Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

pici
16. led 2011

@jania023 zlatko a dvakrat denne je to na co dobre? ved staci raz nie?

jania023
16. led 2011

@pici mam este vela testov a konci mi zaruka tak ich aspon vyuzijem🙂)co uz z nimi...ja som po ovu testikoch otehotnela z mojou malou tkze im dost verim...len je mi divne ze nic necitim ziadne nafuknute brucho,bolesti vo vajecnikoch,akurat ze dodnes som spinila to je vsetko ani neviem ci mi pomahaju🙂

pici
16. led 2011

@jania023 aha... no ja som ovu testy skusala ... a napriek tomu, ze ovu podla bolesti , priznakov atd som mala a podla testu takisto , neotehotnela som :D ale tak to je problem asi niekde inde...a ovulaciu ako taku som tiez nemala... ale ta tekutina ktora farbi vlastne testy , tu som mala, ibaze nie dostatok a folikuly nepraskali :D

jania023
16. led 2011

@pici aha tak to mozno nepraskne ani mne ale ved sa uvidi.je to tazke cakat ci to vyjde ci nie..ako sa da zistit ci mi praskly folikuly ked nechodim na ultrazvk??

pici
16. led 2011

@jania023 tak to neviem... asi nijako inak sa to neda zistit...

nathali
16. led 2011

@cabalkova jasne ze mozes k nam 🙂
a ak chces zapisat do tabulky tak len napis a dam ta tam 🙂

veronicka33
16. led 2011

ahojte dievčatá🙂všimla som si že nás je tu zase o niečo viac🙂pekne pribúdame 🙂

lussynka
16. led 2011

...ahojte, môžem k Vám? Snažíme sa o mimčo 16 mesiacov...Clostil som užívala zatiaľ 2 mesiace, zatiaľ nepomohol...a keďže manžel odišiel na mesiac pracovne preč a nemôžeme "snažilkovať", tak som ho vynechala a nasadila som si fytosóju tak preventívne (vraj má podobné účinky ako clostil). Ozaj, viete mi povedať ako dlho (myslím koľko mesiacov maximálne) sa ten clostil môže užívať?

veronicka33
16. led 2011

@lussynka ahoj vitaj medzi nami snažilkami 🙂 ja som tiež brala clostil berie sa 3mesiace potom pauza a zase sa može ale to určí lekár mne nepomohol vobec možno niečo ale ☹ my sa snažíme 14mesiacov a nič tak uvidíme,dúfam že sa nam to tento rok všetkým podarýa bude pod stromčekom 😲 🙂 napíš nathali ona ťa dá do tabulky 😉

veronicka33
16. led 2011

@lussynka ale každá sme iná tebe môže pomocť hned 🙂 máme iný organizmus,a ako ti dr naordinoval?chodila si aj na folikulometriu?brala si niečo ešte k tomu? 😒

lussynka
16. led 2011

@veronicka33 hej, chodila som na folikulometriu, folikul dozrel na 22mm, druhý cyklus na 20mm (neviem, či praskol 😕 to neviem, či sa dá zistiť), potom mi pichol Pregnyl 10000. Zatiaľ nič, teraz máme mesačnú pauzu, nedobrovoľnú 😝 No lekár mi nespravil hormonálny profil...čo ma dosť štve 😒

veronicka33
16. led 2011

halo halo je tu niekto? 🙂

veronicka33
16. led 2011

@lussynka no tak to by mal,a mne zase nepichol pregnylto zase štve mna, ☹ lebo každá tu píše že bola a mala pichnutý no a ja nič a pritom som tiež mala 22folík tak to je divné 😒

veronicka33
16. led 2011

@lussynka a ake davky si mala?ja som brala od 3-7dna a 1tabl ale stále aj po druhý krát a to mi už mal zvýšiť si myslím aspon na dve ☹

lussynka
16. led 2011

@veronicka33 ja som prvý a druhý mesiac brala 1x1 tabl, a teraz mi ho kázal zvýšiť na 2x1. Ale keďže mm nie je doma, tak som si urobila pauzu a nasadila tú sóju. Mala by to byť rovnaká dávka ako clostil...tak snáď sa aj nám raz podarí ☹

linka
16. led 2011

ahojte,ako sa mate? 😉

cabalkova
16. led 2011

@nathali Dekuju za privitani, udaje do tabulky napisu do IP, snad si vzpomenu na vse...

pici
16. led 2011

@nathali aj ja by som chcela byt v tabulke :DDDDibaze neviem co k tomu potrebujes

aduskatt
16. led 2011

bry vecer sa praje🙂)
@veronicka33 ja mam teraz clostyl uzivat kazdy druhy mesiac........som zvedava, ci to k niecomu bude.prva davka pred dvoma mesiacmi nezabrala.

linka
16. led 2011

@pici odpoviem za nathali----vek,doba snazenia,dlzka cyklu a ktory DC si 😉

aduskatt
16. led 2011

@lifinka zmen si v profile to snazi,sa🙂

linka
16. led 2011

@aduskatt ja idem koncom mesiaca k dr.,som zvedava co vymyslime 😒

cabalkova
16. led 2011

U nas se clostil uziva takhle s tou pauzou, ale treba v US se uziva furt pryc, akorat se zvysuji davky... takze zalezi na tom, jak na nej kdo reaguje... ja byla za posledni dva roky po clostilu tehu dvakrat, vzdy prvni mesic uzivani, ale bohuzel se to ani jednou neudrzelo. V pristim cyklu zacinam tedy zase nanovo.

gretta
16. led 2011

Chtěla bych se zeptat. Jak dlouho jste braly Clostilbegyt? Já jsem ho brala 3-7 DC, 3x denně, ale jen po dobu 3 měsíců. Dál mi dr. řekl, že déle nemá smysl clostil brát. A taky by mě zajímalo, proč někdo bere od 3 DC a někdo od 5DC, někdo 3x denně někdo 1x denně..?

aduskatt
16. led 2011

jaj, babenky....mesiac bez clostilu bolo jedno krasne vajko, v stredu som bola na uzv dalsi cyklus a uz ich tam bolo zasa neurekom a malych☹(takze tento mesiac sa zasa tehu isto nekona.........vo februari nabieham zsa na clostil

aduskatt
16. led 2011

@linka ja uz som bola a horko zaplakala..............mam take otrasne vysldky, ake este nevidel nikdy za 40 rokov praxe.ale to som tusim spominala..........dohodli sme sa na pol roka s lostilom a utroisoim a ked nepomoze, potom bude nieco riesit, ale sam nevie co......

linka
16. led 2011

@aduskatt a co mas zle na vysledkoch?

aduskatt
16. led 2011

@gretta kolkokrat denne zavisi od hormonalneho profilu, od toho, kolko vajicok sa uvolnilo.aspon predpokladam.....ja som najskor mala dvakrat denne....a ako mi vysetril jeden hormon, okamzite mi znizil na 1 denne kazdy druhy mesiac, viac by moje telo nezvladlo........

aduskatt
16. led 2011

@linka antimulleriansky hormon ti nieco hovori?

linka
16. led 2011

@aduskatt prvy krat takyto vyraz pocujem..