Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

ika84
19. led 2012

ahojte, prosim vas ako vam zistili PCO? sonom?

stella881
19. led 2012

Ahojte bola som dnes na preventivke...poslala ma na sono prsnikov,endokrinologicke a muza na spermiograf...no diagnoza znie PCO a tak volako bude....tento mesiac je to bez clostilu a robila mi folikulometriu a jedno je 12mm a druhy 7mm,moze to byt dosledok clostilu este z monuleho mesiaca...tak uvidime ci porastu... Dnes som 11DC...babiky meviete ako je to s centrom v BA na spermiogram sa objednava a ako to prebieha?

lorreine
19. led 2012

@manamani1 No Clostik som brala 3.-7. DC a to iba pol tablety (pred potratom to bola jedna tableta denne) a Utrogestan vlastne vzdy podla toho, ako sme sa dohodli s doktorom. Podla utz a podla toho, kedy mala byt ovulacia, pretoze nikdy nebola v ten isty den. No a potom Utrogestan az na 14 dni a ak bude test negativny, tak vysadit.

kacnov
19. led 2012

@ingris tý jo a tobě fakt zmizlo PCO po gynexu? tak to je super!!!!!! no já doufám že se nic nestane když ze dne na den zvýším dávku co myslíš?

manamani1
19. led 2012

@lorreine aha, lebo ja mam clostil na 5-9DC ale si ho dam na 3-7DC a duphaston mam na 15DC ale tiez pockam na ovulku, takze trocha zmenim dokiho plany🙂

kacnov
19. led 2012

holky i mě v centru mi taky řekli že PCO má hodně společné s nadváhou i já brala metformin a nic ted je na řadě gynex

ingris
19. led 2012

@manamani1 berem ho 2 krát denne po 7-9 kvapiek regulujem si to a kupujem ho v enerie clube v TN ale dá sa objednať aj cez net.

ingris
19. led 2012

@kacnov áno určite to bolo po gynexe to viem na 100% neboj nebude ti nič len sa nezľakni niekedy to može mať všelijaké účinky prečítaj si stránku o gynexe vo fóre modrý koník a hlavne to neprežeň s dávkovaním 😀

veji
19. led 2012

@lorreine
@mijadave
@elys

Dievcata, nevydrzala som to. celu noc som nespala. normalne mi siblo 😀 rano som nabehla k doktorovi, povedala som mu ze sa divne citim, tak som radsej prisla skor. na utz kraaaaaaasne bilo srdiecko a drobec sa uz podoba na cloviecika 🙂 doktor mi urobil nejaky vyter a vypisal ma na PN, comu som celkom rada, lebo doma mam co robit 🙂 a dali mi aj tehotensku knizku. spadol mi obrovsky kamen zo srdca!
dakujem vam za podporu
@mijadave prosim napis mi do tabulky tt podla utz 9+3. dakujem 😉

antana123
19. led 2012

@veji no vidíš a ty ses tolik bála super že je vše ok 😵 😵

veji
19. led 2012

@antana123 fuj, ale bol to poriadny stres 😀

veronicka33
19. led 2012

@mijadave Hmmmm no tak to ma moc mrzí,tak ide sa dalej ☹

veronicka33
19. led 2012

@veji super teším sa že je všetko ok 🙂

ili08
19. led 2012

@ika84 PCO ti zjistí na ultrazvuku 😉

manamani1
19. led 2012

@ingris a kolko stoji tam, lebo co som si ja kukala 21EUR...

beju
19. led 2012

Dievčatá áááááááááááá čo je to PCO? Ja sa v týchto skratkách ešte nevyznám.

beju
19. led 2012

Neviem, čo som sa sem dobre zaradila. Pokúšame sa s manželom o 2 dieťatko asi 4 mesiace. Pred týždňom mi lekár na prehliadke povedal, že problém asi budú moje nie dostatočne vyvinuté folikuly. Čakajú ma ešte vyšetrenia o 2 týždne, lebo som z tej správy bola v ordinácii trochu mimo, že som sa ho ani na nič konkrétne nevedela opýtať. Ale aj tak som bola z toho všetkého nejaká smutná. Pred včerom som začala užívať sójový lecitín a zahájila som tiež pitie alchemilkového čaju,. Verím a dúfam, že tento môj problém bude riešiteľný a čoskoro sa nám zadarí. 🙂))

manamani1
20. led 2012

Dobré ráno,dnes začínam clostil, ale ešte mám mrchu, nevadí?

antana123
20. led 2012

Přeju dobré ránko
@manamani1 nevadí 😉

manamani1
20. led 2012

@antana123 Ďakujem, mám zacat 5DCa,ale posuniem ho o 2 dni skor.a 2 tabletky....ojooooj, to bude ovulka ako svet 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...dufam 😒

mijadave
20. led 2012

@stella881 drzim pasticky nech pekne rastu 😉
@beju ahoj, PCO je syndrom polycystickych vajecnikov alebo hyperandrogenny syndrom 😉
@beju drzim pasticky, nech zistia, kde je problem a nech cim skor mate vytuzene babatko 😉
@manamani1 nevadi, ved ja som ho tiez bravala, ked som mala menzes 😉
@antana123 dobre ranko 😉

manamani1
20. led 2012

@mijadave to viem ze si ho mala od 3DC 😉

mijadave
20. led 2012

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Petulak1988..........23.........18m..............46..............26.......................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Kytula......................33...........1r.................42..............40.......................Clostil,listovka,pangamin,alchemilka,lanové semena
Jeny.........................30.........2,5r...............41...............37.......................Clost., Duphaston
Nativanativa............29.......10m...............40...............34.......................Calibrum Baby plan, Alchemilka, ľanove semiačka
Zana21...................31...........8m...............36...............29......................Clostil, merional, listovka
Zuzi_k.....................29...........2m...............35...............28.......................Duphaston
Govinda .................31.........35m...............30................37......................Valovič kvapky,Lecitin,listovka,vit. E,grepak,clostil,duph.
Jania023................30............3r.................28................32........14.........Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
Janielik87..............24...........8m................21...............34...........5..........Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Kacicqa..................30...........20m..............20...............30.......................Clostil,Duph.,Euthyrox,Medocriptine,alchemilka,grep,kys.listova,pupalka
Drndapetka...........27.............4r.................15...............31.......................Clostil,duph.aston,femibion 800,kontryhel,ACC long,metformim
Stella881................22..........14m..............12...............37.......................Clostil, Pregnyl, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Kacnov....................23..........13m..............11...............50.......................Clost.,
Ili08.........................28...........5m..................9...............29.......................Clostil, estrofem, utrogestan, listovku
Strawbery...............27...........2r....................9...............37.......................Clostil, pregnyl, duphaston
Majkushka.............32...........7m..................7...............28.......................Clostil, utrogestan, befoli
Safirah....................23..........1r.....................7...............29.......................Clostil, grep. džus, kontryhel/alchemilka
Veronicka33..........34...........2r....................4...............28.......................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Antana123.............28...........1r....................3...............27.......................Sanus
Ingris......................31..........6,5r..................3................28.......................Clostil., vit. C1000 s obsahom sipku,gynex
Manamani1...........25...........6m..................3...............45.......................Clostil,duphaston,Alchemilka,myší chvost,gravital,maca,grep.dzus
Mijadave.................35..........2r.....................2...............28.......................Alchemilka, grep. dzus

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP........................KO.........Vit. a další .......pohlaví
Terioza1..............22...................................28+6..................28+6............8.-10.4.2012...........31.1............................... .HOLKA
Nathali................23............2,5roka..........25+2............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r................20+1.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m...............18+1..................17+3................25.6.2012...........................GS Mamavit
Petra273............37................6m..............14+3...................14+5................14.7.2012...........................
Golymetr............34................3m...............12+6..................13+0................28.7.2012...........................
Lorreine.............28................1.5r..............10+0............................................16.8.2012............13.2.
Veji......................25................8m.................9+2....................9+4..............22-28.8.2012.........26.1.

mijadave
20. led 2012

@jania023 tak ako, testovala si? 😉

safirah
20. led 2012

Ahoj ženy!
@manamani1 určitě nevadí. Já ho beru 3-7 DC a ms mívám tak těch 6 dní.
@mijadave zlatko mrzí mě, že ms dorazila ☹ Tak hodně štěstí v dalším cyklu! 😉 Jinak dnes jsem byla na tom pohovoru a nemám z něj vůbec dobrý pocit 😖 Myslím, že mají jiného favorita. Teď si vyčítám, že jsem se tam chtěla dostat bez protekce, ač jsem měla tu možnost.

manamani1
20. led 2012

baby co berete 2tbl clostilu denne, davate si ho naraz,alebo rano a vecer?

safirah
20. led 2012

@manamani1 jí ho beru ráno a večer, tak mi to říkal i dr. Nenapadlo mě, že se dá brát i 1x 2tbl. Myslím ale že účinek bude stejný.

manamani1
20. led 2012

@safirah žiadny☹

ili08
20. led 2012

@beju PCO jsou polycystická ovária-tzn.že na vaječníkách se vyskytují srůsty a nedochází k ovulaci 😉

Ahoj holky,tak co nového?

@mijadave viděla jsem že MS přišla,je mi to líto ☹

safirah
20. led 2012

@manamani1 jako žádný účinek? No taky mám takový pocit poslední dobou. Teda pár účinků má, ty vedlejší.......podrážděnost, deprese a přibývání na váze 😝 V pátek jdu na kontrolu k dr. tak jsem zvědavá co mi řekne. Už by měl mít i výsledky spermia od manžela.