Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

bobi3
28. led 2010

alienka, žiadny stres, my sme to mali tiež a už sme v pohode, brali sme obaja doxybene 10 dní... najhoršie na tom je to, že nemôžte snažilkovať 😒

alienka24
28. led 2010

bobi...já nejsme ve stresu, jen mě to už trochu přestává bavit, no a prej mám počkat až jestli přijde ms s těma antibiotikama

zakupanda
28. led 2010

holky opravte mě v tabulce už jsem to ráno psala jsem 9dc díky.

bobi3
28. led 2010

ali, presne viem, ako ti asi je... aj nám, keď som už mala termín laparky, aby sme sa posunuli ďalej, zrazu zistili ureaplazmu 😖 takže zasa mesiac čakať a to ešte nebolo isté, že to preliečenie pomôže... nám sa to celé už tiež ťahá takmer dva roky, ale hlavu hore, čas beží rýchlo a ani sa nenazdáš a budete zasa snažilkovať 😉 vezmi si to tak, ak by ti to zistili, keď by si už bola tehu, je to pre mimi veľmi nebezpečné a hrozil by aj potrat, lebo otehotnieť s tou potvorou sa žiaľ dá 😠

alienka24
28. led 2010

bobi...no právě, to u mě ted ale docela hrozí že těhotná jsem takže mi to na dobré náladě moc nepřidává, o ten měsíc léčby mi ani nejde, už jsem měla dlouhodobější problémy

zakupanda
28. led 2010

ali ahoj pošli grafík 😅

alienka24
28. led 2010

zakup, to je na mě? já BT neměřím, beru utrogestan tak to nemá smysl

bobi3
28. led 2010

alienka, jáj, a ktorý DC si? čo na to doktor?

zakupanda
28. led 2010

ali:ano na tebe jééé promin 😢

alienka24
28. led 2010

27DC, dr tam nebyl, sestra mi ale řekla že mám počkat jestli dorazí ms, pokud ne tak že se to prej bude řešit jinak nebo co

zakupanda
28. led 2010

holky normálně zjištuju že jsem na konovi závislá ale to tady asi každá co? 😀

wera
28. led 2010

ali a kedy by si asi tak čakala mršku?

bobi3
28. led 2010

zaku, nie si sama 😀

ali, a kedy by si to mala dostať? tak teraz neviem, či by fakt nebolo lepšie ju dostať 😖 určite sa však porozprávaj s dokim, keď tam bude

alienka24
28. led 2010

do soboty beru utrogestan a pokud těhu nejsem tak to tak po třech dnech dostanu, chjo, bobi taky si říkám že radši at jí dostanu ☹ je to zamotaný no, stejně to nijak neovlivním, bud můžu ty atb začít brát hned a spoléhat na to že krevní oběh je s embryem spojen až od 5tt, no takže babo rad že? 😒

zakup...se neomlouvej 😉 mě to měření ani nikdy nechytlo, přijde mi to strašně stresující

zakupanda
28. led 2010

ali:jo měření je hodně stresující hlavně když furt o tom mluvíš to je fakt ale já to chci odsledovat jaké mám teploty s clostíkem a ukážu to doktorce.

bobi3
28. led 2010

ja si pri clostíku tiež BT nemeriam, zbytočne ma to stresovalo 😒

alienka24
28. led 2010

zakup....já proti tomu nejsem, já jsem na to i hlavně líná 😉 😝

zakupanda
28. led 2010

bobi můžeš mě upravit v tabulce prosím

wera
28. led 2010

zakup páči upravená tabuľka:

amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení..........TP:25.1.2010 -děvčátko
luuca2......................27let.........0d................2x1cl.........cca 12měsíců......TP23.12.,porod 29.11.-děvčátko
janana......................28 let.........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 15tt
halooo.......................?let...........?d................................19měsícu ..........našla //
alamala.....................25let...........0d...............................4 snažení............28.11. našla //, 13tt
jane86.....................23let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 10tt
alzbeta.hod................25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení.........11.1. našla //, 7tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov ........našla //, 7tt

snažilky:

mireag.......................28r.............0d..............79DC..........................0 Cl...............12 mesiacov......5ttMA
misa1misa...................22 let.........0d...............31DC..........................2x1cl.............9 měsíců
slavulilienka.................32 let.........2d...............26DC...........................0cl...............11 mesiacov
misha1009..................? let..........0d.................26DC..........................2x2cl............14 mesiacov
smoulinkalenka.............25r............0d................24DC..........................2x1cl.............3 mesiace
govinda ......................29r............0d...............23DC...........................0cl...............12mesiacov
Jaspina....................... 28let.........0d................22DC...........15.2.10 laparoskop.........8 měsíců
xena.........................33r.............2d................18DC..........................1cl................14 mesiacov
bobi3.........................32let..........0d................16DC..........................1x1cl.............20 mesiacov
sofokleska..................24let...........0d................16dc...........................2x1cl............15mesiacov
nanulik......................27let...........0d.................15dc..........................2x1cl.............12masiacov
nela00.......................32 let..........0d................14DC .............................................20mesiac
sliver.........................28r..............0d.................13DC...........................2x2tbl.............8 mesiacov
wera.........................26let...........0d.................13DC............................2x1cl..............? snažení
kkamca......................29let...........1d.................10DC............................0cl................40snažení
zakupanda..................33let............1d................9DC............................3x1tbl.............10měsíců
jerryjanka...................26let...........0d.................7DC.....................lsk 04.02.2010........24 mesiacov
nana.76.....................33let...........2d.................3DC..........................2x1cl....1x ivf 32mesic

zakupanda
28. led 2010

wera díky. 😀

wera
28. led 2010

v poho zakup 🙂 inak kľudne môžeš upravovať údaje v tabulke aj sama ak budeš potrebovať 😉

zakupanda
28. led 2010

wera to nevím jak se dělá 😲

wera
28. led 2010

veľmi jednoducho, skopíruješ si vždy poslednú tabuľku a upravíš si v nej čo potrebuješ, je to úplne jednoduché 🙂

jerryjanka
28. led 2010

ahojte
weru kukam že už zvažujete to ivf - tak držím palce - ja to teda vidim uplne inak myslim že laparka je menši zasah pre telo ako tie konske davky hormonov - ale ked už do toho pojdete nech to vyjde na 1. krát 😵
ja o tyžden takto mam laparku... tak môžem potom poreferovať

wera
28. led 2010

jerry tak určite sa pôjdem ešte poradiť za mojim dokim čo si o tom myslí... len ja sa bojím že aj keby som išla na laparku tak neviem či mi to pomôže lebo ja ovulku bez liekov nemám a neviem či by sa potom objavila...
budem Ti moc držať palce na laparku a určite daj vedieť ako sa Ti darí 🙂 a máš už aj všetky predoperačné vyšetrenia?

jerryjanka
28. led 2010

wera ano mam už všetky vyšetrenia porobene
aj poučena anesteziologom 🙂

laparka je dobra na to že ti môžu urobiť drilling vaječníkov a vtedy sa aj pri silnom pco môžu vaječniky naštartovať s tym že bude ovulka aj bez liekov 😉

bobi3
28. led 2010

jerryjanka, tak veľmi držím palčeky, a kde ti to budú robiť?
no tak ako vravíš, tým drillingom sa vaječníky naštartujú a začnú ovulovať, je to aj môj prípad, od laparky ovulujem pekne a folíky sa tvoria 😉

jerryjanka
28. led 2010

bobi u nas v nemocke mi to budu robiť
ved to je to čo hovorim werke
proste tie konske davky hormonov su pre telo ovela horšie - a niekolkonasobne zvyšuju riziko rakoviny maternice, a inych vnutornych organov. takže ano ja by som na ivf šla -ale jedine ak vyčerpam všetky ine možnosti 😵

bobi3
28. led 2010

áno, ja tiež asi tak, IVF až ako posledné, ak vôbec 😒

weri, porozmýšľaj o tom 😉

jerryjanka
28. led 2010

veru je to na werke ako sa rozhodne - každopadne je viac možností ak nemaš 35 rokov tak ešte je časuu