Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

valinka30
7. zář 2011

@lorreine Mohlo to být ještě špinění po revizi. Já jsem špinila celé šestinedělí a ještě dýl. Buď ráda, že ti MS přišla sama od sebe.

lorreine
7. zář 2011

@valinka30 no ale ja som na revizi nebola, takže preto ma to zaskočilo...ale čo už...proste mrcha prišla...ideme ďalej 🙂

mijadave
7. zář 2011

@lorreine to ma mrzi, tak vitaj naspodku tabulky 😉 hor sa do dalsieho cyklu, dalsia sanca je tu... 😉

valinka30
7. zář 2011

@lorreine Třeba se tělo ještě čistilo. Řekni o tom mudr. Pozitivní ale je, že se teď už můžeš zase snažit.

jeny
7. zář 2011

Ahoj baby tak clostil v davke 2tbl. mi konecne zabral a dnes som mala jeden folikul, tak sa z toho vytesujem a po prvy krat idem pichat aj pregnyl no a tiez som dostala aj utroš no nejako som sa zabudla opytat do kedy mam ten utrosk uzivala kazal mi 2x2 denne ale neviem do kedy, ako dlho to beriete? az do ms??? ja som doteraz brala duphaston no ten uz asi teda uzivat nemam,utros byva miesto toho??? Mna vsetky otazky vzdy napadnu az po odchode z ambulancie ☹

valinka30
7. zář 2011

@jeny Mudr by ti měl říct, jak utroš užívat. Já ho beru 16.-25. dc, ale co jsem slyšela, je dobré ho nasadit až po ovu. Po vysazení by ms měla přijít asi do tří dnů. Utroš je místo duphasonu, je to to samé.

kacnov
7. zář 2011

holky pomoc!! myslíte že bude ovu já jsem dnes 8 DC a na ovu testu jsou dost silný čarky přikládám foto prosím kdo tomu rozumí budu ráda když mi pisnete 🙂

kacnov
7. zář 2011

v pravo dnešní vlevo včerejší

maminka142
7. zář 2011

@lenka_bohousek aku davku clostilu si mala? Ja som užívala od 3-7 DC a teraz som 10 DC, ale nezistila som na sebe žiadne zmeny 😕 Ozi a meriaš si aj teplotu?

valinka30
7. zář 2011

@kacnov Když je testovací čárka stejně silná nebo silnější než kontrolní, bude ovu za 12 - 48 hodin. Myslím, že to tam máš.

veronicka33
7. zář 2011

@kacnov no vyzerá to že ovu bude je to dobré,hm žeby som aj ja testla zajtra?bude 9 DC 🙂dievčatá dnes opät točenie hlavy neviem čo to má znamenat v živote sa mi hlava netočila iba ked som sa pripila 😀 žeby tehu? 🙂

ivussska
7. zář 2011

Ahoj holky, mešká mi MS druhý den a žádné náznaky, že by měla příjít nejsou. Jsem 13 DPO a testíky jsou pouze s jednou čárkou, myslíte, že je ještě šance, že by se mohly ukázat //?

veronicka33
7. zář 2011

@ivussska ahojky a aké máš dlhe ?kedy máš dostat ms?

ivussska
7. zář 2011

@veronicka33 cyklus mám 28 dní, dnes jsem 30 DC

veronicka33
7. zář 2011

@ivussska No tak ešte máš nádej mne meškali raz až 5 dní a v den ked som testovala tak som dostala mrchu tak držím palce 🙂 a potom daj vediet 😉

ivussska
7. zář 2011

@veronicka33 určitě dám vědět, po snažení delší než rok už by se mohlo zadařit. Je to první cyklus s clostíkem tak třeba jsem měla štěstí 😉

veronicka33
7. zář 2011

@ivussska no to fakt my už sa snažíme 19mesiacov :( aj s clostilom aj bez a stále nič :(

lorreine
7. zář 2011

Holky, prepáčte, že to píšem trochu mimo tému a možno mi to admin zmaže...ale nemožem inak. Som úplne mimo z tragédie v Rusku...som veľký hokejový fanúšik a preto ma veľmi zasiahlo, čo sa stalo...Život je tak krutý... ☹

petruskaaa
7. zář 2011

@ivussska V jiné diskuzi jsem četla,že se // ukázali až 2 týdny po očekávané MS.A jakej si měla těhu test,kup nějakoj hodně citlivej zjus to znovu.Držím palce 😉 .

ivussska
7. zář 2011

@veronicka33 je to hrozný, vždycky ta naděje a pak to zklamání, držím nám všem pěsti ať se zadaří 🙂
@lorreine nás to doma taky vzalo, nejdřív se mi tomu nechtělo ani věřit ☹ Život je krutý souhlasím...

petruskaaa
7. zář 2011

@kacnov já měla teda jiný ovu testy,ale tenhle se mi pozitivní nezdá ☹ .// jsem měla pokaždé,ale když bylo opravdu před ovu,byly obě dost silný,ale třeba se pletu,zkus ještě měřit teplotu 😉

ivussska
7. zář 2011

@petruskaaa měla jsem BEST 2 20 mIU/ml, zítra se chystám pro clearblue, tak ten snad ukáže jak na tom jsem...

aduskatt
7. zář 2011

@jeny utros musis brat az po prebehnuti ovulky...je to podobne ako duphaston, len silnejsie a lekari s tym maju lepsie skusenosti ako s duphastonom

petruskaaa
7. zář 2011

@ivussska tak to jsou i citlivější testy,zkus třeba Mamatest 10,nebo se poraď v lékárně,Clearblue je zbytečne drahej,stojí asi 200Kč,Mamatest 10 stojí asi 45Kč a jsou tam 2 😉 .Clearblue si kup až najdeš //,na památku 🙂

ivussska
7. zář 2011

@petruskaaa já vím, ale když já i na prázdném testu vykoukávám druhou čárku tak, že do toho testu asi jednou vykoukám díru 😉 Tak tohle by mi snad jasně ukázalo ano nebo ne...

petruskaaa
7. zář 2011

@ivussska 😀 😀 😀 ,jo to znám.Já ze začátku testila jak šílená už několik dní před MS 🙂 .Teď už čekám na tetku a bohužel jsem se zatím vždycky v termínu dočkala ☹

ivussska
7. zář 2011

@petruskaaa mě teď mešká úplně poprvý tak jsem z toho taková vyjukaná a říkám si by se třeba mohlo konečně zachtít prckovi k nám 🙂 Náznaky na MS prostě vůbec nemám, tak nevím jestli to nemůže být po tom clostíku to zpoždění, brala jsem ho poprvé 😒

petruskaaa
7. zář 2011

@ivussska To by snad na to nemělo mít vliv,ale možný je všechno.No je fakt,že já když jsem ho brala poprvý,tak jsem měla opačnej problém,jakmile jsem ho dobrala,tak jsem to hned druhý den dostala.Nejdřív jsem myslela že je to ovulační krvácení a nakonec z toho byla MS.Ale mám ty cykly takový nějaký rozházený,cyklus před tím jsem zase měla asi 55DC,tak že to asi byla náhoda že mrcha dorazila hned po dobrání Clostíku 😅

zana21
8. zář 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Very_sad.............28............2.5r............53..........32.............43...... Clost., Duphaston
Zana21..................30..........2m..............34..........33...........20........Clost., Femibion Tyrisa.....................26...........5m.............33...........30........................Alchemilka/kotryhel
Petra273................37...........5m.............29..........28........................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Fori.........................28..........13m.............28..........28..............14.......Utrogestan, Clexane
Aduskatt.................35............6r...............25..........34.............7........Clost., calibrum
Sambuca...............23..........1,5r..............24..........32.............7.........Clost.Listovka,Utroš,Clexane
Jeny.........................30............2r.................11..........?..........................Clost., Duphaston
Kacnov...................23.........12m...............9..........28........................Clost.,
Elys.........................29..........1.5r...............9..........31........................Clost., Calibrum
Veronicka33..........34..........19m..............9..........30.........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Mijadave................35..........20m..............6..........28.......................Sojové izoflavonoidy, alchemilka/kotryhel, grepový džus
Lorreine................28..........1.5r.............2......................................Listovka, Forgravid

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další

Terioza1..............22...................................9+5......................8+6..............10.-12.4.............11.10........Listovka 🙂
Nathali................23............2,5roka..........6+2............................................3.5.2012...............8.9.........Listovka 🙂

zana21
8. zář 2011

@ivussska Mě také mešká MS, ale mám občas takové bolení břicha jako před MS, tak že spíše očekávám, že dorazí. Dělala jsem si TT včera a nic ☹ Tak že tomu všechno nasvědčuje. Jinak na sobě také nic nepociťuji, žádné bolení prsou nebo něco takového. Občas mám pouze takové šimrání v břiše 🙂 Ale asi to bude reakce na jídlo 🙂 Kdy budeš znova testovat?