Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

wera
16. pro 2009

dasi to verim, ved v ktorej robotke by bol prijemny? tak nech Ti to rychlo ubehne 😉

wera
16. pro 2009

pa pa 🙂

bobi3
16. pro 2009

krásne ránko babulky

ja dnes takto 😢

bobi3
16. pro 2009

mrcha síce nedorazila, no test biely ako sneh... ☹ a ešte k tomu včera potratila kámoška, musela ísť hneď na čistenie, takže u nás zavládlo smutníčkovo 😢

jaspina
16. pro 2009

Bobi to je mi moc líto ☹

wera
16. pro 2009

ahoj bobi, to mi je moc moc ľúto... neboj podarí sa budúci mesiac 🙂 veď pôjdete zase na IUI 🙂 a teplotka ako? ...a je mi ľúto kamošky...hlavne nech sa drží

bobi3
16. pro 2009

ďakujem holky, už nevládzem 😢 a BT som nemerala, spravila som si len test

wera
16. pro 2009

bobi nebooooj, budúci mesiac budeme snažilkovať odznovu a neboj určite to výjde 🙂 🙂 🙂

nela00
16. pro 2009

bobi ako aj mne baby písali, ešte to nemusí byť stratené 😉

bobi3
16. pro 2009

hej, aj ja si to tak vravím, že raz to vyjsť musí, no pravdupovediac tomu už neverím 😖
a ďakujem ti weruška, som rada, že vás tu mám, je to potom celé jednoduchšie... pôjdeme do toho spolu odznova 😉

jaspina
16. pro 2009

Bobi já se taky cítím pod psa - když vím, že tento měsíc je prostě poslední možnost a pak mě čeká nemocnice a bůh ví co dál.. Ale asi je to nějaká obrana těla, že už tolik na mimčo nemyslím - člověk by se asi zbláznil.. Snažím se řešit jiné věci a tu myšlenku si tolik nepřipouštět.. Ale jak do sebe člověk furt valí nějaké léky, chodí na vyšetření atd, tak to dost dobře nejde - prostě to není stejný život jako před snažením.. Je to taková jedna velká dlouhá depka..

bobi3
16. pro 2009

áno, jaspi, jedna dlhá nikdy nekončiaca depka 😒 a presne ako vravíš, na to sa proste nedá nemylsieť, ke´d človek chodí len po lekároch, od jedného vyšetrenia po druhé... 😔

vôbec tomu nerozumiem, všetko bolo ideálne, krásne 4 folikuly, pregnyl, počas ovu IUI, spermie ukážkové, s manželom sme to potom poistili ešte prirodzene, užívala som aj kyselinu listovú, femigard, pila alchemilku a predsa to nevyšlo ☹ už fakt neviem, čo mám spraviť 😒

wera
16. pro 2009

žienky hlavu hore 🙂 raz sa predsa musí podariť aj nám 🙂 ja tých lekárov a vyšetrenia už beriem ako rutinu, je mi to jedno že tam chodím ako na hodiny klavíra....aspoň si hovorím že veď predsa pre seba a bábenko aspoň niečo robím.... 😉 a verím v to že budúci rok sa určite zadarí 🙂 nám všetkým 🙂

jaspina
16. pro 2009

Bobi ono i když je vše ideální, tak prostě ta pravděpodobnost, že se podaří není moc vysoká..

lucialen
16. pro 2009

Dobre ranko 🙂 Ach Bobi ☹ To fakt nasere, ked vies, ze vsetko bolo na 1tku a aj tak nic z toho 😖
Nela, tvoj grafik je velmi pekny, este trosku vydrz a daj tym testom sancu 😉
Wera, takze uz asi ocakavas hm? 😒
Baby, co si mam dat do grafu, ked beriem clostyl a co ked pichnu pregnyl? Graf je zatial nuda, som len 5DC.

wera
16. pro 2009

ahoj luci 🙂 .... no ja už čakám a čakám, tak dúfam že sa čoskoro dočkám aby sme mohli snažilkovať čo najskôr 🙂 clostyl si zaznač do grafu v časti Meds a hneď tá prvá možnosť vľavo a keď Ti pichnú pregnyl tak si tam zaznač HCG a potom sa Ťa opýta kedy si mala ovulku... tak si ju tam ručne dopíšeš, mala by byť tak cca 24 - 48 hodín po pichnutí pregnylu

dudunidu
16. pro 2009

Ahoj kočky, tak já dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/2720fd

Takže evidentně to zítra nebo pozítří dostanu. No a pak přijde pauza od Clostylu...

No jo Bobi, ale víš jak to právě v životě bývá? Že otěhotníš právě až tehdy, kdy to budeš nejmíň čekat. Je to zvláštní, ale tím, jak se moc snažíme a pořád na to myslíme, si tu šanci zmenšujeme. Protože ta depka a stres nám na těch ideálních podmínkách pro příchod bejbátka nepřidá.

Jedna kámoška se snažila rok nebo i dýl a pak už na to fakt neměla nervy. Celou dobu se stravovala zdravě, nepila alkohol... Pak už se fakt naštvala, přišel silvestr, ona se ožrala, vykašlala se na všechno a v opileckém stavu ještě s manžou počali 🙂 Prostě až v ten měsíc, kdy se přestali snažit. A často to tak funguje i v případech, že manželé zažádají o adopci a jejich stres z věčného snažení se rozplyne....

Já vím, že se snadno radí, ale opravdu ta beznaděj a upuštění od věčného testování a měření BT atd. může být v důsledku to nejlepší 🙂

wera
16. pro 2009

dudun tak ďalši mesiac ideme do toho spolu 🙂 inak účinok clostylu pretrváva aj po jeho dobraní, takže šanca bude určite vysoká aj budúci mesiac 😉 takže to netreba vzdávať a bojovať 😉
s tými depkami máte pravdu...ja som v nedelu po testnutí bola tiež taká nijaká...ale rýchlo ma to prešlo...veď sa zadarí nabudúce, verím tomu 🙂

bobi3
16. pro 2009

dudu, veľmi ma to mrzí, vám sa si tiež nezadalrilo ☹ ale je to presne tak ako si napísala, len ako na to nemyslieť??? 😠
začneme aj s weruškou zase odznova, všetky tri 😉

wera
16. pro 2009

tak tak babulíky začneme odznova a budeme sa podporovať 🙂

xena1
16. pro 2009

ahojte aj ja zacinam s vami odznova...drzim palceky

jane86
16. pro 2009

Ahojky tak jak se máte? Takže já hlásím 26 DC ráno jsem testla a čárka pořád je. Je tmavší a byla tam cca do 5 minutek. No akrev? 65
V laborce mi doporučila, že si jí mám nehcat nabrat ještě v pátek jestli hladina HCG stoupne. Zatím je to hodnota hraniční ,a el pokaždé když jsem si to nechávala dělat tak byla 0.
No a 14 dní po injekci by snad pregnyl už v těle být neměl ne?

jane86
16. pro 2009

Dala jsem testík do alba.

bobi3
16. pro 2009

ahoj jane, tak to sa teším, že to tak silnie 🙂 teraz sa opatruj!

no my začíname odznova 😒 nevyšlo ani IUI, takže u nás smutníčkovo 😢

amisa
16. pro 2009

Ahojte babule , chcela by som nove uspesne clostilky poprosit ak sa im teda bude chciet, prihlasit do temy Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂. Nam sa to tam nejak rozrodilo.
Dievcata velmi vam drzime palce..jane hlavne sa drz.. v pokoji a nenachladni niekde.

jane86
16. pro 2009

Amisa já mám rýmu celou zimu takže víc snad nenechladnu. A jestli se mi to potvrdí tak jsem u vás na to tata 😉
Bobi to mě moc mrzí, ale ono se to povede až to budeš nejmíň čekat. uvidíš....budu ti držet palečky.
Já doufám, že HCG bude stoupat co myslíte ta hodnota není to nízké????

amisa
16. pro 2009

jane to je tazko povedat hlavne sa nad tim nestresuj a daj si radsej nohy hore a nejaky dobry kolacik, nech ma dobru izolacnu vrstvu male

jane86
16. pro 2009

🙂
Nejde na to nemyslet. Drž mi palce ať v pátek na kvi je hodnota vyšší. Podle tabulek by to odpovídalo tak snad vše bude OK:

amisa
16. pro 2009

jane viem .. lahko sa mi hovori..ale zas zakusok si dat mozes nie? 🙂..mam ja hroznu chut na sladke mnaaam

jane86
16. pro 2009

Já právě miluju čokoládu a teď poslední 4 dny na ní nemám vůbec chuť a pořád mi je zle.