Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kacicqa
4. pro 2011

Babci, taq hadam mam najhorsie, co mohla tato ms priniest, uz mam za sebou...Teraz som uz len zvedava na utorok a na lekarov verdikt...

veronicka33
4. pro 2011

@kacicqa No to ano tak ti držím silno palce 😉

antana123
4. pro 2011

@mijadave třeba to teprve začne já mám i teda výtok fakt mokro dost musím chodit i s intimkou
@strawbery dám vědět jdu ale až na 16:30 jinak teda u tebe to vypadá dobře kdy zkusíš další test???

antana123
4. pro 2011

@kacicqa držím palce 😉

strawbery
4. pro 2011

@jeny ja do Heliosu chodím len prvý mesiac a som spokojná,áno viem o tom dr. čo odišiel a som rada, že to nebol ten môj......ja som velmi spokojná 🙂 ...nie som v tabulke vašej,pretože ja si nemeriam BT a ani nesledujem ovu.......tu teplotu som si začala merať od minulého týždna, pretože mm ma upozornil, že som nejaká horúca vo vnútri a od vtedy až do dnes mám teplotu okolo 37,4.......mávam cykly 30-40 dnové, aj preto mi dal dr.duphaston a mám ak mi mrcha nepríde do stredy prisť na UTZ.
@antana123 další testík si urobím v stredu,oki tak budem čakať poobede na tvoju info 🙂

antana123
4. pro 2011

@strawbery držím pěsti at tam najdeš // 😉

strawbery
4. pro 2011

@antana123 joooooooj, dakujem, kiežby 🙂

jeny
4. pro 2011

@strawbery takze ty neberies ani clostil? iba duphaston? a kolky den po dobrait duphastonu si teraz?

strawbery
4. pro 2011

@jeny áno, brala som clostil, potom mi chceli pichnúť aj pregnyl,ale ten nebolo treba lebo mi sám folik praskol a potom o dva dni som začala brať duphaston a v piatok som ho dobrala

antana123
5. pro 2011

Přeju dobré ránko
můj graf zatím o ničem 😒
http://www.fertilityfriend.com/home/379075

mijadave
5. pro 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Jeny.........................30.........2,5r...............31.............33.........12..............Clost., Duphaston
Nativanativa............29...........9m..............28.............25.........10...............Calibrum Baby plan, Alchemilka, ľanove semiačka
Petulak1988..........23.........18m...............26............39............................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Lorreine..................28.........1.5r................25............34............................Listovka, Forgravid
Govinda .................31.........35m...............21............34............................Valovič kvapky,Lecitin,listovka,vit. E,grepak,clostil,duph.
Lenka7791.............29.........13m..............20.............34...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Safirah....................23..........10m..............20.............31...........................Clostil, grep. džus, kontryhel/alchemilka
Veji..........................25............8m...............20.............29...........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Zana21...................31...........5m................19.............59...........................Clostil, merional, listovka
Ingris......................31..........6,5r.................15.............26...........................Clostil., vit. C1000 s obsahom sipku,gynex
Antana123.............28.........10m................14..............27..........................Clostil, Pregnyl, Provera, Listovka, Babyplan
Jania023................30............3r.................14..............32..........................Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
Kacnov....................23.........13m...............14..............51...........................Clost.,
Mijadave.................35...........2r..................11..............27...........................Clost.Pregnyl,Duph.Alchemilka,grep.dzus, bromelain
Veronicka33..........34.........21m................11..............31...........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Fori..........................28.........14m..................9..............23...........................Clostik
Janielik87..............24...........8m...................9..............31...........................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Kacicqa..................30...........20m.................4..............21...........................Clostil,Duph.,Euthyrox,Medocriptine,alchemilka,grep,kys.listova,pupalka
Manamani1...........25...........5m...................2..............31............................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Stella881................22........14m...................2..............29............................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................22+2..................22+2................10.-12.4...........6.12............
Nathali................23............2,5roka.........18+5............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r...............13+4.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m..............11+4..................11+1................25.6.2012..........16.12......GS Mamavit
Petra273............37................6m...............8+0.....................8+2................14.7.2012..........19.12.
Golymetr............34................3m................6+2...........................................28.7.2012..........21.12.

mijadave
5. pro 2011

@antana123 ahoj, neboj, mozno to len pride... moj graf tiez nie je nic moc... http://www.fertilityfriend.com/home/361810

adulikh
5. pro 2011

@kacicqa daj vedieť, ako si dopadla u lekára.... držím palce.

nativanativa
5. pro 2011

@mijadave raaanko , dnes 11DPO ... ja neviem poradte , co ma toto znamenat ?? http://www.fertilityfriend.com/home/37feac

antana123
5. pro 2011

@nativanativa já bych zkusila test vypadá to moc obře 😉

henrietad
5. pro 2011

ahoj @nativanativa vsimla som si tvoj graf a pisem ti lebo sme na tom podobne..aj ja som 11dpo a držim sa zatial hore a tiež mavam kratsiu lutealku, ale sme v obdobi plodnych dni "vynechali" snaženie..kedže s doktorom nastalo nedorozumenie..takže ak by to u mna vyslo bol by to zazrak...a citala som ta davnejsie ty si mala problemy s mocovym mechurom, že? to už máš v poriadku?

nativanativa
5. pro 2011

@henrietad ahoj , no mavam stale , u mna bola ta lutealka po dva cykly tiez hrozna , iba 8 dnova , co som rada ze sa to drzi tak jak sa drzi ...., ja som mala tento cyklus ist na 13dc pichnut pregnyl nakolko minuly som brala clostil , ale nesla som .... ze by to pomohlo ?? 😅 😅 😅

henrietad
5. pro 2011

@nativanativa ach to by bolo radosti 🙂 budem cakat s tebou..tak mi nazorne ukaz ako to ma ist v tom grafe s tou krivkou.. jasne?

nativanativa
5. pro 2011

@henrietad a kedy by si mala dostat ?? ja mam dead line az do nedeleee 😝 😝

henrietad
5. pro 2011

@nativanativa dnes mam 11DPO co odkedy meriam som mala len 11 a 12 dní LF..ale kto vie? moje telo si so mnou robi co chce..možno teraz bude dlhsia(*)... A prečo až do nedele?? to už bude 17 dpo....a dovtedy test nerobis? cakas co povie teplota alebo nedorazená ms?

*ja mam cely tento cyklus zvláštny...na 22dc co som bola u gyn vravel o už prebehnutej ovulacii a teplota to povedala až 26dc...podbruško ako pred ms necitim zatial vobec ale to sa može zmenit z hodiny na hodinu takže tomu vyznam neprikladam, akurát prsia mám citlivé..

nativanativa
5. pro 2011

@henrietad no pozri na moj graf , tiez som 11DPO , ovu bola ako minuly mesiac na 17DC , cize 17+17 = 34 DC 😉 , prsia ma bolia od vcera , inak krce moc ani ja necitim zatial ....
http://www.fertilityfriend.com/home/37feac

henrietad
5. pro 2011

@nativanativa co som sa ja docítala tak LF býva pevná 14 dní ak je menej nie je to dobre a ak je viac to som sa ani nedocítala...

nativanativa
5. pro 2011

@henrietad hej , ja som pocula ze od 12 do 16 dni ... tak si vyber a tiez sme tu vcera polemizovali nad nahmatanym krckom .... ze aky ma byt , jedna baba hovori ze tak a druha zas hentak .... 😖 😖

henrietad
5. pro 2011

@nativanativa krčok ani nesledujem, lebo viem, že by ma poplietol ešte viac než som...no a si mi zabudla odpovedat - budes testovat ci poslusne trpezlivo cakat ako to vypáli? 🙂

mijadave
5. pro 2011

@nativanativa ja by som na Tvojom mieste zajtra testla, vyzera to dost slubne 😉

henrietad
5. pro 2011

@nativanativa a ešte najlepšie je, že aj každý doktor povie niečo iné 🙂 aj oni si navzájom vyvracajú svoje teórie...a pridem do lekarne a aj tam pocujem nieco ine...pomoz si sam, no...na takychto forach najdu baby aspon zeny v podobnom "stave"

fori
5. pro 2011

ahoj holky. dneska jsem byla na ult. jsem 9dc. a jeden nejvetší folík měl velikost 12. takže hrůza. nikdy jsem je neměla takhle malý. a navíc minulý měsíc jsem šla na IUI 11dc a to jsem měla 2 foliky velikost 20. tak proč je mám ted tak malý???? a navíc jenom jedno?? Clostík jím už 4 měsíc.chjooooo....... normálně jsem naštvaná a je mi do breku. myslela jsem že ve středu půjdem na IUI a prdky......

mijadave
5. pro 2011

@fori moja, zeby bolo nieco vo vzduchu? ja som na tom bola takisto, vcera som bola 10DC a folik len jeden 13mm ☹ dnes idem zas... a v praci mame veselo, velmi sa mi pod zadkom trasie stolicka... siju na mna siju veci, hladaju zamienky 😠 😠 😠

lorreine
5. pro 2011

@mijadave Ahojky, ja trochu mimo temu, len chcem reagovat na to, co si napisala o svojej situacii v praci. Ja sa vyznam viac v ceskych zakonoch, kedze som studovala v CR, ale ak na Teba bezdovodne hladaju nejake blbosti, tak to je postihnutelne. Mala by si sa branit. Ked chceli vyhodit moju maminu, tak som ju vybavila ustanoveniami zakona a pohrozila zalobou a nikto si potom uz nedovolil ani ceknut.