Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

linka
8. led 2011

@nathali nieeee,u mna to bude zbytocneee,teploty klamu,brucho nie 😅

lifinka
8. led 2011

linka, do ms jsou tři dny, tak počkáme a doufám, že testneš ve středu, jelikož v úterý ms nedorazí 😀

lifinka
8. led 2011

linka jsme hrozné, že? Ale když mi už tu chceme těhuli 😵

nathali
8. led 2011

@linka myslim ze teploty neklamu a brusko ta boli lebo mimis sa pekne zahniezdil a robi si miesto 🙂
ja viem som otravna ze??ale ked uz by to bolo skvele keby na nas zacala nejaka tahulka prskat tehu bacilky 🙂

linka
8. led 2011

@lifinka nie ste hrozne,ste zlate vsetky,viete podla coho viem,ze mrcha pride? lebo par dni pred tym ako ma dorazit,tak ked vstanem napr.zo stolicky,tak ma hnusne pichne pravy vajecnik a potom aj dalsie dni a mrcha dorazi 😖

veronicka33
8. led 2011

@lifinka no tak to už ničo značí 🙂

lifinka
8. led 2011

veronicka33, kéž by 😵 v úterý už jdu do CAR a jak se to blíží....nechci tam 😔

nathali
8. led 2011

@lifinka aspon uvidis ze co ti povedia potom nam to pekne zreferujes nebooj budeme na teba staaale mysliet 🙂

veronicka33
8. led 2011

@linka ja mávam presne to isté ako ty ☹

veronicka33
8. led 2011

@nathali ano budeme a aj držať palce 🙂

linka
8. led 2011

@veronicka33 a potom mrcha dorazi vsak? ☹
@lifinka budem ti drzat prsty,potom napis co a ako 😉

veronicka33
8. led 2011

@linka hej ja viem ale čo ak bude neskorší den?treba testovať každý den?mala by som asi ešte kúpiť mám už len 3ks 😒 a nevyznám sa v tých čiarkách musia byt rovnaké úplne?prečo nemôže byt slabšia ako na tehu testoch?to je blbé nie 🙂

lifinka
8. led 2011

jj holky, ještě v pondělí musít jet k dr., pro papír doporučení do CAR od dr.....

veronicka33
8. led 2011

@lifinka a pri prvom ste sa koko snažili?je ok?čítala som že spadol? 😒

lifinka
8. led 2011

veronicka33, já měla aspoň 10ks ovutestů a pak po 3 dnech když byla slabá // tak jsem začla testit dopol. a odpol. a stějně jsem se nedočkala, podle mě jsou to vyhozené peníze, pokud neznáš své tělo...lepší jsou ty BT si měřit.Sice měřím první cyklus, ale vím, že ovu byla 20DC.

veronicka33
8. led 2011

@linka ano dorazí ☹

lifinka
8. led 2011

veronicka33 přeji ti, aby ses trefila na krásně tučné // 😵

linka
8. led 2011

@veronicka33 ja som testovala kazdy den,az do zmiznutia ciarky,ktora znacila ovu a mali by byt rovnake,alebo ta co znaci ovu silnejsia,aspon mne to tak bolo vysvetlene 😉

nathali
8. led 2011

@veronicka33 na ovu testoch musia byt ciarky rovnako silne alebo ta druha silnejsia nez testovacia a nerobi sa test z ranneho mocu a najlepsie testovat je tak od 10 do 20

veronicka33
8. led 2011

@lifinka podla čoho si to zistila?podla teploty?mna zvyknú boliet a pichat vaječníky ale neviem či to prebieha ovu 🙂 vobec nepoznám svoje telo a ešte aj píšu že podla výtoku ale to ja skoro vôbec nemávam ☹

lifinka
8. led 2011

veronicka33, trvalo to 4 roky, napřed urovnávala cykly, jelikož žádné ms nebyly, až mě bez výsledků chtěla hnát do CAR tak jsem doslova od ní utekla k jinému dr., a ten veškeré testy udělala, vč. spermiogramu a nasadil léčbu clostylem a pregnylem vyvolával ovulku, prní 3cykly nic pak 2m pauza ,profuky vejcovodů a zase nasazen 2x1 tbl. clostylu a bylo zaděláno.Je pravda, že šel císařem,teď jsou možné srůsty, ale nemusí, uvidíme....jinka jsem ochotná jít na laparku znovu.Malej je OK, naštěstí, stále ho pozoruji.... 😕

veronicka33
8. led 2011

@lifinka dakujem budeme sa snažiť 🙂 aj ja držím palce 🙂

lifinka
8. led 2011

veronicka33 udělala jsem si poprvý graf na fertility a stále ve stejnou dobu než jsem vstala z postele měřila afakt to funguje, být tebou neváhám a měřím, já jsem fakt skopojená 😉 když mě klesly teploty třeba na 36,2 nebo 36,1 vždy jsem řekla mm, že zítra bude ovulka a on už zase? 😅 No musela jsem na to přijít, že....

nathali
8. led 2011

@lifinka tak muz musel mat radost ked si mala tak casto ovulku 😀

veronicka33
8. led 2011

@lifinka aj mne dr povedal že či nechcem ísť na laparku ale bojím sa ☹ manžel nebol na spermiograme tak najprv vyyriešime to a potom uvidíme kde je chyba,nechce íst asi sa handí alebo čo ale potom nieje o čom mám sa snažiť sama ked on niekedy nemá zaujem je o odveci ☹

lifinka
8. led 2011

veronicka33, než půjdeš na laparku, určo ať má mm spermiogram, co když nedejbože je špatnější, prostě jste na to dva, sedni si s ním a řekni mu, že to prostě musí udělat, pokud chce mít druhé, je to rychlovka a nechodí jen on, je spousta mužů, co tomusí podstoupit, můj byla zase v září, bere to za hotovou věc...ale každý je jiný, ale on půjde neboj 😉

lifinka
8. led 2011

nathali, prosím tě právě, že už po 4x 😀 když jsem mu oznámila velký pokles teploty tak se na to muselo skočit a on už se bál zeptat, jaká byla dnes teplota 😀 však jednou mi řekl, že už NE! a druhý den z práce se omluvil a museli jsme jít na to a malý byl dole u DVD no děsný.....

eerikaa3
8. led 2011

@veronicka33 lifinka to spravne napisala mam ten isty nazor

nathali
8. led 2011

@veronicka33 snad sa muz odhodla tam ist aj moj priatel bol aj ked sa mu to moc nepacilo
baby ja som taka unavena isla by som aj lahnut ale este mi pere pracka tak ju musim pockat ach jo

lifinka
8. led 2011

eerikaa3 no je to tak, hold se musí přizpůsobit, ale on to pochopí 🙂