Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jerryjanka
14. led 2010

no ja už ani neviem či tomu dokažem uveriť 😅

wera
14. led 2010

jerry je to ďalši krok k vytúženému babatku a treba veriť že potom všetkom čo si vytrpíme sa predsa len na nás usmeje trochu šťastia 🙂

nana.76
14. led 2010

ahoj Weru vcera uz jsem ti nenapsala jak to bylo s tema myma testikama tenktrat.uz jsem mela tak 10dni zpozdeni a porad mi ukazovali negativni a muj doktor ke kteremu teda uz nechodim mi pichl vyvolavacku ikdyz jsem mu rekla ze si myslim ze se jedna o tehotenstvi.tak zvlastne me bolelo bricho.no a poznal to az za 14dni kdyz jsem tam prisla ze menstruace nedorazila ani po vyvolavacce 🙂 je to asi tim ze v nekterym telicku se hcg projevuje pozdeji 🙂 a to bude urcite tvuj pripad 🙂 🙂

wera
14. led 2010

jej nani keby si tak mala pravdu tak by som bola najšťastnejší človiečik 🙂 ...mňa už od pondelka dosť pobolieva brucho, tak narazovo a potom zase prestane...tak sa bojím či to nebude mrcha a pre istotu to chodím kontrolovať každú pol hodinku aj na záchod, už som asi vážne strelená 😀

nana.76
14. led 2010

weri ale strelena nejsi to asi delame kazda teda aspon ja ze porad litam na zachod.a testovat nebudes?me se o tehotnskych testech dnes zdalo.videla jsem svuj pozitivni,ale zatim to byl opravdu jen sen 🙂

wera
14. led 2010

no nani aj mne sa tento týždeň už dva krát snívalo že som mala krásne pozitívny testík 😀 ale v utorok som si jeden robila večer a snažila som sa ho zhypnotizovať aby tam bol aspoň duch, ale nič... ale uvidím aká bude ráno teplotka a či sa do rána neprihlási mrcha a ak nie tak testujem o 106 🙂 má nachystané tri rôzne testíky pre istotu 🙂

jerryjanka
14. led 2010

wery ano je to další krok - posunieme sa zasa dalej - bližšie k miminku 😵

wera
14. led 2010

presne tak jerry, je to zase o stupienok vyššie 🙂 veď aj mňa to čaká ak sa do dvoch mesiacov nezadarí.... 😔

jerryjanka
14. led 2010

nech už je to ale za mnou mam z toho troška strach ale idem do toho s velkou zvedavosťou
ak to dopadne dobre tak sa to hadam podari a ak to nebude aspon to budem vedieť a ked sa s tym zrovnam tak sa posunieme k dalším krokom

alzbeta.hod
14. led 2010

amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení.....28 .......TP:25.1.2010 -děvčátko
luuca2......................27let.........0d................2x1cl.........cca 12měsíců......TP23.12.,porod 29.11.-děvčátko
janana......................28 let.........1d...............85DC/56dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 10.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............19měsícu .............našla //
alamala.....................25let...........0d...............75dc...............4 měsíce..28.11. našla //
jane86.....................23let...........0d...............48DC................2x1cl.........12 snažení......13.12. našla //
alzbeta.hod................25 let..........0d..............31DC................2x1cl.........17snažení.......11.1. //

snažilky:

mireag.......................28r.............0d..............65DC...........................0 Cl...............12 mesiacov......5ttMA
govinda ....................29r............0d...............45DC...........................2x1cl............11mesiacov
Lucialen ...................26let...........0d...............34DC.......................... 1x1cl.............9mesiacov
sliver.........................28r.............0d..............32DC............................4x1tbl...........7 mesiacov xena.........................33r.............2d..............32DC..............................0cl..............13 mesiacov
sofokleska..................24r.............0d..............31DC............................1x1cl.............15mesiacov
wera.........................26let...........0d..............29DC /12dpo/.................2x1cl..............? snažení
bobi3........................32let..........0d................29DC.............................0cl...............19mesiacov
nela00......................32 let..........0d................28DC /14dpo/.....................................20mesiac
kkamca.....................29let...........1d...............28DC.............................1x1cl..............39snažení
nana.76....................33let...........2d................22DC/6dpo/...............................0cl.............1x ivf 32mesic
jerryjanka...................26let..........0d................18DC...........čakam na laparku.................23 mesiacov
slavulilienka.................32 let.........2d................12DC............................0cl...............11 mesiacov
misha1009.....................? let.......0d.................12DC...........................2x2cl............14 mesiacov
smoulinkalenka..............25r..........0d.................10DC...........................2x1cl.............3 mesiace
Jaspina....................... 28let........0d.................8DC............čeká na laparku ..............8 měsíců
nanulik.......................27r.............0d................1DC...........................2x1cl.............12 mesiacov

alzbeta.hod
14. led 2010

vtírla jsem se ke snažilkám nevadí????? 😉

wera
14. led 2010

jejeeeej krásne sa nám zväčšuje horná časť tabuľky, tak len nech to tak ide ďalej 🙂

wera
14. led 2010

alžbet si skopírovala starú tabuľku, tak posielam upravenú ešte raz 🙂

amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení.....28 .......TP:25.1.2010 -děvčátko
luuca2......................27let.........0d................2x1cl.........cca 12měsíců......TP23.12.,porod 29.11.-děvčátko
janana......................28 let.........1d...............85DC/56dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 10.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............19měsícu .............našla //
alamala.....................25let...........0d...............75dc...............4 měsíce..28.11. našla //
jane86.....................23let...........0d...............48DC................2x1cl.........12 snažení......13.12. našla //
alzbeta.hod................25 let..........0d..............31DC................2x1cl.........17snažení.......11.1. //

snažilky:

mireag.......................28r.............0d..............65DC...........................0 Cl...............12 mesiacov......5ttMA
govinda ....................29r............0d...............45DC...........................2x1cl............11mesiacov
Lucialen ...................26let...........0d...............34DC.......................... 1x1cl.............9mesiacov
sliver.........................28r.............0d..............32DC............................4x1tbl...........7 mesiacov xena.........................33r.............2d..............32DC..............................0cl..............13 mesiacov
wera.........................26let...........0d..............29DC /13dpo/.................2x1cl..............? snažení
nela00......................32 let..........0d................28DC /15dpo/.....................................20mesiac
kkamca.....................29let...........1d...............28DC.............................1x1cl..............39snažení
nana.76....................33let...........2d................22DC/7dpo/....................0cl.............1x ivf 32mesic
jerryjanka...................26let..........0d................18DC/4DPO/........lsk asi 02.02.2010.........23 mesiacov
misa1misa...................22 let.........0d................17DC...........................2x1cl................9 měsíců
slavulilienka.................32 let.........2d................12DC............................0cl...............11 mesiacov
misha1009.....................? let.......0d.................12DC...........................2x2cl............14 mesiacov
smoulinkalenka..............25r..........0d.................10DC...........................2x1cl.............3 mesiace
Jaspina....................... 28let........0d.................8DC...........15.2.10 laparoskop.............8 měsíců
bobi3........................32let..........0d................2DC.............................0cl...............20 mesiacov
sofokleska................24let...........0d...............2dc..............................2x1cl...........15mesiacov
nanulik.....................27let..........0d................1dc...............................2x1cl...........12masiacov

alzbeta.hod
14. led 2010

jéééé omlouvám se. To jsem celá já. V albu mám výsledky HCG myslíte že je to ok?

wera
14. led 2010

alžbet už som si pozerala tie tvoje výsledky 🙂 myslím si že je to krásne vysoké 🙂 kedy pôjdeš na krvičku znova? a k dokimu sa kedy chystáš? a oznámila si to už doma manžílkovi?

alzbeta.hod
14. led 2010

jo manžel byl na krvi se mnou a na sms že jsem opravdu těhotná napsal Parára! Tak se nám to povedlo... Jsem ráda a on taky. Říká mi kinderko. Jinak nevím proč ale pořád mě při jakékoliv námaze poboívá břicho. Tak jako bych to měla dostat a jak si lehnu je to ok. Stačí třeba i jít delší trasu po městě.

wera
14. led 2010

alžbet to je normálne ako Ti rastie maternica, hlavne sa moc nenamáhaj a snaž sa čo najviac oddychovať 🙂
a Tvoj manžel Ti vymyslel krásnu prezývku, strašne sa mi páči 🙂

alzbeta.hod
14. led 2010

i mě se to líbí... je to takové rozkošné, vajíčko s překvapením. Brzo jsem unavená a to s sebou nic netahám. JInak já nevím kdy zajdu na krev asi už to nechám až mě tam zas pošle dr.

misa1misa
14. led 2010

ahojky alzbet, moc gratuluju k // a přeju, ať je vše v pořádku a užíváš si těhulkování 😉
můžu se zeptat, jak dlouho jsi brala Clostilbegyt?

alzbeta.hod
14. led 2010

jen jeden měsíc, pak mi našel cystu a vysadil mi ho Tak jsem netrpěivě čekala na ms aby odešla a ono tohle.

misa1misa
14. led 2010

on ti dr nasel cystu na UTZ a nepoznal, že už je mimi v tobě (jestli jsem to tedy dobře pochopila 😨 )
jak píše weru, hlavně si dej klid a odpočívejte s mimískem 😉

alzbeta.hod
14. led 2010

no já měla ještě 15.12. MS pak jsem brala clostil a šla před ovu na kontrolu tak možná se zadařilo pak. I to HCG tomu odpovídá

kkamca
14. led 2010

Tak holky já dnes zalezu brzy.Ráno musím do školky ,vařit,a pak na otočku za 3 hodky zas..do školky.Takže nabitý den 🙂
Dobrou všem-

wera
14. led 2010

dobrú kamči 🙂

alzbeta.hod
14. led 2010

taky upadám do bezvědomí..... děkuji za vše. Pa pa pa

bobi3
14. led 2010

dobrú nocku všetkým 🙂

dasa.77
14. led 2010

AHOJKY.TAK JSEM VAS DOCETLA A KOUKAM,ZE DNES JE TO TABULKA ZA TABULKOU. MAM DOTAZ,KDYZ KOUKAM NA NEKTERE,CO JSOU NA ZACATKU DALSIHO CYKLU.....vy si nemenite delku snazeni? 😀

xena1
14. led 2010

weri ja som dnes uz zas dole,takze dnes 4DC a beriem clostik 1xdenne...papapapa

zuzu1111
14. led 2010

Ahojte kocky. Mozem sa k vam pridat? Precitala som si asi 100strán dozadu, aby som bola troska "doma" v tejto teme. 😉 Vidim, ze niektore sa snazite uz poriadne dlho a stale nic a niektorym stacil prvy cyklus s Clostylom a bum, su tehotne. Inac vsetkym tehulkam blahozelam a snazilkam drzim prstiky 🙂

Vy tu mate viac skusenosti tak by som vas chcela poprosit o nazor na moj pripad.
Zacala som prvy cyklus s Clostylom (po vysadeni HAK som vobec nemala prirodzene MS a podla vsetkeho ani ovulku, mam zistene PCO, aj v HP mi vysli nejake zle hodnoty.) Brala som 1tabl. denne, na 15DC som bola na folikulometriu, doktorka tam videla niekolko folikulov, maximalna velkost u dvoch bola 14mm, ostatne boli malicke. Potom som tam bola na 21DC (skor sa kvoli dovolenke nedalo) a vravela, ze uz tam nijake folikuly nevidi, takze praskli a mala som ovulku. Podla merania BT mi vsak FF ukazuje ovulku na 16DC. 😲 Z toho som trocha vedla, lebo ako to mohlo byt, ked den predtym mal folik iba 14mm??? Holky tu na fore mi tvrdili, ze ovu vobec nemusela byt...Ale preco si doktorka inu moznost nepripusta??? Stretli ste sa uz s tym, ze sa folikul vstrebal a nepraskol?
Vdaka za nazory 😉
A este moj graf:http://www.fertilityfriend.com/home/2b44ca

kkamca
15. led 2010

Dobré ráno..zuzu1111 vítej u nás. 🙂

A já přikládám svůj fakt divný graf,asi poslední záchvěvy před mrchou.. 😖
http://www.fertilityfriend.com/home/kkamca