Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lifinka
3. únor 2011

@veronicka33 no já už byla 4x u věštkyně, hrůzu nesmí povědět, takže by to mělo být ok...anebo jí předem řekni, že hrůzy slyšet nechceš 😉 jen pak na to myslíš, kudy chodíš, co ti řekla, víš....už jsem nebyla 2roky....

nathali
3. únor 2011

@jika10 ved uvidime za par dni ze ako sme dopadli 🙂 snad to bude na vybornu 😉 😀
@veronicka33 myslim ze vestkina by nemala hovorit o smrti a preto som ja este nikdy nebola u vestkiny mam strach ze mi nieco povie a ja budem na to stale mysliet a 10 euro je skvelaaa cena 😉

veronicka33
3. únor 2011

lifinka a pýtala si sa aj na bábetko?🙂alebo ti ona niečo hovorila sama?

lifinka
3. únor 2011

@nathali kdy jdeš k dr?

kamillka100
3. únor 2011

ahojte, no mne dnes teplota neklesla, pri ovulke musi byt trojfazovy graf? ci to nie je pravidlo, lebo ja ho asi nebudem mat, tak teraz neviem ☹ , este som sa chcela opytat ako dlho bude pregnyl v tele, lebo ja idem na krv na 22DC, neukaze mi to v krvi? robim si HP

nathali
3. únor 2011

@lifinka chcela som ist tento tyzden ale nie som schopna niekam ist tak asi ten dalsi tyzden hned v pondelok uvidim
a ty kedy mas ist znova k dr.??a tie geneticke testy ta kedy kedy cakaju?

puckal
3. únor 2011

@nathali hezký grafík, tak za chvíli uvidíš, zda se povedlo 😵
@leeena_4- myslím si, že vzhledek ke spermio a k vajuchu tak na další pokus máte 100% příznivé podmínky 😉
@lifinka - gratuluji k další kontrole, hezky mímo roste

nathali
3. únor 2011

@kamillka100 pregnyl ostava 10-11 dni v tele

cabalkova
3. únor 2011

@nathali Ahoj, ja jsem tu, ale zatim nemame srdicko, tak nevime. Na utz v ut byla dutinka o prumeru 1,25 cm, odpovidajici 6+2tt (podle ovu jsem byla 5+4tt, ale takhle na zacatku je to mereni hodne nepresne, taky ty dny litaji), pan doktor pry videl zarodecny tercik a zaklad plodu, ale zatim tedy bez srdecni akce... na dalsi utz jdeme v ut, pokud bublinka poporoste aspon o 7 mm a bude srdecni akce, bude vse v poradku, ale do te doby tedy nevime, jak na tom jsme, tak jsem nic nehlasila... uvidime za par dnu, snad budu mit pak radostnejsi naladu. 🙂

kamillka100
3. únor 2011

@nathali aha,tak ked zajtra budem 12DC a pichne mi to, tak teoreticky sa to na 22DC vytrati, apson dufam, som strasne zvedava na moj hormonalny profil, myslim ze tam bude problem a endokrinolog mi pomoze, nie moj gynekolog 😠

nathali
3. únor 2011

@cabalkova no ahojky uz som myslela ze si na nas zabudla
to je super ze ste videli dutinku 🙂
tak to budem na teba nyslet v utorok ale mimis urco vyrastie a bude mu kraaasne bit srdiecko 😉

kamillka100
3. únor 2011

este som zabudla, bola som sa v lekarni opytat a daju mi len jednu ampulku pregnylu, za 6 eura, lepsie ako 16 eur 😉

nathali
3. únor 2011

@kamillka100 no malo by sa do tej doby vytratit
takze endokrinolog sa o teba stara viac nez gyndos??

nathali
3. únor 2011

@kamillka100 juuuuj no supeeer 🙂 to vies ze je to lepsie 🙂 aspon nebudes tak vela platit a potom co s tym ostatnym by si robila ze?

jika10
3. únor 2011

@nathali Jo jo, uvidime. No a kdyz se nepovede, tak nevadi, jedeme dal 😀 😀
No a jinak jsem byla taky u vestkyne a rikala, ze tam vidi mimco unor, brezen duben ... Tak doufam, ze se nemylila a ze to vyjde uz ted 😀 😀 , kdyz ovulka byla v unoru 😀

cabalkova
3. únor 2011

@nathali No, obrazek mam kdyztak v albicku. Jsem magor a dala jsem si ho i na mobil... to vis, ze doufam, ze tam srdicko bude a vse bude ok... ale clovek musi pocitat i s tou variantou, ze ne... 🙂

nathali
3. únor 2011

@jika10 no to by bolo skvelee keby ti to vide a este vestkina mala pravdu 🙂
@cabalkova ja som uz nakukla do alba a je to krasne 🙂 ale ja verim ze ked mimco preslo uz taku cestu a zahniezdilo sa tak srdieco mat bude je to silak 😉

cabalkova
3. únor 2011

@nathali Dekuju, urcite dam v ut vedet. 🙂

kamillka100
3. únor 2011

@nathali no nasrala som sa a isla som ku obvodnemu a pytala odporucanie, lebo moj dr. stale hovori, ze sa musime snazit viac ako 2 roky, keby som vedela, tak ho oklamem, aj tak som ho oklamala, ze sa snazime 1,5r, ale snazime sa len rok, ale ked vidim, ze to nie je jednoduche, tak chcem cim skor vediet nacom som, niekde problem budem, akurat citam, ze aj napriek tomu , ze ovulka sa potvrdi a je folikul krasne velky, tak vraj nemusi prasknut urobi sa folikularna cysta, ktora praskne pri MS , tak toto som nevedela, tak asi je lepsie si to potvrdit pregnylom a potom aj ultrazvukom, moj mi nikdy nekazal prist na kontrolu, joooooooooooooooj 😠

kamillka100
3. únor 2011

@cabalkova ahoj, neviem ci si ma pamatas, ale pisala som , ze mi minuly cyklus dr. povedal, ze mam PCO a teraz na folikulometrii mi povedal, ze tam nic nie je, ze sa vraj vytratili a chcel mi dat zbytocne HAK, mozu sa pCO vytratit?

cabalkova
3. únor 2011

@kamillka100 Kamilko, to vis, ze si na tebe pamatuju a ten tvuj slibny grafik... ja nevim, ale po clostilu se muze tvorit vic folikulu a to muze vypadat jako polycysticke vajecniky. Foliky se po ovu vstrebavaji, tak se klidne ty mensi mohly vstrebat... ale je to zvlastni, ze jednou vidi neco, a podruhy neco jinyho, vid? Mne zas jednou rikal, ze mam urcite srusty na vejcovodu, a pak z toho byla cysta, ktera se do dalsiho cyklu vstrebala... tak si myslim, ze pani doktori mnohdy ani sami nevedi, co tam vlastne vidi... Byt na tvem miste, tak si tu HAK rozhodne neberu a necham mesic vajecniky odpocivat, at ukazou, co v nich je... co ti doporucuje dr.?

lifinka
3. únor 2011

@nathali tak 1.3 jdu na gyndu a na genetiku se snažím dovolat, abych se obj. neberou to, je asi oběd 😀 no chodí se od 11-13tt a já začínám 12tt 15.3.

nathali
3. únor 2011

@kamillka100 no preto je dobry pregnyl ale foliky nezanikly ale naozaj ovu bola no ten tvoj lekar len je strasnyy ani nakontroly nic?? 😠 a HAK neber ked chcete babo pride mi to divne ze ti to ponuka ked vie ze chcete babo
@lifinka tak to je este casu 😀 a ja ze pojdes teraz niekedy niekedy
no asi su vazne na obede tak sa chod aj ty najest ja som prave dojedla cesnecku 😀

leeena_4
3. únor 2011

@puckal jojo, teď už je to jen o náhodě a fakt ta úleva je úžasná. Snad poprvé za těch 8 měsíců jsem schopná v klidu myslet převážně na něco jiného 😀 😀

jania023
3. únor 2011

Ajajaaaaj boli ma brucho jak na mn ale do mn este daleko este 3dni..mam dojem ze mam taky naruzovkasty vytok to bude urcite mn..:(((

zuzka1.
3. únor 2011

ahojte,
mna prsia bolia stale, dnes na mna nieco lezie, jaaj. pockame na mrchu, uvidime. 😒

nathali
3. únor 2011

@jania023 nestresuuuj to este nic nemusi byt 😉 moc moc drziim palce aby neprisla 😉
@zuzka1. preco netestnes???stale cakam ze prides s testikom a ty nic myslim ze ms nepride

chersi
3. únor 2011

Holky, takže poctivě hlásím že jsem dnes volala do centra, že jsem dnes 3 DC po neúspěsné inseminaci. a že bych chtěla ke stejné doktprce tak mi vyšli vstříct a jedu tam 8.2. - hned den po mém svátku.

myslím si že bych chtěla zkusit se domluvit na laparoskopii, abysmě měli další informace. a pak zkudit ještě IUI.

co vy myslíte ?

jania023
3. únor 2011

@nathali Ja vobec nestresujem uz som vyzbrojena liekmi na dalsi cyklus tak len cakam na mn.. Len uz som zabudla ake je to ked brucho boli pri mn..jà od porodu bolesti uz nemavam 😀

jania023
3. únor 2011

@zuzka1. Uz aj mna bolia prsia ..to bude asi znamenie na mn tak uz l'en ju cakat 😠 Ja som vcera testla a nic:((