Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

leeena_4
30. led 2011

@nathali hmm, to taky není špatná mňamka 😵 Já jsem přežraná těma paprikama s rajskou a jdu si na chvilku zdřímnout 😀

jania023
30. led 2011

@nathali mozno ale zatialtestik nerobim..nejako sa mi nechce ho robir cakam do poslednej chvile..teraz len trepnem ze kolko ich tam bude..dufam ze nie nejake stvorcata 😀

walta
30. led 2011

Ahojte babenky... som tu nova, ale na MK chodim uz dlhsie a citam si rozne skusenosti zien, a vidim, ze s mojim problemom nie som sama, co mi aj dost pomaha po psych.stranke.
S clostilom mam dobre skusenosti, momentalne som po 4.cykle, a nemala som ani cysty, ani nic. Vzdy mi narastli foliky, lebo predtym som asi ovulku nemala. S manzelom sa snazime o babo uz vyse roka, tak sme sa rozhodli, aj po odporucani mojej gynekol., ze navstivime aj CAR. Momentalne som par dni po IUI, stimulovala som clostilom a bol mi pichnuty aj pregnyl. Tak teraz cakam, na 15 den po IUI pojdem na krv, teda ak nepride skorej mrcha!
Ma niektora z vas podobnu skusenost? Drzim vam ostatnym palce, aby sa vam splnil sen a na testiku boli vytuzene dve //.

veronicka33
30. led 2011

Ahojte dievčatá 🙂ako sa máte? bola som na víkend u mamy a tak som nebola pri PC dva dni čo som zameškala?nechce sa mi čítať🙂toto je moj grafík 🙂 čo poviete?http://www.fertilityfriend.com/home/330c5d 😒

leeena_4
30. led 2011

@veronicka33 vypadá krásně. jak dlouhé máš cykly?

veronicka33
30. led 2011

@leeena_4 no mávam ako kedy ale teraz poslednu dobu sa to drží na 27,včera ma hrozne boleli prsia a aj kríže a dnes zase hlava a kríže ☹ už sa blíži mrcha ☹

leeena_4
30. led 2011

@veronicka33 uvidíš, třeba ne, vydrž 😉

veronicka33
30. led 2011

@leeena_4 ja vydržím len aby ta mrcha neprišla,ale takto ma to prekvapí stále no dúfajme že to nebude mrcha ale 😲 jáj už nech je aspon streda🙂

walta
30. led 2011

@veronicka33 ahoj veronicka33, viem sa vzit do tvojej koze s tym cakanim, aj ja cakam... snad sa dockame 🙂)

veronicka33
30. led 2011

@walta dakujem🙂a ako dlho už čakáte? ☹ toto bude vaše prvé? 😒

walta
30. led 2011

@veronicka33 pisala som o sebe par prispevkov dopredu... snazime sa vyse roka, a ak to vyjde, bude to nase prve babo. Uz som z tych lekarov unavena, ale bojujem, nevzdam sa len tak

veronicka33
30. led 2011

@walta aha ano už som to čítala my sa tiež snažíme vyše roka,ale ked to človek najviac chce a očakáva tak vtedy sa just nedarí,ale držím silno päste nech vám to konečne víde🙂

walta
30. led 2011

@veronicka33 dakujem velmi pekne... momentalne mam take bolenie v podbrusku, ako keby mala prist mrcha, ale tu ocakavam okolo 9.2... nie je to skoro na to pobolievanie?

veronicka33
30. led 2011

@walta a nemože to byt ovu?aký mávaš cyklus?kolko dni´?na bolenie pred mrchou je to skoro,ale pri ovu býva bolenie alebo pichanie v podbrušku,mna bolia pred mrchou kríže,ale podbruško nie 😒

walta
30. led 2011

@veronicka33 nie, ovu to z nemoze byt... bola som na folikulometrii, bol mi pichnuty aj pregnyl a absolvovala som IUI...cyklus mavam tak 28-30 dni..ja uz neviem...dnes som si chcela kupit uz tehot.test, ale manzel ma odhovoril, a je to aj priskoro...ale som zvedavaaaaa... a tie priznaky ma asi kazda z nas ine, nie?

veronicka33
30. led 2011

@walta ahá,no ano každá sme iná ale skus sa opýtať tu čerstvých tehuliek ako to maju oni,ja ti asi neporadím,aj ja som brávala clostil ale mne dr nikdy nepichol pregnyl,to je divné,raz mi to mal urobit ale nenapísal to do karty tak sestrička mi to nepichla lebo v ten den tam zrovna dr nebol,skoro ma porazilo,teraz som bez clostilu,ale mám íst na Laparku tak váham ☹

walta
30. led 2011

@veronicka33 a chodis do nejakeho CARu? My chodime do BA do ISCARE... mne najskor dr. aj spominal laparku, ale potom od toho upustil, povedal mi, ze nevidi v tom problem. Myslis,ze mohol nieco vidiet na sone, myslim priechodnost vajcovodov?

veronicka33
30. led 2011

@walta to na sone nevidno,preto ma posiela na Laparku nechodím nikam ešte sme neboli uvidíme lebo pri prvej dcére nám to tiež trvalo okolo rok a pol nakoniec sa to podarilo tak neviem🙂budem končiť neskor sa ozvem tak zatím pekný večer🙂

walta
30. led 2011

@veronicka33 tiez som si myslela, ze na sone to nevidno, tak neviem, preco to dr. tak povedal, ze zatial laparka nie je potrebna. Vies, ja uz mam 30, a snazime sa vyse roka, a cakat, ze sa to podari iba tak, je v nasom pripade zbytocne, lebo manzel mal horsi SpG. Uvidime, ci nam lekari pomozu, ja im verim... Aj tebe pekny vecer 🙂

lifinka
30. led 2011

@veronicka33 tak ten se mi líbý ten graf, je tam pěkný pokles a zase to jde nahoru, no počkáme a budeme chytřejší, kdy by jsi měla ms dostat?

nathali
30. led 2011

cau holkyy 🙂
@veronicka33 no graf vyzera dobre 🙂 aj priznaky co si pisala tu vravelo uz par bab tak zeby januar bol az taky plodny 😀 to by bolo super
@walta vitaj medzi nami 🙂 ak chces do tabulky rada ta tam zapisem 🙂
a pozeram ze aj ty si z Nitri 😉 tak snad ti to tiez vide drzim moc moc palceky 🙂

jika10
30. led 2011

Ahoj holky, tak to beru trosku od zadu, uz jsem si vybrala kocarek 😀 😀 😀 Jen zatim nemam co do nej. Vozila jsem kamosce mimco a do toho kocarku jsem se zamilovala 😅

aduskatt
30. led 2011

@nathali aj s plodnym februarom by som sa uspokojila🙂)

nathali
30. led 2011

@aduskatt noo tak to aj ja 🙂 a nebola by som vobec proti 🙂 no snad tento dalsi mesiac bude tehuliek a tehuliek 🙂 a my medzi nimi 😉 🙂

aduskatt
30. led 2011

@nathali dufam, nabieham na clostil a utros🙂)

jessika
30. led 2011

@jika10 A jakýpak sis vybrala? 🙂

jika10
30. led 2011

@jessika tak to je on http://www.detskyraj.cz/zbozi/11739-teutonia-20...
No proste nadherny. Ja si snad poridim brecici panenku, abych si ho mohla koupit 😀 😀 😀

jika10
30. led 2011

@jessika No a nebo bych si mohla vybrat svoji barevnost, protoze u typu fashion jdou ruzne kombinovat barvicky 😀

nathali
30. led 2011

@aduskatt ja idem cez tyzden k dr.da mi asi tiez clostil a chcem aj utros alebo duphaston

walta
30. led 2011

@nathali Ahoj ahoj...
dakujem za privitanie, si mila. A mozem sa opytat, o akej tabulke hovoris? Sorry, som tu nova, musim sa tu zorientovat 🙂