Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

zana21
1. srp 2011

@vinnuska Teď jsem 29. DC a MS zatím nikde. V podbřišku už mě bolí poslední 2 dny, tak ji čekám každou chvíli. A opravuji, ovulka se odstavila 20 DC. Užívám clostík 1. měsíc, tak ještě nevím, jak dlouhý budu mít cyklus. Tak uvidíš ty, u každé je to individuální 😉

ivussska
1. srp 2011

@vinnuska no my spolu chodili 8 let a pak jsme se vzali, takže dohromady jsme spolu letos 10 let 🙂

vinnuska
1. srp 2011

@ivussska tak to je krásná doba🙂 už jen to mimčo 🙂

terioza1
1. srp 2011

@ivussska hooolka, jako bys mi mluvila z dse.. ja ackoliv jsem si gzdycky prala mit praci takovou, jako pave ted mam a v zari nastupuju zase - ucit 🙂, rodina je u me porad na prvnim miste... myslim si, ze i pro mamku i pro mimco je lepsi, kdyz ho rodice maji malo mladi, potom ve 30-35letech nejsme jeste stare a nase deti uz dospivaj, coz znamena, ze si s nimi budeme vic rozumet 🙂 vidim na segre a na me... mame mezi sebou 11let a zdaleka nemam takovej vztah ja s mamkou jako ona...

terioza1
1. srp 2011

@ivussska 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 10let???!!!!! potes prdel teda 😀

terioza1
1. srp 2011

@mijadave ahoj zlatko, ja dobry.... mam ale zacpu :-/ a nadymani....to nejhorsi, co me muze potkat, zlatej prujem oproti tomuhle 😀 Co ty? Jinak pritel stale nevi, ale tusi :-d

mijadave
1. srp 2011

@terioza1 moja, ja nic nove, bola som si kupit tehu testik, nech mozem testit... 😀 no neviem, kedy zacnem, dnes som este len 9 DPO, tak asi az v piatok-sobotu... hoci neviem ako to vydrzim... mna tiez hrozne naduva, no zacpu nastastie nemam... len citlive prsia a pekne sa vyvyjajuci grafik: http://www.fertilityfriend.com/home/361810 kedy to ides k dr?

ivussska
1. srp 2011

@terioza1 no to teda 😀 Bylo mi 14,5 a vůbec to nevypadalo tak vážně, ale pak se to nějak semlelo a změnilo a jsme spolu doteď. Samozřejmě dřív nějaké rozchody a zas dávání se dohromady (nemám třeba pocit, jak by se mohlo zdát, že jsem si nic neužila 😉 ) Já mám s mojí mamkou teď už taky super vztah, dřív když jsem bydlela doma, tak jsme se neustále hádaly, ale myslím, že to tak bylo protože jsme naprosto stejné povahy 😎 Ale dnes si voláme skoro každý den a můžu říct vynikající vztah, samozřejmě i s taťkou 🙂

terioza1
1. srp 2011

@mijadave ja jdu az za 12 dni... nevydrzim to.... nalyty prsa? Zeby?? Hele moja, vznasim dotaz...jsem z toho cela zkroucena... je mozny abych na mamatestu 10 mela tu carku pred 2dny silnejsi nez dnes na pepinu 20???

terioza1
1. srp 2011

@ivussska jo tak to ti hodne zavidim, ja jsem a budu vzdycky ta mladsi a hloupejsi.... co jeste nic nechappe, pac je mlada.... a prej az budu starsi, vsechno poznam.... Nenavidim tyhle priblbly kecy 😀 ale jako od 14,5... to klobouk dolu teda 😀 Asi spolu hold mate bejt 🙂

very_sad
1. srp 2011

@ivussska tak to ti závidím, moja mama odkedy je na dôchodku, 3 roky, tak prepadla alkoholu, ... je to veľmi smutné, stále je doma, a tak pije, škoda slov... ani si neuvedomuje ako ja pri tom trpím... no a v takom prostredí byť a plánovať rodinu, ach jaj....

timmka
1. srp 2011

ahojte baby, prisla som sa vam trochu postazovat, tiez beriem clostil a mala som 3 krasne folikli, tak som sa tesila a verila tomu , ze teraz to musi vyjst, mala som pichnuty aj pregnyl, dnes som 10DPO a test negativny ☹ ☹ ☹ , boli ma brucho a zacali aj trochu krize, ten svet nie je vobec spravodlivy, na teste si uz zacinam namyslat ducha, tak som do neho pozerala, ze som asi aj vycumila slabulinkeho ducha, ale tomu neverim, test by uz mal ukazat ☹ ☹ ☹

very_sad
1. srp 2011

@timmka nebud smutná, aj ja som mala tento cyklus 3 veľké fol. a pevne verím, že sme sa trafili, prvý mesiac beriem clostil. tak uvidíme.... ber to z tej lepšej stránky, môžeš športovať, teda aspoň ja to tak berem, lebo šport zbožňujem.... dnes je 6 DPO... tak pevne veríme... 🙂

tyrisa
1. srp 2011

@timmka trochu brzo na pozitivní test,ne?

mijadave
1. srp 2011

@terioza1 ja si myslim, ze je to mozne, predsa len su to rozny vyrobcovia... asi najrozumnejsie je testovat testami stale rovnakymi, teda od jednoho vyrobcu, potom mozes vidiet, ci silnie alebo nie 😉
@timmka ale ved to este nic neznamena, ja som tiez mala vzdy negativny test pred terminom ocakavanej ms a predsa som bola tehu... tiez ma to sarpe testovat, no este som len 9DPO... takze este pockaj a otestuj tak o 2-3 dni... aku dlhu mas lutealnu fazu, aj na tom dost zalezi... 😉

timmka
1. srp 2011

@tyrisa preco skoro? vsak citam, ze babam ukazalo uz na 9DPO, ja som uz 10DPO, mala som nacasovanu ovulku, tak urcite neskor nemohla byt ☹

timmka
1. srp 2011

@mijadave 12 az 14, ale teraz ovulka bola urcite na 14DC, mala som 13DC picjnuty pregnyl

mijadave
1. srp 2011

@timmka aj tak si myslim, ze je este skoro a pamataj, kym nedorazila ms, nic nie je este stratene... 😉 naozaj skus testit az tak na ten 13-14 den... 😉 inak, viem, co prezivas, tiez som cakala od clostilu a pregnylu zazraky, tiez som mala parkrat pekne foliky a nic,velakrat som si poplakala... ale ideme dalej, raz sa to podari 😉

ivussska
1. srp 2011

@very_sad to mě moc mrzí ☹ a mamka si uvědomuje, že tomu propadla nebo si to nepřizná?Ty bydlíš s ní?

ivussska
1. srp 2011

@terioza1 můžů ti říct, že mám ségru o 7 let mladší a vztah s nimi má taky dobrý. Je pravda, že spíše jsme takový tatínkovi holčičky 🙂 Naši mezi námi nedělali žádný rozdíly, ani ty nejmenší - nebo si to nepamatuju 😉

timmka
1. srp 2011

@mijadave akurat pozeram, ze ty uz deticky mas, mas vyhodu ☹ , ja nemam ani jedno ☹

mijadave
1. srp 2011

@timmka ja viem, ved na zaciatku som vahala, ci sa pridat do fora, no su tu aj take, co uz maju babo... mam dve, no tehu som bola 5x 😒 neboj, aj Ty budes mat svoje deticky 😉

mijadave
1. srp 2011

@ivussska @terioza ja mam o 6 a o 13 rokov mladsich bratov a vztah je super, hoci tomu mladsiemu som nejaky cas bola ako mama, mamina sa na mna mohla spolahnut, teraz ked uz ma cez 20, mame velmi dobry vztah... vsetci traja medzi sebou mame super vztah a aj s rodicmi mame vsetci traja rovnaky vztah... 😉 a boli tu ohlasy, kto je ako dlho s partnerom - ja som vydata 13 rokov, dokopy sme uz spolu vsak 17 rokov 😉 😀

jania023
1. srp 2011

kocky nemate nejaka clostilbegyt navyse??ja sa k nemu neviem dostat kedze som v zahranici ☹

mijadave
1. srp 2011

@jania023 nie, zial nie, a nechces skusit tu fytosoju? je to prirodna nahrada clostilu a da sa volne kupit v lekarni 😉

jania023
1. srp 2011

no tu mam a zatial nic ☹

mijadave
1. srp 2011

@jania023 ja som zas mala clostil a nic ☹ a ako dlho ju beries?

jania023
1. srp 2011

@mijadave mam ju uz 4 mesiac a predtym 3 mesaiace clostil ale nebola som na folikulmetrii ale chcela by som dvojcata 😀

mijadave
1. srp 2011

@jania023 ja som ho brala 6 cyklov, aj s pregnylom a duphastonom a aj dr ma sledoval... ☹ teraz som 1. cyklus so sojou bez dohladu dr... mam prist vraj na jesen tehu 😀

jania023
1. srp 2011

@mijadave tebe kto poradil soju