Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kkamca
9. led 2011

@lifinka Obvykle bývá IUI v čr zdarma..ale ne všude!!někde si nechávaj platit za katetr,někde prostě jako za výkon IUI..ale cena by měla být za iui od 500 do max 2500 kč.Tam kam chodím já -se neplatí,ale já platit budu-dárci. 😉

Jinak IVF se dá pořídit za mnohem menší peníze.Bud jsou léky hrazené -já říkám ,že ty horší,protože na ně mraky bab neragují.A nebo pak dražší-s těmi jsem stimulovala.Tak obvykle pro holku co je zdravá,má ovu..tak to vyjde léky na cca 5000 kč.Jenže,já mám s ovu problém +vyšší váha,či-li jsem musela mít dávky vyšší.A za léky jsem platila 10 000kč.
Pak se dělá ICSI při horším spermiu-v gennetu 7000 kč-jinde i dražší a pak prodloužená kultivace.3000 kč. 😉
Pokud nic z toho co sem psala nepotřebuješ..tak vlastně jedeš na léky na pojištovnu a pak tě ivf může vyjít třeba jen na regulační poplatky.

lifinka
9. led 2011

jedem na návštěvu, tak se mějte zatím pěkně a pozitivní myšlenky, večer kuknu,papa 😵

kkamca
9. led 2011

@lifinka užijte si to. 🙂

linka
9. led 2011

lifinka super stranka,trochu som zacala citat,ale zmohla ma unava,idem si lahnut,potom budem pokracovat,pekny den,pa 🙂

nathali
9. led 2011

lifinka tak to je super co si nam napisala aj si idem precitat aby som o tom vedela viac 🙂
a uzi si navstevu 🙂

veronicka33
9. led 2011

@linka 2dni ☹

leeena_4
9. led 2011

ahojky holky, jak se máte o víkendu? a co naše naděje, jak jste na tom? U mě ovulka zatím nic, testuji, teploty mi lítají poslední 3 dny: 36,8 36,5 a 36,8, ale koukala jsem na jiné křivky (tamty stránky mám v oblíbených 😉 ) a i u takhle skákajících teplot docházelo často k ovuli, tak doufám, že přijde. Když ne, tak letím k mudrovi, že příští cyklus chci vyšší dávku.

nathali
9. led 2011

@leeena_4 aj s tebou si tie teploty robia co chcu snad sa to da uz do poriadku 😉
myslim ze sme tu ostali len my dve a baby odisli alebo oddychuju 😀 no pri takomto pocasi sa im ani nedivim

veronicka33
9. led 2011

dievčatá tak skúsila som ten graf a urobila som prvú bodku 🙂 je to super som zvedava ako to bude pokračovať či sa v tom budem vedieť vyznať 🙂

leeena_4
9. led 2011

@nathali taky jsem se válela na gauči a teď jsem se ukidnila ukázkama těch skákavých křivek, tak půjdu za chvíli asi pokračovat. Měli jsme včera člověčí i psí návštěvu, takže s manžou jsme vyřízení a naše čuby taky 😀

leeena_4
9. led 2011

@veronicka33 mě to měření taky docela baví, člověk aspoň ví, na čem je 🙂

veronicka33
9. led 2011

ja som tu tiež 🙂

veronicka33
9. led 2011

@leeena_4 ja som to skusila dnes po prvý krát uviím ako mi to pojde 🙂

nathali
9. led 2011

@leeena_4 my oddychujeme ale kedze som dnes totalne leniva tak sa mi niiiic nechce a neviem ani co budem robit lebo tv ma nebavi ked tam davaju same kraviny a ani na prechadzku neni cas
a to meranie je super presne ze vies na com si 🙂

veronicka33
9. led 2011

mne manželík uvaril kávičku a ja si čítam a píšem s vami 🙂

nathali
9. led 2011

@veronicka33 jeeej tak super ze tu nie sme len dve ale tri 🙂 to bude aspon vecsia sranda 🙂
nebooj meranie ti pojde a za chvilku sa dostanes aj do toho ze co to znamena 🙂

linka
9. led 2011

uz som tu aj ja,trosku som zdriemla 😀

nathali
9. led 2011

@linka a hned ti je lepsie ze?? 🙂
@veronicka33 a co citas nejaku knihu alebo casopis??
ja si kupujem mama a ja a este dieta a znacim si co kde je napisane a ked to bude potrebovat tak nebudem muset nic hladat a teraz tam pisu ze ake su priznaky tehu v 1 trimestri 🙂 ked chcete dam sem foto a mozte si precitat 🙂

linka
9. led 2011

@nathali no daj 😀

veronicka33
9. led 2011

@nathali možeš,ale ja chodím na nete na stránky o tehu a tam je všetko popísané,nečitam knihu preínam si stránky na tehu je mi super že som to zmákla no uvidím aký bude mesiac a kedy bude ovu 🙂 a možno sa aj zadarí 🙂

veronicka33
9. led 2011

dajte si Tehotenska kalkulačka a tam máš všetko ako otehu a celé tehotenstvo atd 🙂

linka
9. led 2011

baby tu su vitazne tehu grafy,ak chcete tak pozrite 😉
https://www.modrykonik.sk/forum/tema/vitazne-te...

nathali
9. led 2011

tak tu su fotky naskenovala som to a ked si to ulozite medzi obrazky tak sa vam to bude lepsie citat

veronicka33
9. led 2011

@linka ok pozriem si 🙂
@nathali uložíme a prečítam 🙂

linka
9. led 2011

@nathali ulozene 😉 idem si pocitat 😉

nathali
9. led 2011

utekajte babulky a celkom super napopisane 🙂
inak pozerala som tie grafy a su dobree 🙂 hned mam lepsi pocit 🙂

veronicka33
9. led 2011

@nathali ok tak zatím pa a večer sa zase pozriem čo ste popísali 🙂

linka
9. led 2011

@nathali aj stranka mama a ja je celkom super,je tam toho tiez popisane vela 🙂

nathali
9. led 2011

@linka no to jee 🙂 a najdes tam snad vsetko 🙂

linka
9. led 2011

@nathali svokra mi jeden cas nosila z prace tie casopisy,ale este som do nich nenakukla,mam ich odlozene 😅