Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

govinda
3. pro 2009

wera, pre mňa stres. Nejako mi to nejde ☹ . Nie som stvorená na šoférovanie, ale je to nutnosť. Keď musím, tak musím, ale nadšená nie som 😀

wera
3. pro 2009

aaaale neboj govi, uvidíš že ešte prídeš šoférovaniu na chuť 🙂 hlavne keď sa budeš potrebovať odreagovať, sadneš do autíčka, pustíš dobrú muzičku a hneď na všetko zlé zabudneš 🙂 🙂 🙂

govinda
3. pro 2009

wera, pevne dúfam, že sa vôbec dopracujem k vodičáku, teda že spravím skúšky 😀 . Teraz sú policajti nejakí prísni 😒

wera
3. pro 2009

hlavne si treba veriť 🙂 treba si povedať že "som šikovná a nejaký vodičák pre mňa predsa nemôže byť problém" 😀

wera
3. pro 2009

prajem krásnu dobrú noc všetkým 🙂

slavulilienka
3. pro 2009

weri pa 🙂

slavulilienka
3. pro 2009

ja sa tiež lúčim... 🙂
Govi díky za pokec.. 🙂

nela00
4. pro 2009

Těhulky:
amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení.....28 .......TP:25.1.2010 -děvčátko
janana......................28 let.........1d...............48DC/23dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 10.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............19měsícu .............našla //
alamala.....................25let...........0d.................35dc...............4 měsíce..28.11. našla //

snažilky:

carmenuska................25 let.........0d..........38DC.........................0 cl..............27 mesiacov
jaspina.......................27 let.........0d.........30DC.........................2x1cl.............7měsíců
slavulilienka.................32 let.........2d..........27DC........................0cl................9 mesiacov
sofokleska..................24r.............0d..........26DC........................1x1cl............15mesiacov
nanulik.......................27r.............0d..........26DC/6dpo/.............1x1cl.............12 mesiacov
juliet2812.................30 r..............0d..........26DC..........................2x1cl...............6 mesiacov
denkap......................30r ............0d..........25DC ..........................2x1cl.............18 mesiaacov
mireag.......................28r.............0d..........24DC............................0 Cl...............12 mesiacov......5ttMA
kkamca.....................29let...........1d...........17DC...........................1x1cl..............39snažení
wera.........................26let...........0d...........17dc...........................2x1cl...............? snažení
nela00......................32 let..........0d...........16DC/1dpo/..................2x1cl..............19měsíců
dudunidu..................29 let...........0d..........16DC............................2x1cl...............9měsíců
bobi3........................32let..........0d.............15DC..........................2x1cl............18mesiacov
dasa.77....................31let............0d............12DC..........................2x2cl..............37mesicu
nana.76....................33let...........2d.............11C.........................3x1cl......1x ivf 32mesic
pajinka111.................37let.........1d.................5DC........................0cl..............40měsíců
govinda .....................29r............0d...............3DC.........................2x1cl............11mesiacov
jerryjanka...................26let..........0d................3DC........................4x1cl.............23 mesiacov

dobré ránko 🙂

zakupanda
4. pro 2009

také přeji krásné ráno 😅

wera
4. pro 2009

dobré ránko prajem žienky 🙂
jupííí už tu máme konečne piatok 😀

slavulilienka
4. pro 2009

☹ dobré ráno...http://www.fertilityfriend.com/home/2ad5c6 , začínam klesať, takže sa to znovu nepodarilo.. ☹

bobi3
4. pro 2009

ahojte bábiky, ste zalté, že ste mi včera držala palčeky, ja som to aj cítila 🙂
prebiehalo to ok, doki povedal, že také spermie už dávno nevidel, myslím také kvalitné, tak som sa aj potešila... zákrok bol veľmi fajn, bolesť žiadna, len trošku taký tlak, no krčok bol vraj veľmi pekný, katéter tam rýchlo vkĺzol, takže som takmer nič necítila... potom ma samozrejme trochu bolelo podbruško ako pred mrchou a spala som doma takmer 3 hodiny, ale aspoň som si oddýchla 🙂 večer som však trochu špinila, dúfam, že to problém nie je, lebo doki mi o tom nič nevravel. Oddnes začínam brať Duphaston. Tak uvidíme, teraz už len trpezlivosť 😉

verím, že vy ste sa včera mali fajn, idem si prečítať včerajšie príspevky, ešte som sa k tomu nedostala... tehulka nejaká pribudla? 😉

bobi3
4. pro 2009

ospravedlňujem sa za chyby, ešte asi spím 😉

jaspina
4. pro 2009

Bobi je super, že to nebolí! Dá te to přirovnat třeba ke klasické prohlídce? Já si pořád představuju, že ten čípek musí bolet, jak tama vedou ten katetr.. A pak jsi tam musela ležet nebo jsi hned jela domů?

slavulilienka
4. pro 2009

bobi dúfam,že nás budeš informovať o každom pocite,ktorý sa bude u Teba diať...určite sa to podarí....budeš mať krásne Vianoce 😉 😉 ....a platila si niečo?

wera
4. pro 2009

jeeej bobi to som rada že si to tak krásne zvládla a že to nebolelo 🙂 teda super že manželík mal také dobré spermijky, určite sa musí teraz podariť 😀 budeme moc moc držať palce 😀

bobi3
4. pro 2009

jaspi, áno, asi ako kalsická prehliadka, dokonca si myslím, že cytoster, na ktorý chodím raz ročne, bolí viac. Ja som si to tiež nevedela predstaviť, ale doki bol fakt veľmi nežný, vždy mi povedal, čo ide robiť, bol fakt skvelý. Neležala som tam vôbec. Samozrejme mi doki povedal, že ak sa cítim nejako zle, kľudne môžem ostať ležať, ale ja som sa cítila super. Vravel, že vytiecť to nemôže, tak som bola spokojnejšia.

slavi, platila som 67,- Eur 😒 ale nejako to neriešim, ak to nevyjde, pôjdem určite ešte aspoň raz... je to fakt bezbolestivé a má to väčšiu šancu na úspech ako pri klasickom styku... Samozrejme že vás budem o všetkom informovať, som rada, že vás tu mám a spolu si viem poradiť a povzbudiť sa... lebo mne to veľmi pomáha 🙂

teraz už len pfuj, pfuj, pfuj 😀

bobi3
4. pro 2009

ďakujem, weruška, mňa tie spemijky tiež potešili, aspoň v tom teda problém nemáme 😵

a tu bolo niečo nové?

slavulilienka
4. pro 2009

tfuj,tfuj.. 😉 😉 pridávam sa... 🙂

bobi3
4. pro 2009

slavi, a ty sa ako cítiš? ešte netestuješ? veľmi by som ti priala, aby to vyšlo...

jaspina
4. pro 2009

Bobi a o kolik je tam vyšší pravděpodobnost než při klasickém styku? Já bych se právě bála, že to hned vyteče, tak to je fajn, že to nemůže 😉 Moc ti držím palce! Třeba už si teď tak trošku těhulinka 😵

bobi3
4. pro 2009

jaspi, neviem o koľko je tá pravdepodobnosť väčšia, ale tým zákrokom sa vlastne obíde to putovanie spermií cez kŕčok, takže ak je tam nejaký hlien, ktory proti nim vytvára protilátky, môže byť aj to problém, prečo sa pri klasickom styku to nepodarí.... a tiež doktor vyberie zo spermíí tie najlepšie a najkvalitnejšie, prečistí ich v nejakom roztoku... takto nejako mi to vysvetlil doktor...
Ja som sa tiež bála, že to vytečie, ale on ma uistil, že to nie, a môžem to aj potvrdiť, žiadne vytečenie som nespozorovala... no radšej som si šla hneď domov ľahnúť a bola trochu v kľude 😉

wera
4. pro 2009

bobi a IUI Ti robil Tvoj normálny doki, alebo chodíš do nejakého CARu? teda som rada že je to takýto v pohodičke zákrok, aspoň sa nemusím báť ak mi tiež čakal..... 🙂

wera
4. pro 2009

bobi vidíš to a ako to včera zvládol manželík? ja sa bojím že môj drahý by mal z toho asi riadnu hrôzu, stačí keď vidím ako sa doma trápi keď mu poviem že musíme ísť na vec 😀

bobi3
4. pro 2009

wera, mne to robilmôj vlastný gynekológ, on takéto zákroky robieva, tiež som tomu rada, že som nemusela ísť do nejakého centra
a manžel bol v pohode, on mi len ráno dal nádobku so spermijkami a rýchlo sme utekali za dokim... takže "robil" to doma 😉 čo myslím, že bolo pre neho aj menej stresujúce

a teba tiež čaká IUI?

juliet2812
4. pro 2009

Ahojte Babuľky 🙂
ako sa máte? Ja dosť nanič, nálada mi dosť klesá a tak mám pocit, že mrcha sa blíži ☹
Bobi - super ste to zvládli, teraz už len silno veriť. Veľmi by som Ti to priala.

dudunidu
4. pro 2009

slavu: neboj, tohle ještě není žádný pokles teplotky, neznamená to ještě náběh na MS, naopak, může znamenat uhnizďování embryjka, to většinou kolem toho 6DPO probíhá 😉 Ona ti BT ještě vyskočí zítra nebo pozítří nahoru, uvidíš 🙂 Navíc ta teplotka obecně není zorvna ideální ukazatel, mně se třeba stalo, že se celých 13 dnů po ovu držela docela slušně nahoře a pak 14. den sešup dolů a mrcha 😒 Takže předčasné závěry nemají smysl, naděje umírá až poslední 🙂 ...

monthana
4. pro 2009

bobi3: držím pěsti aby se zadařilo 🙂

bobi3
4. pro 2009

julie, montana, ďakujem 😉

slavi, persne ako napísala dudunidu, žiadne predčasné záver, ok? 😉 stále veríme... 😵

nela00
4. pro 2009

bobi super! máte to už za sebou 😵 teraz už len držať palce 🙂
inak to je veľké plus, že ti to robil priamo tvoj gynekolog a nemusela si ist do centra. inak nemôže byť problém aj to, ak to pri normálnom styku vyteká? čo ak sa tam nič nedostáva? a práve týmto IUI tomu môžno dopomôcť