Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

xena1
29. pro 2009

luci...netusim,ale plne spolieham na lekara...mozno ich mam ale nemaju v sebe vajko,ja neviem...dufam len ze nedopadnem ak to niekedy vyjde ako ta zo skutocneho pribehu a neostanem so 6-storcatami 😀

lucialen
29. pro 2009

Xeni 😀 no hovor mi nieco, ja som prisla na druhy den ku starkej a ta mi hovori, ze pozerala ten film a ta zena brala take tabletky ako ja a hadam teraz ja nebudem mat sestorcata 😀 😀

wera
29. pro 2009

teda ale také dvojčatá by ste brali, no nie? ja teda áno 🙂 ...ale mne po clostyle aj tak dozreje iba jedno vajko...

lucialen
29. pro 2009

Ja by som tiez brala dvojcata, aspon by som sa uz nemusela takto stresovat 😉

smoulinkalenka
29. pro 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/2ac636
babule čo hovoríte na môj graf-asi môžem už len čakať mrchu po dobratí duphastonu???
a tak som sa chcela vyhnúť clostylu... 😒

wera
29. pro 2009

smouli tak zatiaľ je ešte asi skoro, máš tuším len osem dní po ovulke, ešte počkaj pár dní a skús testnúť 🙂 nádej predsa zomiera posledná, no nie?

smoulinkalenka
29. pro 2009

weva dííík 🙂

jane86
29. pro 2009

Zdravím holky. Já pořád bojuju s hroznou rýmou......ale snad dobojuju dobře snad mimísek bude OK. Wera to je Ok tak třeba se IUI podaří hned na poprvé......oni tam vyberou ty statečné sprmijky 😉
Jinak Vás holky neztíhám dočítat. V práci nemám internet kvůli šetření a doma nějak není čas.

wera
29. pro 2009

jane neboj rýma určite čoskoro ustúpi, hlavne treba papať veľa vitamínov 🙂 ja sa teším na IUI, ak nám teda tento cyklus snažilkovanie nevyjde...pre istotu sa budeme snažiť už od dnes, keby si to folík náhodou rozmyslel a chcel prasknúť skôr ako mi doki dá pregnyl 😉 bude to aspoň krok vpred a zase niečo nové...a možno nám to vyjde na prvý krát, veď uvidíme... 🙂

nanulik
30. pro 2009

amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení.....28 .......TP:25.1.2010 -děvčátko
janana......................28 let.........1d...............73DC/45dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 10.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............19měsícu .............našla //
alamala.....................25let...........0d...............61dc...............4 měsíce..28.11. našla //
jane86.....................23let...........0d...............340DC................2x1cl.........12 snažení......13.12. našla //

snažilky:

mireag.......................28r.............0d..............50DC...........................0 Cl...............12 mesiacov......5ttMA
govinda .....................29r............0d...............29DC...........................2x1cl............11mesiacov
smoulinkalenka.............25r............0d..............27DC...........................2x1cl.............2 mesiace
jaspina.......................27 let.........0d...............24DC...........................2x1cl.............7měsíců
slavulilienka.................32 let.........2d...............23DC............................0cl...............9 mesiacov
Lucialen ...................26let...........0d...............19DC.......................... 1x1cl.............9mesiacov
nanulik.......................27r.............0d..............18DC...........................2x1cl.............12 mesiacov
sofokleska..................24r.............0d..............16DC............................1x1cl.............15mesiacov
alzbeta.hod................25 let..........0d..............16DC...........................2x1cl.............15 mesiacov
wera.........................26let...........0d..............14DC...........................2x1cl..............? snažení
bobi3........................32let..........0d................14DC.............................0cl...............19mesiacov
nela00......................32 let..........0d................13DC..................................................20mesiac
kkamca.....................29let...........1d...............13DC.............................1x1cl..............39snažení
nana.76....................33let...........2d................7DC...............................0cl.............1x ivf 32mesic
jerryjanka...................26let..........0d...............2DC....čakam na laparku.....0cl.............23 mesiacov

dobré ráno prajem všetkým, dnes idem k doktorovi lebo by mi už mal prasknúť folík. ale teplota mi skáče ako na autodráhe tak neviem 😒. zatial si idem písať poznámky z manažmentu 😖, lebo včera nasnežilo a nie sú odhrabané cesty.tak pôjdem až okolo obeda. PAPIK 🙂

wera
30. pro 2009

dobré ránko sa praje 🙂 nanulik tak budem držať palce aby folík praskol 🙂 daj potom vedieť ako si dopadla 🙂 ...ja idem k dokimu zase zajtra, tak som zvedavá či sa folík zväčší alebo či do zajtra už aj praskne....

smoulinkalenka
30. pro 2009

babulky krásne ránko....u nás zas nasnežilo
a kuk môj graf
😕 http://www.fertilityfriend.com/home/2ac636 😕

wera
30. pro 2009

🙂 ahoj šmouli, noooo tvoj grafík vyzerá pekne, dnes si teda riadne podskočila 😉 😉 😉 len tak ďalej, nech sa len teplotka drží

smoulinkalenka
30. pro 2009

Ďakujem weva ja sa tak teším, keď si ho nporovnáš s tým čo som mala mynulý cyklus to bola hotová katastrófa 😉

wera
30. pro 2009

fuuuuha šmouli ten minulý mesiac si mala riadne dlhý cyklus...

lucialen
30. pro 2009

Ahojte baby 🙂 Tak dnes mam lepsiu naladu, vyzera to ze ovu prebehla, ale beriem to len tak na 50%. Tu je moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/2b6181

wera
30. pro 2009

tak to je super luci, teraz len čakať a veriť že to vyšlo 🙂

jerryjanka
30. pro 2009

amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení.....28 .......TP:25.1.2010 -děvčátko
janana......................28 let.........1d...............73DC/45dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 10.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............19měsícu .............našla //
alamala.....................25let...........0d...............61dc...............4 měsíce..28.11. našla //
jane86.....................23let...........0d...............340DC................2x1cl.........12 snažení......13.12. našla //

snažilky:

mireag.......................28r.............0d..............50DC...........................0 Cl...............12 mesiacov......5ttMA
govinda .....................29r............0d...............29DC...........................2x1cl............11mesiacov
smoulinkalenka.............25r............0d..............27DC...........................2x1cl.............2 mesiace
jaspina.......................27 let.........0d...............24DC...........................2x1cl.............7měsíců
slavulilienka.................32 let.........2d...............23DC............................0cl...............9 mesiacov
Lucialen ...................26let...........0d...............19DC.......................... 1x1cl.............9mesiacov
nanulik.......................27r.............0d..............18DC...........................2x1cl.............12 mesiacov
sofokleska..................24r.............0d..............16DC............................1x1cl.............15mesiacov
alzbeta.hod................25 let..........0d..............16DC...........................2x1cl.............15 mesiacov
wera.........................26let...........0d..............14DC...........................2x1cl..............? snažení
bobi3........................32let..........0d................14DC.............................0cl...............19mesiacov
nela00......................32 let..........0d................13DC..................................................20mesiac
kkamca.....................29let...........1d...............13DC.............................1x1cl..............39snažení
nana.76....................33let...........2d................7DC...............................0cl.............1x ivf 32mesic
jerryjanka...................26let..........0d...............3DC...........čakam na laparku.................23 mesiacov

lucialen
30. pro 2009

Wera diky 🙂 No ja tomu ze to vyjde velmi neverim, pokial neuvidim //, tak nedufam. Ale nakoniec som dnes skusila aj ovu test, trochu oneskorene ja viem, prvy krat som to robila a druha ciarka bola taka slabucka, takze neviem, ci to moze byt po ovulke 😒

wera
30. pro 2009

luci tie ovu testíky majú slabunkú čiarku pár dní pred aj po ovu, ak je ovu tak je čiara taká silná ako testovacia
hlavne treba stále veriť a nevzdávať to 🙂
ja idem zajtra na folíky tak som zvedavá čo mi povie doki 😉

xena1
30. pro 2009

wera a kam ides na IUI?aky mate vlastne problemik?

jane86
30. pro 2009

Ahoj holky. pořád bojuju s rýmpu takovou jsem snad ještě neměla. Zíra jdu na kontolu budu cca 5+5 tak uvidíme co se tam děje snad bude vše OK.

jane86
30. pro 2009

Mám tam překlep né s rýmpu ale s rýmou... 😉

wera
30. pro 2009

xeni ja bez podpory liekov nemám ovuláciu a môj drahý má síce spermijky kvalitné, ale máme malý objem ejakulátu takže doki mi včera navrhol IUI, ale tento cyklus to už nestihneme takže to necháme na ten budúci...tento mesiac to skúsime ešte "normálne" 😀 doki nás pošle do Iscare, už sme tam boli aj na spermiograme... každopádne beriem hocijakú možnosť, hlavne aby to pomohlo 🙂

jane to mi je ľúto že zrovna treraz ťa musela drapnúť choroba... hlavne sa drž a daj vedieť ako sa drobček vyvíja 🙂

jane86
30. pro 2009

wera uvidíš , že to pomůže. Já té mojí Laparce také nevěřila a koukni... 😉
No snad rýma přejde a snad neublíží drobečkovi 😒

wera
30. pro 2009

jane všetko bude okey, uvidíš 🙂 a zajtra sa budete domka určite vytešovať z novej fotečky mimíska 🙂

jane86
30. pro 2009

No už se na ní těším. Už se těším až bude taky vidět srdíčko. Nevíš kdy by to tak mohlo být?

xena1
30. pro 2009

wera ja mam zas PCO ale ovulku mam jak brno...mm ma tiez dobre spermie ale malo...tiez nam buduci cyklus v iscare navrhli IUI pokial budu vysledky ok...

jane86
30. pro 2009

xena1 a wera jakou hustotu sperijek mají vaši chlapíci?

jane86
30. pro 2009

xena a PCO já měla také....