Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
22. říj 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Sambuca.............23..........1,5r..............37...........32............................Clost.Listovka,Utroš,Clexane
Zana21.................30..........3m...............34...........33............................Listovka
Nativanativa.........29..........7m...............33...........29............................Clostil, Pregnyl, Calibrum Baby plan, Alchemilka
Janielik87.............24..........7m...............27...........46............................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Veronicka33.........34.........20m..............26...........30............................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Kacnov..................23.........12m..............22............31...........................Clost.,
Mijadave................35..........22m............21............29.............6............Fytosoja, alchemilka/kotryhel, grep.dzus, bromelain
Petulak1988..........23..........17m............21............32...........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Jeny.........................30............2r..............20............36...........................Clost., Duphaston
Fori..........................28..........13m............19............28...........................Clostik
Lorreine..................28..........1.5r.............15............32...........................Listovka, Forgravid
Petra273.................37..........5m.............13.............29...........................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Lenka7791.............29.........10m............10.............33...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Safirah.....................23..........9m...............8.............40............................Clostil
Aduskatt...................35..........6r................6.............33............................Clost., calibrum
Veji............................25..........7m..............5.............28............................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Jania023..................30..........3r................2.............30............................Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................16+0..................15+5.................10.-12.4.............8.11........Listovka
Nathali................23............2,5roka..........12+4.............................................3.5.2012............................Listovka
Elys.....................29... .......1.5r....................7+3..............................................6.6.2012..........3.11.........Listovka
Tyrisa.................26.............7m....................5+3.............................................27.6.2012.........2.11........GS Mamavit

mijadave
22. říj 2011

@jania023 a ten klasicky, to je co a naco posobi? a ten malinik na co posobi? necham si poradit 😉

mijadave
22. říj 2011

dievcata.... dnes je pre nas cierny den.... nas synovcek dnes prehral svoj boj o zivot.... 😢 😢 😢 😢 😢 😢 je to strasne... zajtra by mal 3 tyzdne.... 😢 😢 😢 😢

elys
22. říj 2011

@mijadave Janulka to je hrozna sprava a pre jeho rodicov to musi byt asi najvacsia bolest aku kedy zazili. je mi to luto. dufam, ze sa v nebicku bude mat dobre a ze coskoro do ich zivota vnesie radost novy drobcek. dufam, ze to nevzdaju a pojdu dalej. drzim im palceky

mijadave
22. říj 2011

@elys dakujem, si zlata... je to pre nich o to tazsie, lebo je to ich prve babo.... teda bolo 😢 este raz, diky moc... moja dcera je z toho nanic, place a place... prisla o jedineho bratranceka 😢 ale tiez dufam, ze sa daju na dalsie, hoci o maleho sa snazili vyse pol roka...

jania023
22. říj 2011

@mijadave moja nejak nerozumiem ty si bola tehu??ale aj tak ma to mrzi ☹

jania023
22. říj 2011

@mijadave no sarapis je ked ti meska ms,hormonalny profil vysku sliznice,hlien atak vsetko okolo...a malinnik je vylucne na hlien..to co neucinkuje u jedneho ucinkuje u druheho..tak preto beriem vsetko ved nieco musi ucinkovat u mna 😀

mijadave
22. říj 2011

@jania023 nie, ja nie, svagrina porodila predcasne a maly dnes zomrel... zajtra by mal 3 tyzdne.... 😢

mijadave
22. říj 2011

@jania023 dakujem za info... a ten sarapis, to kolko stoji? idem do mesta, ak bude otvorena lekaren, pozriem sa na to... zatial pa

jania023
22. říj 2011

@mijadave netusim pozri na nete..je dost drahy 😒

jania023
22. říj 2011

@mijadave je mo luto svagriny ☹ ja som tiez porodila skor mala mala 40cm a 1600g ale dnes je ok lebo lekary boli vynaliezavy a pichli mi as v 28tt lieky na dozretie plucok malej na 30tt ale narodila sa pozdejsie ako 30tt

elys
22. říj 2011

@mijadave ja mam ten sarapis doma.. kupovala som si ho kvoli hlienu (ja som ho nikdy nemala ani pocas clostilovo-pregnylovej ovulky elasticky a myslela som si, ze bicikovce cez neho neprejdu, je to vlastne vcelia materska kasicka pre zeny v klimateriu ale tiez na podporu plodneho hlienu a pri hormonalnych vykyvoch (bolestive menstruacie a tak). ked som ho kupovala to som este netusila ze uz som v tom. cena na krabicke je 12,42€, 30 kapsul (1 kapsula 2x denne)

lorreine
22. říj 2011

@mijadave Tak strasne ma to mrzi...musi to byt pre nich strasne...neviem si to ani predstavit. Stacil mi moj potrat a ked sme prisli o psika...dost ma to cele polozilo. Ale prist o dieta, ked ho uz vidis a mozes drzat za rucku...strasne. Modlim sa za jeho rodicov aj jeho dusicku...

veronicka33
22. říj 2011

@mijadave ☹ bože to mi je tak stráááášne lúúúto až mááám slzy v očiach chudatko malinké prajem úprimnú sustrast,je tažko hladat slová na útechu musia ist dalej len to je tá ajhoršia chvíla v živote ked odíde najväčší malinký pokladík ☹ ☹ ☹

mijadave
22. říj 2011

@jania023 hm, svagrinej tiez pichli, no iba 5 dni pred porodom...porodila v 25tt ☹
@lorreine dakujem... tiez si neviem predstavit, ake to pre nu musi byt tazke, viem, ze mna to zlozilo vzdy, ked som potratila... hoci to bolo skoro, bolo to tazke, ale ona ho drzala za rucku.... 😢 😢 😢 to je nepredstavitelne....

mijadave
22. říj 2011

@veronicka33 dakujem, mas pravdu... bol tu len kratulinko, no aj tak velmi chyba a je to velka strata takeho malinkeho drobceka.... 😢

veronicka33
22. říj 2011

@mijadave no to ano,ja si to ani neviem predstavit ,tažke je to ked to uz vidíš a ako sa trápi a bojuje o malinký život,ine to je tiež tažké ked žena potratí al toto je už o milion krát horšie ☹ ale asi to tak osud chcel a čoskoro bude další drobček :(

mijadave
22. říj 2011

@veronicka33 ano, mas pravdu, cas zahoji rany a hlavne dalsie dieta... 😉

veji
22. říj 2011

@mijadave ochh, to je mi velmi luto. prajem vela sil celej rodine a hlavne rodicom ☹

mijadave
22. říj 2011

@veji dakujem

mijadave
22. říj 2011

dievcata, dufam, ze to, ze tu nikto nic nepise nie je preto, co som napisala... nechcela som tu stopnut diskusiu, len som sa chcela podelit so svojou bolestou... dufam, ze sa nehnevate...

veji
22. říj 2011

@mijadave co siii, kto by sa hneval???? ved sme tu na to aby sme ta vypoculi a utesili. je lepsie dat to zo seba vonku.

mijadave
22. říj 2011

@veji dakujem 😉 uz mi je lepsie, len som si pozerala nieco v mobile a nasla som jeho foto... boli to a to som len teta... ake strasne to musi byt pre maminu....

mijadave
22. říj 2011

@veji ok, dost bolo smutnej temy... co mas nove? ja mam desny graf bt... http://www.fertilityfriend.com/home/361810 vobec sa nepodoba na moje grafy pred tym...

aidule
22. říj 2011

@mijadave Beruško, to, že jsi sem písla o své bolesti, je naprosto přirozené a neumím si představit, že by se našel někdo, kdo by se zlobil....Švagrové je mi líto, snad bude mít brzy dost sil jít zase dál a mít pro co žít!!! V modlitbě zůstávám s ní i s jejím maličkým andílkem...

veji
22. říj 2011

@mijadave nemam nic nove, rano som si dala prvu tabletku clostilu v tomto cykle, kupila som si Sarapis, tak som zvedava co z toho bude. neviem co viac mam robit aby sa to konecne podarilo 😒

veji
22. říj 2011

paaaani moji, dievcata, zistila som, ze nasa domacnost asi usetri na strave. lebo pri tom mnozstve tabletiek ktore vecer do seba natrepem, mozem veceru kludne vynechat...... jeden a pol tabletky Norprolac, Clostil, Sarapis, Femibion.... vsetko to zapit grepovym dzusom a cajom z alchemilky a som najedena az az 😀 😉

mijadave
22. říj 2011

@veji ja som vcera namiesto bromelainu zjedla stredok ananasu a mozem povedat, ze radsej budem jest ten bromelain... strasne tvrdy je ten stredok... no aj tak som dnes 6DPO, takze este dnes si dam a uz len cakat, ci dorazi ms alebo nie... 😉

mijadave
22. říj 2011

@aidule dakujem, naozaj to pomaha sa niekomu zdoverit, nemam sa komu, som dnes sama s detmi... a tie maju tiez dost spracovat tuto spravu...

mijadave
22. říj 2011

@veji dobreeeeeee 😀 no vidis, ani si nevedela, ze usetris 😀