Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jane86
18. pro 2009

Ahoj tak já hlásím dnes HCG z krve 202. V pondělí jdu ještě na krev a MUDr. na gyndě také řekla ať přijdu k ní. Tak uvidíme.

lucialen
18. pro 2009

Jane 😵 Tak to je super 😵 Gratulujem 😵 Len nech to pekne rastie 😉

jane86
18. pro 2009

Děkuji 🙂
Doufán, že bude vše v pořádku.

lucialen
18. pro 2009

Jane, tak to musi byt vporiadku 🙂

jane86
18. pro 2009

Doufám, že jo. Jsem hrozně zvědavá co mi v pondělí doktorka řekne.

alamala
18. pro 2009

Ahojky,
jane86 tak moc moc gratuluji,ať je vše v pořádku. Dívala jsem se kolikátý den jsem byla na krvi a myslím 32DC a měla jsem HCG 491,tak si myslím,že i tobě bude krásně stoupat 🙂 Pak ještě aby bylo vše na 6TT v pořádku z UTZ a pak už se můžeš jen těšit,jak ti bude růst bříško. U mě zatím celkem v pohodě.Jo a jinak jak si myslím ty říkala,že máš strach,že ti někdy pěkně píchá v břiše,tak to já mám na denním pořádku. Bolesti břicha,jak při mrše,někdy dost hnusné píchnutí v bokách a teď už začínám najíždět i na nevolnosti jako např.vadí mi smrady z některých jídel,zvedá se mi žaludek,ale naštěstí zatím žádné zvracení,tedy včera jsem měla na mále 😖

jane86
18. pro 2009

alamala.Tak blbě mě už je od neděle a můj čuch je taky dost citlivý. No doufám, že HCG bude stoupat, snad jo. Já jdu teda na krev v pondělí a to budu 31 DC....tak uvidíme kolik bude HCG. A říkala, že mě vezme i na ULZ, ale tam, ža asi nic nebude vidět

wera
18. pro 2009

jane je to úžasné, moc gratulujem ku krásne vysokej hcgčke, stúpla teda hodne 😉 len tak ďalej 🙂

govinda
18. pro 2009

Ahojte kočky 🙂

http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4
Len neviem, či bola ovulka, lebo včera mi prifárali nočnú a tak som dnes nemohla merať 😠

dudunidu
18. pro 2009

jane to zní bezva, tak ať jsou v pondělí samé dobré zprávy! 🙂

Weri jsi moc hodná... no já teď asi z té tabulky opravdu půjdu ven... Ono se mi to teď v životě trochu komplikuje...Písnu ti do IP 😉

wera
18. pro 2009

prajem všetkým krásnu dobrú noc 🙂

wera
19. pro 2009

dobré ránko babulíky 🙂 vyzerá to tak že dnes som prvá 😉

páči dnešná tabulečka:

Těhulky:
amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení.....28 .......TP:25.1.2010 -děvčátko
janana......................28 let.........1d...............62DC/36dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 10.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............19měsícu .............našla //
alamala.....................25let...........0d...............50dc...............4 měsíce..28.11. našla //

snažilky:

juliet2812.................30 r..............0d..........41DC..........................2x1cl...............6 mesiacov
mireag.......................28r.............0d..........39DC............................0 Cl...............12 mesiacov......5ttMA
kkamca.....................29let...........1d...........32DC...........................1x1cl..............39snažení
nela00......................32 let..........0d...........31DC/16dpo/..................2x1cl..............19měsíců
jane86.....................23 let...........0d..........29DC.............................2x1cl..............12měsíců
dasa.77....................32let............0d..........27DC/10dpo/....................2x2cl..............37mesicu
nana.76....................33let...........2d..........25DC/12dpo/....................3x1cl......1x ivf 32mesic
govinda .....................29r............0d...........18DC...........................2x1cl............11mesiacov
jerryjanka...................26let..........0d...........18DC/4dpo/.................4x1cl.............23 mesiacov
jaspina.......................27 let.........0d............13DC...........................2x1cl.............7měsíců
slavulilienka.................32 let.........2d.............12DC..............................0cl................9 mesiacov
Lucialen ...................26let...........0d.............8DC.......................... 1x1cl.................9mesiacov
nanulik.......................27r.............0d............7DC............................2x1cl..............12 mesiacov
sofokleska..................24r.............0d.............7DC.........................1x1cl.................15mesiacov
wera.........................26let...........0d.............3DC...........................2x1cl...............? snažení
bobi3........................32let..........0d............. 3DC...........................2x1cl..............19mesiacov

govinda
19. pro 2009

čaute kočky.
No tak ja som už mimo z toho: http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4

A to v stredu mal folík 23,5 mm, myslela som, že ovulka už bola a teraz mám strach, že folík nepraskol a spraví sa z neho cysta 😒

lucialen
19. pro 2009

Ahojte 🙂
Govi, no prasknut uz mal, divne, ze ti este klesla teplota. Asi by bolo najlepsie ist pondelok k dokimu, nech sa na to mrkne on 🙂 Mozno aj praskol. Ja sa tiez teplotou velmi riadit nemozem. Inak v sept. som mala taky folik cez 23mm a doki povedala, ze uz je to cysta, lebo je to obalene niecim 😒

govinda
19. pro 2009

luci, no viem, že mal už prasknúť, aj som mala také divné popichávanie, tak som myslela, že už praskol. Asi skúsim popoludní ovu test pre istotu, ale tento cyklus to mám s ovu akési šialené, lebo predvčerom som mala nočnú a tak som nemohla včera ráno merať a tak som z toho zblbnutá 😠

jane86
19. pro 2009

Ahojky holky. Děkuji že na mě také myslíte. Vždyť až budete mít na testu // vy také na Vás budu myslet. Už jsem ani nedoufala v tak krásný Vánoční dáreček. Jen musím vydržet neříct to manželovi. Až se mi to snad v pondělí potvrdí dostane ve čtvrtek ráno dupačky a dudllík...... 😉

laurinka.22
19. pro 2009

ahojky holky,
tak mi doktor napsal clostil ráno jeden a večer jeden třetí až sedmý den cyklu. patnáctý den jsem byla na ultrazvuku a zrály mi dvě vajíčka, na každém vaječníku jedno, obě přes dva centimetry, ještě ten den večer mi prasklo jedno a další den druhé.....takže ted čekáme, jestli se zadařilo........jsem hrozně ráda, že mi ten clostil takto skvěle zabral....jsem si myslela, že mi to vůbec nepomůže.....

sejakova
19. pro 2009

jane to je najkrajsi darcek aky mozes na Vianoce dat manzelovy, a uz si zmen to snz na tt 😀
laurinka drzim palceky.. nech na novy rok oslavujete s // pri limonade 🙂

laurinka.22
19. pro 2009

sejakova: děkuju moc....

jane86
19. pro 2009

sejakova - já to ještě nechci zakřiknout. Změním to až mi to doktorka potvrdí... 😉 Pořád mám strach aby bylo vše ok...., ikdyž // sílí...

jane86
19. pro 2009

Tady zase nikdo není. Kde všici jste?

juliet2812
19. pro 2009

Ahojte dievčatá.
Prosím vyhoďte ma z tabuľky - dnes som 1 DC ☹ A ďalší cyklus nebudem na Clostile, lebo mi lekár musí skontrolovať krčok maternice, mám s tým problém.
Asi si viete predstaviť, ako mi je ☹ Dlho som nevedela zastaviť slzy.
Síce som len prvý mesiac na Clostile, ale uz som sa na vlastnej koži presvedčila, aké to je keď dúfate, a to veľmi, no a ono to nevyjde.
Tak sa držte, veľa šťastia želám.

alzbeta.hod
19. pro 2009

ahojky můžu se přidat do klubu??? První měsíc s clostilem... Můžu se zeptat jak je úspěšný?

alzbeta.hod
19. pro 2009

jo a kdy se teda máme snažit... při braní nebo po braní?

wera
19. pro 2009

ahoj juli, to mi je ľúto.... dúfam že budeš okey a budeš sa sem ku nám môcť o mesiac zase vrátiť, prajem veľa veľa zdravíčka 🙂

jane86
19. pro 2009

Ahoj Alžběto 🙂
To je jasný, že se můžeš přidat..jak dlouho se už snažíte?
Úspěšný? Já clostil brala od června do října a nic. Sice folikuly rostly ale těhu jsem nebyla. Pak mi dla pauzu a v listopadu jsem byla na laparoskopii, kde zjistili že jsem v pořádku. Další měsíc snažení s clostilem + pregnyl si troufám říct, že byl úspěšný. Jsem 29 DC a mám pozitivní těhu testy. // sílí v pondělí jdu k doktorce tak uvidíme. Ve středu jsem měla HCg z krve myslím 65 a vpátek 202....

wera
19. pro 2009

alzbet, ktorý deň cyklu si dnes? a kedy koľko tabletiek máš brať? budeš chodiť aj na folikulometriu a na pregnyl? snažiť je treba keď narastú folíky do správnej veľkosti a keď praknú (buď samovoľne, alebo s pomocou injekcie pregnylu), keby niečo tak sa kľudne pýtaj 🙂

dasa.77
19. pro 2009

jane ahoj.ja myslela,ze jsi taky po IUI.

dasa.77
19. pro 2009

michamicha.......nechces se pridat do tabulky? prece jen jsi byla clostilka.

dasa.77
19. pro 2009

no,ja jdu hajat.po celem dni v praci jsem nejaka presla.mimochodem,klesam ☹