Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

aduskatt
29. črc 2011

@terioza1 tAK to aj ja, ked som pracovala s detmi, som sa nevedela dockat konca prazdnin........ale teraz je to ine.neviem sa dockat, kedy budem doma.....

terioza1
29. črc 2011

@aduskatt tak to mame podobne .-) Jeste mesic 🙂

Tak jsem se tak zapremejslela... Jakej je sex s deckem? Je to velka zmena? Nejak si to neumim predstavit...

mijadave
29. črc 2011

@aduskatt ja som teraz mala ovulku na 8DC 😀
@terioza1 kiez by si mala pravdu 😀 sex s deckem? no vyznelo to vselijak 😀 😀😀😀 no ja som pocitila len zmenu v tom, ze som bola viac unavena, teda menej casto bola na to chut, no uz sa to meni... 😉

aduskatt
29. črc 2011

@terioza1 myslis pocas tehu, alebo ked uz mas mimco?

terioza1
29. črc 2011

@aduskatt oboje 😀

jeny
29. črc 2011

@adka_pajerska ja som 7dni po vysadeni duphastou a MS zatial nikde ale bezne sa mi stava ze chodi az na 11den po vysadení to bol zatial rekord

aduskatt
29. črc 2011

@terioza1 pocas tehu neviem, lebo mi bolo zle a potom v piatom mesiaci som zacala rodit, takze v nemocnici do konca.tehotensky sex nepoznam.......................
no a ked sa maly narodil, tak uplne v pohodicke🙂.on ma dobry tvrdy spanok, takze mozme, kedy chceme, chichi.a da sa aj cez den, ked je doma a pozera telku.......vzdy sa vieme kdesi v byte schovat?🙂

aduskatt
29. črc 2011

@mijadave ja budem mat ovulku asi vnoci, alebo zajtra...........to bude 18 DC.alebo ziadnu a vysedim pstrosa z toho vajka🙂))rastie mi 3mm za den

mijadave
29. črc 2011

@aduskatt 😀 😀 😀 😀 radsej nech prebehne ta ovulka 😀 😀 😀

terioza1
29. črc 2011

@aduskatt To jsem chtela slyset .-) To mas dobry, kez bych to aj ja tak mela... 🙂

terioza1
29. črc 2011

@aduskatt 3mm za den????!!!!! ty vado, to bude pstrosak.. to by bylo, aby se nezadarilo 😀

jeny
29. črc 2011

@aduskatt a pichol ti aj pregnyl? pretoze ja som raz mala taketo velke foliky jeden mal 3cm a druhy az 4cm a dr povedal ze je to uz prestimulovane ze to uz nepraskne a potom mi znizil davky clostilu,pregnyl mi nedaval

aduskatt
29. črc 2011

@jeny nepichol....mne ti to doteraz praskalo same🙂
@terioza1 no sak to, bude pstrosica🙂))
@terioza1 no, je fajn, ze som ta potesila🙂

aduskatt
29. črc 2011

@mijadave dufam🙂))len skoda, ze to nemozem skontrolovat, lebo nebudem teraz tyzden doma....... a kyvat ti budem az v nedelu

aduskatt
29. črc 2011

@jeny ja mam len jeden velky, to je OK a prestimulovane nema byt z coho, nejake extra davky hormonov neberiem...dokonca mam nizsiu davku ako naposledy

jeny
29. črc 2011

tak potom mas teda peknu urodu 😀 drzim palce nech to tentokrat uz vyjde!

very_sad
29. črc 2011

@terioza1 ahoj napíš aj mňa, vek - 28, snaženie -2,5 roka, duphaston, clost. dík

very_sad
29. črc 2011

čafte kočky.tak sme to riskli, a uvidíme, čo to 🙂 prinesie. Nechceli sme tú šancu prepásť, tak dúfam, že sa zadarilo. 🙂

very_sad
29. črc 2011

chcela som sa opýtať, ten grepový džús je načo dobrý? som sa dočítala, že viaceré ho tu pijete, ale ja som o tom nikdy nepočula, tak ma to zaujalo. dakujem za odpoved 🙂

kacnov
29. črc 2011

čauky holky tak už mám nový clostil a jedem znova snad už s uspěchem a i ty dvojky by mohli být konečně 🙂

malagycka
29. črc 2011

@veronicka33 no, to asi očakávame všetky, čo sme tu 🙂 Ale nejak to už dopadne, či prirodzene, alebo menej prirodzene

malagycka
29. črc 2011

@jeny chodím na folikulometriu, vždy okolo 12. dňa. Dodržiavame pokyny, takže uvidíme, čo nám to prinesie.

malagycka
29. črc 2011

@very_sad no veru, to by aj mňa zaujímalo, lebo tiež som o tom nepočula.... BABY...NAČO je dobrý ten grepový dźús?

terioza1
29. črc 2011

@very_sad kolikaty jsi DC a DPO?

very_sad
29. črc 2011

@terioza1 som 16 DC 🙂 , tiež chodím na sono 12 dc, a prvý mesiac beriem clos. tak som zvedavá čo to prinesie.

terioza1
29. črc 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Terioza1...............22...........4m..............27..........32............12........Listovka, kontryhel + řebř. + hluch., grep.džus
Veronicka33.........34.........19m..............25..........28............11?.....Listovka, Femigard, kontryhel
Mijadave...............35.........19m.............14...........28.............6.........Sojové izoflavonoidy, kontryhel, grepový džus
Petra273...............37...........5m.............15...........28...........1-2.......Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Tyrisa....................26..........17m............22...........33............5.....................................
Aduskatt................35............6r..............17...........30..........1-2........Clost., calibrum
Kacnov..................23..........12m..............2...........28........................Clost.,
Very_sad..............28...........2.5r.............16............?........................ Clost., Duphaston

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení..............TT...............Vitamíny a další

terioza1
29. črc 2011

holky, tak porad spinim, uz jsem to mela i na spodnim pradle. Jedu pro tt.... mam strach ☹ Ms ma termin zitra ☹ Uklidnete me, prosiiiim

veronicka33
29. črc 2011

@terioza1 Ahojky držím palce,snád to dobre dopadne 😖 a budeš mat //kolajničky a kedy budeš testovat teraz? 🙂

terioza1
29. črc 2011

@veronicka33 jj ted pojedu pro tt a pak dam vedet... .-( dekuju...

veronicka33
29. črc 2011

@terioza1 ok ja sa zase cítim ako keby som bola v 4 mesiaci mám take brucho nafúknuté ale to stále nie iba pred ms,nemožem mat nejakú cystu alebo niečo?alebo žeby som pribrala iba do brucha?to je asi blbost 😠