Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lorreine
6. pro 2011

@kacicqa To s tym polrokom je podla mna (a aj mojho doktora Gennete) blbost. Teda v pripade, ze to bol samovolny potrat bez cistenia...okrem toho, aj keby si nebrala clostik, tak bude este mesiac dva ucinkovat. Tak ako hovoril moj doktor - ak sa na to citis psychicky nieje na co cakat.

jeny
6. pro 2011

@kacicqa ahoj tak tvoj lekar mal asi dnes blby den a ty si si to odniesla ☹ ak je normalny tak by sa ti mal zajtra ospravedlnit, mne sa nieco podobne stalo u mojho dr ale mi mame taku sestricku naladovu tak tie sa ma vypytovala take veci v cakarni pred vsetkymi ze som bola z toho vytocena cely den

strawbery
6. pro 2011

@antana123 ahooooj, tak mna si na Mikuláša našla mrcha 😒 .....svina jedna 😠 ....tak ideme dalej clostíkovať a taaaaak

kacicqa
6. pro 2011

@lorreine Mne sa to zda neskutocne dlho, hlavne ked viem, ze mam vzdy vysoku sliznicu aj bez liekov. Budem xciet aby mi to zajtra rozumne zdovodnil, ak nie, kaslem na neho, dam pauzu tento cyklus a potom zase skusame...

kacicqa
6. pro 2011

@jeny hej, ved to..kto nezazil nepochopi... Mne su tie baby, co tam boli v podstate ukradnute, cudzi ludia... ale ja si stale premietam dozadu ci som nespravila nejaku xybu, ze drobec neprezil..a vsetko len vdaka tomu, ze do mna rypal s nezodpovednostou a inymi kravinami...

antana123
6. pro 2011

@strawbery aaa potvora tak držím pěsti do dalšího snaženíčka 😉
@kacicqa snad ano 😉

jania023
6. pro 2011

@nativanativa ako vidim si zastanca ne-testovania 😀

strawbery
6. pro 2011

@antana123 dakujem ti moja 🙂

adulikh
6. pro 2011

@kacicqa Ahoj, mrzí ma, že to zasa nevyšlo. Držím palce, aby si túto situáciu zvládla nielen psychicky, ale aj fyzicky. Verím, že aj tento nepríjemný zážitok ťa posilní a dodá síl do ďalšieho snaženia.

veronicka33
6. pro 2011

@strawbery hm mrzí ma to 😒 začínajú ma pobolievať vaječníky žeby sa blížila ovu?som 12DC 🙂

lorreine
6. pro 2011

@kacicqa Prave, proste je skoda cakat. Doktor mi hovoril, ze pauza sa v takychto pripadoch je skor kvoli tomu, aby sa zena dala dokopy po psychickej stranke.

kacicqa
6. pro 2011

@lorreine Psychicky sa neda dat dokopy, to clovek nezabudne... Maximalne to vie clovek niecim potlacit a neviem si predstavit nic lepsie ako dalsie tehu. Co by si robila na mojom mieste? Bojim sa, ze pojdeme dalej bez pauzy, a ak by sa nahodu zadarilo a potom zas stalo nieco zle tak sa zblaznim :(

mijadave
6. pro 2011

ahojte dievcata, v praci zatial ziadna zmena, stale som zamestnana, no este akj zajtra bude dusno... inak dnes mi pichli pregnyl a mm bude doma az vo stvrtok ☹
@antana123 dakujem za pomoc s tabulkou 😉 ja mam pregnyl 5000 a mam ich 3, teda uz len 2, jeden uz mi pichli 😉
@lorreine dakujem, uz som Ti aj odpisala...
@kacicqa mrzi ma to, je to tazke, zvladt teraz, ked sa snazis vyrovnat s tym, co sa stalo ☹ ale suhlasim s lorreine, myslim, ze pol roka je zbytocne cakat... je tetaz "pohnojene", treba to vyuzit a "sadit" 😉 ale tiez to zalezi na Tvojej pohode... no necakaj prosim pol roka, zbytocne stratis cas 😉

kacicqa
6. pro 2011

@mijadave Fakt neviem co robit... budem potrebovat nejakym sposobom overit ci sa da sliznica dokopy a ci bude ovu... ale keby som pytala o tyzden, ci mesiac usg tak ma doktor isto vysmeje a vyhodi..to sa stavim...taq ako si poradit?
A tebe drzim tapky nech sa zadari... neboj, spermiky to este stihnu...

mijadave
6. pro 2011

@kacicqa dakujem 😉 a fakt si nerozmyslala ist k niekomu inemu? zmenit dr? ak nie, mozno mal naozaj len zly den, ved zajtra si to mozes overit a porozpravat sa s nim.... a mozno by som to nechala tak, bez clostiku, tiez som citala, ze clostil posobi este cca 2 mesiace po vysadeni 😉 prajem Ti a posielam Ti vela sil, aby si to dokazala prekonat a dostat sa z toho... objimam Ta na dialku 😉 mrzi ma to, ze to musis prezivat a ze Ti to dr neulahcuje ☹

adulikh
6. pro 2011

@kacicqa Nie, nezblázniš sa.... Viem, že je ťažké to v tejto situácii hovoriť , ale verím, že ty to zvládneš. Neviem, prečo nás život všetkých skúša, jedných viac druhých menej, ale dúfam, že všetky tie pády, ktoré nám život prináša, nás robia silnejšími. A neviem, ani či je dobré, že sa teraz sústreďuješ iba na tú jedinú vec.... Niektoré víťazstvá prichádzajú práve vtedy, keď to najmenej čakáme....... Držím palce, aby to tak bolo aj v tvojom prípade a želám veľa síl.....

kacicqa
6. pro 2011

@mijadave Viesh, od byvaleho gyn. som odisla zaciatkom roka kvoli tomu, ze bol ignorant..az do takej miery, ze aj zle vysledky sa pri jeho interpretacii zmenili na dobre...tak som si nasla novu doktorku, mila, zlata, sikovna porodnicka..ale ta ma rovno poslala do CAR a nexcela nic riesit... je dobra tak maximalne na preventivky. Kedze som do CAR nexcela ist, tak som zacala xodit do poradne k spominanemu lekarovi... Uz neviem, kam by som mala ist.. Clostil ani nexcem, prakticky je mi zbytocny..mne by sa skor pridal pregnyl...lebo nie vzdy mi folik praskol ;o(

mijadave
6. pro 2011

@kacicqa jaj, tak to je blbe... ☹ a ten dr, to je aka poradna? mozno sa to nakoniec zajtra uplne vyriesi 😉 mozno mal fakt len zly den 😉

kacicqa
6. pro 2011

@adulikh Bohuzial, sustredila som sa na to, len pristup "ked sa zadari taq sa zadari" sa neosvedcil ;o( Sama si uvedomujem, ze mam kopec inych veci, ktore by trebalo riesit, hladat si novu robotku, pozerali sme po pozemku..a teraz je mi vsetko egal... Dajak mi stale v gebuli tkvie, ze vsetko sa da dohnat, skola, robota, byvanie..ale ddieta nie...

kacicqa
6. pro 2011

@mijadave Poradna pre neplodne pary... napisem vam zajtra babenky, dnes uz nevladzem...

mijadave
6. pro 2011

@kacicqa moja, drz sa a dobre sa vyspi 😉 dobru nocku a sladke snicky 😉

kacicqa
6. pro 2011

Vdaka za podporu babenky...bru...

lorreine
6. pro 2011

@kacicqa Bola som vo velmi podobnej situacii. Zaciatkom augusta som v 6+2 potratila. Bolo to pre mna strasne a vzalo ma to velmi. Ale hned nato som sa sama rozhodla ist do prace a nejak som sa z toho vyhrabala. Hned od dalsieho cyklu sme sa zacali znovu snazit. Bohuzial zatial nic, ale suhlasim s Tebou, ze najlepsi liek je dalsie tehotenstvo so stastnym koncom. My sa sice asi prestaneme na cas snazit. Ale v Tvojom pripade by som necakala vobec a hupsla na to hned dalsi cyklus.

mijadave
7. pro 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Jeny.........................30.........2,5r...............33.............33.........14..............Clost., Duphaston
Nativanativa............29...........9m.............30.............25.........12...............Calibrum Baby plan, Alchemilka, ľanove semiačka
Petulak1988..........23.........18m..............28............39............................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Lorreine..................28.........1.5r...............27............34............................Listovka, Forgravid
Govinda .................31.........35m..............23............34............................Valovič kvapky,Lecitin,listovka,vit. E,grepak,clostil,duph.
Lenka7791.............29.........13m.............22.............34...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Safirah....................23..........10m.............22.............31...........................Clostil, grep. džus, kontryhel/alchemilka
Veji..........................25............8m..............22.............29...........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Zana21...................31...........5m...............21.............59...........................Clostil, merional, listovka
Ingris......................31..........6,5r................17.............26...........................Clostil., vit. C1000 s obsahom sipku,gynex
Antana123.............28.........10m...............16..............27..........................Clostil, Pregnyl, Provera, Listovka, Babyplan
Jania023................30............3r................16..............32..........................Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
Kacnov....................23.........13m...............16..............51...........................Clost.,
Mijadave.................35...........2r..................13..............27...........................Clost.Pregnyl,Duph.Alchemilka,grep.dzus, bromelain
Veronicka33..........34.........21m...............13..............31...........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Fori..........................28.........14m...............11..............23...........................Clostik
Janielik87..............24...........8m................11..............31...........................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Kacicqa..................30...........20m...............6..............21...........................Clostil,Duph.,Euthyrox,Medocriptine,alchemilka,grep,kys.listova,pupalka
Manamani1...........25...........5m.................4..............31............................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Stella881................22........14m.................4..............29............................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................22+4..................22+4................10.-12.4...........6.12............
Nathali................23............2,5roka.........19+0............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r...............13+6.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m..............11+6..................11+3................25.6.2012..........16.12......GS Mamavit
Petra273............37................6m...............8+2.....................8+4................14.7.2012..........19.12.
Golymetr............34................3m................6+4...........................................28.7.2012..........21.12.

antana123
7. pro 2011

Přeju dobré ránko 🙂
můj graf http://www.fertilityfriend.com/home/379075

mijadave
7. pro 2011

dobre ranko dievcata... 😉 tak uvidime, co prinesie dnesny den... vcera mi o 17.00 pichli pregnyl, tak sme to po polnoci poistili 😀 lebo dnes sa nebude dat, mm nie je doma, tak poistime zas zajtra, ked pride 😀 prajem Vam krasny dnik, ja tu dnes asi vela nebudem, este stale je v praci dusno a dychaju mi na krk... ale ak sa bude dat, aspon si Vas precitam 😉

mijadave
7. pro 2011

@antana123 dobre ranko, vyzera to na ovulku 😉 pekny grafik 😉 istili ste? 😉

antana123
7. pro 2011

@mijadave tak to máš stejně jako já 5000 muj minulý dr. mi dával 10 000 jinak myslím že je ovu dnes ale snažili jsme se poctivě 3 dny před tak snad to stačilo

antana123
7. pro 2011

@mijadave ano poctivě vám taky držím palce 😉

mijadave
7. pro 2011

@antana123 jej, fakt si mala 10 000? to som rada, ze som niekoho nasla, co mal vyssie ako 5000, uz som rozmyslala, ci tam nie je problem, preco to nejde, ze mi dr dave divne davkovanie 😀 ale asi vie, co robi, aspon dufam 😀 aj ja Ti drzim pasticky 😉 moj grafik nie az taky pekny ako Tvoj... http://www.fertilityfriend.com/home/361810