to tam. Uvidim, zitrek rozhodne. Kdyz prijde mrcha, mame dalsi kolo a snad uz se to povede. Teda urco se to uz povede, verim v to 🙂

jika10
24. bře 2011

@kacnov No ja kdyz delam ovu testy, tak tam mam vzdy dve carky, ale ovu je az kdyz jsou carky stejne silne nebo testovaci je silnejsi nez kontrolni. Tak drzim palce do snazenicka 😉

ada22
24. bře 2011

@kacnov Ahoj promiňte, že vám sem lezu. Ovu testy jsem si dělala od 13 dne. To téměř druhá čárka nebyla a postupně sílila až na 16 den byla skoro stejná jak testovací, ale rozhodně nešlo mluvit o tom , že by byla stejná nebo silnější. Pak kolem 18 začala slábnout. Dělala jsem testíky tolik dnů poprvé tak jsem z toho byla lehce zklamaná a přesvědčená, že k ovu asi nedošlo. Za deset dnů jsem měla slabou čárku na těhu testíku. Přeji vám ať na vás taky brzo vykouknou dvě těhu čárky. 🙂

kacnov
24. bře 2011

@jika10 také🙂

kacnov
24. bře 2011

@ada22 proč se omlouváš já jsem ráda za každy názor holky já už nevím no ta dneska je tak krásná ale nemyslím si že by byla ovu protože jsem 10DC TAK nevím no

puckal
24. bře 2011

@ada22 jé......kéžby jsme je také našli 🙂 Snad se brzy dočkáme, díky za krásný příběh 😉

puckal
24. bře 2011

@kacnov a ty je děláš ráno?? 😨

jika10
24. bře 2011

@kacnov Ovu testy nejlepe delat odpoledne a nemela by jsi pred tim cca 2 hodiny pit. Ja ovu testiky delam mezi 17 - 18 hodinou a kdyz byla ovu, tak druha tlustice tam byla snad behem pul vteriny a bylo jasne ze to je ovu 😉

puckal
24. bře 2011

@puckal já je dělám mezi 16-17 hod. a taky když je ovu, tlustice nejde přehlédnout 😉

blandik
24. bře 2011

@jika10 - děkuji za odpově'd, právě, že jak se člověk začně pozorovat, tak hned všechny ty příznaky má...Strašně bych si přála být těhu, jako všechny tady, co ještě nejsou...v tom snažení jsem úplný začátečník - píšete si tady o teplotách, můžete mi to nějak objasnit? Je mi jasné, že teplota může vypovědět o příp. těhu, ale nevím, jak na to. Já osobně nevím, na test je ještě moc brzy u mě, co si pamatuji z minulého těhu, tak pachu't jsem měla, to se mi zdá dost podobné, byla jsem hodně unavená a měla jsem jakoby bělavý výtok bez jakýchokoliv potíží...ten tedy te'd nemám, no příznám se, že jsem napnutá jako luk.

blandik
24. bře 2011

@kacnov - ovu testy jsem nedělala zatím. Gynekolog si mě zve 15 den od začátku MS, zjistí folikul (tedy byla jsem tam jednou) a už se cítím těhotná. Snažíme se přes 1,5 roku, ale už máme jedno dítě (na to jsme čekali cca půl roku). Mám nepravidelnou MS, cyklus dlouhý, takže doktor říkal, že půl roku mi může psát clostík a pak leda nějaké reprodukční centrum. Takže na tebe ty prášky taky působí...já se cítím dost jinak, cítím podbřišek, když si dřepnu, zapnu rifle, divná pachu'T v puse, ale ne pořád - třeba celé odpoledne a dopoledne minimálně, bývá mi špatně, ale jen tak mírně (ale první těhu jsem taky neměla problémy). Po tom roce a půl v to ani moc nevěřím, že by to takhle vyšlo na poprvé, ale po pravdě řečeno se cítím opravdu jako ve falešném březí, představuji si to vajíčko na UZ, povídám si s ním, tedy doufám, že s embryem si povídám 😀 Ale jinak jsem normální, docela. 😉

blandik
24. bře 2011

@puckal - hmmm, tak přibírat bych nechtěla. možná mě tlačí břicho, protože přibírám 😨

lienkapp
24. bře 2011

@nathali 26 r

nathali
24. bře 2011

Tabulka 24.3.2011

Snažilky:
walta..............30r.....snž.....17m.........73DC..(PC31dní)
vera_j...............26r.....snž....6m..........57DC....(PC30dní)
betina1984.....26r......snž....9m.........57DC...(PC32dní)
lucka_0906....31r...snž...10m...........36DC...(PC33dní)
jika10.... ........31r....snž.....10m..........36DC...(PC31dní)
sysinek..........31r......snž.......2r...........32DC...(PC27dní)
veronicka33...33r....snž.........14m......27DC...(PC25dní)
chersi...............23r....snž....20m..........24DC...(PC28dní)
gabriellka.......27r.....snž.......14m.......17DC...(PC28dní)
linka...............29r....snž.........4,5r.........16DC...(PC28dní)
aduskatt..........34r.....snž.....5r.............16DC...(PC35dní)
lienkapp.............r......snž.......7m..........15DC...(PC38dní)
lienkapp..........26r......snž.....7m..........15DC..(PC39dní)
zuzka1. ...........24r.....snž......15m........14DC....(PC30dní)
jania023 ........30r.....snž.......................13DC...(PC32dní)
loretana.........26r.......snž......15m........8DC...(PC32dní)
eerikaa3.............r.....snž........................8DC...(PC28dní)
puckal.............28r.....snž.....9m............7DC...(PC31dní)
nathali............23r....snž....1,9r..............4DC...(PC34dní)
kamillka100...25r....snž........................4DC...(PC29dní)
zuzullik3..........26r.....snž.......5r.............3DC...(PC28dní)
pici..................28r....snž.....25m...........ivf
jessika............27r......

Tehulky:
lifinka..............30r.....13tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......12tt..........(snž..3r)

lifinka
24. bře 2011

@jika10 tak co, vše je zatím ok???

kacnov
24. bře 2011

ahojky nene ovu dělám odpolko někdo dopoledne ale až kolem 10
a musí to být ve stejnou dobu každý den?

kacnov
24. bře 2011

@lienkapp můžu se zeptat co tu máte za tabulku? díky