Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jaspina
26. lis 2009

Tak já jsem teď ve fázi - samí beďar 😝 Hlavně záda jsou katastrofa! A obličej..

juliet2812
26. lis 2009

Jaspinka a to z Clostíku si samý beďar alebo z nejakých iných liečikov?

dasa.77
26. lis 2009

dudu,wera,kamca...................ja tu davku clostiku beru uz pekne dlouho takhle vysokou.a neni to zase takova hruza.

PCO nemam,teda aspon o tom nikdo nemluvil,i kdyz cysty jsem mela hned dve.proto jsem sla na laparku.od te doby vse ok.tento cyklus uz to doklepu.a jinak hlasim dve.ale bohuzel ne dve carky na tehu testu,ale dve kila dole.rikala jsem,ze musim se sebou neco udelat,leky mi daly zabrat.uvidime po novem roce,jestli to pujde dolu,kdyz nebudu brat nic.
na narozky jsem si od mojeho prala stroj na posilovani brisnich svalu,uz je na poste. 😀

takze treba pak se zadari,kdyz budu pracovat na svem zevnejsku a nebudu myslet jen na to miminko. 😉

nejak se musim utesovat.

tak se mejte a zitra ahoj

dudunidu
26. lis 2009

Dasa: dobrááááá!!! Já se musím k dietě teprve dokopat 😉 A od nového roku taky budu mít pauzu s CC, tak uvidíme, jak se s tím tělo popere... 😅

pajinka111
26. lis 2009

holky dostanete MS někdy i dřív než vysadíte utrogestan?nebo vždy až po vysazení,já jen poprvé sem dostala ms asi 24 den,pak vždy po vysazení asi 30dc,ptala se mě kámoška,že potřebuje přes víkend aby neměla ms,že už cítí že jde a jestli když ho nevysadí,jestli to pomůže..,já pořádně nevím,tak sem jí řekla,že se tu zeptám.. 😉

jarynek
26. lis 2009

ahojte holky, tak jsem tento cyklus taky dostala CB a chtěla jsem se zeptat na Vaše poznatky... minulý cyklus jsem byla u doktorky a naměřila mi folikul 21 mm a píchla pregnyl, snažení ...nic....takže jsem začala s CB...mám docela bolesti hlavy a nafouklé břícho..vůbec si příjdu celý nafouklá. Pročetla jsem hodně diskuzí a snad nám to vyjde...mám za sebou 2 těhu. 1 zamlklé a 2 samovolný potrat, všechna možná vyšetření ok, snažíme se už dlouho a tak mi doktorka navrhla tohle, menses mám pravidelnou...ale asi je někde chyba...chjo...jaké máte zkušenosti? Beru 1-0-0 😒

pajinka111
26. lis 2009

jarinek vítej..asi ano,asi je někde chyba,tady jí máme skoro každá..budeš muset být trpělivá jako my všechny tady a mít prostě víc pokusů,někomu se to povede dřív,někomu později..nebo musí podstoupit další lečbu..ale tady se tak nějak všechny podporujem a těm co se povedlo otěhotnět,tak nám davají naději,že to zabere i nám.. 😉

govinda
26. lis 2009

ahojte kočky. Až teraz som prišla domov 😠
Čo máte nové?

wera
26. lis 2009

jeeej dasi to je super 🙂 aj ja by som mala hodit nejaku dietu, ale mne sa tak strasne nechce... 😀

paji čo sa týka utrošu Ti asi neporadím, lebo ja som ho nikdy nebrala...

dudunidu
26. lis 2009

paji já brala utrouš jen jeden cyklus, měla jsem ho dle doktorky brát do MS. Ale i když mám normálně luteální fázi 13-14 dnů, když jsem brala utrouš, už jsem byla 17 dnů po ovulaci, ceklá nadšená jsem testovala a ono nic žádné těhotenství, žádná MS. Pak mi kámoška poradila ho vysadit a druhý den jsem to dostala! Takže v mém případě utrouš oddálil (blokoval) MS, i když jsem nebyla těhu. 😔

alamala
26. lis 2009

Zravím,
Pajinka111,já beru utrogestan už rok a půl a vždy dostanu MS až po dobrání. Beru ho 15 až 24 DC 3 x denně,mimo tohoto měsíce,posunula jsem si ho o tři dny,začla jsem až 18DC,kvůli odebrání krve jestli mi probíhá ovulka,prý by mi to mohl ovlivnit.Včera jsem ho dobrala a MS zatím nikde,takže mě to taky posune,jak potřebuji. Jinak jsem se Vás chtěla optat na dvě věci, dnes ráno jsem si dělala těhu test a byla jen / ☹ ,ale když jsem se vrátila k večeru z práce objevila se tam slabě i druhá,nevíte jestli to mám za něco brát nebo je to úplná blbost???A ta druhá věc,chtěla bych přítele poslat na vyšetření spermií a bojí se,jak to probíhá a může mít vzorek z domova nebo musí až v nemocnici,myslím že pokud v nemocnici nepůjde mu to!Má úplnou fobii z nemocnice 😒 Předem děkuji za odpovědi

govinda
26. lis 2009

ja utrogestan neberiem a ani som nikdy nebrala, tak asi veľmi nepomôžem 😒 . Ja beriem DUphaston, to by malo byť v podstate to isté, nie?

wera
26. lis 2009

ahoj alamala, mne sa dve čiaročky na teste tiež nukázali hned ale trvalo im to nejaký ten čas, keď som s robila prvý test tak tam bola len jedna čiaročka, ale aj tak som si ho zobrala so sebou do roboty a keď som si ho doobeda ešte raz pozrela tak som skoro spadla zo stoličky... a tie ďalšie testíky čo som si robila sa mi neukázali hneď dve čiaročky, ale trvalo im to nejaké tie minútky, v stanovenom čase aký je uvedený v návode testu sa mi ukázali až po týždni... 😎 takže skús tesnúť ešte cez víkend a uvidíš 🙂

wera
26. lis 2009

alamala a čo sa týka spermiogramu tak sa dá vzorka odobrať aj doma ale je nutné je do max. 60 minút odniesť...ale to záleží hlavne od dohody s daným dokim alebo CAR

govinda
26. lis 2009

alamala, s tehu testom ti veľmi neporadím, lebo som pozitívny nemala ani raz. A dokonca ani falošne pozitívny 😀 .
Čo sa týka spermiogramu, tak niekde je to možné aj tak, že vzorečku doniesť z domu do nemocnice alebo do centra, ale musí sa to stihnúť tuším do pol hodinky alebo tak nejako. Pre istotu si to over u lekára, urológa alebo tam, kam chceš spermijky zaniesť. Inak, môj drahý bol tiež párkrát na spermiograme a niektoré centrá majú na to urobené pekné miestnosti aj so zaujímavými časopisami 😀 . Nepôsobí to ako v nemocnici 😉

alamala
26. lis 2009

Děkuji za radu,zkusím si v něděli ještě radši jednou testnout. MS zatím nedorazila a ani se na ní necítím,tak uvidíme 😒 A když se ti to ukázalo taky tak hodně blbě pozdě,tak jsi pak opravdu byla těhotná?. Stalo se mi to prvě za celou dobu,co testuji,tak nevím jestli tomu mám věnovat pozornost. Jinak jsem četla tady na koníkovi,že se některé ukázali dvě čárky až po měsíci a přitom byly těhotné!

govinda
26. lis 2009

alamala, skús zajtra ráno urobiť test ešte raz a uvidíš.

wera
26. lis 2009

alamala bola som tehotná, ale bol to úplny začiatok tak preto zrejme tá oneskorená reakcia testu...
ale určite bude najlepšie keď budeš v pohode a zopakuješ testík hoci aj najbližšie rána 😉

alamala
26. lis 2009

myslíte že už zítra,nemám počkat až to bude trochu déle,třeba týden když MS nedorazí?Nechci z toho být ☹

wera
26. lis 2009

ak to vydržíš tak počkaj aspoň do nedele a potom testni 🙂

alamala
26. lis 2009

Wera a když u tebe byla na začátku slaba zesílila ti pak? Budu se snažit to vydržet aspoň do té něděle jestli mě nepředběhne mrcha 😖

cibka
27. lis 2009

ahoj holky co je to PCO

govinda
27. lis 2009

čaute kočky
Takže ja asi takto: http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4

Nevydržala som to a askúsila som test - Rapi clear citl. 10 a nič ☹ . Takže buď som testovala skoro alebo tehu nie som a počkám na mršku 😠 . No uvidíme.
Krásny deň prajem všetkým 🙂

wera
27. lis 2009

dobré ránko žienky 🙂

govi nezúfaj skús testnúť ešte neskôr 🙂

alamala hej čiarka silnela a po týždni od prvého testovania sa ukázala už do dvoch minút

cibka tu nájdeš o PCO toho viac: https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
- alebo si to skús hodiť do googlu a uvidíš koľko článkov a diskusií k tejto téme nájdeš...

wera
27. lis 2009

Tááák a moja dnešná krásna horská dráha: http://www.fertilityfriend.com/home/2b41db, dnes to vyzerá na otočené písmenko S 😀

bobi3
27. lis 2009

krásne ránko 😵

dasa, ja od laparky tiež ok, a stále nič ☹ no tvoj prístup sa mi páči 😉

alamala, to by bolo super, ak by to vyšlo... ďalšia tehuľka 😉 strašne držím palce, určite test zopakuj

govi, máš síce teplotu už pod 37, ale pozerám, že ty si nad 37 ani nemala... možnoto vyjde... len aby už neklesala, držím päste 😉

pajinka111
27. lis 2009

ahojík..dnes mi teplota stoupla o setinku,ale špinění je čímdálvíc i s troškou krve,takže je to jasné ☹
http://www.womenzone.cz/app/temperaturegraph.as...

jaspina
27. lis 2009

Dobré ránko.
Juliet - z clostilu asi ne, to mám z utrogestanu - ten je v tomhle fakt prevít. Ale možná kdyby se zaváděl, tak to tak nebude - ale mě doktorka řekla, že polykat..

Páji, já jsem mynulý měsíc už 27DC špinila a to jsem ho ještě brala a pak chvíli nic a dostala jsem to 30DC.. Ale někde psaly holky, že mají utroš vysadit až když dostanou MS.. Na oddálení MS dává doktorka nějaké jiné prášky..

bobi3
27. lis 2009

paji, mne tiež pre mrchou BT malinko stúpla ☹

no ja po duphastone dostanem mrchu na nejaký 3. deň po dobratí, skôr som ešte nedostala nikdy

bobi3
27. lis 2009

těhulky:
amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení.....28 .......TP:25.1.2010 -děvčátko
janana......................28 let.........1d...............44DC/22dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 10.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............18měsícu .............našla //

snažilky:

simusca.....................26 let.........0d...........36DC.........................0cl.............13 mesiacov
sysysy.......................31 let.........1d...........36DC.........................3x1cl...........12měsíců
pajinka111.................37 let.........1d..........31DC/12dpo/............. .0cl..............39 snažení
carmenuska................25 let.........0d..........31DC.........................0 cl..............27 mesiacov
alamala.......................25let.........0d..........29DC.........................3x1cl............4mesiac
govinda .....................29r............0d..........28DC........................2x1cl............11mesiacov
jerryjanka...................26let..........0d..........23DC/10dpo/..............4x1cl.............22 mesiacov
jaspina.......................27 let.........0d.........23DC.........................2x1cl.............7měsíců
slavulilienka.................32 let.........2d..........20DC........................0cl................9 mesiacov
sofokleska..................24r.............0d..........19DC........................1x1cl............15mesiacov
nanulik.......................27r.............0d..........19DC.......................1x1cl.............12 mesiacov
juliet2812.................30 r..............0d..........19DC.....................2x1cl...............6 mesiacov
denkap......................30r ............0d..........18DC ......................2x1cl.............18 mesiaacov
mireag.......................28r.............0d..........17DC.......................0 Cl...............12 mesiacov.......5tt MA
mimina321.................30r..............0d..........16DC......................0cl.................13mesiacov
kkamca.....................29let...........1d...........10DC.......................1x1cl..............39snažení
wera.........................26let...........0d...........10dc.......................2x1cl...............? snažení
nela00......................32 let..........0d...........9DC.......................2x1cl..............19měsíců
dudunidu..................29 let...........0d..........9DC.......................2x1cl...............9měsíců
bobi3........................32let..........0d...........8DC........................2x1cl............18mesiacov
dasa.77....................31let............0d..........5DC.......................2x2cl..............37mesicu
nana.76....................33let...........2d..........4DC.........................3x1cl......1x ivf 32mesic