Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

terioza1
2. říj 2011

@petulak1988 tak nekdo m ms i pes to, ze je tehu, zkusila bych testnout po ms 🙂 treba se budes prijemne divit... drzim palce

petulak1988
2. říj 2011

@terioza1 no ja bych estla jen v pripade ze by duch silil ale dneska uz to bylo hoooodne slaby :--(

jerryjanka
2. říj 2011

ahojte tak sa pridavam, chcem teraz skusiť dva mesiace s clostilom a pregnylom ale šancu tomu moc nedavam. ak nič tak po novom roku skusime zasa iui

mijadave
2. říj 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Very_sad.............28............2.5r............77..........32.............67...... Clost., Duphaston
Jeny.........................30............2r.................35..........?..........................Clost., Duphaston
Elys.........................29..........1.5r...............33..........31........................Clost., Calibrum
Fori.........................28..........13m.............27..........28...........................Clostik
Lorreine................28..........1.5r.................26..........................................Listovka, Forgravid
Lenka7791...........29...........10m...............22...........34..........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Petra273................37...........5m..............22............32..........8.............Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Tyrisa.....................26...........6m.............18...........39...........................Fytosója, grepový džus, alchemilka/kotryhel
Aduskatt.................35............6r...............17..........33.............................Clost., calibrum
Sambuca...............23..........1,5r..............17..........32...........................Clost.Listovka,Utroš,Clexane
Zana21..................30..........3m..............14..........33..........................Listovka
Veji............................25..........7m...............13.........27............................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Janielik87...............24............7m.............7...........46...........................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Veronicka33..........34..........20m..............6..........30.........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Kacnov...................23.........12m...............2..........31........................Clost.,
Mijadave................35..........20m................1..........29.......................Soj. izoflavonoidy, alchemilka/kotryhel, grepový džus
Petulak1988..........23............17m............1...........32....................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další

Terioza1..............22...................................13+2..................12+6..............10.-12.4.............11.10........Listovka
Nathali................23............2,5roka..........9+5............................................3.5.2012...............8.9.........Listovka

mijadave
2. říj 2011

@veji, @lorreine dakujem 😉 to je v pohode, ideme dalej 😉

@petulak1988 to ma mrzi, tak sme dole spolu 😉

petulak1988
2. říj 2011

@mijadave jj tak zaciname spou tak drzim moc moc pesticky...co te ceka v tomhle cyklu???

fori
2. říj 2011

ahojky já jsem dneska 12 den po IUi a zatím jsem netestovala, nějak se bojím, asi testovat nebudu vůbec, počkám na ms. 🙂

mijadave
2. říj 2011

@petulak1988 idem znova skusit soju a asi aj merat BT, no to este uvidim, nechcem sa zas do toho namotat a sledovat, aby mi zas z toho nehrabalo 😉 ak to nevyjde, mam ist zas k dr... drzim Ti pasticky, nech Ti to vyjde... 😉

petulak1988
2. říj 2011

@fori drzim pesticky moc moc mco

mijadave
2. říj 2011

@fori aj ja Ti veeeeeeelmi drzim pasticky 😉

_________________________
I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://e.exps.me

veronicka33
2. říj 2011

@petulak1988 ahojky tak nič?ms prišla?tak to ma mrzí 😒 tak nech sa darí na budúce ☹

jeny
3. říj 2011

Tak hlásim 1DC a pc 36dni, konecne som sa dockala a mozem zacat od znova, tento dlhy cyklus ma stal 6 testov 😀

zana21
3. říj 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Very_sad.............28............2.5r............78..........32.............68...... Clost., Duphaston
Elys.........................29..........1.5r...............34..........31........................Clost., Calibrum
Fori.........................28..........13m.............28..........28...........................Clostik
Lorreine................28..........1.5r.................27..........................................Listovka, Forgravid
Lenka7791...........29...........10m...............23...........34..........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Petra273................37...........5m..............23............32..........9.............Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Tyrisa.....................26...........6m.............19...........39...........................Fytosója, grepový džus, alchemilka/kotryhel
Aduskatt.................35............6r...............18..........33.............................Clost., calibrum
Sambuca...............23..........1,5r..............18..........32...........................Clost.Listovka,Utroš,Clexane
Zana21..................30..........3m..............15..........33..........................Listovka
Veji............................25..........7m...............14.........27............................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Janielik87...............24............7m.............8...........46...........................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Veronicka33..........34..........20m..............7..........30.........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Kacnov...................23.........12m...............3..........31........................Clost.,
Mijadave................35..........20m................2..........29.......................Soj. izoflavonoidy, alchemilka/kotryhel, grepový džus
Petulak1988..........23............17m............2...........32....................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Jeny.........................30............2r.................1..........36.........................Clost., Duphaston

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další

Terioza1..............22...................................13+3..................13+0..............10.-12.4.............11.10........Listovka
Nathali................23............2,5roka..........9+6............................................3.5.2012...............8.9.........Listovka

mijadave
3. říj 2011

ahojte dievcata 😉 dnes je strasny den... dievcata, dnes je nie naj den… svagrina dnes v noci porodila v 25tt chlapceka, ma 600 g a nie je to ruzove…neviem prestat plakat a neviem ako ju utesit, ze to bude vsetko ok, ze sa ho podari zachranit a vypiplat a bude z neho chlap jak hora… ☹ v takejto chvili sa tazko hladaju slova a aj ked sa najdu, su take prazdne… je mi na nic, najradsej by som sadla do auta a sla za nou… neviem, dnes v praci asi nebudem uzitocna… 😢

veronicka33
3. říj 2011

@mijadave Ahojky :(bože moj to je strašné,ale budeme silno držať päste nech bábenko sa s toho najhoršieho dostane a pevne verím že bude s neho krásny chlapček ja viem že sa mi to lahko píše je to hrozné,nenahradia útechu žiadne slová,ale ešte nič nieje stratené pokial malinky žije držíííííím strááááááááááááááášne palce🙂a držte sa :(

mijadave
3. říj 2011

@veronicka33 dakujem 😉 je to strasne, ale mas pravdu, hlavne, ze zije... ine neostava, len sa modlit... 😉

veronicka33
3. říj 2011

@mijadave a čo sa stalo?mala nejaké komplikácie?nedalo sa to udržať alebo jej odtiekla pl voda?moc sa budem modlit za vás,a držat silno palce chudatko teraz musia velmi trpiet či malinky zabojuje ale musí byt silný :(

jeny
3. říj 2011

@mijadave to mi je luto, nieco podobne som prezivala s kamoskou takto pred rokom, tiez porodila v 25tt a mali velmi zle prognozy a z maleho je teraz krasny chalanisko, presli si kadecim, dokonca aj prestal dychat a na zaklade toho im odhadli velke poskodenie mozgu no nastastie sa ziadne prognozy nenaplnili, niekedy lekari pripravuju na najhorsie ale treba mysliet pozitivne aj ked si viem predstavit ake tazke to musi byt, drzim palce.

mijadave
3. říj 2011

@veronicka33 ona bola od 23tt v nemocnici, lebo zacala krvacat... a nedarilo sa to zastavit... povedali jej, ze nech sa pripravi na potrat... priprav sa na nieco take, ked male kope a citis ho... 😠 no podarilo sa bojovat... az do vcera... ze sa jej spustil porod vcera.... podrobnosti neviem, neda sa s nou momentalne rozpravat.... place... je to pochopitelne... ja som len teta a je mi stale do placu... dufam vsak, ze zabojuje a bude vsetko ok... 😉

veronicka33
3. říj 2011

@mijadave hm no tak to ti verím je to hrozné tešíš sa na bábenko a ked už žije je to omnoho horšie,mne tak bojovala kamarátka a tiež mi bolo hrozne smutno tiež jej to začalo ale až 27 a podarilo sa zastavit a vydržali až do termínu porodu ale mala komplikacie skoro zomrela takže je to strašne takto trpiet vlastne nieje výhra ked žena otehotnie ale ešte aké riziko musí preživat kým porodí:(hm no musím už ist idem ku zubárke tak sa držkajte papa:(až mi je do plaču ja som strašne citliva na takéto veci :(

mijadave
3. říj 2011

@veronicka33 dik... to mi hovor, ja tiez... a vobec to nemusi byt ani rodina... 😢 tak sa drz u zubara... ja idem buduci tyzden 😉

aduskatt
3. říj 2011

tak prestavam rozumiet vyjadreniam doktorov, ze telo este dva mesiace reeaguje, ako by malo clostil.......tento cyklus som bez, lebo som mala antibiotika, bola som PN a proste som sa nedostala k receptu.............a dnes na folikulometrii........ziadne poriadne vajko☹( polycysticky vajecnik.vrrrrrrrrrrrr

janielik87
3. říj 2011

Ahojky baby,
tak ja som dnes 8DC a buduci pondelok idem na folikulometriu po clostiku...tak drzte palce! Nech tam je, co ma byt!!! 🙂

jeny
3. říj 2011

@aduskatt no pri pco telo reaguje pomalsie aj pri liekoch nie to este bez nich, ja uzivam 2tabletky denne a mam horko tazko jeden folik, niekedy ani jeden takze bez tabletiek nehrozi nic ☹ som zvedava ako dopadnem tento cyklus, ci sa nieco urodi 🙂

mijadave
3. říj 2011

@aduskatt to ma mrzi... 😉 ja idem zas skusit soju od zajtra... tak uvidime... 😉

aduskatt
3. říj 2011

@jeny ja s clostilom idem 3mm denne, uplne ukazkovo a to mi staci polovicka tabletky...................a tento mesiac narastli 4 na 7mm............s tym som ja zmierena, len nechapem potom to tvrdenie, ze telo sa sprava este dva cykly, ako by malo clostil.......

aduskatt
3. říj 2011

@mijadave dik moja..............ja pockam na mrchu, potom clostil a potom GYnfive

mijadave
3. říj 2011

@aduskatt tak drzim pasticky... ja som mala prist na jesen na gyndu uz tehotna, tak mi povedal dr, ze ma chce vidiet na jesen tehu v ambulancii... tak mam co robit, kedze uz zacala 😀 ak to nevyjde ani tento mesiac, zbehnem za nim a asi to uz vzdam, clostil mi uz nemoze dat a IUI mm nechce... uz na to nemam nervy... strasne ma to depta.... no na druhej strane tuzim este po babatku... svagrinka sa tak tesila a uz je v inkubatore maly, dosla len do 25tt... co su moje problemy oproti jej... ja som sice 3x prisla o babo, no nikdy som nemusela prezivat to co ona, bat sa kazdu hodinu, ze sa mu moze zmenit stav.... ☹

aduskatt
3. říj 2011

@mijadave ja budem mat tiez posledy clostil...........ale moj mm nastastie IUI neodmieta......tak uvidime...my sme si s mm povedali, ze do konca roka, potom kasleme na to.a svagrinke drzim prsty.aj tomu malemu.........dufam, ze to dopadne dobre.ja som zacala rodit v 23 tt, ale nastastie sme to vydrzali nejako do 35tt.................

mijadave
3. říj 2011

@aduskatt tak to mas super... moj mm najprv povedal, ze IUI ok, no nejak si to rozmyslel a momentalne riesi to, ze chce domcek.... 😉