Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

amisa
1. pro 2009

alamala gratulujem hlavne nechdo vianoc bude aj srdiecko.. tak mate s jananou najkrajsie vianocne darceky 🙂

amisa
1. pro 2009

alamala pripadne novorocne darceky 🙂 ked to tak zratam

dudunidu
1. pro 2009

janana to je teda děsný, co popisuješ 😠 takovéto nervy ti připravit!!!!!!! bože to si to ten doktor nemohl první pořádně prověřit, copak je úplně nelidský????? Tak hlavně že to nakonec dobře dopadlo 🙂

nanulik
1. pro 2009

ahojky ja som mala dnes trochu zvýšenú teplotu a ked som to dala do grafu tak mi to takto vyhodilo. viete mi to niekto vysvetliť čo tam znamenajú tie pruhy? 😕

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

slavulilienka
1. pro 2009

janana z celého srdiečka Ti gratulujem , aj keď to bolo dramatické, nakoniec to šťastlivo skončilo...teším sa s Tebou..už teraz bude všetko v poriadku...držkaj sa nám... 😉

jane86
1. pro 2009

holky jak má po pregnylu probhat snažení? pořád nebo obden? 😉 Neříkal MUDr. někomu nějaké rady?

wera
1. pro 2009

jane86 mne doki povedal iba aby sme sa snažilkovali 3 dni po pichnutí pregnylu, ale nešpecifikoval mi presne ako často... dnes som si o tom hľadala veci na nete a názory sú rozdielne, niekde píšu že každý deň a inde že raz za dva dni... tak ani ja neviem... 😀

wera
1. pro 2009

govi tak a už len dúfať aby mrška neprišla 😉

govinda
1. pro 2009

wera, obávam sa, že príde. Včerajší testík negatívny, veľa šancí tomu nedávam. A predvčerom som dobrala Duphik, tak mrchu očakávam zajtra, najneskôr pozajtra 😠

wera
1. pro 2009

tak treba myslieť pozitívne až do poslednej chvíle 🙂

alamala
1. pro 2009

Ahoj děvčátka,
Janana moc moc gratuluji,že to přes tu hrůzu nakonec dobře dopadlo!!!!Já jsem se dnes dozvěděla z krve "pozitivní"byl to krásný pocit když jsem si nesla ten papír domů!!! 🙂 Teď už jen,aby dopadl dobře UTZ a tlouklo srdíčko!

pajinka111
1. pro 2009

Ahojky všem,
Janana,já ty doktory fakt nechápu!!!!to se ještě v dnešní době může stávat ☹ ,no hlavní je výsledek,ktarý dopadl báječně,tak se drž,hodně štěstí at pěkně rostete a už se těšíme na fotečku🙂
alamala,tobě taky gratulace at se vám daří 😉

alamala
1. pro 2009

Pajinka111 děkuji moc,přála bych to vám všem takový krásný vánoční dáreček 🙂

jane86
1. pro 2009

alamala- tak to gratuluju. A můžu se zeptat kdy ti to MUDr. potvrdí z krve. Já jsem teď první cyklus snažení po Laparce. Folíky myslím rostou a čeká mě pregnyl. V pátek jsem 14 DC tak by mě zajímalo jestli bych se to dozvěděla kdyby náhodou ještě kpod stromeček?

alamala
1. pro 2009

🙂 jane86,dnes jsem byla na odběrech krve a dopadlo to dobře,byly pozitivní 🙂 Moc držím palečky,ať máš krásný dárek pod stromeček!!!!

jane86
1. pro 2009

A kolikátý DC ti to MUDr. potvrdila z krve?

alamala
1. pro 2009

32DC!!!!!!

wera
1. pro 2009

alamala to je super, gratulujem 🙂 verím že si papierik s potvrdením pozeráš dookola celý deň 😀
hlavne veľa oddychuj a žiadne stresy a uvidíš že na UTZ bude všetko okey 🙂

jane86
1. pro 2009

alamala tak to je super. TAkže by mi to ježíšek mohl přinést 😉
A kolikátý DC jdeš na ultrazvuk?

alamala
1. pro 2009

Špatně jsem to spočetla,zapomněla jsem,že dnes už 33DC.Na ultrazvuk jdu 46DC 14.12.
Jane86,to víš,že to stíháš 🙂 Tak ať se zadaří 😵
Wera moc děkuji,máš pravdu,stále jsem tomu nevěřila a už začínám.Jen se teď strašně bojím toho UTZ a pak,abych slyšela krásný tlukot srdíčka. Ale vůbec nevím,kdy tomu srdíčko začne tlouct,musím začít se samostudií,mám takovou krásnou chytrou knížku o těhotenství a porodu,dostala jsem ji před dvěmi lety od manžela pod stromeček.

jane86
1. pro 2009

alamala- 33DC budu 23.12. 2009- A můžu se ještě zeptat kdy ti test ukázal //. A jak dlouho jste se snažili? A jak dlouho si užívala clostil?

alamala
1. pro 2009

Jane86,test mi ukázal // na mé narozeniny 28.11,zkoušela jsem to sice už dřív,ale byl negativní a až když jsem přišla večer z práce zjistila jsem,že je tam slabá druhá,tak jsem trochu znejistila.No a dva dny na to už se ukázali // hned!Vysazenou antik.jsem měla necelé tři roky,ale až když mi dali dohromady cykly,což bylo před čtyřmi měsíci,zjistili,že nemám ovulace,tak mi nasadili clostik a čtvrtý pokus byl úspěšný 🙂 a to to byl pokus,který už jsem nechtěla,hrozně jsem se bála cysty.

jane86
1. pro 2009

28.11. byl 30 DC? Je to tak? Já bych si srašně přála miminko k Ježíšku. Už mě to čekání nebaví 😢

alamala
1. pro 2009

Ano je to tak 30DC. A jak dlouho se snažíte vy?a máš pouze problém,že nemáš ovulace,nebo v čem si myslíš vězí tvůj problém?Věřím,že už tě to nebaví, chtěla jsem si dát po tomhle posledním pokusu chvíli pokoj taky a nemyslet na nic a nepočítat furt něco,ale zadařilo se,tak třeba budeš stejný případ,přála bych ti to!!!!!

jerryjanka
1. pro 2009

ahojte
alamala a kolko si bola od ovulky - respektive kedy ktory den si mala ovulku vieš?

jane86
1. pro 2009

alamal. Já vysadila HA před rokem. Už od puberty mám problém s MS. Dlouho trvalo než mi to s utrogestanem srovnala. Trpěla sjem anovulačními cykly. První ovu jsem měla letos v červenci po clostilu. Po třech cyklech nic tak mě poslala na LAparku, s tím, ž eto nebudeme prodlužovat. Tak zjistili, že jsem v pořádku a jen mi vlastně propíchali vajíčka, aby k nim spermijky lépe mohly. 🙂 Říká se , ž ese to po laparce pěkně protahne tak třeba se fakt zadaří. Hodně holek otěhotnělo hned první snažení, ikdyž já určitě nebudu ten případ. ☹
A píchali ti pregnyl?

alamala
1. pro 2009

ahojky jerryjanko,ovulku jsem měla 15DC! 🙂

alamala
1. pro 2009

Tak ten začátek jsi Jane86 můj případ,ale od půli se rozcházíme.Utrogestan jsem brala tak asi rok a půl taky kvůli srovnání MS,sice mi začla chodit pravidelně,ale asi tak na den a půl a na slipovou vložku.Ale doktor řekl,že mám být vůbec ráda za to!!!No a pak jsem měla ten clostik a je to doma 😉 Podle toho co říkáš to s tebou vypadá opravdu nadějně,tak držím palce u nohou a rukou ať to máte pod stromkem taky🙂

jerryjanka
1. pro 2009

takže prvy pozitivny test si mala až na 15 DPO???
a predtym si tiež testila a nič?