Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

veronicka33
2. únor 2011

dievčatá robite mi tu chútky?palacinky,gaštany slinky sa mi zbiehajú🙂snád sa tento rok dočkáme// ale my všetky nie len ja🙂)))))

aduskatt
2. únor 2011

@nathali ved to, ja som to par rokov nejedla a zrazu ma pred par tyzdnami chytil nejaky gastanovy zachvat🙂tak dobieham, co som zameskala, xixi

aduskatt
2. únor 2011

@veronicka33 palacinky tiez moooooozem🙂)
ale dnes skonci vecera asi paradajkami a syrom🙂) a smotanou s pazitkou-)))

nathali
2. únor 2011

a ja nechcem potom umyvat monitor od slin 😀 takze baby dooost o jedeni lebo je po siestej 😀
@veronicka33 jasnee ze sa dockame ved tento rok je kraaasne plodny 😉 tak aj na nas musi prist rad 🙂

linka
2. únor 2011

tu sa ale dobroty rozoberaju,ja som este gastany nejedla 😅 ja sa napchavam pukancami,fajne slane 😀 😝

veronicka33
2. únor 2011

aduskatt nooooo to tiež môže dobre chutit🙂haha asi si idem niečo zamaškrtiť za chvílu robím vypražaný syr a hranolky na večeru🙂

linka
2. únor 2011

@veronicka33 hranolky mnaam,dala by som si 😝

veronicka33
2. únor 2011

nathali super normálne si ma rozosmiala🙂no asi by sme mali skončit z jedlom lebo ebudeme slinky utierať nechce sa mi🙂dajte inú temu hihi ale aspon na chvílu sme odbočili od bábenka🙂

veronicka33
2. únor 2011

linka tak pod na večeru🙂xixi

nathali
2. únor 2011

@veronicka33 ved aj odreagovat sa treba 😉

nathali
2. únor 2011

kto robi parky??ze by som prisla na veceru ?? 😀 tie by som si dala aj s tatarskou alebo majolkou mnaaam 😝 😝

aduskatt
2. únor 2011

@veronicka33 ja som mala vyprazane dnes na obed🙂)
veceru si dam ten salat.......a urcite kavu a este k nej jedni gastany zmaknem🙂)sama zdrava vy&ziva🙂

aduskatt
2. únor 2011

@nathali tatarku mam, parky si dones🙂)

aduskatt
2. únor 2011

@nathali pre koho je plodny?🙂aj pre nas?

nathali
2. únor 2011

@aduskatt ok dohodnutee a potom si dame dezert 😀
jasneee ze aj pre vas vsetky je tento rok plodnyy!! 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

aduskatt
2. únor 2011

@nathali no, este nejkae misky v chladnicke su. Podotykam, ze zatial plne, xixi

nathali
2. únor 2011

@aduskatt 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aduskatt
2. únor 2011

@nathali vybuch smiechu?🙂

nathali
2. únor 2011

@aduskatt musela som sa zasmiat ked si napisala ze podotykam ze misky su zatial plnee 😀
ty si cislo 😉 🙂

aduskatt
2. únor 2011

@nathali no, pred chvilou som totiz v tej chladnicke nasla jednu napolovicu vypapanu🙂) a nenapadne otocenu tak, aby to nebolo hned vidno....budem musiet patrat, kto bol lasovat🙂

nathali
2. únor 2011

@aduskatt jeee aj vy mate doma mysi?? mne to vecsinou tak priatel vysvelti 😀

aduskatt
2. únor 2011

@nathali no, najma jednu mys 🙂 teda mysiaka...........najradsej mam, ked sa mm a syn dohaduju, ked idu lovit do chladnicky a pocujem tak septom, ako mm hovori malemu ze pozor, aby mama nepocula🙂

nathali
2. únor 2011

@aduskatt ty su ale zlatyyy 😀

aduskatt
2. únor 2011

@nathali to su🙂) hlavne ten maly teraz, vyhadzuje ma od ntb, ma svoju hodinku teraz.tak ja sa na nejaku hodinku a pol, kym ho ulozim, lucim. pekny vecer vam

consti
2. únor 2011

Ahoj. Chci se zeptat, jestli máte všechny Clostil od doktora? Mohu ho brát i bez doporučení lékaře? A má nějaká negativa? 😅 Díky.

aduskatt
2. únor 2011

@consti ja by som to urcite nebrala len tak..........

aduskatt
2. únor 2011

@aduskatt tak synator si to rozmyslel🙂

aduskatt
2. únor 2011

@nathali ostaaaaaaaavam🙂

aduskatt
2. únor 2011

@consti v lekarni ho bez receptu nesdostanes a mala by si byt sledovana lekarom pocas uzivania

consti
2. únor 2011

@aduskatt a z jakého důvodu? My se snažíme už dlouho, manžel má výsledky ok, já vše taky v pohodě, tak mě napadlo, že jedním z důvodů, proč to nejde je třeba to, že ovu mám, ale nemám kvalitní vajíčka. A to Clostil asi je schopný ovlivnit...?