Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jika10
17. dub 2011

@lifinka Sem rada, ze u nasich sviti slunicko, snad to tak i vydrzi a mam dokonce pocit, ze venku je cca 13 stuponu, coz oproti minulymu tydnu je pohoda. Upominka neni spatny napad. Tak zitra jedu do prace az na pul desatou, tak ze bych vystouoila o zastavku driv a kouoila v lekarne testik s nizsi citlivosti ??? Ach jo, to je strasny jak je tohle rozhodnuti tezky. Navic p o te zkusenosti z ledna, kdy jsem se radovala, porad na testik chodila koukat a pak prisla studena sprcha. Bojim se, aby to nedopadlo stejne 😒

lifinka
17. dub 2011

@jika10 víš, je to těžký, ale já si zase říkám, že co má být bude a mi to neovlivníme 😔 .Záleží, jak to moc snášíš, někdy musí být člověk statečný, aby to riskl dříve, zase se dovíš co a jak, já bych nevydržela netestit, já měla doma kopu testů s 10citl. já bych zašla a koupila ze dva....jako může se to opakovat, ale také NEMUSÍ!!!!chce to více odvahy, co?A také toho štěstíčka trošinku.... 😉

jika10
17. dub 2011

@lifinka No prave ja neresim to, co ovlivnit nemuzu. A jaksi to, ze moooc chci mimiska tim to nevyresim, ale musime se snazit. Porad verim tomu, ze ted uz se nam to povedlo. Odvahu si budu jeste dodavat a uvidim, jak se s tim zitra poperu. No co, kdyz nebude odvaha, tak si pockam a treba se i dockam. Navic tem testum s citl. 10 moc neverim. Vim jak to tady mely holky s duchama a pak nic z toho

veronicka33
17. dub 2011

Ahojte dievčatá 🙂 ako sa máte?niečo nové?čítala som ale nechce sa mi všetko 🙂
@lifinka ako sa darý?bábenko rastie?za chvílu budeš vedieť pohlavie však?kamarátka dúfala že bude chlapec no do tretice dievčatko,ale hlavne že má všetko čo treba,ak držím palce,nech tebe to dievčatko víde 🙂
@jika10 a ty moja ako sa máš?mna nejak pobolieva lavý vaječník 😒

lifinka
17. dub 2011

@jika10 no to je to čemu nerozumím, když sečtu naše roky snažené s oběma těhu je to 4,5 roku a anijednou se mi neobjevily //, jen 11.5.2007 a 14.1.2010 😀
Však uvidíš, jak se budeš cítit, nehroť to za každou cenu!Tak razíme na zahradu jdu pověsit vajíčka na vrbu a kočičky...pa

lifinka
17. dub 2011

@veronicka33 no ahojky a jak jsi na tom? Mě je blbě, ale oběd jsem riskla, uvidím teď na zahradě až se sehnu k zemi, co bude?No jinak pohlaví stále se čeká na ko jdu 3.5.tak snad už tam

veronicka33
17. dub 2011

@lifinka tak to mi je lúto že ti býva špatne ešte,ale čo by si nevydržala pre bábenko však?no ja neviem ako lebo tento mesiac som nemerala a dnes mám BT 37,2 a pichá ma vaječník mala by som dostat ms tak čakám dnes alebo neskor no neviem ale dostávam na 26 den niekedy 27,28 ale mala som už aj na 25 den tak som zvedavá že čo bude 🙂

jika10
17. dub 2011

@veronicka33 Ahojky, no ja jsem stale ve fazi cekani na mrchu. Mela by dorazit pristi nedeli, ale doufam, ze si da na chvili pokoj. Alespon podle grafiku by mohla, kuk na nej: http://www.fertilityfriend.com/home/333757
A tebe boli vajecnik proto, ze cekas ovulku a nebo cekas taky mrchu mrchovatou. Taky uz by si mohla dat pokoj, vid

veronicka33
17. dub 2011

@jika10 ahojky no máš kráááásny grafík tak držím palce aby sa to konečne podarilo 🙂 no ja čakám mrchu som pred tebou 2 dni my sme tak nejak na rovnako pamätáš?ešte že Nathali píše tabulku 🙂

eerikaa3
17. dub 2011

krasnu nedelu prajem.
@jika10 super graf 🙂

jika10
17. dub 2011

@veronicka33 A joooo, no staci kouknout do tabulky. Taky by bylo fajn, kdyby ti to uz vyslo. Ja mela tenhle mesic pregnyl, a ten pry zvysuje teploty, tak se radeji neraduji. No sem na tebe zvedava, doufam, ze rozsiris spodni tabulku a ja se pak pridam. Kdy by jsi chtela testit, teda pokud budes

jika10
17. dub 2011

@eerikaa3 Diky, diky ale nevim, jestli to neni tim pregnylem. Ze ja vzdycky, kdyz mam neco noveho v sobe, tak musim zacit brouzdat po netu a hledat informace. Takze prave vim, ze zvysuje BT a tudiz se netesim. Navic se tehhotne vubec necitim 😒

veronicka33
17. dub 2011

@jika10 nebude testit lebo ani neviem kedy bola ovu chodím už do práce tak nemám na nič čas skoro ráno o 4,15 stávam aby som bola na 6 v robote a tento mesiac som ani nemerala BT,len tak dnes ráno a mala som37,2 no ale neviem uvidíme či mrcha príde ale nemusel by.Inak sa pekne zväčšuje tá dolná tabulka však?snád sa aj my dočkáme🙂

veronicka33
17. dub 2011

@eerikaa3 aj tebe peknú nedelu 🙂

eerikaa3
17. dub 2011

@jika10 pregnyl po 10 dnoch uz by nemal byt ,ale kazdy organizmus je iny.Ved uvidime,nechame sa prekvapit

jania023
17. dub 2011

Ahoj neviete nahodou aky je roziel ked beriete clostik 3-7 alebo 5-9dc?

jika10
17. dub 2011

@veronicka33 Ty jo vstavat ve 4,15, to bych se snad radeji dobrovolne zastrelila. Ale zase na druhou stranu je clovek rad, ze ma praci, aspon nejakou. No a prave ted, kdyz jsi se na mimco nesoustredila, tak by to mohlo vyjit 😉 Taky ti budu drzet palce, aby jsme obe dve byly co nejdrive v te dolni tabulce 😉
@eerikaa3 Nic jineho, nez cekat mi stejne nezbude. Nevim, jestli ten pregnyl opravdu zvysil teploty, protoze az do 6 DPO jsem ty teploty mela jakoze normalni jako kdykoliv pred tim. Jen od 7 DPO jsou nejaky vysoky, teda az na ten jeden den.
@jania023 Tak to bohuzel nevim, u me ovu probiha vzdy s clostikem 16 DC. Minuly mesic jsem clostik nemela a ovu byla 18 DC a tenhle mesic diky pichnutemu pregnylu byla 14 DC. Myslim si, ze kdybych nemela pregnyl, tak ovu stejne zase probehne 16 DC. Ale vim, ze kdyz beres clostika od 3 DC, tak by i ovu mela chodit driv a tim se ti vlsatne zkrati cyklus. Alespon u me to tak je

eerikaa3
17. dub 2011

@jania023 ak skor zacnes brat clostyl,skracuje sa folikularna faza

veronicka33
17. dub 2011

@jania023 Ahojky no netuším,asi velkost folíkov?neviem ja ked som brala clostil tak tiež som brala 3-7 den 😉 ale podla mna je lepšie 5-9 si myslím 🙂

jania023
17. dub 2011

@jika10
@veronicka33
@eerikaa3 diky kocky..ja som brala aj tak a aj tak a stale som mala ovu 16-17dc tak neviem naco je to dobre asi ten kto mma kratsi cyklus

jika10
17. dub 2011

Taaaak holky jsem si dopisovala teplotky do papiroveho diare a koukala jsem, ze mrcha mi ma teda prijit 24.4. a to ma manza zrovinka svatek. Tak bud pro nej budu mit super darecek a nebo mrchu 😒 Hadejte co bych brala radeji

kamillka100
17. dub 2011

@jika10 tak drzim palce aby si mu mohla dat najkrajsi darcek a to, tehotenstvo 😉 😉 😉 😉

jika10
17. dub 2011

@kamillka100 Diky, jsi hodna a jak jsi si uzila grilovani na chalupe??? Bylo alespon krasne ?

kamillka100
17. dub 2011

@jika10 fajne som sa najedla, len mi bola trochu zima, ale vydrzala som a teraz lezim v teplej postielke 😉

jika10
17. dub 2011

@kamillka100 No tak super ze jsi si to uzila. Grilovani ja mam rada uz se tesim az budeme taky u nasich grilovat. No treba takovy grilovany hermelin ....Hm to je mnamina 😀 Nas jeste zase ceka cesta od mych rodicu domu, takze zase 120 km po dalnici 😒

kamillka100
17. dub 2011

@jika10 grilovany hermelin som este nejedla, ale dobre vediet , musim vyskusat a nacom sa griluje? normalne na tacke?nerozleje sa?

jika10
17. dub 2011

@kamillka100 No my ho delame tak, ze nalozis hermelin s cibuli a nejakym korenim co mas rada do olivovyo oleje cca na 2 hodky. Pak ho vyndas, zabalis do alobalu a das na gril a kdyz je pres alobal prostredek mekky, tak je to hotovy. No rikaaam, mnamina 😀 Uplne se mi ted zacinaji zbyhat sliny, ze to snad tady jeste s nasima na pristi vikend naplanuju 😀

kamillka100
17. dub 2011

@jika10 mnam, no urcite vyskusam, potom dam vediet, uz som aj vyhladla a dala by som si................, idem si pomastit aspon chliebik
😀

jika10
17. dub 2011

@kamillka100 No ja uz mam hermelinek na pristi vikend objednany 😀 Uz se na nej tesim. No me od obeda honi mlsna, takze jsem uz splacala banan, horalku, lizatko, jogurt, ananas a ted do sebe tlacim paprikovy bramburky, ale chute me nejak neprechazi, tak pujdu vymyslet, co splacam dal 😀

kamillka100
17. dub 2011

@jika10 😀 😀 😀 😀 no zeby to bolo tehotenstvo????hmmmmm...vyzera to dobre 😉 😉 😉 😉