Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

nathali
1. kvě 2011

@leeena_4 joj dakujem ale ja uz na zazraky necakam a radsej to nechavam tak 🙂 zacinam pocuvat tvoje rady 😀
a vazne mi to pomaha 🙂
@elebe aj ja som mavala tiez nafuknute brucho a pichanie som tiez citila no a ovu som mala na 13dc ale vzdy som bola pred ovu na utz ale kazda baba moze mat po clostile inak ovu na utz nejdes???

elebe
1. kvě 2011

@nathali nie nejdem....ale keď začneme snažilkovať dva dni po dobratí a budeme týždeň každý deň tulkať....tak by sme sa mali trafiť....či?

nathali
1. kvě 2011

@elebe ja by som to s tutu mutu neprehanala a chlapovi by som aspon den oddychu dopriala tak to skuste obden 🙂
aj gyndos mi vravel ze neni zdrave tutu mutut kazdy den potom je spermosou menej alebo nie su tak kvalitne a dole ti vydrzia aj 48 hodin mozno viac 😉 takze trafit by ste mali 😉 🙂 drzim palceky 🙂

elebe
1. kvě 2011

@nathali no mne zase doki povedal že by sme mali tulkať každý deň,asái tak 4dni.... 😕

nathali
1. kvě 2011

@elebe asi co lekar tak iny nazor no a potom ako si ma clovek vybrat co je spravne ze??? 😀
no ved rob ako myslis je to na tebe 🙂 myslim ze aj tak nic nepokazis nech sa rozhodnes pre akukolvek variantu 🙂
ja viem ze moj priatel by to kazdy den nezvladal lebo s prace chodi dost neskoro a pekne unaveny ☹

elebe
1. kvě 2011

@nathali no aj môj je tak nejak....on robí stavebný dozor v robote a potom poobede chodia na fušky....takže aj u nás sa to riadi podľa neho.....ale už som mu vysvetlila situáciu a povedal že ideme na to a že sa bude celé dni šetriť na mňa domkov 😀 😀 však keď už sa džgám tabl. tak nech to aj využijeme a nie je to nadarmo 😀 a ozaj mám takúúúú škaredú tvár,vyrážky a šupiny 😠 dnes ideme von na 1.mája a musela som si dať tonu makeupu nech ako tak vyzerám 😠 😠 a ešte mám trošku obavu,aj z toho že priateľ má v rodine nábeh na dvojičky a closík.......no uvidíme 😝

nathali
1. kvě 2011

@elebe no moj pracuje ako automechanik a teraz maju sezonu takze pride domov vystaveny .-( ale tak snazi sa aj on vidim to na nom 🙂 ale niekedy je mi ho az luto jak je zniceny a este ho "otravujem" ja 😀
aj ja som mala taku tvar no uz sa mi aspon trosku polepsila 🙂
aj mi ideme dnes von pride mama a ideme do mesta sa popozerat 🙂

leeena_4
1. kvě 2011

@nathali
@elebe my jsme tohle ťukání na "povel" zkoušeli a už nikdy více. Sex to docela změní a hlavně jeho atmosféru, aspoň u nás, tak přeju, aby to u vás bylo jinak 😉. Pokud ťukáte denně i bez toho, tak super, ale snažit se 4x jen proto, že to pověděl doktor ztráci romantiku. My jsme naposled dostaly od doktora "rozkaz" být 3 dni aktivní a po předchozích zkušenostech jsme dali spíš na vlastní náladu, než na doktora a bylo to fajn 🙂

nathali
1. kvě 2011

@leeena_4 ved prave ze ked sme museli lebo doktor povedal sa nam vobec nechcelo radsej sme sedeli na gauci a pozerali tv a teraz to nechavam len tak vypocujem si radu od dr.ze kedy by to bolo najvhodnejsie ale nutit sa do sexu vazne nebudem 😉 potom je o nicom

leeena_4
1. kvě 2011

@nathali přesně tak, cítím to úplně stejně. Ale on si to člověk musí prožít, aby to pochopil, že to za to nestojí, lámat to přes koleno 😉

nathali
1. kvě 2011

@leeena_4 to presneeee
vela krat som na to bola taka upjata a priatel na mna pozeral ze on neni stroj no ma pravdu a neriesim to 🙂
aj tak si myslim ze chlap vie kedy ma zena ovulku a v ten cas sme viac sexovali a ked som o tom nehovorila bola aj vecsia chut 🙂

leeena_4
1. kvě 2011

@nathali já si taky myslím, že příroda to zařídila dobře a ta chemie vzájemně nejlíp funguje kolem ovulky 😉

kacnov
1. kvě 2011

@marim85 ahojky taky jsem měla první cyklus s clostilem a šíleně silnou ms bud v klidu prý je to normální 🙂

kamajota25
1. kvě 2011

Ahojte, tak MS stále nič. Pozerala som tu tabulku vidim, ze baby tu majú aj dlhé cykly a berú clostil, tak ma to trocha schladilo... Alebo teraz neberú, to neviem...
A k tomu plodeniu podľa príkazu: tiež s tým nemáme dobré skúsenosti, proste nám to vtedy nejde... keď povieme, ze teraz musíme... MM poviem, že mám asi plodné dni, vie o tom, ale vtedy mi povie, že hlavne nech mu nehovorím, že teraz musíme 🙂 A potom nám to ide krásne aj samo... 🙂

lifinka
1. kvě 2011

dávám fotky 😔

eerikaa3
1. kvě 2011

@lifinka ahoj,juuuj,aspon ze do domu sa nedostala.Snad uz prsat nebude,aby ta voda nestupala.

veronicka33
1. kvě 2011

ahojky lifinka 😒 fúúúú tak to je hrozné,už aby vám nepršalo a ty sa hlavne ukludni 😉 aby ti nebolo zle mysli na bábenko,ja viem je to tazke ale skús oddychovat 😔

veronicka33
1. kvě 2011

@nathali no ved hej tak uvidíme ako bude ci sa splní čo vestica povedala 🙂

nathali
1. kvě 2011

@lifinka 😨 😨 😨 😨 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔
zlaticko moje tak to je strasneee ☹ snad uz prsat prestalo a uz ani nebude ☹ drz sa a hlavne mysli na mimco

elebe
2. kvě 2011

@nathali
@leeena_4 no u nás je to tak že,keď prateľ fakt nie je fyzicky unavený,tak aj každý deň.....no však uvidíme,zase nasilu to tlačiť nechcem....

nathali
2. kvě 2011

Tabulka 2.5.2011

Snažilky:
blandik...........33r......snž......21m.......58DC...(PC43dní)
lienkapp..........26r......snž.....9m.........54DC...(PC39dní)
zuzullik3..........26r.....snž.........5r..........42DC...(PC28dní)
chersi...............23r....snž.........22m......32DC...(PC31dní)
mikratv...........28r.......snž.......15m........31DC...(PC31dní)
Janine6623............. snž...... 5m............27DC...(PC35dní)
kacnov ...........23r......snž.......3/4r..........23DC...(PC28dní)
mladamamka.26r...snž.........3r.............21DC...(PC31dní)
aduskatt..........34r.....snž.......5r..............19DC...(PC37dní)
puckal.............28r.....snž.........10m.........15DC...(PC31dní)
veronicka33...34r....snž.........16m..........14DC...(PC26dní)
kamillka100...25r....snž...........................14DC...(PC28dní)
nathali............23r....snž........23m............14DC...(PC30dní)
jania023 ........30r.....snž...........................14DC...(PC37dní)
eerikaa3.........39r.....snž..........18m.........12DC...(PC35dní)
jika10.... ........31r....snž..........16m...........11DC...(PC28dní)
loretana.........26r.......snž......16m.............6DC...(PC42dní)
tyrisa...............26r.....snž........14m............2DC...(PC30dní)

Tehulky:
lifinka..............30r.....20tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......19tt..........(snž..3r)
daisyna.........28r.......11tt.........(snž.6m)
gabriellka.......27r.......8tt...........(snž.16m)
betina1984. .26r........8tt..........(snž.11m)
natyi25.........................8tt..........(snž.4m )

nathali
2. kvě 2011

ahojky holky 🙂
krasne rano prajem 🙂
tak ja dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/331739
baby chcem sa spytat ze ked bolo tutu mutu okolo jedne rano mam to nechat zapisane vo FF do vcerajsieho alebo do dnesneho dna???
tak to moje vajucho asi vazne caka na pregnyl 😀 za chvilku sa obliekam a leti k dr. potom vam dam vediet ze co bolo
@lifinka tak ako???jak to vypada?? snad prestalo prsat a voda pomaly ustupuje prec. v domceku nemate dufam ani stopy po vode

janine6623
2. kvě 2011

@nathali
ahoj, držím ti palce u toho Dr.!

nathali
2. kvě 2011

@janine6623 juj dakujem 🙂
normalne sa tam tesiim 😀 ale som strasne zvedava ze preco ovu este nebola a co mi povie na moju ms ktora minuly cyklus viac nebola ako bola
pozeram ze si 27dc tak to za chvilku mozes testovat 🙂 kedy sa chystas???

st2
2. kvě 2011

ahojte, tak mna prekvapila mrchata trosku skor a tym padom uz tento tyzden zacinam teda s clostilom
chcela som sa vas spytat chodite aj vy pocas brania clostiku na foliko ze ako sa vajkam dari a ci rastu ???

lienkapp
2. kvě 2011

@st2 ahoj, ja nechodím ne folikulometriu, ale asi by bolo treba, lebo neviem či clostik zabera. Teda podla vysledkov z krvi nezabera. Ja chodim len 21 DC na odbery.

st2
2. kvě 2011

@lienkapp aha a co ti zistuju z krvi?? ja mam ist prvy krat na foliko na 7dc 😕 cize v strede brania clostiku

lienkapp
2. kvě 2011

@kamajota25 Ahoj. Tak ja som dnes 54DC a bola som už aj na vyvolávačke a mrcha ešte nedošla. Neviem že čo sa deje. Takto dlho mi mrcha ešte nemeškala. A hlavne po clostile, praveže mi vždy prišla skor ako obvykle.

lienkapp
2. kvě 2011

@st2 progesteron. Zisťuju hladinu v krvi. Na 21DC by mala byť vyššia, ale ja som nemala ani po 1x1 ani po 2x1 tbl. denne taku hladinu, aby som bola po ovulke, takže to uzavrel že ovu nebola.

st2
2. kvě 2011

@lienkapp aha uz chapem, mne minuly cyklus robili HP a podla vysledkov je vsetko OKA aj progesteron ze je dobry, u mna je problem ze mi vajicka nepraskaju, takze ovu nenastane, snad ten clostik na to pomoze,
a nebolo by lepsie sa na to u teba aj ultrazvukom pozriet aspon jeden mesiac odsledovat ze ako to vyzera, ved ked uz aj clostik beries a ovu stale nikde 😕 😕 😕