Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

veronicka33
16. led 2012

@jeny Jééééj tak to je supéééér gratulujem🙂 a držím moc všetky palce 😀 ja ms zatím nikde 🙂

veronicka33
16. led 2012

Jáááááááááááááááááj dievčatá takú chut mám testnúť aj som si kúpila v lekárni testy 😖 ale musím vydržat ☹ ešte aspon 3 dni 😒

jania023
16. led 2012

@veronicka33 netestuj aj tak budu negativne 😀 este pekne pockaj,ja som sa plasila a stale bielo na 10dpo uz by mal byt aspon duch akze ja som to uz zabalila 😢

jania023
16. led 2012

@janielik87 a vo mate zo spermosami?mate nejaku liecbu?my sme mali oligospermiu ale tobolo pred 10rokmi takze teraz neviem

veronicka33
16. led 2012

@jania023 Hm no ved práve,nechcem opät negatív ☹ radšej si počkám až do mrchy kým nedorazí 😒 a ked nie tak v piatok to risknem 😠

jania023
16. led 2012

@veronicka33 ☹ myslim ze my tu zhnijeme navzdy 😀

jeny
16. led 2012

@jania023 aj ja som to uz chcela na 10dpo zabalit, ze nic z toho a na 11dpo ma prekvapil duch 😉

jania023
16. led 2012

@jeny a ty si tiez mala na 10dpo biely test ci aspon naznak ciarky?u mna nic ani len naznak

veronicka33
16. led 2012

@jania023 No to asi ano ale neboj aj nám raz pánbožko pošle balíček dúfam že na nás nezabudne 😀

jania023
16. led 2012

@veronicka33 nas uz raz dal a teraz si mysli ze nam satcilo 😀

janielik87
16. led 2012

@jania023 my mame malo a este aj malo pohyblive..ale teraz sme nasadili MACA a Profertil...tak snad sa to vylepsi do troch mesiacov, dovtedy neverim, zeby daco bolo....

jania023
16. led 2012

@janielik87 jeeej my mame tiez macu a profertil uz asi 3-4 mesiace 😀 ale neviem aky ma ucinok lebo sme nerobili spermio ale pamatam sa ze manzel mal oligo 2 a 3 stupna ..pohiblivost a morfo ok len pocet nejake 8-10mil na ml

lorreine
16. led 2012

@janielik87 Hlavne je, ze Ti je lepsie. Pokial ale mas ovulku, tak zly spermiogram sa da riesit cez IUI nie?

janielik87
16. led 2012

@jania023 to iste ma moj...presne. A este aj pohyblivost naprd. :( Cize preto sem nechodim a ani nebudem, lebo sa nechcem lutovat a smutit. Riesime to, tak snad i pomozeme tomu. 🙂 Drzte palce.

janielik87
16. led 2012

@lorreine no ja praveze verim, kedze mame 24r. a 26r. ze este to nejako aj bez IUI vykryjeme a bude dobre 🙂 Ze sa to zmeni lepsou zivotospravou a viaminkami.

lorreine
16. led 2012

@jeny Gratulujem!!!!!!!!! To je super. Hcg hladina je podla mna ok. Super.

jania023
16. led 2012

@janielik87 no mn urobili aj tak IUI aj ked manzel mal zly spg takze biznis je biznis 😀 my idem eku dokimu koncom mesiaca tak si budem pytat spg a dam vediet ako sme natom 😉

lorreine
16. led 2012

@janielik87 Aha, no tak samozrejme je to na vas. Neviem ake su sposoby na zlepsenie spermii, moj zakonity totiz mal spermiogram v poho, tak som sa o to nezaujimala. Ale samozrejme pokial to chcete zlepsit svojpomocne, drzim palce. Tiez mi hned v Gennete ponukali aj tuto moznost ako mozny postup. A ja som vzdy hovorila, ze to chceme skusit "co najprirodzenejsie". 🙂

antana123
16. led 2012

@jeny gratulace super číslo 😵

janielik87
16. led 2012

@jania023 no tak daj vediet potom, ci to pomohlo. 🙂 ale vraj na kazdeho ten profertil inak ucinkuje... cize tazko povedat. 🙂 Ja budem verit, ze nam pomoze :D

jania023
16. led 2012

@janielik87 a doky vam nedal tamoxifen na oligo?? 😕

antana123
16. led 2012

@janielik87 a @jania023:
u nás je taky špatné spermio proto nás ted taky ženou do centra tak jsme sama zvědavá jestli se dá na zlepšení ještě něco dát jí zinek+selen+vitamínE,vitamín A,D

janielik87
16. led 2012

@lorreine presne o to ide, ze keby mam uz 30 a viac tak asi zvazim aj centrum a ine metody...ale teraz chcem aby sa to vylepsilo a slo to samo. Ja som si myslela, ze chyba je len v mojej ovu...ale teraz uz mavam 🙂 Cize spermijky su naprd...:/ :/

antana123
16. led 2012

@janielik87
@jania023
u nás je dost spermií jako množství i dost pohyblivé ale nedeformovaných jen 8% bylo před 3 rokama ted nevíme to zjistíme v centru

janielik87
16. led 2012

@jania023 ma tam mm ist bud mesiac, pridu vysledky z krvi 🙂 cize je dost mozne ze profertilom a macou toto neonci...nevadi 🙂 co narobim
@antana123 no ja som kupila zinok, E, Bkomplex, Maca, Profertil... No dzgam toho mojho :D :D

kessica
16. led 2012

Ahojte.... Vcera som dobrala krabicku duphastonu koli tomu,ze chceme s muzom dieta a mam nepravidelny menzes tak duphaston mi ho mal napravit. Tak viete mi povedat kedy sa mi pride menzes ? A mozem byt uz aj po uzivani duphastonu tehotna ? Doktor mi povedal,ze ak mi nepride menzes ze mam prist za nim a ak mi pride tak mam uzivat na 3 den cyklu Clostilbegyt. Co vravite na tento liek ?

antana123
16. led 2012

@janielik87 maca a profertil to je co???vitamíny??a to vám někdo doporučil???

lorreine
16. led 2012

@janielik87 Ale nieje to teda az tak tragicke, ked sa to da riesit vitaminmi a zmenou zivotneho stylu. To je super, dava to nadej na prirodzene otehotnenie. Citala som diskusie, kde sa uz riesilo darcovstvo a tak. Takze je to este u vas stastie v nestasti, ale samozrejme to stoji nervy. Kazdopadne vam drzim palce.

jania023
16. led 2012

@kessica je to bezny liek na podporu nidacie alebo na upravu cyklu...takze mas odpoved kedze podporuje nidaciu(uhniezdenie embrijka)tak ano mozes otehotniet a keby si bola tehu tak aj po vysadeni dufastonu ms nepride...urob si test a ked je negativ vysadit dufaston a ked pozitiv pokracovat lebo podporuje to aby si nepotratila 😉 inac po vysadeni dufiku ti pride ms od 3-7dni ako komu

janielik87
16. led 2012

@antana123 skus si vygooglit 🙂 Maca je prirodna vec, to som nasla na nete a Profertil moja gynkacka odporucila na zlepsenie spg. Ale tiez to mam ratat az o tri mesiace to zlepsenie.