Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

manamani1
21. únor 2012

@mijadave mne to je jednooooo, akoze nechcem aby si odisla, ale ked sa tak stane, kludne napis, ja ju prevezmem 😒

manamani1
21. únor 2012

@mijadave ty ju robis od pociatkov???mozno ze ani baby by sa netesili,kebyze ja robim, hm? 😉

mijadave
21. únor 2012

@manamani1 moja, celkom od pociatkov nie, ale chvilu po tom, co som sem prisla som ju prevzala, lebo ju robila babenka, co otehu... cize robim ju od tusim od leta alebo jesene min. roku 😉 ok, tak zatial ju teda budem robit dalej, ale mohla by som Ta poprosit, keby si ma mohla obcas zaskocit, napr. tento vikende, lebo nebudem stihat, nebudeme doma a neviem, ci sa dostanem k netu... cize v sobotu a nedelu by si ma mohla zastupit? nevadilo by Ti to? 😉

manamani1
21. únor 2012

@mijadave jasné, takže oficiálne sa stávam tvojou zástupkyňou 😀 😀 😀 😀 😀 ....klikam na tomto fore od pociatkov, ale na zaciatku ztiadne zname tvare, a chcem najst moj prvy prispevok🙂

jania023
21. únor 2012

@mijadave ak si postrehla tak aj ja nejak nesnazilkujem uz som nejak unavena z toho ze kocky co prisli na MK po mne uz maju svoje babo v naruci a my staaale nic 😠

mijadave
21. únor 2012

@manamani1 takze Ta oficialne menujem svojou zastupkynou 😉 😀 😀 😀
@jania023 to verim, aj ja som unavena, mas pravdu, sme tu take stalice.... no niektore stalice to uz vzdali... ale musime tu uz prelomit, nie? 😉 ak narazis na moj prvy prispevok, daj vediet 😉 inak ja strasne to babam prajem tie //, tesim sa s kazdou, ktora ich najde, no v poslednej dobe som zacala depkarcit a presne na mna platilo to, co som dnes napisala na nastenku... ze najviac smutni byvaju ti, ktori sa zdaju najveselsi. nikto sa ich nepyta, co ich trapi, pretoze rozosmievaju a utieraju slzy druhym.... no nastala u mna kriza a uz som viac nevladala... ale kriza je na to, aby sme sa jej postavili a prekonali ju... ja som z nej skor vonku, hoci sa mi to hovori, ked mam ms a pocas nej nemeriam... ale zvladnem to... 😉

mijadave
22. únor 2012

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC..............PC......DPO.......Vitamíny a další
Kytula......................33...........1r..................75..............40.......................Clostil,listovka,pangamin,alchemilka,lanové semena,Hormeel
Zuzi_k.....................29...........2m................68...............28.......................Duphaston
Kacnov....................23..........13m..............44...............50.......................Gynex
Strawbery...............27...........2r..................42...............37.......................Clostil, pregnyl, duphaston
Pancuska...............31..........2,7r...............34...............30........18............Femibion,gynex,caj gynastan,clostyl,pregnyl
Zana21...................31...........8m................33...............36......................Clostil, merional, listovka
Jania023................30............3r.................31................30.....................Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
DaDenKa111.........31..........4r..................22...............33...........5........ Clostilbegyt,Pregnyl,Utrogestan,Femibion 800 Janielik87..............24...........9m................22................32......................Femigard, E, Maca, Femibion
Petulak1988..........23.........18m...............17................28.......................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Drndapetka...........27.............4r.................15...............33...........4..........Clostil,duphaston,femibion 800,kontryhel,ACC long,metformim
Govinda .................31.........35m...............14................49.....................Valovič kvapky,Lecitin,listovka,vit. E,grepak,clostil,duph.
Stella881................22..........14m..............13...............32.......................femibion,alchemilka,maca,grep. dzus
Ingris......................31..........6,5r..................9................28.......................Clostil., vit. C1000 s obsahom sipku,gynex
Veronicka33..........34...........2r....................9...............29.......................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Majkushka.............32...........9m..................8...............32.......................Clostil, pregnyl, utrogestan, befoli
Safirah....................23..........1r.....................8...............32.......................Clostil, grep. džus, kontryhel/alchemilka
Kessica..................24.........13m.................6...............29.......................Clostil,duphaston,estrofem
Manamani1...........25...........7m..................6...............31.......................Clostil,duphaston,gravital,maca,grep.dzus

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP........................KO.........Vit. a další .......pohlaví
Terioza1..............22...................................33+4...................33+4............8.-10.4.2012.......................................... .HOLKA
Nathali................23............2,5roka..........30+0............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r................25+1.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m...............22+6..................22+0................25.6.2012...........................GS Mamavit
Petra273............37................6m..............19+1..................19+2................14.7.2012...........................
Golymetr............34................3m...............17+4..................17+5................28.7.2012...........................
Lorreine.............28................1.5r..............14+5............................................17.8.2012............12.3......
Veji......................25................8m...............14+0..................14+1..............22-28.8.2012.......................
Jeny....................30................2,5r..............10+2....................9+4.................21.9.2012...........................listovka
Ili08.....................28................5m.................5+6...........................................17.10.2012.........................Femibion 800, utrogestan
Janusa_............19.................8m.................4+2...........................................29.10.2012.........................

mijadave
22. únor 2012

dobre ranko vsetkym 😉

veronicka33
22. únor 2012

@mijadave dobré ránko 🙂

veronicka33
22. únor 2012

@mijadave Moja ako sa máš?ja som si dnes merala len tak BT a mám 36,9 je možné že tak skoro na 9DC tolko? 🙂 tak ten ovu až podvečer je dobre si robit?včera som si skušala o pol 3 tej 😒

mijadave
22. únor 2012

@veronicka33 uz lepsie... 😉 dnes som nasla, kde dal mm teplomer 😀 ale nie, schovam ho prec zo spalne a hotovo... vydrzim nemerat, proste skusim to nejak postupne vypnut, naraz to nejde, no dobre sa zacina s vypinanim, ked mas ms 😀 fiha, BT na 9DC dost vysoka, neprechladla si alebo si malo spala? este aj vinko alebo alkohol vie zvysit BT... neviem, co to... dufam, ze na Teba nelezie nejaka choroba... 😒 ja som si ovu testiky robila okolo 17.00, a dobre je pred testovanim cca 2-3 hodky pit menej tekutin 😉

veronicka33
22. únor 2012

@mijadave no asi to bude tým že som bola v noci na wc o jednej 🙂 ale o tretej som chcela ist znovu taku krč som dostala do nohy a vystrelila som jak strela z postele išla som do kuchyne a len sa mi zahmlelo a nič som nevidela iba rozmazane točila sa mi hlava tak mm ma položil na zem a daval mi obklady na krk ☹ neviem čo to bolo idem ku gynde tak som zvedava lebo mávam už 3 mesiace mrchu iba dva dni a tehu negatívne ☹ drž mi palce ked sa vrátim ozvem sa .

mijadave
22. únor 2012

@veronicka33 moja, drzim pasticky, potom daj vediet 😉

strawbery
22. únor 2012

ahojte babenky ......
@mijadave chcem ta poprosiť o prepis v tabulke na 1DC, dakujem

mijadave
22. únor 2012

@strawbery moja, tak to ma mrzi ☹ ok, opravim....

mijadave
22. únor 2012

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC..............PC......DPO.......Vitamíny a další
Kytula......................33...........1r..................75..............40.......................Clostil,listovka,pangamin,alchemilka,lanové semena,Hormeel
Zuzi_k.....................29...........2m................68...............28.......................Duphaston
Kacnov....................23..........13m..............44...............50.......................Gynex
Pancuska...............31..........2,7r...............34...............30........18............Femibion,gynex,caj gynastan,clostyl,pregnyl
Zana21...................31...........8m................33...............36......................Clostil, merional, listovka
Jania023................30............3r.................31................30.....................Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
DaDenKa111.........31..........4r..................22...............33...........5........ Clostilbegyt,Pregnyl,Utrogestan,Femibion 800 Janielik87..............24...........9m................22................32......................Femigard, E, Maca, Femibion
Petulak1988..........23.........18m...............17................28.......................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Drndapetka...........27.............4r.................15...............33...........4..........Clostil,duphaston,femibion 800,kontryhel,ACC long,metformim
Govinda .................31.........35m...............14................49.....................Valovič kvapky,Lecitin,listovka,vit. E,grepak,clostil,duph.
Stella881................22..........14m..............13...............32.......................femibion,alchemilka,maca,grep. dzus
Ingris......................31..........6,5r..................9................28.......................Clostil., vit. C1000 s obsahom sipku,gynex
Veronicka33..........34...........2r....................9...............29.......................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Majkushka.............32...........9m..................8...............32.......................Clostil, pregnyl, utrogestan, befoli
Safirah....................23..........1r.....................8...............32.......................Clostil, grep. džus, kontryhel/alchemilka
Kessica..................24.........13m.................6...............29.......................Clostil,duphaston,estrofem
Manamani1...........25...........7m..................6...............31.......................Clostil,duphaston,gravital,maca,grep.dzus
Strawbery...............27...........2r....................1...............41.......................Clostil, pregnyl, duphaston

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP........................KO.........Vit. a další .......pohlaví
Terioza1..............22...................................33+4...................33+4............8.-10.4.2012.......................................... .HOLKA
Nathali................23............2,5roka..........30+0............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r................25+1.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m...............22+6..................22+0................25.6.2012...........................GS Mamavit
Petra273............37................6m..............19+1..................19+2................14.7.2012...........................
Golymetr............34................3m...............17+4..................17+5................28.7.2012...........................
Lorreine.............28................1.5r..............14+5............................................17.8.2012............12.3......
Veji......................25................8m...............14+0..................14+1..............22-28.8.2012.......................
Jeny....................30................2,5r..............10+2....................9+4.................21.9.2012...........................listovka
Ili08.....................28................5m.................5+6...........................................17.10.2012.........................Femibion 800, utrogestan
Janusa_............19.................8m.................4+2...........................................29.10.2012.........................

strawbery
22. únor 2012

@mijadave si zlatá.... 🙂 .....ide sa dalej 😉 ....v piatok idem na krv, tak som zvedavá čo mi potom povedia

veronicka33
22. únor 2012

@mijadave Ahojky tak som doma,tehu niesom ☹ a to že mávam mrchu dva dni bude asi problém zo štítnou žlazou ☹ 20 teho idem na sono a 23 na kontrolu tak a potom sa uvidí čo dalej ☹

mijadave
22. únor 2012

@strawbery tak nech Ti to dobre dopadne... 😉
@veronicka33 to vazne? so stitnou zlazou? fuha, lebo aj ja mavam kratku ms, ale len odvtedy, co som brala clostil... nemam ju sice 2 dni, no mam ju 1,5 dna ako niagary a potom akoby utalo, len tak slabo alebo spinim, no natiahne sa to spinenie aj na 5-6 dni 😒 tak teraz neviem... no tak nech Ti to len dobre dopadne 😉

strawbery
22. únor 2012

@veronicka33 uuuha,no ja dúfam, že sa to dá rýchlo do poriadku.......nebud smutná, aj so mnou sa deje neviem čo ešte ,ale veríííííííííím a nevdzám sa aj keby fúriky z neba padali..... 🙂 ...usmej sa, dobre?....budem na teba myslieť.

mijadave
22. únor 2012

@strawbery super pristup 😉 😎

strawbery
22. únor 2012

@mijadave dakujem, "Každá myšlienka niečo spôsobí - je príčinou a
každá situácia je niečím spôsobená - je účinkom."...takže sa nevzdávajme a pozitívne myslime a bol by v tom čert, aby to nakoniec nevyšlo 😀 😀 😀

mijadave
22. únor 2012

@strawbery normalne som si to musela precitat 2x 😀 😀 😀 to je tym, ze som dnes v noci spala cca 4,5 hodiny... 😀 super citatik 😉 suhlasim, beriem, ved neviem na to prestat mysliet, cize myslienku uz mam 😉 uz len nech nieco sposobi 😀

kessica
22. únor 2012

No dnes som 6DC cize zacnem s ovu testami tak na 10DC . . . myslim,ze to bude stacit no nie ? 🙂 🙂 😎

mijadave
22. únor 2012

@kessica a kedy mavas zvycajne ovulku? 😉 prepac, nechce sa mi hladat spatne Tvoj grafik 😉

kessica
22. únor 2012

@mijadave no ja som sa ani tak na ovulku nesledovala az minuly cyklus som zacala 🙂 🙂 a tam mi to graf ukazal na 18DC ale neviem ci vobec prebehla . . . 😉 😉 co myslis ze 10DC je skoro ?? bo na 12DC idem k dr. na kontrolu,ze ako sa ma vajicko 😀

mijadave
22. únor 2012

@kessica tak 10DC sa mi zda skoro... ved uvidis, co Ti povie dr na 12DC, ale ak chces, testuj, no ja by som pockala a testovala asi neskor, pripadne podla ovu bolesti... 😉

jeny
22. únor 2012

@veronicka33 ahoj ja som mala uz dlho ms iba 2dni tie som bola na vysetreni stitnej zlazy no nic mi nenasli, dodnes neviem cim to moze byt tak som zvedava na co pridu tebe

jeny
22. únor 2012

@mijadave juj tak to je skora ze prestavas s meranim, podla mna to nie je na skodu, my zeny sme take ze to snazenie beriem vazne a hlavne ked sa nedari chceme robit vsetko co prinasa nejaky osoh, chlapi to beru jednoducho hop alebo trop. Chapem ta ze mas teraz blbe obdobie,stala si sa tu takym pilierom a beries na seba starosti vsetkych,si velmi vzacny clovek.

mijadave
22. únor 2012

@jeny musim, aspon na nejaky cas, nepekne sa so mnou posledne zahrala BT 😖 podla mna sa k tomu znova vratim, no teraz chcem sa pokusit vypnut, naraz to nejde a s meranim uz vobec 😒 ja som uz relativne ok 😉 dakujem, za krasne slova, velmi hreju pri srdiecku a stoji mi to za to 😉 velmi ma trapi, ze je tak vela zien, ktorym sa nedari... ☹ ja by som Vam to vsetkym dopriala hned 😉