Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jane86
14. pro 2009

Govinda, moc se bojím, že se zase zklamu, ale doufám, že ne....Jsem zvědavá jaká bude čárka ráno...

alamala
14. pro 2009

jane86 myslim,že jsem se to z testiku dozvěděla 30DC a nějak 33DC mi to potvrdili i z krve. Zaplatila jsem si sama HCG test za 250 Kč,protože mi doky řekl,že pro něj je důležitý až UTZ na 6 týdnu a žádanku mi prý napsat nemůže.Určitě ti to udělají kdykoliv budeš chtít ty i bez doktora.Já si můžu jít na krev kterýkoliv den v týdnu od 6h do 13h,byla jsem tam asi v půl 12 a ve 14h už jsem si šla pro výsledek. Nevím ale jak to má tvá nemocnice,asi to bude podobné myslím!

wera
14. pro 2009

ali moc gratulujem, je to úžasné 🙂

alamala
14. pro 2009

Wera moc děkuji, i Vám všem 🙂 Je to opravdu úžasné i pan doktor dnes říkal,že je to po té veškeré hormonální léčbě zázrak,ať jsi to užívám a jsem šťastná,prostě v pohodě!Opravdu jsem toho do těla už nacpala dost,tak to by bylo,aby nebylo 😉
Už jsem si změnila profilek 🙂

jane86
14. pro 2009

alamala. je to seuper a štěstí.
Snad i ty moje // budou zítra sílit

wera
14. pro 2009

prajem dobrú noc 🙂

dasa.77
15. pro 2009

ahoj holky.dnes jsem prvni,no to je uspech. 😀 jinak v tuhle dobu uz tu byvaji prvni ranni ptacata.tak to jdu koukat na alba.jo a omlouvam se za vcera bobince..........vim,dnes je teprve utery.ja tim,jak jsem byla v nedeli v praci,mela jsem to trosicku popletene.

http://www.fertilityfriend.com/home/2abe9e

peticha
15. pro 2009

Dobré ráno holky,
já jsem taky brala clostil. A vypadá to, že se ve třetím cyklu zadařilo...🙂

http://www.fertilityfriend.com/home/1ce0b0

bobi3
15. pro 2009

krásne ránko babulky 🙂

tak ja dnes hlásim pokles BT o 2 stupne a brucho bolí jak šľak 😠 takže mrcha už je za dverami, testovať teda asi ani nebudem, škoda testu... jedine, čo nechápem, tak ráno som malá taký hustý biely výtok, a dosť veľa, celé nohavičky mám z toho mokré 😒 neviete čo by to mohlo byť?

dasi, vôbec sa nemusíš ospravedlňovať, je to ok, ja som tiež občas taká popleta 😀 a ty sa ako cítiš?

jane, mimi, veľmi sa s vami teším, opatrujte sa 🙂

peticha, a test si si už robila? veľmi blahoželám!!!

peticha
15. pro 2009

bobi3, ano test jsem si dělala v sobotu a v pondělí a oba pozitivní...ale zatím jsem je nestila vyfotit.. tak snad dneska...a děkuji

wera
15. pro 2009

dobré ránko žienky 🙂

dasi ides pekne hore, nech to tak aj zostane 😉

ahoj peticha, to je úžané moc gratulujeme 🙂 dúfame, že aj my sa čoskoro dočkáme 🙂 peti a už si si bola tehu potvrdiť aj u dokiho?

wera
15. pro 2009

bobi dáš tabuľku Ty, alebo ja? ;)

bobi3
15. pro 2009

môžeš kľudne aj ty, ako povieš 🙂

wera
15. pro 2009

oki idem ju nahodiť 🙂 🙂 🙂

peticha
15. pro 2009

wera, ještě neee...jsem objednaná na 29.12., protože jsem s doktorem byli dohodnutí, jestli se nezadaří do konce roku, tak nás pošle do centra, tak jsem právě měla ještě na konci prosince příjít - a nakázal mi ať příjdu těhotná, jinak píšeme žádánku do centra...takže to bylo docela na poslední chvíli....snažili jsme se už 2 roky...a moc ti děkujiiiii

dasa.77
15. pro 2009

ahojky.dejte tabulku obe dve........schvalne,ktera z vas ji bude mit hezci 😀

wera
15. pro 2009

Táááák a páči dnešná tabulečka:

Těhulky:
amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení.....28 .......TP:25.1.2010 -děvčátko
janana......................28 let.........1d...............58DC/33dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 10.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............19měsícu .............našla //
alamala.....................25let...........0d...............46dc...............4 měsíce..28.11. našla //

snažilky:

juliet2812.................30 r..............0d..........37DC..........................2x1cl...............6 mesiacov
mireag.......................28r.............0d..........35DC............................0 Cl...............12 mesiacov......5ttMA
kkamca.....................29let...........1d...........28DC...........................1x1cl..............39snažení
wera.........................26let...........0d..........28dc /14dpo/................2x1cl...............? snažení
nela00......................32 let..........0d...........27DC/12dpo/..................2x1cl..............19měsíců
dudunidu..................29 let...........0d..........27DC/12dpo/..................2x1cl...............9měsíců
bobi3........................32let..........0d...........26DC/12dpo/...................2x1cl............18mesiacov
jane86.....................23 let...........0d..........25DC.............................2x1cl..............12měsíců
dasa.77....................32let............0d..........23DC/6dpo/....................2x2cl..............37mesicu
nana.76....................33let...........2d..........21DC/8dpo/....................3x1cl......1x ivf 32mesic
govinda .....................29r............0d...........14DC...........................2x1cl............11mesiacov
jerryjanka...................26let..........0d...........14DC...........................4x1cl.............23 mesiacov
jaspina.......................27 let.........0d............9DC...........................2x1cl.............7měsíců
denkap......................30r ............0d............8DC .............................0 cl..............19 mesiacov
slavulilienka.................32 let.........2d.............7DC..............................0cl................9 mesiacov
Lucialen ...................26let...........0d.............3DC.......................... 1x1cl.................9mesiacov
nanulik.......................27r.............0d............3DC............................2x1cl..............12 mesiacov
sofokleska..................24r.............0d.............3DC.........................1x1cl.................15mesiacov

A vítamé novú snažilku-clostylku Lucialen 🙂

wera
15. pro 2009

noooo dasi ta moja je tak trošičku kostrbatá, ale nevadí hlavne že sú tam tie správne údaje 😀

peti tak to je úplne super že sa Vám to takto krásne ešte pred CARom zadarilo 🙂 tak sa hlavne opatruj a veľa oddychuj 🙂 teda a Tvoj doki bude asi riadne prekvapený keď mu povieš že to vyšlo 😉

wera
15. pro 2009

bobi ešte nezúfaj, ten pokles teplotky môže byť spôsobený hocičím....nespala si náhodou kratšie, alebo niečo také? a čo sa týka toho výtoku tak fakt netuším, ale aj ja som dnes mala niečo také zvláštne mokré.... 😒

bobi3
15. pro 2009

weri, ja by som to určie lepšie nespravila 😵

bobi3
15. pro 2009

je pravda, že som si dnes merala BT asi o hodinu a pol skôr ako inokedy, lebo som musela skôr vstávať a spala som len nejakých 5 hodín, ale pokles o 2 stupne sa mi zdá dosť, keďže som prepdoklada, že teraz už by mohla len stúpať 😒

jaspina
15. pro 2009

Dobré ránko všem 😉 Teda u nás je taková kosa 😖 No a jinak už jsem si zjišťovala nějaké info k laparce a teda nic lákavého - musím tam na veškeré odběry (to přežiju), klystýr (ne asi nepřežiju 😝 ) a ještě na gyn. prohlídku - to mě taky štve, nerada chodím k někomu cizímu 😒 Už aby to bylo za mnou! 😖

dasa.77
15. pro 2009

bobi..jak ja se citim? normalne,jako kazdy mesic.ale i ja mam ted vytok.ze vcera na dnesek teda des.v noci jsem se kvuli tomu stale budila,je to neprijemne.porad jsem se musela utirat 😀 😀 😀 nejspis to bude tim,ze jsem zkusila az tento cyklus utrogestan zavadet. rano ho normalne polikam a na vecer zavadim.nevim,co je lepsi,ale tak nejak mi prijde,ze kdyz ma pomoct tam dole,je skoda,aby to bral strevama 😀 😀 a dolu dosel nejaky zbytek.

alamala......gratuluji,ale s tebou uz se davno pocitalo.opravdu jsi mela krasne narozeniny. 😉
mimina............taky gratuluji,pregnyl to na 100% neni,carka by slabla.ale je lepsi testovat jednim druhem testu.i kdyz maji i ostatni stejnou citlivost.

jane.............carecka bude silit,uvidis za dva dny,jaka krasna dalnice na tebe vykoukne. 😉
bobi.......jen u tebe me ten pokles BT zaskocil.bojuj!!!!

wera
15. pro 2009

bobi no vidíš, môže to byť kľudne spôsobené tým že si málo spala a vstávala skôr, veď zmeraj zajtra a uvidíš 🙂

jaspi neboj, to zvládneš 🙂 hlavne si treba stále hovoriť že kvôli bábenku sa predsa musí vydržať všetko 🙂

dasa.77
15. pro 2009

jane...........popletla jsem to.to tobe jsem chtela napsat,ze je lepsi pouzivat jeden druh testu na porovnani.cim je to dele,tim myslim DC,tak pak uz je to asi jedno.na vsech je carka hodne silna.ale v zacatku,kazdy test ma jine mnozstvi barvicky 😉

bobi3
15. pro 2009

wera, možno máš pravdu, ale už ma dosť pobolieva brucho 😒 no ak to do zajtra nedostanem, tak ráno skúsim test

dasa.77
15. pro 2009

tak,ja si jeste na pul hodky zdrimnu a pak me ceka vareni,peceni pernicku,musim jit zatopit atd.tak se mejte krasne.

bobi!!!!zitra chci videt dalnici

wera
15. pro 2009

bobi tak veď zajtra budeš múdrejšia... 🙂 hlavne stále treba veriť že to vyšlo 🙂

bobi3
15. pro 2009

dievčatá, ja mám už nervy nadranc ☹ cítim proste, že mrcha dorazí, ešte síce trošinku dúfam, no moc neverím 😢 ste všetky veľmi zlaté, veľmi vám ďakujem, cmuky

wera
15. pro 2009

bobi ja viem čo teraz prežívaš, ja som na tom teraz úplne rovnako..... hlavne treba stále veriť, ak nie tak veď budeme skúšať ďalej 😉 veď aj v januári na Nový rok by to bolo krásne prekvapko, no nie? 😎