Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

fori
14. zář 2011

ahojky chci se vás zeptat jestli po tom clostíku máte taky hrozný návaly?? já teda jo. začalo mi to když jsem ho před 3 dny vysadila. Ale asi je to normální ne??

zana21
14. zář 2011

@vanilka31 Já si zkusím ještě promluvit s doktorem. Chtěla bych zkusit parkrát IUI s jinou stimulací, než je clostik. A podle jeho reakce uvidím, zda změním CAR či ne. Četla jsem diskuze a mají dobré výsledky s právě s IVF, tak si nechci zabouchnout dveře, kdyby k tomu přeci jen došlo. Diagnozu mám myslím dobrou, PCO je jasný. Nikdy jsem neměla MS bez hormonální podpory, už mi to říkal i gynekolog, ke kterému jsem chodila asi od 17 let. Díky moc za rady a vlastně i podporu 🙂

vanilka31
14. zář 2011

@zana21 Být tebou, určitě IUI zkusím.

vanilka31
14. zář 2011

@fori Taky beru clostik a mám návaly horka.

petulak1988
14. zář 2011

ahoj holky pocity mam smisene az spatne....za prve doktor byl hnusnej hrozne protivnej,spermiogram byl o neco horsi nez minule ale stele na iui postacujici prej....no jinak z planoval dalsi cyklus s injekcema a pak hned ivf ,priom doktor u ktereho jsem byla pred timhle rikal ze ivf je jeste hodne daleko ze nemame jiny problem nez ovulace...no bolelo to jako prase a divil se blb jeste jak to muze bolet...malem jsem tam omdlela...takze nadeji si moc nedavam....asi takhle moje druhe iui

lenka02
14. zář 2011

Ahojte .Ja som tu nova a potrebujem radu. som po potrate ,tiež uživam clostiltegyt .Neviem čo si mam o tom myslieť, ked dnes je tredi den cyklu ,normálne nekrvácam ,ale špinim , možem byt tehotná?

veji
14. zář 2011

@lenka02 a v ktorý DC máš začať užívať clostil?

lenka02
14. zář 2011

neviem co je DC? ale užívala som jednu tabletku ,tento mesiac by som mala uživat už dve .

lenka02
14. zář 2011

beriem od 3 dna do 5 dna

veji
14. zář 2011

@lenka02 myslela som ktorý deň cyklu, takže 3-5. no ak si nie si istá, tak si urob test, nič nestratíš. nie som síce lekár, ani odborník, ale myslím si že to môže súvisieť aj s tým potratom. ak si clostil užívala napr. už aj minulý mesiac, tak ja by som asi skúsila ten test. alebo zavolaj lekárovi čo ti na to povie. ja som počas užívania mala naopak veľmi silné krvácanie.

lenka02
14. zář 2011

Dobre vyskušam . ja som užival clostik. už na druhý mesiac po poterate stale po jenu tabletku a mala som silné krče ,lekar povedal ,že je to dobré ,že aspon vieme že možem otehotnieť

veji
14. zář 2011

@lenka02 o tých kŕčoch niečo viem.... ja mám za sebou ešte len prú dávku clostilu, tak čakám čo bude. Držím ti palce, nech sa to skoro podarí 🙂

lenka02
14. zář 2011

dakujem ti ,budem ti držat palce,nech sa aj tebe podarí

tyrisa
14. zář 2011

Nevím co se děje,mám krvavý hlen,ale jen trošku,vidím to poprvé.stalo se to někomu?

veji
14. zář 2011

@tyrisa žeby uhniezďovanie?? 🙂

tyrisa
14. zář 2011

@veji No když jsem neměla ovulaci,tak se nemá co uhnizdovat 🙂

mariposita
14. zář 2011

Ahojte kocky, mozem sa k vam pripojit? Uzivam prvy mesiac clostil a neviem celkom co mam cakat. Ovulaciu mavam vzdy, ale kedze sa uz 2 roky nedari, skusame este toto. Kolko folikul sa vam vytvorilo?

tyrisa
14. zář 2011

@mariposita To teda nechápu proč ti napsali clostil...... ☹

mariposita
14. zář 2011

@tyrisa Asi preto aby sa vytvorilo viac folikulov a bola vacsia sanca na otehotnenie...

vanilka31
14. zář 2011

@mariposita Já jsem teď měla clostil první cyklus, ovulaci mívám, ale nepravidelně a udělaly se mi 2 dominantní folikuly. Pokud míváš ovulaci, udělá se ti s největší pravděpodobností folikulů víc. Chce to sledovat ultrazvukem.

mariposita
14. zář 2011

@vanilka31 Idem na ultrazvuk buduci tyzden, len som chcela vediet na co sa mam zhruba pripravit. Dnes citim trochu pichanie, co nikdy nemavam, tak neviem. V kazdom pripade dakujem za odpoved

veronicka33
14. zář 2011

Ahojte dievčatá mám strašne pichanie v lavom vaječníku ale ovu test iba / :(čo to može byt ?žeby príchod ovu?

tyrisa
14. zář 2011

@mariposita No,já nevím,ale já bych první poslala chlapa na spermio,když ty normálně ovuluješ.mě byl nasazen z důvodu anovulačních a dlouhých cyklů,tak proto se divím....

kristina.mihalovicov
15. zář 2011

Milé clostilky, chcem Vám napísať niečo zaujímavé: mám HPV16, rok sme sa snažili o dieťa, po vysadení antikoncepcie mi nefungoval cyklus, užívala som Duphaston, ešte niečo a potom cez mesiac Clostík. Mala som strašné nálady ako nikdy v živote, išla som si pre výsledky z cytológie a doktor mi povedal, že som dva mesiace tehotná! a to ma pred mesiacom prezeral a nič nevidel, sranda, myslím,že ten Clostík zabral. Takže Vám držím palce a nech ste všetky tehotné.

mariposita
15. zář 2011

@tyrisa My uz mame za sebou vsetky mozne vysetrenia. Aj lps aj spermiogram, atd. U obidvoch je to tak na 50%, zrejme sa IVF nevyhneme, ale nie je to u nas ani uplne stratene. Clostilbygetom by sa mohla sanca na otehotnenie zvysit.

zana21
15. zář 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Very_sad.............28............2.5r............60..........32.............50...... Clost., Duphaston
Zana21..................30..........2m..............41..........33..........................Lisotvka
Tyrisa.....................26...........5m.............40...........30...........................Alchemilka/kotryhel
Fori.........................28..........13m.............35..........28..............21.......Utrogestan, Clexane
Aduskatt.................35............6r...............32..........34.............14........Clost., calibrum
Janielik87...............24............6m.............32...........37...........................Clostil., kapky Femi
Sambuca...............23..........1,5r..............31..........32.............14.........Clost.Listovka,Utroš,Clexane
Veji............................25..........7m...............23.........23............................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Jeny.........................30............2r.................18..........?..........................Clost., Duphaston
Kacnov...................23.........12m...............16..........28........................Clost.,
Elys.........................29..........1.5r...............16..........31........................Clost., Calibrum
Veronicka33..........34..........19m..............16..........30.........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Petulak1988..........23............17m............15...........31.........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Mijadave................35..........20m................13..........28.......................Alchemilka/kotryhel, grepový džus
Lorreine................28..........1.5r.................9..........................................Listovka, Forgravid
Lenka7791...........29...........10m...............5...........34..........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Petra273................37...........5m..............5............32........................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další

Terioza1..............22...................................10+5......................9+6..............10.-12.4.............11.10........Listovka 🙂
Nathali................23............2,5roka..........7+2............................................3.5.2012...............8.9.........Listovka 🙂

petra273
15. zář 2011

Ahoj holky, chci se zeptat jak dlouho máte menstruaci po kombinaci clostil + duphaston? Já už druhý měsíc pouze první den lehce špiním, pak 2 dny div nevykrvácím a třetí den už nic. Myslíte, že je to normální? 😒

mijadave
15. zář 2011

@petra273 ja som mala po tejto kombinacii ms: prvy den spinenie, druhy den som mala niagarske vodopady a treti den zas taku slabsiu, a stvrty len spinenie... ale takto som to mala len prve cca 2-3 cykly, potom som mala prvy den spinenie, druhy a treti taku miernu a stvrty den spinenie... dokonca som mala aj 3-dnovu ms, ale to bola druhy den riadne silna... takze si myslim, ze to mas normalne 😉

sambuca
15. zář 2011

holky co si o tom myslíte? A nutno podotknout, že mě včera přestala bolet prsa a začala jsem zvracet, problinkala jsem celou noc a ráno se přidal i průjem... ale horečku nemám, tak to nějak nechápu! Už jsem byla smířená s tím, že nic a jen z nudy si ráno udělala test a teď čučim jak puk.. 😕

tyrisa
15. zář 2011

@zana21 Prosím, dnes 1DC PC 39 a budu brát fytosóju,grepový džus,kontryhel