Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

valinka30
19. srp 2011

Ahoj, máte někdo zkušenost se špiněním při braní Utrogestanu? Je to normální? Jsem z toho docela vyplašená..

zana21
19. srp 2011

Hlásím se z dovolené. Tak si představte, že jsme v malém pensionku s pěti pokoji. A dnes ráno u snídaně 2 těhulky...no a pak ať někdo řiká, že se těhulky nerozmnožily 🙂

zana21
19. srp 2011

@valinka30 A máš utrogestan na vyvolání MS? Já, když ho brala na vyvolání MS, tak jsem první 2 cykly špinila také. Ale nevím, zda ho nemáš na pomoc s uhnízděním. To pak bohužel neporadím. Ale pokud se bojíš, tak zavolej doktorovi a zeptej se.

valinka30
19. srp 2011

@zana21 Mám ho na vyvolání MS. Řekl ti doktor, že to je normální?

elys
19. srp 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Veronicka33.........34.........19m......... ...18...........29.......................Listovka, Femigard, kontryhel
Mijadave...............35.........19m.............14...........21......................Sojové izoflavonoidy, kontryhel, grepový džus
Petra273...............37...........5m..............8............28......................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Tyrisa....................26...........5m.............13...........30......................Kontryhel
Aduskatt................35............6r...............5............34......................Clost., calibrum
Kacnov..................23.........12m.............23...........28......................Clost.,
Very_sad...............28..........2.5r.............33...........32............22..... Clost., Duphaston
Jeny.......................30...........2r...............19...........33......................Clost., Duphaston
Lorreine..................28.........1.5r..............14....................................Listovka, Forgravid
Zana21...................30..........2m..............14...........33.....................Clost., Listovka
Elys.........................29.........1.5r.............19...........30......................Clost.
Sambuca...............23..........1,5r..............4......................................Clost.Listovka,Utroš
Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení..............TT (dle ms)..............Kontroly u dr.........Vitamíny a další
Terioza1..............22.........................................6+5.......................23.8.2011...........Listovka

sambuca
19. srp 2011

Ahoj holky, ty jo vy jste některé pěkná ranní ptáčata.. já se vyhrabala teprve z postele 😎 Mám volno, tak si ho užívám. A jak se Vám daří, máte někdo nějaké novinky?

elys
19. srp 2011

@sambuca ahoj. tak dobre rano prajem. ja idem o hodinu do prace, takze ti to volno zavidim. novinky? uz ma zacalo pobolievat v podbrusku, takze mrcha urcite pride, aj ked mam len 19DC. ach jo

elys
20. srp 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Veronicka33.........34.........19m......... ...19...........29.......................Listovka, Femigard, kontryhel
Mijadave...............35.........19m.............15...........21......................Sojové izoflavonoidy, kontryhel, grepový džus
Petra273...............37...........5m..............9............28......................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Tyrisa....................26...........5m.............14...........30......................Kontryhel
Aduskatt................35............6r...............6............34......................Clost., calibrum
Kacnov..................23.........12m.............24...........28......................Clost.,
Very_sad...............28..........2.5r.............34...........32............24..... Clost., Duphaston
Jeny.......................30...........2r...............20...........33......................Clost., Duphaston
Lorreine..................28.........1.5r..............15....................................Listovka, Forgravid
Zana21...................30..........2m..............15...........33.....................Clost., Listovka
Elys.........................29.........1.5r.............20...........30......................Clost.
Sambuca...............23..........1,5r..............5......................................Clost.Listovka,Utroš
Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení..............TT (dle ms)..............Kontroly u dr.........Vitamíny a další
Terioza1..............22.........................................6+5.......................23.8.2011...........Listovka

elys
20. srp 2011

No čo bábiky, nejaké prvotné príznaky tehotenstva? Dobrý pocit z dobre vykonanej práce počas ovulky? Ako ste na tom? Ja vôbec nič, práveže cítim, ako sa mi maternica začína pripravovať na mrchu. Ďalšia várka "chlapcov" to zbabrala a nenašla to, čo mala 😀

sambuca
20. srp 2011

ahoj Elys, včera jsem se sem už nedostala, tak píšu až teď.. Jsi teprve 20 DC to ještě nemůžeš cítit mrchu, ne? Já to teda poznám tak max. 1/2 dne dopředu. Ale mezi námi, jednou se mi zdálo, že to musim dostat, byla jsem si stoprocentně jistá a nakonec z toho bylo těhu!!! Sice nedopadlo, ale to není podstatný, tak se reději šetři... 😎 Co ty víš.. 😵

elys
20. srp 2011

@sambuca ahoj. no ja to tak citim uz 2 tyzdne dopredu sa hlasi mrcha jedna. je to dar 🙂 takze uz sa setrit nemusim. dneska si mozem dat pivko.

elys
21. srp 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Veronicka33.........34.........19m......... ...20...........29.......................Listovka, Femigard, kontryhel
Mijadave...............35.........19m.............16...........21......................Sojové izoflavonoidy, kontryhel, grepový džus
Petra273...............37...........5m..............10............28......................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Tyrisa....................26...........5m.............15...........30......................Kontryhel
Aduskatt................35............6r...............7............34......................Clost., calibrum
Kacnov..................23.........12m.............25...........28......................Clost.,
Very_sad...............28..........2.5r.............35...........32............25..... Clost., Duphaston
Jeny.......................30...........2r...............21...........33......................Clost., Duphaston
Lorreine..................28.........1.5r..............16....................................Listovka, Forgravid
Zana21...................30..........2m..............16...........33.....................Clost., Listovka
Elys.........................29.........1.5r.............21...........30......................Clost.
Sambuca...............23..........1,5r..............6......................................Clost.Listovka,Utroš
Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení..............TT (dle ms)..............Kontroly u dr.........Vitamíny a další
Terioza1..............22.........................................6+5.......................23.8.2011...........Listovka

veronicka33
21. srp 2011

Dobré ránko dievčatá 🙂ako sa darí?nejaká dobrá správa?🙂

sambuca
21. srp 2011

Ahojky Veronicka, nového ani nic.. včera jsme byli na narozeninách, dnes jen tak relaxujeme. Co se Clostilu týče, zatim necítím nic, žádné změny, zítra beru poslední dávku... asi to začne až dýl, že? Co ty, nějaké nové poznatky?

jeny
21. srp 2011

ahojte, stale ziadna tehulka? tak baby kto to konecne prelomi???

petulak1988
21. srp 2011

Ahoj holky mohu se k vam pridat?

jeny
21. srp 2011

@petulak1988 ano samozrejme,vitaj u nas, ako dlho beries clostil?

petulak1988
21. srp 2011

@jeny no ted ho mam podruhe ale mela jsem to takhle dostala jsem clostil a snazili se prirozene pak dalsi cyklus bez clostilu ale pry jeste pusobil tak bylo IUI pak dalsi mesic bez clostilu a ovulace nebyla a ted je cyklus s clostilem....jsem 20DC ovulace byla v utery v noci dostala jsem pregnyl tak mi to tak rekl dokor a dekuji

tyrisa
21. srp 2011

15DC a ovu nikde...hálóóó kde jsi vajuško ?

petra273
22. srp 2011

Tak jsem v pátek byla na folikulometrii a doktor se moc netvářil, prý že na druhý cyklus s clostilem bych měla reagovat líp. Na levé straně jsem měla 3 vajíčka, to dominantní mělo 15mm, byla jsem 9DC a na pravém asi 10 malých, prý asi PCO 😒 Bohužel nemám levý vejcovod...ale říkal, že není problém, že si ten druhý vejcovod pro to vajíčko sáhne, že nevidí důvod, proč by to nešlo. Na poslední cyklus mi prodloužil dávku z 2-5DC na 2-10DC. Tak jsem si říkala, jeslti mi spíš neměl dát místo 2x1 3x1...co myslíte? Minule jsem měla ovulku 13DC, teď jsem 12DC a už břicho dost cítím...Myslíte, že to vajíčko dokáže dozrát?

petra273
22. srp 2011

Tak jsem v pátek byla na folikulometrii a doktor se moc netvářil, prý že na druhý cyklus s clostilem bych měla reagovat líp. Na levé straně jsem měla 3 vajíčka, to dominantní mělo 15mm, byla jsem 9DC a na pravém asi 10 malých, prý asi PCO 😒 Bohužel nemám levý vejcovod...ale říkal, že není problém, že si ten druhý vejcovod pro to vajíčko sáhne, že nevidí důvod, proč by to nešlo. Na poslední cyklus mi prodloužil dávku z 2-5DC na 2-10DC. Tak jsem si říkala, jeslti mi spíš neměl dát místo 2x1 3x1...co myslíte? Minule jsem měla ovulku 13DC, teď jsem 12DC a už břicho dost cítím...Myslíte, že to vajíčko stihne dozrát?

mijadave
22. srp 2011

ahojte 😉 hlasim navrat z dovolenky, opat do civilizacie 😀 len skoda, ze uz treba hned zarezavat v praci ☹
co nove? nestiham to tu vsetko docitat…
@petulak1988 vitaj 😉
@elys Ty nam teraz robis tabulecku? poprosim Ta o doplnenie, som 3DPO, dakujem 😉

mijadave
22. srp 2011

@petra273 ja si myslim, ze by mohlo stihnut... ja som tiez mala problem, ze som bud reagovala na clostil prilis alebo slabo a folik mal pod 20mm, no dr. mi dal brat clostik niekedy aj o 3 dni dlhsie a folik narastol... 😉

elys
22. srp 2011

@petra273 ahoj Peti, ja si myslim, ze to moze stihnut, ja som tiez mala ovulu pri Closile az na 17DC, takze preco nie. pre porovnanie ja som bola 12DC a foli malo 19mm, ked pocitas tvoj 9DC od 15mm, kazdy den pripocitas 2mm, tak tych 24mm by mohlo mat po 14DC. to by si mohol aj doktorko vypocitat. kedy mas dalsie meranie?

elys
22. srp 2011

@mijadave jasnacka. ale tu tabulku moze robit kazda z nas, Terioza sa odmlcala na par dni, tak nas poziadala, nech sa o nu postarame, takze ktor prv vstane a naloguje sa, moze ju aktualizovat 🙂 ja vstavam o 9-tej :D

elys
22. srp 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Veronicka33.........34.........19m......... ...21...........29.......................Listovka, Femigard, kontryhel
Mijadave...............35.........19m.............17...........21...............3......Sojové izoflavonoidy, kontryhel, grepový džus
Petra273...............37...........5m..............11............28......................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Tyrisa....................26...........5m.............16...........30......................Kontryhel
Aduskatt................35............6r...............8............34......................Clost., calibrum
Kacnov..................23.........12m.............26...........28......................Clost.,
Very_sad...............28..........2.5r.............36...........32............26..... Clost., Duphaston
Jeny.......................30...........2r...............22...........33......................Clost., Duphaston
Lorreine..................28.........1.5r..............17....................................Listovka, Forgravid
Zana21...................30..........2m..............17...........33.....................Clost., Listovka
Elys.........................29.........1.5r.............22...........30......................Clost.
Sambuca...............23..........1,5r..............7......................................Clost.Listovka,Utroš
Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení..............TT (dle ms)..............Kontroly u dr.........Vitamíny a další
Terioza1..............22.........................................6+5.......................23.8.2011...........Listovka

elys
22. srp 2011

@petra273 Peti, ak si mala v piatok 9DC tak v tabulke snaziliek je asi chyba.. nie?

elys
22. srp 2011

@jeny mali by ste vypatrat co je s Very_sad, uz ma 36DC ale nebola tu uz dlho. mozno to prelomila 😀

mijadave
22. srp 2011

@elys dakujem, jasne, zajtra ak budem prva nalogovana tak ju mozem spravit aj ja... 😉 Very_sad - aj mna by zaujimalo, ci to prelomila 😉

zana21
22. srp 2011

Tak se také hlásím z dovolené. Holky je možné, že druhý měsíc s clostíkem by přičla ovulace dříve než při prvním používání? První měsíc jsem měla ovulka tak 19-20 den a tento měsíc jsme měla bolesti v pátek, to byl 14 den...jsem z toho nějak zmatená 🙂