Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

majkushka
9. led 2012

@fifitko25 ano teraz , ten prvy cca okolo jedenej ale som nič nepila od rana iba kavu . a pred tym druhym asi liter a pol vody ja neviem

majkushka
9. led 2012

@mijadave no prvy bol barbara ten pozitvny , a druhy bol gravitest ten negativny 🙂

fifitko25
9. led 2012

@majkushka hm, nehádzala by som flintu do žita, podľa mňa ťa ten prvý test nemohol oklamať.... skús testnúť zajtra hneď z ranného moču a ak máš tak mamatest 10, tie sú vraj najlepšie 😉 verím, že tam tie čiarky budú 😵

majkushka
9. led 2012

@fifitko25 no skusim rano

mijadave
9. led 2012

@majkushka suhlasim s @fifitko25, este nie je nic stratene, skus testnut rano z ranneho mocu 😉

veronicka33
9. led 2012

@majkushka Ahojky jééééééééééééééééééj tak je to jasné bude 😲 gratulujéééééééééém a držím moc palce 😀 dievčatá inak ako sa máte?ja sem radšej chodievam len občas aspon nemám depky ako píšete niektoré,je to tak lepšie občas nakuknem a som v pohode,inak asi mám vírus včera ma riadne prehnalo aj som vracala,ale dnes už iba nohy ma bolia trošku,mala som íst na krv koli štítnej no ajj tak by boli výsledky asi zlé teraz.Tak sa mi tu pekne držte a skoré // nech vidím dalšie 😀 už tá tabulka pekne stúpa.papa

antana123
9. led 2012

@majkushka taky si myslím že ty // nemohl být omyl jsou jasné zkus ráno a testuj jen jednou značkou ju?? 😉

majkushka
9. led 2012

@antana123 ale su tam stale na tom teste nevybledli som si myslela že sa stratia ale nie su tam tak ja neviem či liter vody natolko zriedi HCG 😠

antana123
9. led 2012

@majkushka uvidíš ráno budou // a testuj tím testem co ti vyšli // pokud nemáš mamatest ju???

mijadave
9. led 2012

@majkushka moja, liter vody moze narobit sarapatu 😉 najlepsie bude naozaj testnut rano z prveho mocu 😉

antana123
9. led 2012

holky je normální že se mi po utroši motá hlava a je mi na zvracení a jídlo mi nechutná,bolí mě hlava a pálí žáha??? já jedla utroš jen těhu tak to nemám s čím porovnat 😲

mijadave
9. led 2012

@veronicka33 ahoj, som rada, ze si sa "zastavila" ako sa mas? onedlho testujes?

mijadave
9. led 2012

@antana123 ja netusim, ja som mala len duphik 😉

antana123
9. led 2012

@mijadave díky no uvidím asi to tak má být 😉

veronicka33
9. led 2012

@mijadave Ahojky dakujem no neviem či budem testovat,už ma to ani nebaví zase vidiet iba / čiarku takto si čakám pekne na mrchu aaaale aj tak som dost nervozna či to príde alebo nie 😀,necítim sa práve najlepšie, a ty ako čo nové?

lorreine
9. led 2012

@majkushka Tak potichu gratulujem. Ten testik vyzera jednoznacne. Drzim palce, aby zajtra rano to bolo este jasnejsie.
@antana123 Myslim, ze je to vedlajsi ucinok Utrogestanu. Zavadzanie je fakt lepsie. Sice trochu menej pohodlne...na noc musim, intimku a rano hned utekam na WC, ale nieje mi aspon zle...

fifitko25
9. led 2012

@antana123 hm, máš príznaky ako ja po dufíku, tiež už mám utrogestan, ale vkladám si ho... doporučil doki, že takto má menej tých zlých vedľajších účinkov 😉 navyše je skôr tam, kde má byť a plne koncentrovaný 🙂 skús sa opýtať svojho lekára, že by si si ho vkladala... ja si dávam 2 guličky na noc, ráno splachujem zvyšky po malej potrebe 😀 a cez deň ho nedávam

majkushka
9. led 2012

@lorreine dakujem moja ale ten druhy čo som robila pred hodinou je negativny

antana123
9. led 2012

@lorreine
@fifitko25
díky no začnu zavádět bo jsem zase zvracela tento týden už 2x toto nemá cenu dává mi zabrat tak zavedu večerní dávku at mi je zítra líp 😉

lorreine
9. led 2012

@majkushka Ja viem, citala som, ze teraz si ho mala negativny, ale nerob si z toho nic. Skus zajtra rano a budes mat jasno...
@antana123 Tak pokial aj zvracias, tak ho urcite radsej zavadzaj. Tie vedlajsie ucinky za to nestoja. Hovorim, nieje to pohodlne zavadzat, ale v Tvojom pripade by som nevahala.

antana123
9. led 2012

@lorreine jo jo zavádět jen a jen 😉
díky za rady jste moc hodné 😉

majkushka
9. led 2012

@lorreine tak mudr napisla že sa to može stat po vela piti v rannom štadiu , toto bude najdlhšia noc v mojom živote 🙂

lorreine
9. led 2012

@majkushka Vidis, vypila si vela vody, tak to test nezachyti. Ja som si robila len jeden a potom na krv. Prave preto, aby som neskumala, ci je ciarka silnejsia, slabsia alebo aka...

jeny
9. led 2012

@majkushka ahoj to je ale krasny testik, urcite bol pravdivi uz si nemala robit poobede, ja sa tiez vytesujem z mojho ducha a viem ze keby som robila teraz vecer tak tam nebude vobec nic, takze zajtra rano obe testujeme 😉

majkushka
9. led 2012

@jeny keby si vedela aka som sklamana s toho druheho už chodim ten jeden kukat či mi nešibe či čo , no nevim neviem , mysliš že to može byt tou vodou ? juj aka som neštastna tak som sa s tebou tešila

jeny
9. led 2012

@majkushka neboj trapis sa zbytocne, ten prvy bol nadherny, keby som mala aj ja taky silny tak nemam zaidne pochybnosti, ta voda to mohla urobit ved ja som za cely den vypila mozno pol litra aj tak sa neovazim teraz testovat, uvidis rano to bude zase krasne silne 😉 dufam ze aj moj bude silnejsi, no na tvoj sa nechytam 🙂

majkushka
9. led 2012

@jeny no švagrinka ma poblaznila ale tento bol doobeda okolo desiatej takže s druheho moču , a potom som nastopro vypila behom dvoch hodin dva litre tekutin a isla testnut okolo piatej 🙂

zuzana36
9. led 2012

idem sem stonat- chyta ma beznadej, citim, ze to zase nevyslo, uz som zufala. niekedy to beriem tak jednoducho a najdej ma drzi nad vodou, no dnes mam riadnu depku. ked pozeram trebars aj pri zapnuti konika, ako tu pribudaju tehu testiky, no mam dost. ja viem, ze zajtra bude aspon o kusok lepsie, len dnes mi je smutno....

idem aspon posledne dve strany precitat - nech viem, co je nove a zabudla som- vsetky vas zdravim

antana123
9. led 2012

@zuzana36 jé nedepkuj taky mě to tady dostává zítra bude líp 😉 nezbývá noc jinného než čekat a doufat 😉

zuzana36
9. led 2012

pani, az teraz citam, ze su tu uz dalsie aspon dve tehulky- sa ospravedlnujem za moj prispevok- verte, ze to prajem kazdej, je to toi najkrajsie co zenu moze potesit- tichucko gratulujem 😉