Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

veronicka33
13. lis 2011

@jeny dakujem ,no nemyslím si nebavý ma takto dalej len sa hadat a hadat a trpiet :(

govinda
13. lis 2011

@veronicka33 síce nepoznám podrobnosti, ale podľa mňa platí, že žiadna kaša sa nejej taká horúca, ako sa uvarí. Každopádne, ty vieš najlepšie o čo ide, tak ti prajem aspoň veľa síl, nech všetko zvládaš 😉

veronicka33
13. lis 2011

@govinda Dakujem no bude to asi tažké,ale má problémy v robote a prečo to taha domov?možem ja zato že to je tak ako to je?najlepšie si vybit zlost asi doma a v robote byt v klude ved je za to platený nie?hm no neviem čo bude dalej :(ale bol to najhorší víkend :(

govinda
13. lis 2011

@veronicka33 no áno, hlavne chlapi si niekedy neuvedomujú, že keď sú nasr.... z práce, vybijú si to doma.Ja som sa dnes tiež ráno pohádala s polovičkou na tom istom. Riešil si niečo do práce, chodila som okolo neho po špičkách a akeď som sa niečo spýtala, tak mi len niečo odvrčal a bol nervný. Tak sme sa na tom povadili, lebo on mi tvrdil, že to on nie je nevný z práce, ale zo mňa 😠 . Tlak 100 na 300, adrenalín neskutočný, no vytočil ma... Tak ja sa ledva šuchcem po byte, aby o mne ani nevedel a aby som ho náhodou nerušila a niečo sa spýtam, on odvrčí a kvôli mne vraj. Vie to nasr.... 😠

veronicka33
13. lis 2011

@govinda tak to ano nie z roboty ako hovoríš ale zo mna presne :( a potom sa nehádaj s ním je ako malý chlapec :(

veronicka33
13. lis 2011

@govinda a to chce aby sme ešte mali jedno dieta a načo je to dobré?ked to pojde takto dalej?no fakt budem velmi nad tým uvažovat či budem pokračovat v snažení dalej ked sme takto tak nemám ani na neho náladu ☹

lorreine
13. lis 2011

@veronicka33 Je mi ľúto, ako to máš teraz doma. Vieš najlepšie ako často a o čo sa hádate, ale podľa mňa si treba ujasniť, čo k sebe cítite a či ste ochotní spolu ďalej byť. Ale vždy som mala taký dojem z Tvojich príspevkov, že sa s manželom veľmi milujete. Držím palce!

lorreine
13. lis 2011

@mijadave Janka, prosím, keď budeš zajtra robiť tabuľku, tak mi daj 4DC. Nejak som to spolu s doktorom vypočítala, že som začala v piatok večer špiniť aj krvou, tak to bol akože 1 DC. Takže od dnes beriem posledný krát Clostík...

lorreine
13. lis 2011

@mijadave Inak moja, ako si mi písala, že zatiaľ nemám informovať manžela, že potom už len umelé...tak samozrejme ako sme boli v piatok sadnúť s kolegami a trochu som sa pripila...tak akurát volal manžel (je v Polsku teraz) a ja som mu v slabej chvíľke samozrejme všetko vybľabotala, pretože som bola z toho celá taká špatná...a samozrejme som mu povedala, že on pre to, aby sme mali dieťa, skoro nič nerobí a že tak...no proste úplne zle zle zle...ale zase na druhú strane, na druhý deň bol úplne milý v telefone...možno konečne pochopil, ako sa cítim.

govinda
13. lis 2011

@veronicka33 hm, to chápem tieto tvoje pocity. A nie je to len momentálne blbé obdobie teraz? Fakt ti prajem veľa síl, lebo žiť v takom napätí je na ...... Aj ti rozumiem, že nemáš ani náladu na neho, je to pochopiteľné, keď si na neho nahnevaná. Držím ti palčeky.

@lorreine a možno je aj dobre, že to vie. Niekedy ich treba prebrať, mám taký pocit 😠 😀

govinda
13. lis 2011

@mijadave moja, chcela som aj ja sa k vám pridať do tabulečky, ale netuším, čo je PC 😎 😀

veronicka33
13. lis 2011

@lorreine no ano milujeme sa,ale niekedy má vrtochy a už teraz mi nedá pokoj a vtiera sa mi ospravedlnuje atd ako by sa nič nestalo 😒 no nezabili by ste ho? 😠

govinda
13. lis 2011

@veronicka33 jedonducho chlapi 😠 😀 Oni na tieto veci pozerajú úplne inak ako my. Jednoducho nechápu, že nás to môže vytáčať a oni pritom ani nevidia, že urobili niečo zlé .... mám chuť trieskať vecami taký čas 😀

lorreine
13. lis 2011

@veronicka33 No ja som tiež taká horúca hlava, že keď sa poriadne povadíme, tak hneď myslím na rozvod atd....ale nakoniec si vždy uvedomím, že ho proste milujem a v mojom prípade je to jediný chlap, ktorého som kedy milovala...takže ako písala @govinda, kaša sa nikdy neje taká horúca ako sa varí 🙂

govinda
13. lis 2011

@lorreine @veronicka33 no jo, ja tiež viem vybuchnúť, ale viem sa aj dokonale ovládať, pokiaľ ma drahý nevytočí napríklad tým, že tvrdí, že mu nič nie je a ja vidím na ňom, že je nervný, že len vrčí ... a bude mi tvrdiť, že mu nič nie je a potom z neho vyjde, že nič mu nebolo, ale že je už nervný zo mňa. No to vtedy som aj ja horúca hlava a už sa jednoducho neovládam 😠 .Lenže ja viem veľmi rýchlo aj vychladnúť, ale drahý dokáže trucovať veľmi dlho, takže ja sa potom ešte párkrát vytočím ..... no proste na nervy 😠 . Niekedy je chuť vraždiť a máš potom chuť plodiť taký čas? 😀 Ťažko s chlapmi a ťažko aj bez nich .... 😀

lorreine
13. lis 2011

@govinda
@veronicka33 Hehe, tak to viem presne o čom hovoríš...ako keby som to písala ja. Ja som v znamení barana a inak moj kolega to vystihol, keď povedal, že som "samonasírací"...to fakt som 🙂.

govinda
13. lis 2011

@lorreine no ja som kľuďas, ale drahý ma teda vie poriadne vytočiť 😀

veronicka33
13. lis 2011

@lorreine hahaha no presne aj ja som baran a muž mi hovorý že tvrdohlavá ako ten baran,píšete úplne moje slová 😀

aduskatt
13. lis 2011

@govinda u nas bol postup opacny.odporucil ich androlog a po tom, co som zistila, kolko to stoji, som si precitala zlozenie a nakupila to separatne..a v podstate to aj tak prd pomohlo

aduskatt
13. lis 2011

@govinda PC je pocet dni, kolko trval posledny cyklus🙂

mijadave
13. lis 2011

@govinda ahoj moja, tak dnesny ovu testik uuuuuplne snehovobiely, cize ovu uz bola.... 😕 ale preco si to este moja BT nevsimla, to fakt netusim... 😒 do tabulecky Ta rada pridam, PC je dlzka posledneho cyklu, a potrebujem este aj vek, ako dlho sa snazis, kolky den cyklu si, prip. DPO a co beries... 😉
@veronicka33 to ma mrzi, dufam, ze to vyriesite 😉 ja som dnes tiez mojmu mm skoro ublizila, tak ma vytocil, no stacilo tresnut dverami a zmknut sa v kupelni a si uvedomil.... hned sa ospravedlnoval, co ma prekvapilo, to sa casto nevidi... no momentalne sme vzaujimavej faze vztahu, take je zvlastne, znova si zaciname rozumiet, viac si tolerujeme, no priamo aj vynadame, ale rychlo aj udobrime...konecne skoncilo obdobie tichej domacnosti, veci sa riesia promotnejsie a jasnejsie 😉 dnes sme riesili aj dalsi postup ohlasom baba...dame tomu sancu este 3 dalsie cykly, ak dr nasadi clostil, tak ok, ak nie, tak nasadim soju a potom to nechame uz tak, nebudeme si davat pozor, no uz ziadne lieky...

govinda
13. lis 2011

@aduskatt no popravde drahý na kontrolnom spg nebol, ale ak by som plánovala IUI, tak ho určite vyšlem 😀 Aspoň uvidím, či to má nejaký vplyv. Mne teraz gynekológ odporučil tekvicový olej. Vraj bol na nejakej konferencii a že tam to lekári odporúčali ako blázni, že to má vynikajúce účinky. Tak som to drahému kúpila, ale že by to nejako extra pil, povedať nemôžem 😒 . Stále mi ti ohundre, že nejaký olej má piť .... Hlavne, že ja do seba pchám clostil a podobné svinstvá, je zrejme v poriadku 😠 . Musím ho doslova prosiť a presviedčať, aby ho nezabúdal piť, ako keby som to chcela pre seba 😠

veronicka33
13. lis 2011

@mijadave hm no asi je niečo vo vzduchu 😀 inak ma pichá v lavom vaječníku čo t môže byt ani neviem či ovu bola alebo čo hm no uvidíme 😀

govinda
13. lis 2011

@mijadave
Přezdívka...............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
govinda ..................31.......23 mes..........33...........35.............14.........Valovič kvapky, Lecitin,listovka,vit. E,grepak,clostil,duph.

mijadave
13. lis 2011

@veronicka33 asi hej 😀 no ja vpodstate tiez neviem na com som.... ovu priznaky som mala od nedele do piatku aj ovu testik bol v oiatok krasny, no BT sa nejak netvari...tak neviem ani kedy si dat ten bromelain 😠 ani kedy ma dorazit ms... ☹

govinda
13. lis 2011

@mijadave uvidíš, aká bude zajtrajšia teplotka. Ja sa zajtra zastavím až podvečer, lebo v práci sa na net nedostanem, takže až po práci domka 😒 . Ale som zvedavá.
@veronicka33 veru, dnes je nejaký hádavý deň. My tiež ráno hádka, ticho 😠 😀

mijadave
13. lis 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Zana21...................30...........4m................56...........33............................Listovka
Kacnov....................23.........13m...............44...........31............................Clost.,
Lorreine..................28.........1.5r................37............32............................Listovka, Forgravid
Govinda ..................31.........23m..............33............35.............14..........Valovič kvapky,Lecitin,listovka,vit. E,grepak,clostil,duph.
Lenka7791.............29.........11m..............32............33...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Nativanativa............29...........8m..............31............24...........................Clostil, Pregnyl, Calibrum Baby plan, Alchemilka
Safirah....................23..........10m..............30............40...........................Clostil
Aduskatt.................35...........6,5r...............28............33..............9...........Clost., calibrum
Veji..........................25............8m...............27............28...........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Jania023................30............3r.................24............30..............9...........Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
Golymetr................34..........3m.................23.............27.............9............Listovka, alchemilka/kotryhel, grep. dzus
Antana123.............28.........10m...............19.............34...........................Clostil, Pregnyl, Provera, Listovka, Babyplan
Veronicka33..........34.........21m...............19.............29...........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Janielik87..............24...........8m...............18.............31...........................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Mijadave.................35.........23m..............16.............27............................Alchemilka/kotryhel, grep.dzus, bromelain
Fori..........................28.........14m..............13.............28............................Clostik
Manamani1...........25...........2m...............10.............51............................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Jeny.........................30............2r..................9............33............................Clost., Duphaston
Petulak1988..........23.........18m................4.............39............................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................19+1..................19+1................10.-12.4.......21.+22.11....................
Nathali................23............2,5roka.........15+4............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r...............10+3.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m................8+3....................8+0................27.6.2012..........30.11.......GS Mamavit
Petra273............37................6m...............5.................................................15.7.2012

mijadave
13. lis 2011

@govinda tak a si tam 😉 jasne, ze dam vediet, ako to ide dalej... joj, ale ma to zacina stvat 😠 asi sa vykaslem na cele meranie BT 😠

veronicka33
13. lis 2011

@mijadave hm no a na čo je ten bromelain?a kolko stojí to je na recept?ja som si BT merala na obed asi ale to neplatí však?mávam 37,2 no uvidíme ked ráno nezabudnem odmeriam si 😀 inak si si všimla že tabulka sa nam rozrastá každý mesiac?🙂

veronicka33
13. lis 2011

jáááj to je TP ja trúba 😀