Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

zuzana36
10. led 2012

@jeny pozerala som testiky v albume, mne sa zda, ze dnesny je o kusicek silnejsi 😉

mijadave
10. led 2012

@jeny grafik mas velmi pekny, drzim pasticky, nech to je tehu 😉

anag
10. led 2012

@mijadave @antana123 Holky díky. Taky jsem si prva říkala jestli nebyla ovulka 16DC,ale ovu test nic.Je pravda,že jsem koupila na aukru testy a byly docela levné. Tak jeslti nejsou špatné. Včera mě i v šechno bolelo. Uvidím co zítra ráno teplota a když tak začnu utrogestan brát.

antana123
10. led 2012

@jeny:taky se mi zdá o málo silnější bude to dobré uvidíš 😉

mijadave
10. led 2012

@anag jasne, ak stupne BT, zacala by som ho brat... 😉

strawbery
10. led 2012

ahojte babenky moje 😉 ......tak den tu nie som a takéto veci sa tu dejú? 😀
@jeny držíííííím palce tuho a už potichu gratulujem
@majkushka takto ta test oblbol?...toto je hnus 😠 ....je mi to lúto,ale ide sa dalej ako hovoríš 😉
@veronicka33 no ahooooj, čo nového u teba? 😀
@pancuska
@zuzana36 zdravím nové prírastky 😉

antana123
10. led 2012

@strawbery a co ty kdy bude test???

strawbery
10. led 2012

@antana123 ahojky,no ja nejak odolávam......či skôr sa bojím? 😒 .......asi si počkám čo dá štvrtok a v piatok testnem 😉

antana123
10. led 2012

@strawbery jé ty nás teda napínáš no myslím že najdeš krásné // 😀

strawbery
10. led 2012

@antana123 no uvidíme .....ked čítam aké sú testy svine 😠 , tak si radšej počkám, ved piatok je tu za chvílu 😉

antana123
10. led 2012

@strawbery tak to se těším na pátek 😉

mijadave
10. led 2012

@strawbery aj ja sa tesim na piatok 😉

strawbery
10. led 2012

@antana123
@mijadave dakujrm baby, že na mna tak myslíte, ste zlaté 🙂

mijadave
10. led 2012

@strawbery nie je zac 😉

safirah
10. led 2012

@majkushka jaj! Tak to jsem opravdu nečekala! Mrzí mě to ☹

strawbery
10. led 2012

@mijadave inak, teraz čítam, ty si začala s dietou?...prajem pevnú vôlu 😉

mijadave
10. led 2012

@strawbery ano, zacala som... musim... mozno to helfne aj k babatku, lebo mi vyslo, ze mam miernu obezitu... 😉

veronicka33
10. led 2012

@strawbery ahojky no u mna nič nové ☹ v piatok čakám mrchu tak som zvedavá,ale skáče mi to hore dole,pred tým som mala 31DC a teraz 26DC som zvedavá či dostanem načas alebo sa mi to opät predlži to napätie je hrozné stále le čakat a čakat 🙂

mijadave
10. led 2012

@veronicka33 ved to, cakat, ine neostava... 😉

majkushka
10. led 2012

@jeny nie moja iny ale boli brucho ako na mrchu ☹

jeny
10. led 2012

@majkushka ja nemozem uverit tomu ze tie tvoje // boli klamne,nechapem to, to vobec nevadi ze sa citis na mrchu ved to kazda tehulka na zaciatku, ja este verim ze z toho nieco predsa len bude, teplotu nemerias?
@strawbery takze sa nedas nahovorit na testik ani nahodou co? juj chcela by som mat tvoje odhodlanie 🙂

majkushka
10. led 2012

@jeny ano meram drzi sa 37 rovnych stale

jeny
10. led 2012

@majkushka tak to je dobre znamenie 🙂 ja si myslim ze to este nie je stratene skus este zajtra rano testnut

antana123
10. led 2012

@veronicka33 to čekání je děs 😒

@majkushka to je divný tak jasně pozitivní testík a ty už nemáš tu značku jako ti vyšel pozitivní???ním bych zkusila testnout 😉

lorreine
10. led 2012

@majkushka Tak to je naozaj viac nez divne. Kedy cakas ms? Pockala by som do terminu ms a ak by neprisla, sla by som rovno na krv. Preco sa stresovat testmi? Sice vacsinou su spolahlive, ale v tomto pripade Ta to iba rozhodi...

majkushka
10. led 2012

@lorreine uz nekupim ani jeden pockam ci pride mrcha , uz nechcem nic vediet banujem ze som vcera testa a velmi ma to hneva keby ta ciiarka aspon zmizla do rana by ma to.nehnevalo ale je tam :'(

mijadave
10. led 2012

@majkushka jasne, asi bude najlepsie cakat, ci pride ms, hoci podla BT to zajtra nebude... 😉

safirah
10. led 2012

@majkushka taky tomu pořád nemůžu uvěřit. Kdyby to včera byl jen nějaký náznak ducha, tak ano, ale takové dvě jasné kolejnice..... Je to nějaké divné. Však počkej do termínu mrchy a testni znovu. 😉
Ach jo, ať je už sobota a vím na čem jsem. Celý měsíc jsem v klidu a ani jsem na snažení nějak nemyslela, ale jen příjde ten poslední týden před ms a já toho mám zase plnou hlavu. Pořád se jen pozoruju a namlouvám si, že ty prsa mě fakt bolí jinak než předešlé dva měsíce a jestli náhodou nemám i nějaké jiné příznaky 🙄 Jsem naštvaná sama na sebe. 😠 Fakt se mi na to dařilo nemyslet. Nesledovala jsem ovu ani který DC jsem, na koníka nechodila, s manželem jsme se tulili jen když jsme měli chuť. A tento týden mám dovču a nemyslím na nic jiného. 😠 Ale nemám doma ani jeden test a jsem odhodlaná, že ho ani nekoupím. Jedině až v neděli, pokud v sobotu mrcha nedorazí.

mijadave
10. led 2012

@safirah tieto stavy poznam, tiez som s tym chcela prastit, nesledovat sa... no nejde mi to... 😠

safirah
10. led 2012

@mijadave no mi to právě docela šlo. Na koníka jsem chodila jen vyjímečně, doma i v práci plno práce, takže nebyl čas na lelkování. Dokonce jsem jednou zapoměla vzít i clostil. 😅 Vůbec jsem nevěděla který DC jsem, jen když jsem tady při mé sporadické návštěvě koukla na tabulku, tak jsem byla překvapená, jakrychle to tento měsíc utíká. No a v neděli, když mě začali bolet prsa (ostatně jako každý měsíc před mrchou co beru clostil), tak jsem se zase začala pozorovat a myslet na to. Kurnik kdyby to alespoň k něčemu bylo!