Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

vera_j
26. led 2011

@leeena_4 .. to než se mi to změří, tak zase usnu 😀

leeena_4
26. led 2011

@vera_j já to mám tak, že mám budík na opakování po 5 minutách, takže na první zazvonění tam šoupnu teploměr, usnu a na druhé ho vyndám 😉 😀

vera_j
26. led 2011

@leeena_4 fakt??? No to je výborný, to je dobrý systém...ale když mam ms, tak měřit nemusim, viď?

lifinka
26. led 2011

@vera_j to je mi líto 🙂 hlavu vzhůru za chvíli je tu další snaženíčko!

vera_j
26. led 2011

@lifinka dík...překvapivě to zvládám 😉

leeena_4
26. led 2011

@vera_j já při ms neměřím

jika10
26. led 2011

Ahoj holky, dlouho sem tu nebyla, moc prace. Jinak ja jsem dneska 10 DC, zacina me trosku pobolivat brisko, tak doufam, ze se bude hlasit ovulka. Clostika jsem brala od 3 DC 2x1. Tak snad z toho neco bude. Snazenicko probiha obden. To by v tom byl cert, kdyz by se nam to uz nepovedlo 😀

puckal
26. led 2011

@vera_j Ahojky, já mám stejné dávkování od začátku a začínám od 3DC. Měřím také poprvé a dá se na to zvyknout. Teploměr jsem koupila digi......jen manža pořád poslouchá, kde to ráno pípá 😅 při MS jsem neměřila, až po. Jsem sama zvědavá, zda ovu bude 😉

lifinka
26. led 2011

@vera_j tak to jsem ráda 😉

vera_j
26. led 2011

@puckal kolikátý měsíc bereš clostil?Takže taky bereš 2 denně?

puckal
26. led 2011

@vera_j -clostík jsem ted začla takže 1.měsíc, a hned od začátku beru 2x1 od 3 do 7, potom orgametril od 14. do 25.dne. Tento měsíc na ko nejdu, měřím BT + ovu testy, tak doufám že ovu bude, pokud ne tak další měsíc po dobrání clostíku pujdu k Dr. zda tam něco uvidí.

vera_j
26. led 2011

@puckal tak to jsem zvědavá jak ti bude sedět měření bt s testama...já těm testům prostě moc nevěřím...

eshta
26. led 2011

Ještě jsem vám holky chtěla napsat jednu radu..je to tedy jen pro ty, co se snaží na Clostilbegytu doma. Clostilbegyt hodně zhušťuje vagin.hlen (je to jeden z nežádoucích účinků) a pro spermie je horší se jím dostat..
můj dr (žijeme v cizině) mi doporučil pít asi od cca 8-16dne (kolem ovulace) ACC (acetylcystein) - jsou to sáčky, co se rozpustěj ve vodě a normálně se to dává při zahlenění a kašli 😅 ale funguje to právě na všechny typy hlenů, takže i na ten dole 😅 já to pila při obou pokusech o těhu a povedlo se nám to vždy 😉
ACC sáčky se dají u nás koupit běžně v lékárnách - já jsem pila až 5krát denně 🙂 😉

eshta
26. led 2011

jinak já jsem také brala 2x 1 Clostilbegyt od 3DC - 7DC a ovulace byla vždy 14DC 😉 snažili jsme se vždy obden 😉

veronicka33
26. led 2011

@leeena_4 no asi s toho nič nebude,kríže ma pobolievajú
,ale stále sa napchávam a je mi nejak zima,stále ma trasie,Inak sme sa snažili tento mesiac málo takže viem že to nevíde lebo dost dní pred ovu,no na budúce ☹

leeena_4
26. led 2011

@veronicka33 mě kříže taky bolí, ale prvně v životě! ještě jsem to nikdy nezažila! a bolí mě to už týden, děs

puckal
26. led 2011

@vera_j - já jsem také zvědavá, zkouším proto radči obojí, včera jsem dělala první ovu test a ani kontrolní čárka nebyla silná....tak uvidím jak se to bude vyvíjet.

jania023
26. led 2011

Ucim sa ucim a vobec mi to nejde-Ach,ach

veronicka33
26. led 2011

@leeena_4 to mna bolievajú každý mesiac,týžden pred ms,takže tak no čo už🙂

lucka_0906
26. led 2011

@eshta zaujimave..vyskusat to mozeme. Ja som pocula, ze grepovy dzus tiez pomaha..
🙂

jania023
26. led 2011

kockky ktora z vas cakala po clostile dvojicky??ci viac? 😉

jania023
26. led 2011

@lucka_0906 no ja som povinne grepikovala..tak sa uvidi ci to pomohlo a teraz ananasujem pre istotu 😀

lucka_0906
26. led 2011

Kocky, tento mesiac som brala Clostil 3-7 den.. Mam novu lekarku a ta mi povedla, ze na folikulometriu mam prist az na 15ty den. Co myslite, nie je to neskoro?

leeena_4
26. led 2011

@lucka_0906 jak dlouhé máš cykly? jestli kolem 28-30, tak by mohlo být pozdě, ale těžko říct, lepší je jít dřív a pak třeba ještě jednou 😉

eshta
26. led 2011

@jania023 já 🙂 první pokus jeden syn..druhý pokus čtyřčata 😕 jedno se zastavilo samo a pak mi provedli redukci 3na 2 ..teď mám 3měs dvojčata 🙂
@lucka_0906 ten ACC ti zaručeně hlen trochu rozpustí..na džusíky moc nevěřím 😉 za pokus nic nedáte..na plod to žádnej vliv nemá, já to pila při obou otěhotněních a všechny kluky mám zdravý 🙂 😉

lucka_0906
26. led 2011

@leeena_4 ved prave.. mam 28dnove.. Asi za nou zbehnem v piatok, to bude 12ty den.. Slak by ma trafil, keby sme to presvihli 🙂 Uz ked hltame my baby tie lieky.. aj ked by som asi mala doverovat lekarke, ale pre istotu..... 🙂

jika10
26. led 2011

@eshta Ty jo, vyzkousim. myslis, ze ma cenu zacinat s ACC, kdyz jsem uz 10 DC???

leeena_4
26. led 2011

@lucka_0906 jojo, fakt bych šla dřív, zvlášť když máš clostík od 3DC 😉

eshta
26. led 2011

@lucka_0906 záleží, jak tvoje tělo na Clostil reaguje a jak máš původní cyklus dlouhej..čím dřív clostilbegyt brát začneš, tím se ti ovulace objeví dřív (je rozdíl ho brát 3-7 nebo 5-9DC)..já měla cykly +- 32dní dlouhý a pak jsem brala Clostilbegyz 3-7DC a ovulace byla vždy 14DC 😉

eshta
26. led 2011

@jika10 já ho vždy pila asi od 9DC...nic tím nezkazíš, ničemu nevadí..běžně se užívá k rozpouštění hlenů při kašli 😉 já pila 5krát denně..ale jak píšu, na IUI to vliv samozřejmě nemá, tam ti vpravěj spermijky až na místo..jen při snažení doma..třeba ti to pomůže, za pokus nic nedáš..